Stefano Sensi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Stefano Sensi

Post autor: Wybraniec »

Dzień Dobry, mam nadzieje, że wszystkie ważne postacie tego forum wypowiedzą się na ten trudny temat, a mianowicie:

Stefano Sensi - wykupić czy nie?

Ogólnie jestem przy zdaniu, że takich połamańców jak Asamoah i Sanchez należy pozbyć się latem, natomiast przed Włochem stawiam znak zapytania, chłop potrafi bardzo dużo, ze swoim zdrowiem jednak mógłby być opcją maks 5 do środka, no ale czy warto?

Trudna decyzja, ponieważ możemy typa nie wykupić, a wtedy pewnie pójdzie po niego Roma, Milan czy inne Napoli i niedaj boże typ tam ozdrowieje i będziemy pluć sobie w brodę.

Z drugiej mamy Brozovicia, Eriksena i Barollo, możemy dokupić do tego Tonaliego, dobrać z wolnego transferu Modricia, którego ponoć chcę Conte i zamknąć środek np Gagliardinim i nie patrzeć na tego Sensiego całego.

Co sądzicie? Il Capitano, Odet, Piekarz, maniekfci, Orzeu, Vancore, maverik, stachu, krydens, alfa, koba, orzeu, dzuny, lopyc, Foniak, zemaria, timon, mora, kusy, piter, jaszczu, jaszczomb opisujcie może.

Jak kogoś nie wymieniłem to sorry.
Tak czy siak podałem ponad 20 osób więc liczę na co najmniej tyle odpowiedzi.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Sensi

Post autor: IlCapitano »

Biorąc pod uwagę liczbę kontuzji w tym sezonie, to zaczynam się powoli przychylać do stwierdzenia, że to może jednak Sensi nie jest aż tak szklany (tak wiem w Sassuolo też się łamał, ale nie aż tak jak teraz), a coś nie gra w przygotowaniu fizyczym i ten cały Pintus się obsrał koncertowo. Przecież notorycznie jest ktoś połamany, my na ani jednym meczu w tym sezonie nie mieliśmy dostępnej całej kadry, tak żeby w 100% każdy był gotowy do gry. Głównie przez to nie awansowaliśmy do 1/8 LM i mamy teraz gówniane 3 pkt straty do Juventusu, bo powinniśmy być przed nimi już i taka jest prawda.

Wykup Sensiego to wydatek 25 mln, dla mnie sytuacja jest jasna. Trzeba go wykupić mimo, że obecnie to wrak bo:
1. Umiejętności ma niezwykle ekscytujące, on pokazał niesamowitą jakość kiedy grał,
2. 25 mln to gówno a nie piniendze teraz,
3. Polezie do Milanu, Lazio czy innej Romy i wyjaśni,
4. Jak Pintus dostanie w ten łysy łeb i się opamięta, to może nie będzie się tak Sensi (i cała reszta) łamał już u nas.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Stefano Sensi

Post autor: Wybraniec »

Powtarzam od dawna, że ten Pintus to jakiś dzban kompletny
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stefano Sensi

Post autor: Mora »

Każdy może sobie sprawdzić historię kontuzji Sensiego, trochę tego jest. Jeżeli jest szansa na wyrwanie Tonaliego, to wolałbym dołożyć te 25 baniek do transferu gracza Brescii, gość naprawdę ma papiery na bycie nowym Pirlo. Nie przejmuję się tym, że Stefano pójdzie do Milanu czy Romy - te kluby i tak nam nie zagrażają i jeden transfer tego nie zmieni.

Żeby nie było - lubię Sensiego, ale ilość jego kontuzji to nie przypadek.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Stefano Sensi

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze: 2 lut 2020, 11:07 Wykup Sensiego to wydatek 25 mln, dla mnie sytuacja jest jasna. Trzeba go wykupić mimo, że obecnie to wrak bo:
1. Umiejętności ma niezwykle ekscytujące, on pokazał niesamowitą jakość kiedy grał,
2. 25 mln to gówno a nie piniendze teraz,
3. Polezie do Milanu, Lazio czy innej Romy i wyjaśni,
4. Jak Pintus dostanie w ten łysy łeb i się opamięta, to może nie będzie się tak Sensi (i cała reszta) łamał już u nas.
Dziękuję koledze za przywołanie mnie do odpowiedzi.

Podepne się pod odpowiedź Capa i dodam coś od siebie. Niewątpliwie Sensi to utalentowany zawodnik, który podniósł jakość naszej pomocy e pierwszej części sezonu o 2 levele w górę. Gdyby klauzula wykupu oscyloskop la na poziomie 40-50mln euro, nie wykupiłbym go ze względu na wątpliwy stan zdrowia. 25 mln to jednak uczciwa i niewygórowana kwota i wydaje mi się, że nawet jeśli go wykupimy, a kontuzje będą się powtarzały, to wciśniemy go później Milanowi czy jakiemuś Napoli za podobna lub wyższa kwotę, a jesli kontuzje go będą omijaly to będziemy mieć z niego duża uciechy.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Stefano Sensi

Post autor: Seba »

Prześledziłem historie jego kontuzji.

Sezon: 16/17 - Uraz zginacza (30 dni), przemęczenie mięśni (30 dni), uraz mięśnia (15 dni)
17/18 - Naderwany mięsień łydki (34 dni), uraz przywodzicieli (20 dni)
18/19 - Złamana ręką (14 dni)
19/20 - Dwukrotnie uraz przywodzicieli (łącznie 65 dni) oraz obecnie przemęczenie mięśni

Jak widać facet jest kruchy i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Pytanie, czy skoro już teraz jest taki miękki, to czy z wiekiem się to jeszcze pogorszy, czy jednak ustabilizuje? Jedno jest pewne. Po przyjściu Eriksena czego go ławka. Czy Inter powinien go wykupić? 20-25 mln, to grosze w obecnej piłce. Chłopak ma ogromne umiejętności i jak najbardziej przydałby się do rotacji. Czy jednak zarząd będzie chciał w niego inwestować, a Conte opierać zespół na zawodniku, który jest tak słaby fizycznie? Dowiemy się dopiero latem. Zresztą jeśli Sensi wyczuje, że będzie tylko rezerwowym, to niekoniecznie musi podjąć decyzje o pozostaniu w Interze. Osobiście nie chciałbym oglądać go w koszulce Milanu, a jakieś mam przeczucie, że właśnie tam mógłby wylądować. Tym bardziej, iż już przed sezonem był bardzo blisko Rossonerich. Najlepiej niech go wykupią, a później sami zdecydują o jego przyszłości. Jego los jest obecnie jedną wielką zagadką.
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Stefano Sensi

Post autor: Wybraniec »

Sorry Seba ze zapomnialem o Tobie masakra
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Stefano Sensi

Post autor: SETE »

Jeśli można się wypowiedzieć nt Sensiego to ja zdanie mam dosc krytyczne. Tak naprawdę w tym sezonie Sensiego mieliśmy dostępnego niecałe 2 miesiące. Niewątpliwie chłopak ma duży talent co w początkach sezonu widzieliśmy jednak intensywność gry jakiej wymaga Conte tzn atak, agresywny pressing , powrót do obrony i walka o każda piłkę to nie jest żywioł Stefano Sensiego. On doskonale czułby się bez zadań defensywnych , jak Radja w Cagliari gdzie niekoniecznie musi wracać za każda akcja do obrony. To jest ta różnica w grze w Sassuolo a gra w Interze , chociaż jak pokazuje historia w Sassuolo Sensi również miał problemy z ciągłością gry. Moim zdaniem talent dużego kalibru ale bliżej mu do Rafinhi niż Iniesty. Odnośnie wykupu , to zależy od tego jaka faktycznie kwota na transfery Inter będzie dysponował w lecie. Są wahadła do wzmocnienia na już , potrzebny napastnik i do wzięcia Tonali ale za duża kasę. Jeśli te 25 mln maja byc kluczowe w pozyskaniu takiego gracza jak Tonali to podziękować Sensiemu.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Sensi

Post autor: IlCapitano »

SETE pisze: 2 lut 2020, 12:24 Jeśli można się wypowiedzieć nt Sensiego
No własnie nie można, przecież widzisz, że nie ma Ciebie wśród użytkowników wymienionych przez Czarodzieja Czasu? Idź lepiej na Twoją ulubioną stronę asroma.pl i tam sobie opisuj gościu, no cześć serwus tam powodzenia trzymaj się elo
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Sensi

Post autor: Klinsi64 »

mimo że nie ma mnie na liście to się wypowiem...Jeśli rzeczywiście jakieś zainteresowanie ze strony Barki jest to wykupić Sensiego i im go opchnąć,choćby w rozliczeniu za Vidala,oczywiście wszystko też zależy od tego jak się do końca sezonu jego sytuacja będzie przedstawiała,tak czy siak mamy Eriksena więc Sensi nie jest już nietykalny
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Stefano Sensi

Post autor: Saff »

Głębi składu potrzebujemy, więc i taki Sensi będzie przydatny. 20-25 milionów w obecnych czasach i realiach rynku transferowego są groszami, a Stefano, jeśli będzie grał jak na początku u nas i będą omijały go kontuzję, wart jest więcej.
Ale no właśnie - jeśli.
Mora pisze: 2 lut 2020, 11:29 Jeżeli jest szansa na wyrwanie Tonaliego, to wolałbym dołożyć te 25 baniek do transferu gracza Brescii
Podpisuję się "ręcyma" i nogami, aczkolwiek najchętniej widziałbym obydwu Włochów u nas.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Stefano Sensi

Post autor: Kredence »

Klinsi64 pisze: 2 lut 2020, 12:48 mimo że nie ma mnie na liście to się wypowiem...Jeśli rzeczywiście jakieś zainteresowanie ze strony Barki jest to wykupić Sensiego i im go opchnąć,choćby w rozliczeniu za Vidala,oczywiście wszystko też zależy od tego jak się do końca sezonu jego sytuacja będzie przedstawiała,tak czy siak mamy Eriksena więc Sensi nie jest już nietykalny
I ile nam niby ta Barcelona zapłaci za tego Sensiego?
Sensi to nie jest typ do orania po 90 minut co mecz 3 razy w tygodniu. Jak w końcu będziemy mieć minimum 5 poważnych pomocników w kadrze, to takiego Sensiego warto mieć chociażby jako kogoś kto będzie wchodził z ławki w okolicach 60 minuty. Gościu w formie potafi być magiczny i jego sprzedaż byłaby zwyczajnie nielogiczna. W momencie transferu oczywiste było, że jest łamliwy i teraz tylko to potwierdza. Jednak w dalszym ciągu warto mieć kogoś takiego w kadrze. Vidala w lato będzie można wyciągnąć z Barcelony za grosze, nie ma najmniejszego powodu aby wplątywać w jego potencjalny transfer Sensiego.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Stefano Sensi

Post autor: SETE »

@Saff

20/25 mln to w dzisiejszych realiach nie dużo - zgadzam się , ale nie w przypadku Interu gdzie kadra w dalszym ciągu potrzebuje wymiany kolejnych 5/6 graczy a to się wiąże z wydatkami. Beppe i Zhang oglądają jak widzimy każde euro z dwóch stron. Z tego powodu nie wzięliśmy np Giroud bo uznali ze wyjdzie za drogo mimo ze taki gracz jest teraz wręcz niezbędny. Wykup Sensiego napewno oczywisty nie jest
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Stefano Sensi

Post autor: Kredence »

SETE pisze: 2 lut 2020, 13:17 @Saff

Wykup Sensiego napewno oczywisty nie jest
No ja uważam dokładnie odwrotnie, moim zdaniem jego wykup to tylko formalność. Już pomijam fakt, że Marotta ma wybitne relacje z Sassuolo i istnieje bardzo dużo prawdopodobieństwo, że dzięki tym relacjom mamy opcję wykupu zamiast przymusu, tak aby pod FFP bardziej się zgadzało. Nie wiem co by się musiało wydarzyć aby Sensi nie został wykupiony.
grandderby
Posty: 5
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Sensi

Post autor: grandderby »

Nie miałem żadnych wątpliwości co do wykupu Sensiego jeszcze miesiąc temu, i nawet do głowy mi to nie przychodziło ze można nie wykupić takiego magicznego zawodnika. Jeszcze nie dawno pamietam jak kibice Milanu i Juve płakali ze ich kluby nie zakontraktowali tego zawodnika dodam jeszcze ze jest to reprezentant Włoch a wiemy dobrze jakim składem obecnie dysponuje reprezentacja Włoch :).
Mysle ze głupota byłoby nie wykupić Sensiego, bo nawet jak w przyszłym roku będzie dalej połamany lub bez formy to zgłosi się po niego np Milan który spokojnie wyłoży za niego 20mln :) stracimy niby 5mln ale może to tez być w odwrotna stronę i możemy zyskać na nim bardzo dużo :). Ryzyko niewielkie, przykład Politano przed pół roku Orawie w ogole nie grał a Inter i tak na nim dużo nie stracił.
Jak dla mnie to nie ma się nad czym zastanawiać, a co do Tonieliego to uważam ze szanse na transfer są nikłe nawet z tego powodu ze jest to kibic Milanu, wolałbym SMS, lub nawet Castroviliego :). Pozbyć się Gagi, Valero i Vecino sprowadzić Vidala, Castroviliego i SMS byłoby bajka, chociaż wiemy ze to są piłkarze klasy PREMIUM i niektórzy musieliby liczyć się z ławka. Najważniejsza kwestia dla nas powinny być wahadła bo na tem teraz są tragiczne.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Stefano Sensi

Post autor: ZnawcaCalcio »

Połamany Sensi jest w tej chwili więcej wart niż 25 mln euro...
Poza tym kontuzje mięśniowe można jak najbardziej wyleczyć na dłuższy czas. Taki zasraniec jak Messi jak był młodszy to ciągle miał problemy z mięśniami, ale zmiana diety oraz odpowiednie ćwiczenia zmniejszyły ilość takich urazów do minimum
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Sensi

Post autor: IlCapitano »

Generalnie to uważam, że nasz środek pomocy na kolejny sezon powinien wyglądać następująco:
Barella, Brozović, Eriksen, Castrovilli, Sensi, Gagliardini. No i ewentualnie Valero można sobie zostawić jeszcze. Tak postanowiłem własnie w tej chwili i nie ma odwołania od tego.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Stefano Sensi

Post autor: Orzeu »

ZnawcaCalcio pisze: 2 lut 2020, 13:36 Połamany Sensi jest w tej chwili więcej wart niż 25 mln euro...
no i na tym dyskusję możemy skończyć. Szklanka niebywała, trzeba na niego chuchać i dmuchać, ale sprawdził się na takim poziomie, że jego wartość rynkowa jest większa niż 25 mln euro, dlatego też trzeba go wykupić. Czy się sprawdzi w przyszłości nie wiadomo, to zależy tylko i wyłącznie od jego zdrowia.

Bo, że potrafi grać na wysokim poziomie to pokazał. Tyle tylko, że musi być a) zdrowy b) dobrze przygotowany (jak na początku sezonu)
MMaterazzi
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Sensi

Post autor: MMaterazzi »

Jak dla mnie wykupienie Sensiego jest tylko formalnością i tak powinni zrobić. Stefano kupił chyba serca wszystkich Interistów szczególnie na początku sezonu. Umiejętności i potencjału nie można mu odmówić.. A co do jego problemów fizycznych sprawa jest prosta - to sztab trenerów powinien zareagować, a przede wszystkim Pintus. Powinni mu ustalić indywidualne przygotowanie motoryczne, siłowe tak żeby nie obciążać jego organizmu a był cały czas w treningu. To profesjonalny klub a nie jakieś ogórki i myślę, że indywidualne podejście do zawodnika w przypadku takich problemów to powinna być norma. I tak jak poprzednicy mówili nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to i tak na pewno sprzedamy go za to ile w niego włożyliśmy ;)
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Stefano Sensi

Post autor: SETE »

@kredence
Relacje Marotta -Sass napewno są dobre , ale czy dla Interu obecnie kluczowe ? Nie sadze. Marotta już nie raz w Juve czy juz także u nas potrafił podejmować takie decyzje , które innych DS-ów doprowadzały do białej gorączki.
A dwa gdyby Sensi nie wygrzebał się z problemów zdrowotnych do końca sezonu to tez wykupić ? Przecież to byłaby wtopa transferowa.

@Orzeu
Ok , wszystko spoko tylko czy nie za dużo tego JESLi
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefano Sensi

Post autor: miniu86 »

Na chwilę obecną wydaje mi się, że Marotta wykupi go na pewno. Nie wiem tylko jak z tym będzie jeśli Sensi w drugiej połowie sezonu nadal będzie spędzał więcej czasu na trybunach. Wtedy to 50/50 oceniam.
Jeśli odejdzie to bankowo już w pierwszym meczu nam strzeli, tak za w czasu to tylko napiszę.

Generalnie jednak muszę przyznać, że moja irytacja tymi wszystkimi kontuzjami sięgnęła już zenitu, a jak widzę jakąkolwiek notkę o tym z Sensim w roli głównej to myślę już tylko: a weź spierdalaj!
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Sensi

Post autor: jaszczomb »

Ogólnie rzecz biorąc to wykupienie Sensiego powinno być jak dla mnie obligatoryjne po tym co nam pokazał oraz ile kosztuje jego wykup. Nie oszukujmy się ale nie jest i nigdy nie będzie to gość na granie pełnych 90 minut. Jeśli taki Sensi zostanie odpuszczony a w zamian za niego przyjdzie już najprawdopodobniej odcinający kupony Modrić to będzie to zmiana na duży minus względem jakości i wartości bo przypuszczam, ze koszt sprowadzenia Modricia uwzględniając prowizje i znacznie wyższa pensje będzie porównywalny z transferem filigranowego Włocha. Jeśli miałbym obstawiać to jego niedyspozycja w tym sezonie to składowa bardzo ciężkich treningów Pintusa i nadmiernej eksploatacji ze względu na brak jakościowej ławki. Wydaje mi się, że dopasowanie obciążeń treningowych i traktowanie jako tego pierwszego zmiennika zdecydowanie poprawi stan jego przemęczonych mięśni. Apropo Sassuolo i jego kontuzji w tym klubie to działa to na tej samej zasadzie. Gość jak tylko był zdrowy to grał ile tylko się dało co w konsekwencji skutkowało tym co oglądamy teraz. Przy założeniu ściągnięcia do pomocy latem kolejnego cracka w postaci Tonaliego/Castrovillego, Sensi nie powinien aż tak często się łamać a jako zmiennik da wiele więcej niż zrobi to Modrić czy inny Rakitić którym trzeba będzie płacić kasę która mogłaby być spożytkowana na wahadła i przekonanie do transferu choćby Mouniera.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Stefano Sensi

Post autor: Odet »

Oczywiście że wykupić.

Sensi gry grał był świetny, inni gdy grają wcale nie są tacy świetni.

Pozdr.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Stefano Sensi

Post autor: SETE »

Odet ale nie masz na myśli Sensiego ze stycznia :)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Stefano Sensi

Post autor: Woo-cash »

Papiery na granie chłop ma to jest fakt. Pokazał to już kilkakrotnie. Jednak ciągnie się za nim smród w postaci kontuzji.
A jak wiadomo już nie takim piłkarzom jak Sensi urazy pokrzyżowały kariery.
Gość póki co zagrał kilka meczy na wysokim poziomie kilka meczy leczy(ł) uraz zapewne kilka kolejnych będzie dochodził do swojej optymalnej dyspozycji o ile na przeszkodzie nie staną kolejne urazy.
Jak dla mnie póki co nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.
Pryzmat całego sezonu go zweryfikuje.
Bo równie dobrze może być tak że jego najlepszym okresem był początek sezonu sprzed kontuzji i resztę spędzi na posiadówkach w gabinetach i łapaniu formy.
Nie jest sztuką wydać 20+ milionów i widywać gościa częściej na l4 niż na boisku.
Co do wykupu to na pewno bym się wstrzymał z pochopną decyzją. Cobretti tam ma na niego oko 😜
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Stefano Sensi

Post autor: SETE »

No to jedziemy dalej ..Stefano Sensi znowu kontuzja ! jakies naruszenie kości łódeczkowatej podczas meczu z Napoli, jego stan będzie obserwowany na bieżąco i już wiemy, ze nie zagra z Lazio i Ludogorcem. Dla mnie to już się robi smieszne jak ten koles jest slaby fizycznie. Moim zdaniem Sensi moglby być wybitny gdyby w pilce nożnej obowiazywala zasada, ze nie gramy ciałem :)
Przekonuje się do opcji braku wykupu i przeznaczenia tych 25 mln na konkretnego pomocnika, który zapewni gwarancje tego, ze nie będzie połamany co miesiąc.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Stefano Sensi

Post autor: Dzyl »

Sensi chyba lepiej sprawdziłby się w mniej fizycznej lidze, a bardziej technicznej jak np. liga hiszpańska.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Stefano Sensi

Post autor: emika »

1. Jego łamliwość to gruby argument do negocjacji ceny,
2. do rotacji genialny a do tego;
- to, że będzie w rotacji odciąży go i Pintus będzie mógł mu dobrze rozwinąć te upośledzone mięśnie,
3. umie kopać,
4. te 25 mln to grosze nawet jak na rezerwowego, a typ ma jakość.

Reasumując dawać go bo będzie nas kosztować pewnie koło 17 mln euro, jest dobry i na parę spotkań w sezonie będzie miał siłę jak Eriksen nie będzie dawać rady.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Stefano Sensi

Post autor: Piekarz »

Problem w tym, że bez rytmu meczowego, czyli przez cały ten rwany ostatni okres odkąd po raz pierwszy "wrócił" po kontuzji, Sensi wygląda na boisku nie jak magik z początku sezonu, tylko jak po prostu jakiś typ z Sassuolo i na jakiś ważny mecz prędzej bym wystawił tfu Vecino czy Gagsa niż Sensiego między jednym a drugim urazem.

A jednak moim zdaniem - wykupić. Po prostu, bez względu na to jak będzie wyglądać reszta tego sezonu. Jeśli upora się ze swoimi kontuzjami, co przecież nie jest wykluczone, to zyskamy wybitnego kreatywnego piłkarza za śmieszne pieniądze. Jeśli nie, no to umoczymy trochę kasy, ale nikt nam nie zagwarantuje, że pomocnik na którego byśmy tę kasę wydali na pewno nie będzie wtopą.

Inna jeszcze sprawa, że możemy sobie tak pierdolić, a bez specjalistycznej wiedzy o charakterze urazów Sensiego i wyników jego badań takich i innych jakakolwiek symulacja decyzji w tej sprawie jest w sumie z dupy. :smile: Niech zdecydują lekarze, trener i dyrektorzy, i tyle.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Sensi

Post autor: KoBa »

Dla mnie zatrważające jest to, że Sensi co chwilę wylatuje z powodów różnych urazów niezależnych od siebie. Jeśli dobrze pamiętam kolano po Juve, potem łydka teraz śródstopie.
ODPOWIEDZ