1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

Zważywszy na formę Napoli, jesteśmy tak blisko pierwszego trofeum od 9 lat (!), że po prostu musimy do tego dwumeczu podejść ze śmiertelną wręcz powagą. Na szczęście styczniowe okienko dało nam pewną elastyczność w składzie, dzięki czemu nie musimy tego robić jakimś ogromnym kosztem przygotowania do meczu z Lazio. Byłoby fantastycznie porządnie ich przetrzepać jutro, bo rewanż gramy trzy czy cztery dni po wyjeździe na Juventus, więc na pewno nie będziemy mogli dać tam z siebie wszystkiego.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

Jak to bywa w pierwszym meczu granym u siebie, trzeba wygrać nie tracąc gola. 2:0 to byłaby spora zaliczka i myślę, że jest to do zrobienia. Bardzo mnie też ciekawi skład w jakim wyjdziemy. Nie widziałem żadnego przewidywanego, więc sam spróbuję coś skleić.

Padelli - Skriniar De Vrij/Ranocchia Bastoni - Moses Eriksen Brozović Sensi? Young - Lautaro Alexis

Lukaku mógłby odpocząć, ale nie zdziwie się jak Conte znów na niego postawi. Jeżeli Sensi może grać to powinien dostać szansę, a jak nie to Barella za niego. Dałbym Ranocchię, ale nie wiem czy półfinał to faza na rotacje najlepszego obrońcy więc w sumie mi to obojętne.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: IntNarcyz »

Myślę że Napoli jest w kryzysie a my weszliśmy na właściwy tor,Conte wystawi najmocniejszą jedenastkę wraca Lautaro, jedyny kłopot to obsada bramki ale jeżeli Handanovic jest nie w pełni zdrowy to Padelli też da radę.Forza Inter !!!!!!!
.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

Puchar Włoch to jedyne trofeum na które bardzo liczę w tym sezonie. Półfinał zobowiązuje Conte do postawienia na najsilniejszy skład. Padelli drugiego tak słabego meczu nie powinien zagrać więc trzeba postarać się o dobrą zaliczkę przed rewanżem. Chętnie bym zobaczył duet Lautaro-Alexis tak żeby Lukaku mógł trochę odpocząć. Ale wiem że Conte postawi pewnie standardowo na duet LuLA.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: Wybraniec »

Ten cały pucharek to priorytet dla Napoli obecne. Ogólnie jednak znowu wydaje się być tam słabo i przy odrobinie szczęścia i odpowiednim nastawieniu możemy ustawić ten dwumecz już dziś, pod warunkiem, że Padelli dziś nie da ciała. 2:0,3:0 byłoby mile widziane.

To nie jest moment na odpoczynek dla Lukaku, Brozo czy De Vrija. Trzeba dziś wygrać, potem zrobić swoje w niedziele, a rotować w meczach Łudogorec-Sampa-Łudogorec.
rafael021
Posty: 11
Rejestracja: 25 sty 2008, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: rafael021 »

Mam nadzieję że wyjdzie dzisiaj jak Eriksen tak i Moses.
O Mosesie marzyłem jeszcze za gry u Conte w Chelsea, i liczę że u nas odpali
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: Adriano_forever »

Wstyd.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: Wybraniec »

Może i jesteśmy liderem tabeli, ale od drugiej połowie meczu z Atalantą nie gramy kompletnie nic. Ciągle to pchanie piłki przez środek do napastników. Rzygać się chcę.

Powoli tracę cierpliwość do Conte. Ten facet potrafi zareagować?
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: Nasir »

Chcieliscie Conte to macie. Mental. Dominacja. Coppa Italia.

A powaznie to jedynym plusem jest fakt ze Conte umie grac inna formacja. Ja teraz gasze swiatlo i udaje sie oddac skok na tapczan.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: Mora »

Co za gównomecz, ja pierdolę...Brak pomysłu na grę, bezsensowne klepanie piłki po obwodzie, kilka głupich strat, bramka dla Napoli po w zasadzie jedynym ich ataku po przerwie. Oby chłopaki się ogarnęli, bo z taką grą w Rzymie nie mamy szans nawet na remis.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: miko »

Chłopaki już w Rzymie. Takiego tempa się spodziewałem.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: Piekarz »

No cóż, piłkarze i trener Conti nie podzielili mojego zdania i zagrali ten mecz na chyba maksymalnej możliwej wyjebce. Właściwie to był chyba najgorszy mecz w sezonie. Napoli nic nie grało, ale przynajmniej im zależało. W Neapolu będzie im zależeć jeszcze bardziej, także powodzenia.

Oceny:

Padelli 6,5
Skriniar 5,5
De Vrij 6,5 MVP
Bastoni 6
Moses 5,5
Barella 5,5
Brozović 5
Sensi 5
Biraghi 4,5 nienawidzę won miernoto, WON
Lukaku 5
Lautaro 5,5

D'Ambrosio 5
Eriksen 6
Sanchez 5,5

Conti 5
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: maniekfci »

Piekarz pisze: 13 lut 2020, 00:01 No cóż, piłkarze i trener Conti nie podzielili mojego zdania i zagrali ten mecz na chyba maksymalnej możliwej wyjebce. Właściwie to był chyba najgorszy mecz w sezonie. Napoli nic nie grało, ale przynajmniej im zależało. W Neapolu będzie im zależeć jeszcze bardziej, także powodzenia.

Oceny:

Padelli 6,5
Skriniar 5,5
De Vrij 6,5 MVP
Bastoni 6
Moses 5,5
Barella 5,5
Brozović 5
Sensi 5
Biraghi 4,5 nienawidzę won miernoto, WON
Lukaku 5
Lautaro 5,5

D'Ambrosio 5
Eriksen 6
Sanchez 5,5

Conti 5
Wujek i „czemu DD tylko 5, przecież podłączał się do ataku i mil wrzutkę” za 3... 2...
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: SETE »

Może na ocenę Danilo wpływ miał komentarz Andrzeja Strejlaua , który stwierdził po jednym z „przyjęć’’ piłki ze ten chłopak nie pasuje umiejętnościami do kolegów :)

A tak serio to słabo oglądało się ten mecz , obie drużyny w słabym tempie, bez pomysłu. Napoli przyjechało nie przegrać a wywieźli zwycięstwo . Inter myślami chyba w Rzymie , Conte chyba chciał jakoś dobić w tym meczu na 1:0 i zapomnieć ale się nie udało.
Mega wazny mecz w niedziele a tam porażki być nie może
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

SETE pisze: 13 lut 2020, 00:20 Może na ocenę Danilo wpływ miał komentarz Andrzeja Strejlaua , który stwierdził po jednym z „przyjęć’’ piłki ze ten chłopak nie pasuje umiejętnościami do kolegów :)
Dokładnie. Strejlau może nie zna piłkarzy, ale czyta grę znakomicie. Często przed akcją wiedział co zostanie zagrane.
Zabawny Borczuch i jego "zagranie Ruja" :)

A co do meczu.
Jestem bardzo zawiedziony. Słabe zawody w naszym wykonaniu, być może to zmęczenie (to może trzeba było rotować Lukaku i Brozovicem). Jest jeszcze rewanż, może tam zaskoczą.

Pozdr.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/2 finału Pucharu Włoch: Inter - Napoli

Post autor: IntNarcyz »

Niestety nie doceniłem Neapolu, ogólnie mecz na remis ze wskazaniem na gości, a myśmy zagrali bardzo słabo, brakło pomysłu ,irytowalo mnie brak strzałów w światło bramki przy takich armatach jak Lu,La ,chociaż też niemieli podań z drugiej linii.W rewanżu będzie ciężko ale Napoli też jest chimeryczne ,teraz czas na Lazio, Forza Inter!!!!!.
ODPOWIEDZ