Wszystko o pięściarstwie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Zabrakło Cieślakowi doświadczenia... W pierwszych rundach boksował bardzo dobrze. W mojej opinii źle rozłożył siły, padł kondycyjnie w ostatnich rundach. Powinien być tam duzo wcześniej, żeby zaprzyjaźnić sie z klimatem. Natomiast jeśli chodzi o organizacje walki, kompromitacja... co chwilę przesuwany termin. Trzecia runda trwała dwie minuty 😁 potem któraś z rund była dłuższa o trzy sekundy. Dawać rewanż w kilmacie europejskim i Cieślak zostanie mistrzem 💪🏆🥊
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

IlCapitano pisze: 16 sty 2020, 17:33 Cieślak obity, Głowacki obity, Szeremeta zmasakrowany. Powtórka z Rygi i Sulęcki - Andrade, znów wielkie nadzieje a potem wał lub obraz nędzy i rozpaczy, to absolutnie typowe iwogle.
No to na razie 1/3, czekamy dalej na nieuniknione
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

ManOnFire pisze: 1 lut 2020, 09:13 Zabrakło Cieślakowi doświadczenia... W pierwszych rundach boksował bardzo dobrze. W mojej opinii źle rozłożył siły, padł kondycyjnie w ostatnich rundach. Powinien być tam duzo wcześniej, żeby zaprzyjaźnić sie z klimatem.
Są dwie szkoły, albo jedziesz dużo wcześniej, żeby sie zaaklimatyzować, albo krótko przed walką. Tutaeśli kij to drugie odpadało bo nie było wiadomo czy walka się odbędzie. Zresztą patrząc na to co tam się działo to pewnie wcześniejszy wyjazd nie byłby najlepszym pomysłem.

U mnie Cieślak zyskał mega szacunek. Chłopak nie pęka. Byłem pewien, że jak nie skończy Makabu do 6 rudny to całkowicie padnie kondycyjnie i murzyn zaserwuje mu KO. Jeśli kiedyś dojdzie do rewanżu z normalnym obozem przygotowawczym to Michał to może ugrać.

Cała organizacja walki to jakaś tragedia. Nie wiem jak WBC mogło do czegoś takiego dopuścić. Największym hitem jest to, że Babiloński i Wasilewski pieniądze za walke dostali do ręki i musieli uciekać z Kongo przed walką, żeby ich nie okradli.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Oceńcie bokserskie umiejętności "bestii". https://www.youtube.com/watch?v=EmsGGnX ... Pn9uUCh2Iw
Wg. mnie ma talent, porusza się swobodnie, jakby tańczył i ta lekkość w wyprowadzaniu ciosów.
Gdyby nie masa mięśniowa, to porównałbym go do Tysona Furego.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

Piter pisze: 7 lut 2020, 19:14 Oceńcie bokserskie umiejętności "bestii". https://www.youtube.com/watch?v=EmsGGnX ... Pn9uUCh2Iw
Wg. mnie ma talent, porusza się swobodnie, jakby tańczył i ta lekkość w wyprowadzaniu ciosów.
Gdyby nie masa mięśniowa, to porównałbym go do Tysona Furego.

Typowy hejter internetowy :-) sam pokaż co potrafisz hehe :-) ciekawe co byś zrobił jakbyś go na ulice spotkał :-) kozak w necie :-)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

To jest temat o pięściarstwie a nie jakimś zjebanym fame mma, także z łaski swojej wypierdalaj jakbyś mógł na typową serie a z tym gościu, pozdrawiam
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

IlCapitano pisze: 7 lut 2020, 21:19 To jest temat o pięściarstwie a nie jakimś zjebanym fame mma, także z łaski swojej wypierdalaj jakbyś mógł na typową serie a z tym gościu, pozdrawiam
przepraszam :(
*tylko smutne reakcje*
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Zgasił go jak peta.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Yascarr »

Walka z Jonesem na 99% pewna i ja tego jakoś w ogóle nie widzę. Bones po trzech nudnych jak flaki (dla mnie) walkach na pełnym dystansie, pójdzie w końcu w parter i tam załatwi Janka. Opinia o bogu mma zaczyna się sypać, pojawiają się głosy, że jest już słabszy skoro taki Santos czy Reyes biją się z nim jak równy z równym. Tym razem wyjdzie, żeby wygrać efektownie i pewnie mu się uda.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Yascarr pisze: 16 lut 2020, 13:32 Walka z Jonesem na 99% pewna i ja tego jakoś w ogóle nie widzę. Bones po trzech nudnych jak flaki (dla mnie) walkach na pełnym dystansie, pójdzie w końcu w parter i tam załatwi Janka. Opinia o bogu mma zaczyna się sypać, pojawiają się głosy, że jest już słabszy skoro taki Santos czy Reyes biją się z nim jak równy z równym. Tym razem wyjdzie, żeby wygrać efektownie i pewnie mu się uda.
Jones jest na topie od 10 lat. Może jego prime już minęło. Zwłaszcza, że lubi sobie poćpać. Poza tym cykle też ma pewnie słabsze po wpadce. Janek nieźle broni obalenia, więc może coś ugrać. Do walki ze Smithem nie dawałem Jankowi żadnych szans w starciu z Jonsem, ale to już nie jest ten dominator.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

Zapraszam do dyskusji po walce Wilder - Fury.

Fury odrobił lekcje, Wilder liczył, że siła jak zwykle wystarczy. Wypunktowany, zmasakrowany, żadnych argumentów.

Uprzedzę - to narożnik Wildera poddał walkę.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Woo-cash »

Tajson żeś mnie zaimponował dzisiejszego ranka.
Wilder wyjaśniony. Przyjemnie się oglądało. Fury wyszedł po swoje a Wilder już po pierwszej rundzie miał strach w oczach a reszta jest już historią.
Cieszy mnie wygrana Gypsy Kinga. To taka wisienka na torcie po tych wszystkich perturbacjach które przeszedł w życiu.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Typowałem zwycięstwo Wildera. Nie spodziewałem sie, że Fury zawalczy tak odważnie i ofensywnie. Niesamowity napór. Najlepsza wersja Tysona do tej pory to ta z Kliczki, gdzie po prostu punktował z defensywy, a tutaj? Kosmos.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

https://twitter.com/BronzeBomber/status ... mg4ugr0r1c
Czarny król wydał oświadczenie, będzie 3 walka. Ja już się nie mogę doczekać i tym razem kibicuję temu gościowi mimo, że w drugiej walce byłem za Tysonem oraz typowałem że znokautuje on Wildera i potwierdzić to mogę kuponem bukmacherskim, który wszedł po kursie 5,5.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Fascynuje mnie ta 3 walka. Co by nie mówić to Wilder ma to pierdolniecie i nawet jeśli Fury przygotuje najwyższą formę to boom squadowi wystarczy jedna bomba to zwyciestwa, a teraz nie ma nic do stracenia.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

https://www.youtube.com/watch?v=YnC2SnbDuWo
Pani Zhang wybitne umiejętności bokserskie.
Jędrzejczyk bez szans, będzie nokaut.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

XD ajtuj, jakim cudem
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Arrtur wygrywał prawie każdą rundę :)

https://www.youtube.com/watch?v=kFmCDRFHoFE
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Ulany Adaś również się zesrał, czas na Joannę Jędrzejczyk
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Pani Zhang wygrywa i dalej jest mistrzynią, ale walka super, Jędrzejczyk się nie zesrała jak Adaś z Nowego Jorku.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Kiepska noc dla polskich sportów walki.

Kownackiego nie jest mi szkoda bo po kiepskim występie z Arreolą mówił, że był zbyt ciężki, a teraz wchodzi niemal tak samo opasły. Przyjmowanie wszystkiego na twarz musiało się tak skończyć prędzej czy później.

Jedrzejczyk przegrywa po MEGA WOJNIE. Nie widziałem jeszcze takiej walki w kobiecym mma. Coś niesamowitego. Mega wyrównana walka i spokojnie mogła pójść w drugą stronę.
Czekam na memy związane z twarzą Aśki bo takiego przemodelowania to dawno nie widziałem.

O ile słabą postawą Szpilki jestem zdziwiony to o wynik byłem spokojny bo takie "werdykty" to już standard u Wasyla. Ajtuj kompletnie bez pomysłu. Cały plan na walkę to był lewy na dół. Z tej mąki chleba już nie będzie. Jeszcze jeden skok na kase i KSW.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

Kownacki spakowany, typowe. Widać profesjonalizm w przygotowaniach, jak typ wnosi 120 kg xdd idź w chuj z tym sportem polskim

Ps. Kałesiak do kiedy ban na fb?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Bardzo czarny weekend dla Polski, pięściarze, którzy byli w jakimś stopniu "szykowani" do walki o tytuł (szpilka w wadze cruiser oczywiście) i skok na dużą kasę się obsrali perfekcyjnie, a Joanna mimo, że dała walkę życia to i tak nie wyciągnęła pasa od Pani Zhang.
Jakby tego było mało to wczoraj na boisku doznałem jakiegoś urazu stopy, oraz zostałem na 3 dni pozbawiony wolności na facebooku za sprawą ulańca giżyckiego foniakowego. Będą grzmoty.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5EA37341

Pozdro dla grafika tego plakatu za wstawienie Usyka idealnie z tą szparą pomiędzy jedynkami :lol:

To jak, Chisora KO czy Usyk punkty? Ja wieloletni fan Del Boya więc serduchem za nim
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

ta walka nic nie znaczy
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Zacząłem tęsknić za sportami walki i postanowiłem odświeżać sobie codziennie jakieś klasyki.

Na pierwszy ogien poleciała walka jednego z moich ulubionych pięściarzy Jamesa Toneya. Uwielbiałem jego styl.

https://www.youtube.com/watch?v=dOqWPoR76mI tutaj niesamowita wojna z Jirovem.

Wieczorem chyba poleci ODH vs Trinidad :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Szanowni Państwo,

skoro takie etoto może sobie wymyślać rankingi TOP 10 ciężkich to my również. Ja zaczynam, uwaga

1. Tyson Fury
2. Deontay Wilder
3. Anthony Joshua
4. Andy Ruiz JR
5. Dilian White
6. Luis Ortiz
7. Michael Hunter
8. Aleksander Powietkin
9. Aleksandr Usyk
10. Oscar Rivas
...
77 jugołyndałn
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 6 maja 2020, 11:57 Szanowni Państwo,

skoro takie etoto może sobie wymyślać rankingi TOP 10 ciężkich to my również. Ja zaczynam, uwaga

1. Tyson Fury
2. Deontay Wilder
3. Anthony Joshua
4. Andy Ruiz JR
5. Dilian White
6. Luis Ortiz
7. Michael Hunter
8. Aleksander Powietkin
9. Aleksandr Usyk
10. Oscar Rivas
...
77 jugołyndałn
Ale nikogo nie interesuje Twój ranking, każdy woli ranking etoto
ODPOWIEDZ