Lautaro Martinez

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

Klinsi64 pisze: 23 paź 2019, 21:49 no i wyrósł nam pokemon klasy światowej chyba
Coś jeszcze?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Dzonyy »

TomHardy pisze: 23 paź 2019, 22:41
Klinsi64 pisze: 23 paź 2019, 21:49 no i wyrósł nam pokemon klasy światowej chyba
Coś jeszcze?


Jak zwykle Hardy ma rację. Jeszcze nigdy poważny piłkarz nie zjebal karnego.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Nigdy nie widziałem gorzej wykonanego rzutu karnego.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Dzonyy »

https://youtu.be/I4HeTxyQKDM

Nie zmienia to faktu, że Lautaro kiepsko bije karne.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

Dzonyy pisze: 23 paź 2019, 22:45
TomHardy pisze: 23 paź 2019, 22:41
Klinsi64 pisze: 23 paź 2019, 21:49 no i wyrósł nam pokemon klasy światowej chyba
Coś jeszcze?


Jak zwykle Hardy ma rację. Jeszcze nigdy poważny piłkarz nie zjebal karnego.
Zagrał dobry mecz i strzelil gola dzięki genialnej piłce De Vrija, spieprzył karnego dlatego nie zamierzam piać nad nim jak ty.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Lautaro Martinez

Post autor: zemaria »

Kolejny świetny występ Martineza, chyba żadnej straty. Każdy jego kontakt z piłką po za karnym był dla nas korzyścią. Co do jedenastki to się zdarza, najważniejsze 3 punkty. Sam nazywałem na początku Martineza pokemonem , gdyż biegał jak wściekły byk, faulował głupio, wywracał się bezsensownie i nie był skuteczny. Dzisiaj biję się w pierś i jestem pewny, że będziemy mieli napastnika klasy światowej.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Lautaro Martinez

Post autor: DonDawido »

Od początku wierzyłem w naszego ziomeczka i przyjemnie patrzeć jak z meczu na mecz ma coraz więcej pewności. Szkoda zmarnowanego karnego, ale cała reszta bardzo na plus. :) Niesamowicie podoba mi się jego przyjęcie, kontrola piłki i to, jak szuka gry. Aguero 2.0!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Orzeu »

Nasir pisze: 23 paź 2019, 21:25 no i pokemon znowu brameczka, ciekawe czy juz przekonal orzelka?
no ja to już jestem #teamlautaro

W ogóle w jego przypadku to jest istna sinusoida jeśli chodzi o moją wiarę w możliwości tego chłopaka: od początku twierdziłem, że to nie może być pokemon, skoro polecał go do nas sam Diego Milito (a nie jakiś agent), początki w Interze miał ciężkie, siedział na ławie - no dobra można powiedzieć że uczył się ligi. Końcówka roku dobra, zakończona mocnym akcentem (bramka z Napoli) i... fatalny styczeń, gdzie dużo pudłował. Wiosną jednak zastąpił Icardiego, częściej grał i wywiązał się z zadania co najmniej dobrze, by znowu początek tego sezonu zaliczyć bardzo słaby. Widać, że faktycznie chyba musiał dojść fizycznie, do tego kolejne bramki sprawiają, że jest coraz bardziej pewny siebie, a co za tym idzie coraz bardziej groźny. Ostatnie mecze to już klasa sama w sobie.

Panie Lautaro - oby tak dalej!
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stryjek »

Wróbel zgodnie z wiatrem, jakiś słabszy mecz i straci wiarę
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Odet »

Stryjek pisze: 24 paź 2019, 11:11 Wróbel zgodnie z wiatrem, jakiś słabszy mecz i straci wiarę
Nieprawda. Orzeu napisał mądrze i rzeczowo, czyli jak zwykle. Większość mądrych i rzeczowych użytkowników forum właśnie tak uważała (i tak uważa).

Półgłówki i latawce tylko "bekują" i "lolują"

Pozdr.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Orzeu »

Stryjek pisze: 24 paź 2019, 11:11 Wróbel zgodnie z wiatrem, jakiś słabszy miesiąc i straci wiarę
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Speaker »

Mnie on stylem gry przypomina Edinsona Cavaniego. Jest świetnie skoordynowany przez co potrafi strzelać
w dosyć ekwilibrystyczny sposób, błyskawicznie reaguje i strzela.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kredence »

Speaker pisze: 24 paź 2019, 11:48 Mnie on stylem gry przypomina Edinsona Cavaniego. Jest świetnie skoordynowany przez co potrafi strzelać
w dosyć ekwilibrystyczny sposób, błyskawicznie reaguje i strzela.
Opisywałem to już kilkukrotnie. Martinez w polu karnym to wypisz wymaluj Falcao ( zresztą do niego był porównywany jeszcze będąc w Argentynie) . Poza polem karnym ma bardzo dużo z Teveza. Takie cudowne kombo się nam trafiło.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stachoo »

Dla mnie to rasowy Pitbull z dobrą techniką, odbiorem na wysokim poziomie i słabszym wykończeniem. Poprawiając ten ostatni mankament może stać się prawdziwą maszyną w przodzie
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stryjek »

Kredence pisze: 24 paź 2019, 12:04
Speaker pisze: 24 paź 2019, 11:48 Mnie on stylem gry przypomina Edinsona Cavaniego. Jest świetnie skoordynowany przez co potrafi strzelać
w dosyć ekwilibrystyczny sposób, błyskawicznie reaguje i strzela.
Opisywałem to już kilkukrotnie. Martinez w polu karnym to wypisz wymaluj Falcao ( zresztą do niego był porównywany jeszcze będąc w Argentynie) . Poza polem karnym ma bardzo dużo z Teveza. Takie cudowne kombo się nam trafiło.
Na stronach Barcelony porównują go do Aguero ,mi on nikogo nie przypomina, to inni kiedyś będą przypominać go
Ale jak już wszyscy tak porównują to i ja coś napiszę, obraca się z piłką niczym L.Suarez
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

Stryjek pisze: 24 paź 2019, 13:55
Kredence pisze: 24 paź 2019, 12:04
Speaker pisze: 24 paź 2019, 11:48 Mnie on stylem gry przypomina Edinsona Cavaniego. Jest świetnie skoordynowany przez co potrafi strzelać
w dosyć ekwilibrystyczny sposób, błyskawicznie reaguje i strzela.
Opisywałem to już kilkukrotnie. Martinez w polu karnym to wypisz wymaluj Falcao ( zresztą do niego był porównywany jeszcze będąc w Argentynie) . Poza polem karnym ma bardzo dużo z Teveza. Takie cudowne kombo się nam trafiło.
Na stronach Barcelony porównują go do Aguero ,mi on nikogo nie przypomina, to inni kiedyś będą przypominać go
Ale jak już wszyscy tak porównują to i ja coś napiszę, obraca się z piłką niczym L.Suarez
Tzw. Przyjęcie kierunkowe. Zwróciłem na to uwagę.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Orzeu »

no i wszystko wskazuje na to, że Lautaro jest Barcy celem nr 1 i młody latem zamieni Mediolan na Katalonię.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

To niech idzie w pizdu. Typ sabotował słabą grą w ostatnich meczach, co w dużej mierze przyczyniło się do zmniejszenia szans do walki o tytuł. Jeden dobry sezon i gówniarzowi się Barcelony zachwiewa. Won

Icardi tyle lat łączony z Juventusami, Realami, Chelsea, Atleticami i mimo tego 6 lat bronił tych barw. A ta pizda wyciągnięta z jakiegoś śmietniska Argentyńskiego od razu wypina dupsko jak odzywa się barcelona. A jeszcze znajda się tacy co bronią tego typa :lol:. Sprzedac za 80-90 plus Vidal/Semedo/Arthur i olać typa
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

No i doszło do sytuacji w której Martinez sabotuje mecze aby obniżyć wartość transferu do Barcelony, karygodne zachowanie. Straszne pustoglowie, sprzedać nawet za 50 mln, zwykły ćwok bez godności.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Orzeu »

przestał grać odkąd mu Messie na kadrze naobiecywał Barcelony
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Od początku tłumaczyłem ze Martinez to wąż zwykły i oddał serce Barcelonie a dusze Messiemu, oczekuję zdjęcia wszystkich minusow jakie dostałem lol
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Lautaro Martinez

Post autor: davidoffzmc »

jak najszybciej dogadać transfer i dziękujemy, bo za miesiąc będzie wart połowę tego co teraz.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Dzień w którym ten obrzydliwy piłkarz odejdzie Interu będzie dobrym dniem
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Raffal »

Nie rozumiem was.... gosc ma 22 lata i wachania formy a nawet nie tyle formy co skuteczności. Ani jeden negatywny wywiad , w każdym meczu widac ze chce a zaangażowania odmówić mu ciezko, nie odpuszcza. W 39 meczach ma 18 bramek i 6 asyst. 22 LATA !! Ciekawe na kogo lepszego to wymienimy.

Lautaro bedzie tylko lepszy. Jedyną zmiana która mnie przekonuje to Gabriel Jesus.
Musimy mieć młodego napastnika.
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: pusiek900 »

Niektórzy dalej mają ból dupy o to,że pozbyliśmy sie ''walecznego'' Icara.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

A więc żegnaj Lauti, było nam bardzo miło.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Lautaro Martinez

Post autor: mio85 »

Ile tam dają za tego Martineza? 90 baniek? Sporo jak za tak przeciętnie regularnego napastnika. Dzisiejszy karny tylko przelał czarę, ale gość jest pod formą od dłuższego czasu. Przy Lukaku nie odbijalo się to na punktach, ale teraz cierpimy przez to strasznie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Trzeba było wywalić tego ogóra jak była oferta z Tottenhamu. Fakt, suning nie dałoby nikogo lepszego od Belottiego, ale zeszlibysmy z pensji, poziom sportowy ataku by się nie zmienił, ale w budżecie płacowym byłoby miejsce na kontrakt Brozovicia.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Saff »

mio85 pisze: 7 lis 2021, 23:51 Ile tam dają za tego Martineza? 90 baniek? Sporo jak za tak przeciętnie regularnego napastnika. Dzisiejszy karny tylko przelał czarę, ale gość jest pod formą od dłuższego czasu. Przy Lukaku nie odbijalo się to na punktach, ale teraz cierpimy przez to strasznie.
Na ten moment, to przypuszczam że mało znajdzie się chętnych nawet dających 50-60mln.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Dzonyy »

mio85 pisze: 7 lis 2021, 23:51 Ile tam dają za tego Martineza? 90 baniek? Sporo jak za tak przeciętnie regularnego napastnika. Dzisiejszy karny tylko przelał czarę, ale gość jest pod formą od dłuższego czasu. Przy Lukaku nie odbijalo się to na punktach, ale teraz cierpimy przez to strasznie.
On nawet jak był w formie to nie potrafił strzelać karnych, a ten wczorajszy to mimo niepowodzenia chyba jeden z lepiej uderzonych przez niego.

Szkoda, ze Lukaku odszedł bo nie dość, ze nie mogliśmy puścić Martineza za kosmiczne pieniądze to jeszcze nie ma kto strzelać karnych. W poprzednim sezonie jak Romek podchodził do karnego to wiedziałem, że będzie gol, a teraz przy każdym mam przeczucie, ze nie strzelimy.
ODPOWIEDZ