Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

Woo-cash pisze: 22 maja 2020, 08:18 To że ktoś mentalnie zatrzymał się na poziomie 13 latka to niestety jego osobista tragedia. Pisząc głupie "abstrahując" dajesz sie złapać cenzorowi.
Skoro tak bardzo chcecie się bawić w strażników języka polskiego i obrońców poprawnej polszczyzny to cześć.
dostałeś bana za abstrahując? napisz do pierwszego z brzegu redaktora to taki ban od razu zostanie zdjety
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Lopez »

Uwolniony
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Mam prośbę do redakcji portalu o zamieszczanie większej ilości newsów. Macie szeroką kadrę redaktorów i sądzę, że piszecie sporo, ale moglibyscie więcej. Mankafci np stać na dużo więcej. Redaktor naczelny też mógłby dać więcej od siebie niż tylko spijanie śmietanki z dobrze funkcjonującego serwisu.

Czasem loguje się i nie ma co komentować. Uważam, że 15 newsów dziennie to powinna być norma, aby każdy klient tutejszego portalu korzystal z niego z satysfakcja.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Lopez »

Jakbyś się postarał w swoich komentarzach bardziej, to nie musielibyśmy pisać więcej newsów, żebyś dostawał więcej minusów.

A tak poważnie, to ostatnio się wiele rzeczy powtarza i nie za bardzo chcemy się powtarzać. Będzie więcej ciekawych informacji to będziemy wrzucać.
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ddamiann17 »

Wybraniec pisze: 6 cze 2020, 08:30 Mam prośbę do redakcji portalu o zamieszczanie większej ilości newsów. Macie szeroką kadrę redaktorów i sądzę, że piszecie sporo, ale moglibyscie więcej. Mankafci np stać na dużo więcej. Redaktor naczelny też mógłby dać więcej od siebie niż tylko spijanie śmietanki z dobrze funkcjonującego serwisu.

Czasem loguje się i nie ma co komentować. Uważam, że 15 newsów dziennie to powinna być norma, aby każdy klient tutejszego portalu korzystal z niego z satysfakcja.
Myślę, że to, czy kogoś stać na więcej czy też nie, to juz jego osobista sprawa - na pewno nie Twoja. 15 newsów dziennie? Bez urazy, ale nic na siłę. Jeżeli są newsy, które warto opisać, to znajdziesz je na naszej stronie. Jeżeli chcesz czytać 5 newsów dziennie o tej samej tematyce, to wejdź sobie na jedną z włoskich stron i tam na pewno zaspokoją Twoje pragnienia.
P. S. To, że dobrze funkcjonuje serwis, to akurat również zasługa osoby, która potrafi w odpowiedni sposób zarządzać ludźmi, przydzielić im konkretne zadania i sprawdzać, czy aby zadania te zostały wykonane należycie. Jak się zapewne domyślasz, właśnie to jest głównym zadaniem Redaktora Naczelnego :) a pisanie newsów w głównej mierze należy do Redaktorów.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Jestem w regularnym kontakcie z dominem i wiem z pierwszej ręki, że nie robi nic szanowny kolego. Nie moja sprawa.
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ddamiann17 »

Wybraniec pisze: 6 cze 2020, 17:55 Jestem w regularnym kontakcie z dominem i wiem z pierwszej ręki, że nie robi nic szanowny kolego. Nie moja sprawa.
Właśnie - nie Twoja sprawa.
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kondzik »

Idąc twoim tokiem myślenia lyska to na stronie dziennie by było 3-5 newsów. Bo jak można pisać newsy z Tutto, CdS czy innych szmat. Liczą się tylko sprawdzone źródła. A te sprawdzone źródła dziennie nie jebia po 15 szt. To była i jest twoja wizja strony. Widzę ostry ból dupy że maniek zaczął sobie pisać a tobie po milionach prób Orzeu zesral się na glace. Chłopaki robią dobra robotę, weź poluzuj szelki i zajmij się czymś innym bo nudne to już się robi
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Ale dlaczego udajesz fachowca? O ile mi wiadomo zajmujesz się naprawa fortepianow i nie masz doświadczenia w dziennikarstwie. Psychologiem też nie jesteś, więc skąd możesz wiedzieć co siedzi w mojej głowie? Proktologiem też nie jesteś, więc co możesz wiedzieć o bólu dupy? Wystarczy, że udajesz eksperta od calcio i to jest wystarczająco zabawne. Daj spokój.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Lopez »

Kondzik cię merytorycznie rozłożył na łopatki, a ty go obrażasz.

Pogódz się z tym,że nie wrócisz do redakcji.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Nikogo nie obraziłem szanowny kolego.

Wrócę do redakcji. Prędzej czy później
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ddamiann17 »

Wybraniec pisze: 7 cze 2020, 07:06 Ale dlaczego udajesz fachowca? O ile mi wiadomo zajmujesz się naprawa fortepianow i nie masz doświadczenia w dziennikarstwie. Psychologiem też nie jesteś, więc skąd możesz wiedzieć co siedzi w mojej głowie? Proktologiem też nie jesteś, więc co możesz wiedzieć o bólu dupy? Wystarczy, że udajesz eksperta od calcio i to jest wystarczająco zabawne. Daj spokój.
A dlaczego Ty udajesz fachowca, pisząc bzdury o tym, że powinno być 15 newsów dziennie? Czy wspominając o tym, że Mańka stać na więcej? Nie jesteś nim, nie siedzisz w jego głowie, więc skąd możesz to wiedzieć? A pisząc o tym, że Redaktor Naczelny tylko spija śmietankę co chcesz udowodnić? Pogódź się wreszcie z tym, że pd czasu, kiedy nie ma Cię w redakcji, strona funkcjonuje dużo lepiej i Twoje żałosne komentarze, opowiadające o tym, że jest za mało newsów i że niektórzy za mało się starają tego nie zmienią.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Czcigodny damianie, co mają znaczyć te elaboraty w protekcjonalnym tonie? Myślę, że Dominik potrafi się obronic i nie potrzebuje adwokata. Powiem więcej - jestem pewien, że Dominik weźmie moje słowa do serca i na pewno zrozumie moje przeslanie, a już na pewno nie jest na mnie zły.

Dominik i Bartosz są moimi przyjaciółmi, a w lipcu mamy umówione spotkanie w Warszawie. Prawdopodobienstwo, że wrócę do redakcji jest większe niz, że nie wrócę. Musisz się z tym pogodzić.

Maniekfci jest redaktorem stworzonym przeze mnie. To ja go zatrudnilem i to ja pierwszy wierze w jego rozwój. Poza tym jest moim wielkim przyjacielem i wiem na co go stać. Może zrobić dużo więcej.
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ddamiann17 »

Wybraniec pisze: 7 cze 2020, 09:18 Czcigodny damianie, co mają znaczyć te elaboraty w protekcjonalnym tonie? Myślę, że Dominik potrafi się obronic i nie potrzebuje adwokata. Powiem więcej - jestem pewien, że Dominik weźmie moje słowa do serca i na pewno zrozumie moje przeslanie, a już na pewno nie jest na mnie zły.

Dominik i Bartosz są moimi przyjaciółmi, a w lipcu mamy umówione spotkanie w Warszawie. Prawdopodobienstwo, że wrócę do redakcji jest większe niz, że nie wrócę. Musisz się z tym pogodzić.

Maniekfci jest redaktorem stworzonym przeze mnie. To ja go zatrudnilem i to ja pierwszy wierze w jego rozwój. Poza tym jest moim wielkim przyjacielem i wiem na co go stać. Może zrobić dużo więcej.
Widzisz, a ja myślę, że gdyby Twoje słowa miały jakikolwiek sens - to na pewno Dominik by z nich skorzystał. Jednak biorąc pod uwagę bzdury, które wypisujesz - bo pisanie o 15 newsach dziennie oraz o tym, że ktoś mógłby się postarać bardziej - można spokojnie zaliczyć do totalnych bzdur. Wydaje mi się, że Dominik to po prostu przeczyta, i - jak to mawia dzisiejsza młodzież - 'odzobaczy'. Co do Twojego powrotu do redakcji, to jest z nim podobnie jak z koronawirusem - niby ludzie biorą to na poważnie, ale i tak wszyscy wiedzą, że już raczej nie wróci.

Co do tego, co 'zostało stworzone przez Ciebie' - 'stworzyć' dziecko jest bardzo łatwo, schody rozpoczynają się, kiedy trzeba je wychować. Bez urazy, ale mogłeś sobie tutaj wszystko stworzyć - jednak zdecydowałeś się zrezygnować ze swojego stanowiska i oddać je komuś innemu, kto musiał później dbać o to i pilnować, aby wszystko funkcjonowało należycie. Więc mógłbyś skończyć już te swoje gorzkie żale, ile tutaj rzeczy stworzyłeś i jak wspaniale to było zarządzane - bo to już jest przeszłość. Carpe Diem - polecam i doradzam.

P. S. Już mogłeś zostawić swój poprzedni komentarz, w którym napisałeś o tym, że tylko sobie jaja robiłeś - przynajmniej nie musiałbym się rozpisywać :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

No proszę, szanowny kolega Wnet posłuchał głosu rozsądku i zmienił ton wypowiedzi. Chociaż nadal jesteś bardzo nieuprzejmy.

A do redakcji i tak wrócę i będę twoim szefem. Pogodz się z tym.
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ddamiann17 »

Wybraniec pisze: 7 cze 2020, 10:01 No proszę, szanowny kolega Wnet posłuchał głosu rozsądku i zmienił ton wypowiedzi. Chociaż nadal jesteś bardzo nieuprzejmy.

A do redakcji i tak wrócę i będę twoim szefem. Pogodz się z tym.
Nie myl nieuprzejmości ze szczerością. Nieuprzejmy dopiero mogę zacząć być, aczkolwiek nie leży to w mojej naturze.

Ostatnie zdanie pozostawię bez komentarza - przyznam jednak, że mocno mnie rozbawił. Ale jeżeli to ma Ci w jakiś sposób pomóc, to oczywiście żyj w takim przekonaniu :)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

Wybraniec pisze: 7 cze 2020, 10:01
A do redakcji i tak wrócę i będę twoim szefem. Pogodz się z tym.
XDDDDDD
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Dzień Dobry,

Jako że wróciłem z banicji i przymierzam się do komentowania newsów umieszczanych na portalu mam prośbę do użytkownika Ljarro.

Ljarro - czy mogę CIĘ PROSIĆ o zaprzestanie minusowania każdego mojego komentarza? Uważam, że jest to nadużywanie władzy i nieuczciwe jest minusowanie każdego komentarza. Wydaje mi się nieprawdopodobne że każdy mój punkt widzenia nie jest spójny z twoim.

Spójrz, ja nie zawsze minusuje kondzika. Plusa mu nigdy nie mam, a minusy lecą jak plecie głupoty, co zdarza mu się często niestety.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Za notoryczne minusowanie na stronie nakładane już były bany więc warto się temu bliżej przyjrzeć.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

Jest tylko jeden malutki problemik, nie logowałem się na stronie od miesiąca. Po prostu cała społeczność docenia twoją twórczość. Najwyższy czas żebyś spełnił "groźby" o odejściu
I drugi chłopaczek pokrzywdzony XD
samurtares
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:31
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: samurtares »

Ciągle piszecie o tym shoutboxie, a ja nie mam pojęcia gdzie on niby jest... Ktoś mi to wyjaśni?
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

zaloguj się na stronie. Fcinter.pl po prawej mniej więcej na środku masz mały czacik.

Najlepsze miejsce dla kibica Interu. Sami najwięksi znawcy Calcio. Zawsze merytorycznie i kulturalnie
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Imrahil »

cenzor lapie za "jprdl" ? czy moze lopec, który najpierw sam obraża i prowokuje, używa wulgaryzmy i przy braku argumentów banuje użytkownika ? jakie to typowe u podludzi
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Woo-cash »

:cool:
Imrahil pisze: 22 lip 2020, 23:39 cenzor lapie za "jprdl" ? czy moze lopec, który najpierw sam obraża i prowokuje, używa wulgaryzmy i przy braku argumentów banuje użytkownika ? jakie to typowe u podludzi
Komuna panuje wszem i wobec. Sa równi i równiejsi. Tfu kurwa jego mać.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Lopez »

😊 to oczywiście ja. Nigdzie cię nie sprowokowałem, nie obraziłem, a Ty w tym czasie mnie obraziles ze trzy razy. Poprzednio na to przymknalem oko. Nawet po twoim ostatnim zdaniu widać, jaki masz stosunek do mnie nawet nie wiedząc czy to ja czy cenzor. Bana nie zdejme. płacz ile chcesz i do kogo chcesz.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Lopez »

Woo-cash pisze: 22 lip 2020, 23:59 :cool:
Imrahil pisze: 22 lip 2020, 23:39 cenzor lapie za "jprdl" ? czy moze lopec, który najpierw sam obraża i prowokuje, używa wulgaryzmy i przy braku argumentów banuje użytkownika ? jakie to typowe u podludzi
Komuna panuje wszem i wobec. Sa równi i równiejsi. Tfu kurwa jego mać.
Komuna? Ile razy cię oszczedziłem choć powinieneś dostać bana? Ostrzeżenia dostałeś nie od razu bany.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

to nie cenzor to Lopez
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Woo-cash »

Lopez pisze: 23 lip 2020, 00:06
Woo-cash pisze: 22 lip 2020, 23:59 :cool:
Imrahil pisze: 22 lip 2020, 23:39 cenzor lapie za "jprdl" ? czy moze lopec, który najpierw sam obraża i prowokuje, używa wulgaryzmy i przy braku argumentów banuje użytkownika ? jakie to typowe u podludzi
Komuna panuje wszem i wobec. Sa równi i równiejsi. Tfu kurwa jego mać.
Komuna? Ile razy cię oszczedziłem choć powinieneś dostać bana? Ostrzeżenia dostałeś nie od razu bany.
Misiu kolorowy. Już kiedyś chciałem poruszyć ten temat. Forum gdzie można powiedzieć że jest reprezentatywną częścią fci. A mimo wszystko kurwy i chuje leją się jak z pod prysznica. A sb gdzie nowi użytkownicy mają problem z lokalizacją panuje prohibicja gdzie podczas czatu na żywo nie możesz wyrazić swoich emocji w mniej lub bardziej wulgarny sposób. Gdzie za głupią pizde dostajesz bana z urzędu a na forum kazdy może rzucać chujami do woli.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Nie bardzo rozumiem dlaczego wulgaryzmy, które są istotna częścią języka polskiego są karane banem na portalu kibicowskim. Absolutnie zaskakujące.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Mora »

Nie bywam na sb, ale uważam że o ile wulgaryzmy stosowane w celu obrazy innych użytkowników powinny być karane, o tyle wulgaryzmy używane w celu mocniejszego zaakcentowania wypowiedzi czy forma wyrażenia emocji podczas meczów nie powinny, nie dajmy się zwariować - to nie kółko różańcowe, tylko strona kibicowska.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ