28. kolejka Serie A: Parma - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

28. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Orzeu »

No to dzisiaj Parma, od 2010 roku na tym stadionie 4-krotnie przegraliśmy, tylko 2-krotnie wygraliśmy.

Do tego mamy gówno w pomocy. Remis.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 28. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Alfa »

barilla wraca na szczescie, no i ponoc gaga zagra za borke, swoja droga krula nie bedzie na lawce, ciekawe jak sobie jego asystent poradzi
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 28. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: forzaragazzi »

2-1. Szczęśliwe zwycięstwo. Do przerwy powinno być 0-2. Kluczowym elementem była możliwość przeprowadzenia 5 zmian. Eriksen snuł się po boisku. Dobra zmiana Alexisa. Godin to cień Godina z Atletico. Szkoda że wybrał sobie akurat nasz klub na piłkarską emeryturę. Martinez ma olbrzymi problem żeby strzelić silnie na bramkę. Dobrze że chociaż zaliczył asystę. Nad Biraghim nie zamierzam się pastwić. Moses brawa za asystę. Nie spodziewałem się. MVP za głupotę dla Juraja Kucki, który jak pamiętamy, był w przeszłości przymierzany do naszego zespołu.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 28. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Mora »

Mocno przeciętny mecz w wykonaniu Interu, ale ważne 3 punkty wpadły. Słabo zwłaszcza w obronie, Gervinho i Kulusevski bardzo często robili co chcieli. W ataku taktyka pierdyliarda dośrodkowań ostatecznie dała pożądany efekt, ale wszyscy oczekujemy raczej bardziej kreatywnej gry, niż podanie piłki do boku i laga w pole karne. Jeśli gra nie ulegnie poprawie, to Atalanta nas łyknie bez popitki.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 28. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: maverik »

Oczy krwawiły, pierwsza połowa katorga, jedynie można było podziwiać jak Parma marnuje okazje (Gervinho z początku, potem Cornelius dwie dobre okazje), cud że tylko 1:0 było. Druga połowa jeszcze większy dramat, musiałem mecz wyłączać na pare minut bo nie dało się tego oglądać. Nie żałuje, że wróciłem od 80 minuty bo przynajmniej wtedy Inter się na chwilę przebudził i wygrał mecz. Dobrze, że mamy łaskawy terminarz to może jakoś będziemy ciułać te punkty, ale gra dla oka nie jest przyjemna.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: miniu86 »

Klasyczny Pazza Inter, zarówno z Sassuolo jak i wczoraj.
Załatwiliśmy sobie te 3 pkt tylko dlatego, że napastników wyręczyli obrońcy, co jak już wielokrotnie pisałem, jest czasami potrzebne bo stanowi wartość dodaną w ataku i daje luz. W innym wypadku nie mam wątpliwości, że Parma by to dowiozła ponieważ Inter był już zupełnie zrezygnowany.

Eriksen. Myślę, że tutaj sporo pomoże powrót Brozovica, który znacznie lepiej rozprowadza piłkę i dostarczy ją Duńczykowi szybciej, lepiej i sprytniej. Obecnie przeciwnik zawsze wie, że wystarczy go przykryć i już atak środkiem w Interze nie istnieje.

Cieszą 3 punkty bo to byłoby typowe dla Interu załamanie - przegrać po tej wpadce z Sassuolo. No i odegraliśmy się za tą zeszłoroczną kompromitację 0-1 na Meazza gdzie sędzia też dobrze nas przekręcił.
Tak na marginesie, w tygodniu 3-3 z Sassuolo i sędzia dolicza zaledwie 3 minuty, wczoraj oczywiście 5
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 28. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Alfa »

Mecz jak wyglądał, kążdy widział, nasi to nie wiem czy zmęczeni czy bez formy czy co, no ale fizycznie dramat, chęci tez brak, typowy Inter ostatnich lat, martwi, że nic sie w tej kwestii nie zmienia, bo ta wczorajsza parma to była tak gówniana, że wystarczyło odrobine bardziej zdecydowanie przy atakować i dawno byłoby po meczu.

Martwi też nasza obrona, Parma wjeżdżała w nas jak w masło DWOMA zawodnikami, kulusevski i gervinho robili co chcieli, de vrij przegrywał większość pojedynków z corneliusem, brakowało jakiegoś skriniara żeby go tam z bara pociągnął to by sie tak dunnczyk nie panoszył.

Mimo wszystko cieszą 3 pkt, niewazne w jakim stylu, juve czy lazio tez zdarzaja sie takie wygrane po gowno grze. U nas po wpadce z sass widać było że morale nie najwyższe, a ta wczorajsza odmiana losu może troche chociaż ich odbuduje. Na szczęście w srode moze juz zagra borowik i gra powinna sie poprawic
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 28. kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Dzonyy »

Kolejny finał wygrany. Powrót prawie jak United w finale LM z Bayernem. Juve czuje nasz oddech na plecach.
ODPOWIEDZ