30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: IlCapitano »

Dobra, wrzucam temat meczowy, bo jak widać każdy ma to w dupie.

Lacje koncertowo porozbijane w opór przez naszych kuzynków, także wiecie co musimy dziś zrobić. Te całe tagliatelle al ragu alla bolognese, po prostu je wpierdalamy i wysrywamy następnie dorodnie ukręcając przy okazji.

Szkoda remisa z tymi patałachami z Sassuolo, bo można by podokuczać troszkę Juve do końca, a tak no to kwestia Scudetta zamknięta niestety. Ale za rok no to już na bank wygramy, obiecuję.
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Kondzik »

Cap złapał za rogi zubrowki xD
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Endru »

Jakaś ta mowa pesymistyczna jak na Ciebie, a ja wierze, ze kuzynki zmasakrują rowniez juve bez dupali i szczypiornisty i odzyskamy nadzieje na walke o tytuł. Forza Inter.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: miniu86 »

Po prostu niech zdobędą 3 pkt na tej Boloni. Nic więcej nie oczekuję.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Woo-cash »

miniu86 pisze: 5 lip 2020, 14:41 Po prostu niech zdobędą 3 pkt na tej Boloni. Nic więcej nie oczekuję.
Ament.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Vancore »

xD
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: KoBa »

Pierwsza zmiana w 75 minucie kiedy panuje taki upał.
Gagliardini jednak może zagrać gorzej niż z Sassuolo.
Ale i tak największą beka z Lautaro_111 co sobie spacerkiem schodzi z boiska podczas zmiany.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Piter »

prowadź nas krulu :lol:
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Kredence »

Dobra kurwa, ja już nie oglądam tego gówna w tym sezonie, to za wiele jak dla mnie. Poczekam do meczu z Getafe ale tam nawet mając 3-0 do 90 minuty i tak pewnie się zaoramy. Stężenie debili na metr kwadratowy w tym zespole jest wręcz niesamowite. Conte długo broniłem ale zachowuje się jak upośledzony. TFU
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Woo-cash »

Kurwa ale wstyd.
Tego Martineza to won. Czemu ten dziad strzelał karniaka skoro myślami kutasiarz jest w Hiszpanii. Ława dla pokemona i tak to widzę.
Curva ale kyrk.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Nasir »

poczekajcie czy ja dobrze widze, 1-0, karny, gra w przewadze, i na koniec przegrywamy?

chcieliscie conte to macie, bez hejtu.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Vancore »

Trener i pilkarze po tym meczu na pewno beda czuc sie fatalnie ale jak bedzie musiala czuc sie osoba odpowiedzialna za pranie trykotow po meczu. Przeciez to jak oni sie zesrali po same pachy to tego sie nie da doprac :/
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Odet »

To jest cyrk, to jest jakieś przegięcie.

Wiem, że wielu z Was czekało na powrót naszego wspaniałego lidera Brozovica, ale ja tego powrotu mie zauwazyłem.

Pisałem po Sass, że trzeba uważać na Atalantę, lada chwila trzeba będzie uważać na Milan.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: miniu86 »

No i właśnie dlatego napisałem niech po prostu zdobędą 3 pkt, tej drużynie nie można ufać. Ba, wykazujemy chorą konsekwencję w scenariuszach naszych meczy. Jeśli nie zabijamy meczu odpowiednio wcześnie to nawet grając w przewadze pozwalamy strzelić sobie wyrównującego gola. To jest dopiero konsekwencja.
I to wychodząc w silniejszym składzie niż ostatnio bo już z Brozo. Niesamowite. Logika Interu.

Szczerze, pomyślałem ostatnio, że może dogramy ten sezon na spokojnie ogrywając wszystkich ogórków do końca i nawet wyprzedzimy niedomagające Lazio, ale w Interze ilość szamba w każdym sezonie musi być równa. My nie dążymy do wyprzedzenia Lazio tylko do spadku na 4 lokatę - to jest Inter jaki kojarzę z ostatnich lat i teraz wszystko mi się zgadza.

Czy zdajecie sobie sprawę, że Inter ostatnią 3 meczową serie wygranych zaliczył w listopadzie? Mieliśmy wtedy bilans 12-1-1. Od tego czasu maksymalna seria to 2 mecze i bilans 7-6-3. Po prostu żałość. Lata świetlne za kulturą wygrywania Juventusu. LATA ŚWIETLNE.

A Lautaro powinien do końca sezonu wchodzić z ławki. Dziwię się, że Conte wprowadził Sancheza dopiero w 75 minucie.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: SETE »

Meczu nie oglądałem i jak się okazało nie ma czego żałować.

Ja powiem tak , żeby ta drużyna nawiązała walkę z Juve bo pewnie o to wielu tutaj chodzi to potrzebne jest wydanie ok 250-300 mln euro i to w jedno okienko , wydane madrze. Tutaj Hakimi z Gosensem nic nie zmienia skoro kolejnych 7- 8 graczy prezentuje poziom Sassuolo lub Torino.
Możliwe , ze przeszkoda mimo wszystko jest mega zabetonowany trener , którego ustawienie 352 zrobiło z najlepszej obrony w serieA taka której każdy ogórek poza Brescia bez problemu coś wciśnie- tutaj jest główny zarzut do Conte w tym sezonie- słaba obrona. Nie wiem czy wzmocnienia tej formacji coś zmienia bo na papierze wyglada ona już imponująco tylko problemem jest to właśnie ustawienie.
Pocieszę Was , bez wielkich inwestycji na już to Juve nie przegonimy przez kolejna dekadę.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Imrahil »

obsrali się życiem jak te wszystkie tępaki, co wzięli sobie szmule wychowujące samotnie bąbelki
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: Mora »

Oglądałem tylko drugą połowę i to był dramat. Zmarnowany karny Lautaro, a później było już tylko straszniej. Mecz na srebrnej tacy, gra z przewagą jednego zawodnika i wpierdol u siebie z przeciętną Bologną. Conte też czekał ze zmianami nie wiadomo po co, od faceta zarabiającego takie siano można wymagać szybszej reakcji na ławce.
Imrahil pisze: 5 lip 2020, 20:33 obsrali się życiem jak te wszystkie tępaki, co wzięli sobie szmule wychowujące samotnie bąbelki
Haha jakie to prawdziwe :lol:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 30. kolejka Serie A: Inter - Bologna

Post autor: maverik »

Ten mecz to był jak powrót do przeszłości z lat 2013-15. Mam tu na myśli głównie to, że prowadziliśmy 1-0, graliśmy w przewadze zawodnika, mieliśmy karnego i jeszcze to przegraliśmy XD i ta końcówka gdy to nam powinno zależeć na golu, a tymczasem Bologna szła po trzecią bramkę xD
No ale jak prześledzimy jak gramy ostatnio, chociażby od tej pandemii, to każdy mecz to jest albo wymęczone do bólu zwycięstwo jak z Sampdorią czy Parmą, albo frajerski remis jak z Sassuolo no albo taki kabaret jak wczoraj. Jedyny wyjątek to Brescia, ale tym pogromem to nikt się nie zachwycał bo każdy widział, że Brescia była jak chłopiec do bicia.
Dla mnie wyznacznikiem był ten rewanżowy mecz z Napoli. Az siebie zacytuje:
maverik pisze: 14 cze 2020, 01:46 Po cichu liczyłem, że ta przerwa to będzie taki restart i być może zyskamy najwięcej przez koronawirusa, kosztem np. Lazio które było w gazie, a teraz może im być ciężko, ale widzę, że nie ma się na co nastawiać. Zapewne ogramy jakieś Sassuolo czy inną Sampdorię, a potem znów obsranie i tak się dotoczymy do końca lipca.
Nawet tego Sałsala nie ogralismy, więc teraz już się nie ekscytuje, a jedynie oglądam z przyzwyczajenia.
Jeszcze na koniec personalia. Lautaro kurwa jaki ty jesteś żałosny. Ja rozumiem, że można złapać dołek formy, ale gościowi totalnie nie zależy. Nie wiem jak to było z tym karnym, czemu Lukaku nie strzelał. Czy to trener zadecydował, Romelu oddał, czy Lautaro się połasił, ale kurwa słaby strzał, sygnalizowany, niemal w środek bramki i to jeszcze na wysokości nóg. No gorzej się nie dało uderzyć naprawdę.
Gagliardini oczywiście też musiał swoje dorzucić, o ile dobitka karnego jeszcze ujdzie tak ten kiks przy golu 1:1 serio?
ODPOWIEDZ