32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: KoBa »

No to co? Wskakujemy na 2 miejsce czy jednak kompromitacja?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Speaker »

Wielu nieobecnych u nas i pora aby Eriksen wziął ciężar gry na swoje barki. Mój sklad: Handanovic-Skriniar,De Vrij,Bastoni-Candreva,Valero,Brozo,Young-Eriksen-Sancgez,Martinez
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: miniu86 »

No i tutaj z odpowiedzią przychodzi Ci od razu Inter z info, że Eryk dzisiaj w pierwszym składzie nie wyjdzie XD

Tędy popłynie dzisiaj ściek.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: miniu86 »

Tak sobie patrzyłem dzisiaj na grę Sancheza i przypomniało mi się, że właśnie takiego Interu Conte się spodziewałem przed sezonem. Walecznego, pracującego zawzięcie na całym boisku, nigdy nie wątpiącego i wiedzącego co ma robić w danej fazie meczu.

Alexis wygrywa nam praktycznie w pojedynkę kolejny mecz. Aż nie chce się myśleć co b y było gdyby nie on.
Przełamał się Lautaro i chciałbym myśleć, że to mu pomoże w sposób godny zakończyć ten sezon. Alexis sam nam kolejnych 6 meczy nie wygra.

Dobre zawody Godina, niezły mecz Borja Valero. Inter trochę nonszalancki pod koniec meczu bo powinny paść kolejne bramki.
Zachowania Handy z 17 minuty aż się nie chce komentować. My praktycznie każdy ostatni mecz zaczynamy od 0-1, rozpierdalając sobie plan na mecz. To jak ostatnio zawalamy gole to robota dla Archiwum X.

Sanchez 575 minut w tym sezonie, 2 gole i 6 asyst. How about that?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Mora »

No Alexis MVP dzisiaj, bardzo dobre zawody. Znów gramy dwie nierówne połowy, tym razem dramat w pierwszej, znacznie lepiej po przerwie. Wreszcie strzelił Lautaro, oby wreszcie wrócił do optymalnej formy i skuteczności.

Ależ ta liga jest słaba, mimo mocno przeciętnej gry na tę chwilę mamy drugie miejsce.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: maniekfci »

Czy Belotti komuś jeszcze przypomina z ryja Pakola?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Dzonyy »

Mora pisze: 14 lip 2020, 00:10 No Alexis MVP dzisiaj, bardzo dobre zawody. Znów gramy dwie nierówne połowy, tym razem dramat w pierwszej, znacznie lepiej po przerwie. Wreszcie strzelił Lautaro, oby wreszcie wrócił do optymalnej formy i skuteczności.

Ależ ta liga jest słaba, mimo mocno przeciętnej gry na tę chwilę mamy drugie miejsce.
Myślę, że to zasługa tego, ze pół sezonu punktowaliśmy bardzo dobrze.

Meczu nie oglądałem, ale gdy patrzyłem na wynik w przerwie to spodziewałem się kolejnej kompromitacji i miło się zaskoczyłem gdy rano sprawdziłem wynik.

Żeby Lautaro wrócił do formy to musiałoby mu się zacząć chcieć grać dla Interu. Odkąd pojawiły się plotki łączące go z Barcelona chłop nie istenieje.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Dzyl »

Udało się nie skompromitować. Sanchez bardzo aktywny, dobrze, że wraca do swojej najlepszej dyspozycji, oby tylko został z nami na kolejny sezon. Środek pomocy wczoraj nie istniał, ale nic dziwnego jak grali tam Valero i Gagliardini.
Ktoś rozumie o co chodzi z Eriksenem? Conte przecież tak go niby chciał, namawiał a cały czas gra dziadek Valero, który po sezonie i tak odchodzi...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Alfa »

Dzyl pisze: 14 lip 2020, 09:22 Udało się nie skompromitować. Sanchez bardzo aktywny, dobrze, że wraca do swojej najlepszej dyspozycji, oby tylko został z nami na kolejny sezon. Środek pomocy wczoraj nie istniał, ale nic dziwnego jak grali tam Valero i Gagliardini.
Ktoś rozumie o co chodzi z Eriksenem? Conte przecież tak go niby chciał, namawiał a cały czas gra dziadek Valero, który po sezonie i tak odchodzi...
conte to chcial vidala a nie eriksena
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: SETE »

Alfa pełna zgoda , dokładnie tak było i tak dalej jest. Niestety tutaj trzeba się zgodzić z Conte widząc gre Vidala w FCB i jakie ma liczby to śmiało można powiedzieć ze moglby rządzić ta liga , natomiast Eriksen który jest bez formy od prawie 2 lat jest trochę zaprzeczeniem gracza preferowanego przez Conte
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Dzyl »

Co z tego, skoro Eriksen mimo wszystko na pewno nie jest gorszy od Valero i wystawienie Valero zamiast niego by pokazać, że nie chciał Duńczyka to jakiś absurd. Nie mówiąc już o tym, że Valero jakoś około 60 minuty oddycha już rękawami, a Eriksen wchodzi dopiero na ostatnie kilka minut meczu.
Mamy jednego z czołowych zawodników na świecie na swojej pozycji a gramy emerytem, który powinien u nas co najwyżej być głębokim rezerwowym.
Nie zdziwię się, jeśli Hakimi będzie grzał ławkę rezerwowych a na wahadłach będą biegać takie "gwiazdy" jak D'Ambrosio czy Candreva.
Conte sam sobie utrudnia swoimi decyzjami personalnymi.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Alfa »

Dzyl pisze: 14 lip 2020, 12:14 Co z tego, skoro Eriksen mimo wszystko na pewno nie jest gorszy od Valero i wystawienie Valero zamiast niego by pokazać, że nie chciał Duńczyka to jakiś absurd. Nie mówiąc już o tym, że Valero jakoś około 60 minuty oddycha już rękawami, a Eriksen wchodzi dopiero na ostatnie kilka minut meczu.
Mamy jednego z czołowych zawodników na świecie na swojej pozycji a gramy emerytem, który powinien u nas co najwyżej być głębokim rezerwowym.
Nie zdziwię się, jeśli Hakimi będzie grzał ławkę rezerwowych a na wahadłach będą biegać takie "gwiazdy" jak D'Ambrosio czy Candreva.
Conte sam sobie utrudnia swoimi decyzjami personalnymi.
nie sposób sie nie zgodzić szczególnie, że bilans niezaaklimatyzowanego erykcena w ok 750minut 3 gole 3 asysty, a borka w 1200 minut 3 gole 0 asyst, wiadomo borka moze więcej pracuje w defensywie, czy tam wiecej biega, ale bez przesady, że eriksen stoi i nic nie robi, ronaldo też nie biega niewiadomo ile i nie broni i jakoś żyją, wiadomo porównanie z dupy ale przez przesady ze każdy u nas musi być koksem w defensywie, jestem pewny że gdyby krystek czuł wsparcie trenera, jego zaufanie i to ze jest tutaj chciany to i grałby lepiej bo to raczej oczywiste, że właśnie tego mu brakuje, sprawia wrażenie cichego, grzecznego introwertyka, niech randama opisze jak z takimi postępować powinien wiedzieć
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Jaszczu91 »

W pierwszej połowie Inter wyglądał tragicznie. Byłem wręcz przekonany że tego meczu nie wygramy. A sytuacja ze straconą bramką to już jakieś kuriozum. Handa zajebał takiego babola i jak gdyby nic wyjął piłeczkę z siatki i lajcik. Żadnej reakcji...
Na szczęście udało się w drugiej połowie strzelić całkiem ładne gole po świetnie zaplanowanych akcjach. Gdyby ktoś odpalił tylko skrót z tego meczu i zobaczył te gole to mógłby nawet pomyśleć, że Inter to gra całkiem dobry futbol. Niestety ja obejrzałem całe 90 minut i zęby mnie bolały...

Na szczęście Inter ma Alxisa. Chłop będący na wypożyczeniu, który ma zagwarantowane grube miliony za nic jest najlepszym i najambitniejszym piłkarzem Interu po powrocie do gry. To wiele mówi o reszcie naszego zespołu. Zasuwa na całej długości boiska. Wczoraj pewnie miał nawet więcej odbiorów niż Borka czy Gagliardini. Aż żałuje że kontuzja wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło Alexisa w Interze w następnym sezonie.

Brak Eriksena w pierwszym składzie mnie już nawet nie zaskakuje. Już pisałem że wątpię, żeby w Interze Conte on był postacią wiodącą.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Piekarz »

Bardzo krzepiące zwycięstwo. Póki jest szansa, musimy walczyć o scudetto.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 32. Kolejka Serie A: Inter-Torino

Post autor: Alfa »

Piekarz pisze: 15 lip 2020, 10:41 Bardzo krzepiące zwycięstwo. Póki jest szansa, musimy walczyć o scudetto.
:D

widze ze u pjekiera ciezkie dragi ostatnio nie opuszczaja krwioobiegu
ODPOWIEDZ