Mercato

To co każdy kibic lubi...
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Mercato

Post autor: Wirtuoz »

Handanović, Radu, Padelli
De Vrij, Godin, Skriniar, D'Ambrosio, Ranocchia, Bastoni, Kumbulla/Vertonghen
Hakimi, Candreva, Young, Gosens
Eriksen, Sensi, Barella, Tonali, Vidal, Jorginho
Lukaku, Sanchez, Dżeko, Lautaro/Belotti/Cavani
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Do obrony Vertonghen, bo to profil obrońcy jakiego Inter potrzebuje.

Do pomocy Nainggolan lub Vidal no i wykupienie Sensiego.
W przypadku odejścia Brozovića można próbować wyciągnąć z Lazio Savića.

Na wahadła Hakimi + zostawić Biraghiego, Candreve i Younga.

Do ataku jakiś wartościowy napastnik typu Dzeko lub Giroud i wykupić Alexisa.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No nie yascarr, Giroud wartościowy to na pewno nie jest, wartościowy to jest Dzeko Cavani czy nawet Giampaolo Pazzini ale na pewnie nie ten żabojad
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

A ja bym nie pogardził żabojadem. Jakieś tam swoje atuty ma, doświadczenie w wielkich meczach spore i pewnie lepiej zniósłby role trzeciego wyboru niż Dzeko, a tym bardziej Cavani.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

1. Dzeko, 2. Giroud, 3. Kawani, taka jest racjonalna kolejność.

Oprócz tego Skriniar won za grube hajsy o ile ktokolwiek takie rzuci, w jego miejsce Kumbulla i Vertonghen. Pogoniłbym jeszcze tego lapsa Ranocchię i zastąpił go Smallingiem, który będzie do wzięcia za jakie 15-18 mln eurasów tych całych. Godin zostaje, bo ma wygrać Scudetto z nami i jest cacuś glancuś środek obrony teoretycznie elo.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

IlCapitano pisze: 27 lip 2020, 17:47 1. Dzeko, 2. Giroud, 3. Kawani, taka jest racjonalna kolejność.

Oprócz tego Skriniar won za grube hajsy o ile ktokolwiek takie rzuci, w jego miejsce Kumbulla i Vertonghen. Pogoniłbym jeszcze tego lapsa Ranocchię i zastąpił go Smallingiem, który będzie do wzięcia za jakie 15-18 mln eurasów tych całych. Godin zostaje, bo ma wygrać Scudetto z nami i jest cacuś glancuś środek obrony teoretycznie elo.
no i koniecznie kogos na lewe wahadlo, gosensa + furever janka a biraki won do violki
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: jaszczomb »

Jak mamy dalej grać 3-5-2 albo jakaś wariacją tego ustawienia to priorytetem powinno być lewe wahadło następnie uzupełnienie pomocy aby nie trzeba było oglądać tych parodystów pokroju Gagsa czy Vecino. Jeśli z formacji obrony nikt nie odejdzie (Skriniar za dobry pitos) to nie widzę potrzeby dokonywania zmian. W ataku wystarczy vice Lukaku przy założeniu wykupienia Alexisa i braku innych roszad. Nazwiska które bym chciał zobaczyć oczywiście mam ale zostawię to profesjonalistom pokroju Marotty.
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Mercato

Post autor: Wirtuoz »

Wybraniec pisze: 27 lip 2020, 13:53 No nie yascarr, Giroud wartościowy to na pewno nie jest, wartościowy to jest Dzeko Cavani czy nawet Giampaolo Pazzini ale na pewnie nie ten żabojad


''Giroud won the FA Cup with Arsenal in 2014, 2015 and 2017, and totalled 105 goals in 253 games for the club. In January 2018, he transferred to Chelsea where, in his first full season, he became the first player from the club to score more than 10 goals in a single European campaign.''

Dodam jeszcze, że jest to mistrz świata, którego bardzo ceni selekcjoner, a Frank Lampard sięga po niego odkąd Abraham się zesrał. Oczywiście moim zdaniem to Dżeko powinien być pierwszym wyborem jako Vice Lukak, ale nazywanie Giroud bezwartościowym piłkarzem jest komiczne.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

O tak, naprawdę komiczne. Wyborowy zart. Humor najwyższej postaci. Ja pierdole, serio
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Wy tu z żyłą na czole rozkminiacie kto jest lepszy: Dzeko czy Giroud, a tymczasem włoskie media...

Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

won z tym karakanem
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Rzeczą absolutnie najważniejszą na przyszły sezon jest to, żeby nie dopuścić do sytuacji, że duże minuty grają Borja czy Gagliardini. Samo to sprawi, że będziemy wstanie zdobyć około 10 punktów więcej. Tonali + Vidal rozwiązują większość problemów w drugiej linii. Jeden wielki talent, drugi z miejsca podnosi poziom zespołu. Przy wykupie Sancheza i pozostaniu Lautaro nie będzie trzeba się specjalnie martwić o bramki, oczywiście Dzeko czy Giroud mile widziani. No i lewe wahadło. Emerson w niczym nie przekonuje a myślę, że ten sezon jasno pokazuje, że wahadłowi w systemie Conte muszą umieć grać do przodu i jak często nam brakuje takiej gry naszych obecnych zawodników na tej pozycji, dlatego dziwi mnie fakt iż uparł się na tego brazola (o ile to prawda). Gosens wydaje się bezpiecznym typem, poza świetnymi statystykami on bardzo dobrze gra w obronie. Dziwię się, że nie jest pierwszym wyborem, do tego pewnie max 30 mln a myślę że taniej.

Co do obrony to dla mnie osobiście cięzki temat. Skriniar był fatalny w tym sezonie i nawet nie chodzi mi o te bramki które zawalał, ale on generalnie był okrutnie niepewny. Przy dobrej ofercie typu 65 -70 mln ja bym sprzedawał. Za tą kasę można miec Milenkovcia, któremu zostało 2 lata kontraktu i Kumbulle. Obaj bardzo młodzi a Milenkovic do tego już całkiem doświadczony na włoskich boiskach. Obaj moim zdaniem zdecydowanie bardziej pasują do ustawienia w trójce z tyłu . Wciąż mam nadzieję, że Skriniar jest na tyle dobrym zawodnikiem, że z biegiem czasu będzie się wstanie dostosować do ustawienia i wrócić do tego co grał. Coraz mniej w to wierzę, ale dalej całkowicie tego nie przekreślam.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Kredence pisze: 27 lip 2020, 23:26 Rzeczą absolutnie najważniejszą na przyszły sezon jest to, żeby nie dopuścić do sytuacji, że duże minuty grają Borja czy Gagliardini. Samo to sprawi, że będziemy wstanie zdobyć około 10 punktów więcej. Tonali + Vidal rozwiązują większość problemów w drugiej linii. Jeden wielki talent, drugi z miejsca podnosi poziom zespołu. Przy wykupie Sancheza i pozostaniu Lautaro nie będzie trzeba się specjalnie martwić o bramki, oczywiście Dzeko czy Giroud mile widziani. No i lewe wahadło. Emerson w niczym nie przekonuje a myślę, że ten sezon jasno pokazuje, że wahadłowi w systemie Conte muszą umieć grać do przodu i jak często nam brakuje takiej gry naszych obecnych zawodników na tej pozycji, dlatego dziwi mnie fakt iż uparł się na tego brazola (o ile to prawda). Gosens wydaje się bezpiecznym typem, poza świetnymi statystykami on bardzo dobrze gra w obronie. Dziwię się, że nie jest pierwszym wyborem, do tego pewnie max 30 mln a myślę że taniej.

Co do obrony to dla mnie osobiście cięzki temat. Skriniar był fatalny w tym sezonie i nawet nie chodzi mi o te bramki które zawalał, ale on generalnie był okrutnie niepewny. Przy dobrej ofercie typu 65 -70 mln ja bym sprzedawał. Za tą kasę można miec Milenkovcia, któremu zostało 2 lata kontraktu i Kumbulle. Obaj bardzo młodzi a Milenkovic do tego już całkiem doświadczony na włoskich boiskach. Obaj moim zdaniem zdecydowanie bardziej pasują do ustawienia w trójce z tyłu . Wciąż mam nadzieję, że Skriniar jest na tyle dobrym zawodnikiem, że z biegiem czasu będzie się wstanie dostosować do ustawienia i wrócić do tego co grał. Coraz mniej w to wierzę, ale dalej całkowicie tego nie przekreślam.
Ja za powazne pieniadze ze Skriniara lub Brozo ściągałbym Sergeja, a tych świetnych mlodych obroncow ktorych opisales ściągałbym za hajs z odpadów i gowniakow.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Messi zagra w Interze.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

maniekfci pisze: 28 lip 2020, 11:29 Messi zagra w Interze.
myślę że to już pewne. Gdzie go ustawi Conte?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 28 lip 2020, 11:34
maniekfci pisze: 28 lip 2020, 11:29 Messi zagra w Interze.
myślę że to już pewne. Gdzie go ustawi Conte?
Lewe wahadło.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

widzę to tak 3-4-3 - obrona nieważna, pomoc też, a atak - Sanchez, Lukaku, Leo.
to by miało ręce i nogi Lautaro nie byłby potrzebny, mógłby odejść do barki.
tak to widzę.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

maniekfci pisze: 28 lip 2020, 11:43 widzę to tak 3-4-3 - obrona nieważna, pomoc też, a atak - Sanchez, Lukaku, Leo.
to by miało ręce i nogi Lautaro nie byłby potrzebny, mógłby odejść do barki.
tak to widzę.
Wizjoner!
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Handanovic - Godin- De Vrij- Kumbulla - Hakimi- Eriksen - Barella- Vidal - Bale - Messi - Lukaku Oto moja jedenastka Interu w przyszlym sezonie jak widać wiele nam nie trzeba ten sklad gwarantuje minimum 90 pkt w lidze na koniec rozgrywek plus piekna przygodę w europie.
grandderby
Posty: 5
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: grandderby »

Witam !
Jak myślicie przyjście do nas Ndombele przekreśli przyjście Tonaliego ?
Oglądałem właśnie kilka kompilacji zagrań francuza i jestem pod wrażeniem, dobrze wyszkolony technicznie, szybki, dobrze zdudowany, pamietam jak się nim jarali w Lyonie a później kibice Totkow, chociaż tam troszke zgasł, ale jakbym moal wybierać, między Ndembele a Brozo to wybieram francuza. Młodszy z dużym talentem i może nie będzie tak gwiazdorzyl jak Chorwat.
Ogólnie moja wizja pomocy na przyszły sezon to : Eriksen, Sensi, Barella, Ndombele, Tonali dodałbym jeszcze Ninje ale wątpię ze zostanie w klubie Belg wiec za Ninje brałbym Vidala bo gość jeszcze prezentuje duża klasę i w dodatku nie jest drogi. Tylko pytanie jak to Conte poukłada, mając taka jakość w środku pola.
Skład na nowy sezon:
———————Handanović———————
——Skriniar——De Vrij——Kumbulla—
Hakimi—Tonali—Ndombele—-Alaba
————————Eriksen————————-
—————Lukaku——Lautaro—————

Dołożyłbym Cavaniego, Sancheza( którego uważam za priorytet nawet wyżej w hierarchii od Lautaro), Barelle, Sensiego, Vidala.
I powiem szczerze jest to realny skład za nie duże pieniądze, oczywiście oprócz Alaby. Ale za Alabe gdyby przyszedł Kostic lub Telles byłbym bardzo zadowolony. Bo Gosens średnio mnie przekonuje tym bardziej ze gra w Atalancie gdzie zawodnicy odchodzący z Bergamo maja ciężko z aklimatyzacja w innych klubach.
Sprzedając : Brozovicia, Godina, Joa Mario, Gage, Vecino, Perisicia, Icardiego, Gabigola, Lazaro, Dalberta= około 200mln. Tylko pytanie kto ich kupi..
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Chłop z daleka pachnie drugim Kondogbią.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Moje typy:
in: Hakimi, Gosens, Tonalli, Kumbulla, Sanchez, Belotti
out: Vecino, Brozovic, Gagliardini, Skriniar, Moses, Esposito

ewentualnie można zamienić Verthongena na Godina, ale się nie upieram bo Godina b.lubię.

Pozdr.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

Wypytałem kilka osób oglądających Premier League oglądających regularnie o opinie na temat Ndombele. To tak opisali:
- po 10 minutach umiera ze zmęczenia
- nie jest zbytnio pracowity na boisku
- jest niezdarny
Twarowski też się o nim za dobrze nie wypowiadał https://youtu.be/4Qnn7RHhd_o?t=732. Jeśli go ściągniemy to może być jak z Kondogbią. Gość jest kotem w worku wycenianym na 50 mln albo więcej. Można zdecydowanie lepiej wydać te pieniądze, a już tym bardziej nie oddawać za niego Skriniara czy Brozo.
Nie spotkałem się z żadną pozytywną opinią na jego temat.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

maverik pisze: 31 lip 2020, 16:34 Wypytałem kilka osób oglądających Premier League oglądających regularnie o opinie na temat Ndombele. To tak opisali:
- po 10 minutach umiera ze zmęczenia
- nie jest zbytnio pracowity na boisku
- jest niezdarny
Twarowski też się o nim za dobrze nie wypowiadał https://youtu.be/4Qnn7RHhd_o?t=732. Jeśli go ściągniemy to może być jak z Kondogbią. Gość jest kotem w worku wycenianym na 50 mln albo więcej. Można zdecydowanie lepiej wydać te pieniądze, a już tym bardziej nie oddawać za niego Skriniara czy Brozo.
Nie spotkałem się z żadną pozytywną opinią na jego temat.
To samo mówił mi znajomy angol fan spurs, Jose też niezbyt dobrze się o nim wypowiadał, więc coś w tym musi być, dlatego trochę dziwią mnie te ploty, skoro postronny Kowalski widzi takie mankamenty to zarząd i tymbardziej conte też powinni szczególnie że on kładzie duży nacisk na pracowitość i wytrzymałość... Oby tylko ploty
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Zadnych Kondogbii wiecej w przenajswietszym Interze jak czarny to tylko Ngolo Kante lub Paul Pogba reszta to gwaranta wiekszego debilizmu od naszego Brozovica.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Sfinalizować transfer Tonaliego, Radja wróci z wypożyczenia i środek pola gotowy, żadnych drugich Kondogbiów czy Muntarich. Po transferze Sandro kolejnym celem powinno być lewe wahadło, Gosens to chyba najlepsza opcja.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Jak odejdzie Brozo to w jego miejsce tylko Kante, Ndombele wyceniany na 50mln? to jakieś żarty.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Martwią plotki na temat Milana. Może po zmianie ustawienia były błędy ale zawsze jest solidny, ma super warunki i chce mu się grać.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Wypowiedz Bartomeu o Lautaro: Kupicie Lautaro?

Rozmawialiśmy z Interem przez kilka tygodni, ale negocjacje są wstrzymane za obopólną zgodą. Obecna sytuacja nie zachęca do dużych inwestycji
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

in:
Vidal
Kolarov
Tonali ?
Kumbulla?


out:
Biarghi
Dalbert
Joao Mario
Asamoah
Perisić
Brozo?
Vecino?
ODPOWIEDZ