37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: IlCapitano »

Masakra to już we wtorek gramy z tym całym napuli, oczywiście należy wygrać i powiększać swój dorobek punkowy tak aby osiągnąć wicemistrzostwo i zrównać się dorobkiem punktowym z Dziołze Myroniu z 2010 roka.

Następnie musimy koncertowo wyjaśnić Hetafe i zwyciężyć w całych rozgrywkach.
Pader88
Posty: 29
Rejestracja: 7 cze 2010, 20:02
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Pader88 »

AMEN
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 26 lip 2020, 11:36 Masakra to już we wtorek gramy z tym całym napuli, oczywiście należy wygrać i powiększać swój dorobek punkowy tak aby osiągnąć wicemistrzostwo i zrównać się dorobkiem punktowym z Dziołze Myroniu z 2010 roka.

Następnie musimy koncertowo wyjaśnić Hetafe i zwyciężyć w całych rozgrywkach.
Pan Jose zdobywał tytuł. Pan Conte może tylko mieć tyle samo pkt, taka różnica, kolosalna :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Piter »

pan Dziołze Myroniu wyjaśnił wszystkie rozgrywki w których braliśmy udział a nas z LM wysrała slavia praga, z coppa italia napoli gatudzowe a w lidze koncertowe ośmieszenie się z sassolo bolonią hellasem romą i fiorentiną, a to wszystko w lekko ponad miesiąc. porównywanie w ogóle krula grzywkę do Jose to sranie sobie do mordy
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Wybraniec »

Oddałbym by wiele by zobaczyć w Interze Messiego
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Skepta »

No i Wybraniec, Piter, ManOnFire wyjaśnili temacik krociutko. Kolejny sezon bez zadnego trofea, pozostalo sie nam jarać punkcikami, to już nawet romanisci z asroma.pl nie jarali sie tak 84 punktami Romy niz my sie jaramy
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Klinsi64 »

Pan Myroniu pokazuje ile jest warty gdy nie ma na każdej pozycji piłkarza klasy światowej jak miał u nas w Chelsea czy Realu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Wybraniec »

O tak, faktycznie w 2010 miał graczy światowej klasy. Kto tam był klasowy? Eto, Za netti, Maicon, Lucio? Kto więcej? Może Milito albo Motta?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: IlCapitano »

Wybraniec pisze: 26 lip 2020, 18:34 O tak, faktycznie w 2010 miał graczy światowej klasy. Kto tam był klasowy? Eto, Za netti, Maicon, Lucio? Kto więcej? Może Milito albo Motta?
Nie kompromituj się gościu
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Imrahil »

Ale ból rzyci, że Murynio wygrywał, masakra jakaś.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

Po raz pierwszy w lidze, a drugi ogólnie mamy szansę zobaczyć najlepszą na papierze pomoc Brozovic-Barella-Eriksen (Sensiego nie wliczam bo wiadomo). Ten jedyny raz to był rewanżowy mecz właśnie z Napoli w Coppa. Wtedy wyglądaliśmy powiedzmy, że dobrze. Duńczyk co prawda nie zagrał ostatnio najlepiej, ale myślę, że z takimi pomocnikami obok siebie powinno mu lepiej pójść. Mam nadzieję, że Conte nie wyskoczy z Valero. Na Eriksena trzeba stawiać, bo gość musi stanowić o sile naszej pomocy w przyszłym sezonie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Wybraniec »

Uwaga na Lozano dzisiaj
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Kondzik »

No tak wkoncu Lozano to top ligi trzeba uważać
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Kusy »

Klinsi64 pisze: 26 lip 2020, 17:54 Pan Myroniu pokazuje ile jest warty gdy nie ma na każdej pozycji piłkarza klasy światowej jak miał u nas w Chelsea czy Realu
Nie od dzisiaj wiadomo, że jesteś antyJose, co by nie zrobił dobrego dla Interu, zawsze znajdziesz tysiąc powodów, że miał łatwiej. Fantazyzm Conte przeraża.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Endru »

Jak Pan Conte wygra Lige Europy co jest naszym marzeniem to moze zbliży sie do poziomu przygody Pana Mourinho z Manchesteru United gdzie kadry byly bardzo bliskie potencjalem :) to tak odnosnie posiadania pilkarzy swiatowej klasy na kazdej pozycji.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

Dobry mecz (w końcu) z rywalem ciut lepszy niż średniak, który broni się przed spadkiem. Co prawda jestem tego świadom, że Napoli już od dawna o nic nie gra, więc na 100% nie grali, ale mimo wszystko mogliśmy zgubić punkty. Generalnie kontrowaliśmy mecz nie licząc ostatnich kilkunastu minut pierwszej połowy. Kolejnym plusem jest to, że poprawiliśmy grę w obronie. Ostatnie 5 spotkań i 4 czyste konta, choć ten jeden mecz z Romą trochę psuje ten obraz bo tam się odwalił kryminał. Najlepsza ofensywa ligi nas w sobotę zweryfikuje.
W Bergamo myślę, że max remis, Atalanta nie odpuści meczu jak Napoli. Remis może nam dać 2 miejsce, ale wszystko zależy ile punktów zdobędzie Lazio.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Odet »

Wreszcie dobry mecz naszych piłkarzy. Świetnie mi się go oglądało.

Wyraźnie było widać brak Gagliardiniego i Skriniara, wyraźnie, bo nasi zagrali po prostu lepiej.
Nie było zwyczajnych błędów w przyjęciu, ustawieniu, poruszaniu.
Wszyscy zagrali dobrze, a może nawet bardzo dobrze (komentatorzy sapali coś na Alexisa, ale ja uważam inaczej, fajnie zainicjował ze 2 akcje).

Taki Inter chcę oglądać.

Pozdr.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: IntNarcyz »

Jest zwycięstwo, tak sobie myślę że gdyby nie parę wpadek że słabeuszami wiosną to w tym dziwnym sezonie było by scudetto bo juve też punkty straciło bez konsekwencji, no cóż?Forza Inter bo to był dobry mecz w naszym wykonaniu, zwycięstwo zasłużenie 👍👍
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Saff »

Jaki sens ma takie gdybanie? Równie dobrze możemy przyjąć, że gdybyśmy my nie gubili punktów, to i Juventus do końca byłby zmobilizowany i też nie zaliczał wpadek.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: KoBa »

Mecz z Atalantą meczem o wicemistrzostwo, ale wg mnie sporo osób zapomina o tym, że gdzie 2 się bije tam 3 korzysta. Lazio dzisiaj na 99,9% pokonuje Brescię i w ostatniej kolejce jeżeli wygrają w Neapolu to oni wskoczą na 2 miejsce jeżeli my podzielimy się punktami z La Deą.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: miniu86 »

Ogranie Napoli to zawsze przyjemna sprawa, a w tym sezonie zrobiliśmy to dwukrotnie.
Niezły mecz, fajne pojedynki Lukaku i Kulibaly'ego, dobra postawa pomocy i obrony Interu, niezły Zieliński po stronie przyjezdnych.
Szkoda kontry, w której Barella za daleko wypuścił sobie pikę bo to było czyste 3-0.
Przełamanie Lautaro, co prawda z udziałem Mereta i to pewnie nie małym, ale tam już jak Martinez zbierał się z tą piłką to zapachniało mi golem. Było widać, że potrzebował takiego odpalenia.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Dzyl »

Czy my się nie interesowaliśmy przypadkiem Meretem jako potencjalnym następcą Handy? Jeśli tak to po wczorajszym meczu wiem już dlaczego odpuściliśmy tego bramkarza i wraca Radu.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Imrahil »

Jak wygramy z Atalantą, to na pełnej wchodzimy w Getafe. Chłopaki poprawili grę.
Napoli się kończy. Jak ich Inter leje to już rychły koniec pewnej sagi dla tego klubu, która i tak trwała bardzo długo.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

Inter zagrał całkiem dobry mecz i pewnie ograł Napoli co jak najbardziej cieszy. Chyba nikt nie zagrał słabego spotkania z naszych piłkarzy. Szczególnie w pomocy Inter wyglądał całkiem nieźle. Myślę, że Borja Valero pokazał, że obecnie jest w stanie dac drużynie więcej niż aktualnie daje Eriksen. Byłem zdziwiony, że fizycznie wytrzymał prawie całe 90 minut. Barella i Brozović też zagrali dobre spotkania i stąd dobra postawa całego Interu.
Po pandemii najlepszym piłkarzem Interu jest bez wątpienia Sanchez ale jest tez i drugi piłkarz, który pozytywnie mnie zaskakuje. Jest to Cristiano Biraghi. Od gościa który niesłychanie mnie irytował stał się piłkarzem na którego da się patrzeć. Powoli zaczyna mi się w głowie pojawiać myśl, że może warto go zostawić... po powrocie 2 gole i 3 asysty.
Dobrze że przełamał się Lautaro bo przed nami perspektywa gry o ostatnie możliwe w tym sezonie trofeum bez Alexisa.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Dzyl »

Jaszczu91 pisze: 29 lip 2020, 14:37 Myślę, że Borja Valero pokazał, że obecnie jest w stanie dac drużynie więcej niż aktualnie daje Eriksen.
Ty tak serio? :D
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: Jaszczu91 »

Dzyl pisze: 29 lip 2020, 16:34
Jaszczu91 pisze: 29 lip 2020, 14:37 Myślę, że Borja Valero pokazał, że obecnie jest w stanie dac drużynie więcej niż aktualnie daje Eriksen.
Ty tak serio? :D

Oczywiście. Mam wrażenie że większość ludzi patrzy na Eriksena tylko przez pryzmat tego co on może kiedyś da Interowi i jakie ma możliwości. Ale nikt nie chce widzieć że chłop gra kompletny piach u nas. Do Valero za wczoraj nie mam żadnych zastrzeżeń. Gra na miarę swoich możliwości. Daje drużynie pewność, dokładność a wczoraj dobrze pokazał się nawet w odbiorze piłki. Mając 35 lat biega więcej i intensywniej niż Eriksen.

Oczywiście Eriksen w formie jest piłkarzem dużo lepszym niż Borja i w tym chyba wszyscy są zgodni. Ale myślę że wczoraj z Eriksenem w składzie Inter nie zagrał by tak dobrego meczu.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: IntNarcyz »

Zgadzam się ale ....👍👍
ODPOWIEDZ