Antonio Conte

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: IlCapitano »

Windykator wyłapał soczystą lotę, szczęka do rekonstrukcji, ale on i tak odzyskał przytomność na intensywnej terapii. Niestety, pokonała go choroba współistniejąca.

#WybraniecLivesMatter
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Orzeu »

Jarek ładny avatar
Kazam
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2010, 09:55

Re: Antonio Conte

Post autor: Kazam »

Trzeba być jednak wybrańcem żeby tak się samemu zaorać. Teatr jednego aktora, publika szaleje. Oklaski nie milkną nawet po opuszczeniu kurtyny. Bis mile widziany
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: Endru »

nie poddawaj sie Randama https://youtu.be/MwPb7g_BlXQ
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzyl »

Wybraniec to taki nadworny błazen tego portalu, co i tak mu strasznie kiepsko wychodzi, pewnie przez brak życiowych perspektyw i sukcesów stara się udawać "śmieszka" w Internecie i zyskać atencję by się podbudować, jednak z marnym skutkiem. Zresztą Ljarro zaorał perfekcyjnie i za to chłopie piona, że uciszyłeś tego pseudo błazna.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

Dzyl pisze: 4 sie 2020, 23:06 co i tak mu strasznie kiepsko wychodzi
tak, dlatego połowa forum tak o nim pierdoli :lol:
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Antonio Conte

Post autor: Jaszczu91 »

Conte swoją wypowiedzią po spotkaniu w zasadzie pożegnał się z Interem. Czeka nas zapewne kolejna rewolucja... Jak dla mnie nie jest to za dobre rozwiązanie bo ta drużyna ma potencjał i wystarczyło ją tylko doskonalić. Transfery Hakimiego i Tonallego właśnie w tym kierunku zmierzały. Osobiście nigdy nie lubiłem Conte z racji jego przeszłości. Z resztą wczoraj potwierdził, że wciąż jest juventino bo przegrał kolejny finał w Europie. Nigdy też nie byłem zwolennikiem jego ustawienia 3-5-2. Jednak trzeba chłopowi oddać, że potrafił zbudować dobry zespół. Bardzo pozytywne wypowiedzi ze strony pilkarzy na temat trenera też o czymś świadczą. Nie ma podziałów w tej drużynie i wszyscy ciągnęli wózek w jednym kierunku. Na koniec do niczego to nie doprowadziło bo żaden puchar do gabloty nie trafił, ale rozstanie z Conte mam wrażenie w połowie drogi nie będzie mieć większego sensu. Ktoś powie że można było z tej drużyny wyciągnąć więcej. Ok. Ale czy z kimś innym na ławce Inter miałby gwarancję lepszego sezonu? Według mnie nie...

Jestem ciekaw jak zareaguje rodzina Zhangów po porażce w finale tego dziwnego sezonu. Z pewnością nie potrzebny był publiczny wysryw na klub po Atalancie. To z pewnością Chińczyków uraziło. Należało takie rzeczy wyjaśnić w 4 oczy w gabinetach. Ciekaw jestem jak sprawy się zakończą.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Antonio Conte

Post autor: DonDawido »

Trudno oczekiwać, aby trener przejmował drużynę zbudowaną pod inny system i od razu w pierwszym sezonie grał doskonałą piłkę, a mimo wszystko skończyliśmy tylko jeden punkt za Juventusem (fakt - słabym Juventusem), a w europejskich pucharach doszliśmy do samego finału.
Teraz powinien być czas na rzetelne podsumowanie sezonu i ustalenie jakie ruchy trzeba wykonać, żeby w przyszłym sezonie było lepiej.
Na minus Conte na pewno należy zapisać uparcie się przy parodyście Gagliardinim, nieumiejętność wprowadzenia do drużyny Eriksena, fatalne zmiany* w wielu meczach oraz najcięższy zarzut - wysapanie się z wewnętrznymi sprawami klubu na konferencji.
Na plus poukładanie drużyny, zyskanie posłuchu i szacunku u piłkarzy, zaangażowanie, bądź co bądź dobre wyniki z mocno ograniczoną kadrą (zarówno personalnie, jak i przez kontuzje).

Ja jestem za tym, aby Conte zostawić na kolejny sezon, postawić mu konkretne oczekiwania i cele, dogadać plany na mercato i dopiero wtedy znacznie bardziej surowo ocenić kolejny etap pracy.

*Krew mnie zalewa widząc, że Sevilla ledwo zipie przez 10 minut, ale pozwalamy im odpocząć zamiast na nich wsiąść, np. dzięki odpowiednim zmianom albo kiedy Eriksen wchodzi jak jakiś junior na zabicie czasu w 88 minucie meczu.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzyl »

To jego pierwszy sezon, powinien dostać więcej czasu. I tak zrobił i osiągnął w swoim pierwszym sezonie więcej niż Spalletti przez całą swoją pracę u nas.
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Antonio Conte

Post autor: fmlyhm »

Dzyl pisze: 22 sie 2020, 10:26 To jego pierwszy sezon, powinien dostać więcej czasu. I tak zrobił i osiągnął w swoim pierwszym sezonie więcej niż Spalletti przez całą swoją pracę u nas.
Tylko Antoni to jednak trener innego kalibru niż Spalletti..
Spalletti u nas po prostu kontynuował nie wygrywanie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: miniu86 »

Nie ma podstaw by Conte zwalniać z powodów sportowych. Są jednak z powodu jego rzygu po meczu z Atalantą, a i być może są jeszcze animozje o których nie wiemy. Tak czy siak cieszę się, że nie ja będę podejmował tą decyzję.
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: Antonio Conte

Post autor: miko »

Poczytajcie włoskie strony. Conte prawdopodobnie sam zrezygnuje z przyczyn rodzinnych. Mówi o wyborze między piłką a rodziną. Pozdro
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: TomHardy »

miko pisze: 22 sie 2020, 13:03 Poczytajcie włoskie strony. Conte prawdopodobnie sam zrezygnuje z przyczyn rodzinnych. Mówi o wyborze między piłką a rodziną. Pozdro
Może i dobrze. Niby 2 miejsce w Serie A i finał LE to bardzo dużo, zwłaszcza w pierwszym sezonie, ale pozostaje duży niedosyt. Conte przegrał Serie A i LE na własne życzenie. Niesety decyzje personalne włoskich betonów to jest sytuacja nie do wyleczenia. Eriksen i Skriniar na ławie, Gagliardini najgorszy nasz pomocnik enty mecz z rzędu. Atak wczoraj był słaby i prosiło się już dużo wcześniej o zmiany jakościowe z przodu, a Antek obudził się na 13 minut przed końcem. Swoje zrobił w tym dziwnym sezonie, ale kolejny raz potwierdza się włoska betoniara. Eriksen bez jednej nogi zawsze będzie lepszy od Gagsa. Trudno, szkoda, ale taki nasz żywot. Lubimy być pośmiewiskiem i oczywiście musimy się zesrać w najwazniejszym momencie.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzonyy »

TomHardy pisze: 22 sie 2020, 13:44
miko pisze: 22 sie 2020, 13:03 Poczytajcie włoskie strony. Conte prawdopodobnie sam zrezygnuje z przyczyn rodzinnych. Mówi o wyborze między piłką a rodziną. Pozdro
Może i dobrze. Niby 2 miejsce w Serie A i finał LE to bardzo dużo, zwłaszcza w pierwszym sezonie, ale pozostaje duży niedosyt. Conte przegrał Serie A i LE na własne życzenie. Niesety decyzje personalne włoskich betonów to jest sytuacja nie do wyleczenia. Eriksen i Skriniar na ławie, Gagliardini najgorszy nasz pomocnik enty mecz z rzędu. Atak wczoraj był słaby i prosiło się już dużo wcześniej o zmiany jakościowe z przodu, a Antek obudził się na 13 minut przed końcem. Swoje zrobił w tym dziwnym sezonie, ale kolejny raz potwierdza się włoska betoniara. Eriksen bez jednej nogi zawsze będzie lepszy od Gagsa. Trudno, szkoda, ale taki nasz żywot. Lubimy być pośmiewiskiem i oczywiście musimy się zesrać w najwazniejszym momencie.
Nie wiem skąd te płacze o Skriniara. Koleś był fatalny w tym sezonie. Za to Godin po pandemii wyglądał dobrze.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: miniu86 »

No i dajcie luz z tym włoskim betonem bo następny trener też będzie Włochem. Zresztą kogo wy chcecie w zamian? Wiecznie czwartego Pochettino?
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: TomHardy »

Dzonyy pisze: 22 sie 2020, 14:15
TomHardy pisze: 22 sie 2020, 13:44
miko pisze: 22 sie 2020, 13:03 Poczytajcie włoskie strony. Conte prawdopodobnie sam zrezygnuje z przyczyn rodzinnych. Mówi o wyborze między piłką a rodziną. Pozdro
Może i dobrze. Niby 2 miejsce w Serie A i finał LE to bardzo dużo, zwłaszcza w pierwszym sezonie, ale pozostaje duży niedosyt. Conte przegrał Serie A i LE na własne życzenie. Niesety decyzje personalne włoskich betonów to jest sytuacja nie do wyleczenia. Eriksen i Skriniar na ławie, Gagliardini najgorszy nasz pomocnik enty mecz z rzędu. Atak wczoraj był słaby i prosiło się już dużo wcześniej o zmiany jakościowe z przodu, a Antek obudził się na 13 minut przed końcem. Swoje zrobił w tym dziwnym sezonie, ale kolejny raz potwierdza się włoska betoniara. Eriksen bez jednej nogi zawsze będzie lepszy od Gagsa. Trudno, szkoda, ale taki nasz żywot. Lubimy być pośmiewiskiem i oczywiście musimy się zesrać w najwazniejszym momencie.
Nie wiem skąd te płacze o Skriniara. Koleś był fatalny w tym sezonie. Za to Godin po pandemii wyglądał dobrze.
Forma Skriniara to zasluga Conte akurat. Ale od razu płacze?
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: Antonio Conte

Post autor: miko »

GDS podała, że Suning nie chce zwalniać Tonio. Wszystko w jego rękach.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Kujon »

Jak odejdzie to tylko za porozumieniem stron, nie będziemy mogli mieć 3 trenerów na liście płac.

A zapowiada się, że po weekendzie będzie Allegri
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: miniu86 »

A więc Antonio Marek Cycero Lukullus Conte zostaje i poprowadzi nas do ostatecznego zwycięstwa.
Nie ukrywam, była to najbardziej logiczna i spodziewana przeze mnie decyzja.
Do startu nowego sezonu zostało bardzo mało czasu, mało więc będzie miejsca na odpoczynek i nowe przygotowania. Jednocześnie Juve akurat teraz przeprowadza manewr z Pirlo, zatem najlogiczniej było zostawić Conte i zaatakować Scudetto teraz niż zaczynać wszystko od nowa. Cyfry w lidze mieliśmy najlepsze więc są podstawy by zaufać Conte na kolejny rok. Jak się nie uda to wtedy hebel i zmiana. Do boku Polsko! tfu, Do boju Interze!
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: jaszczomb »

No i elegancko, prowadź do trofeów krulu albo przepadnij na wieki w odmętach zapomnienia.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzonyy »

Świetna wiadomość. Nie wyobrażałem sobie kolejnej zmiany trenera. Nie w momencie kiedy zaczęliśmy robić już dla niego transfery i do startu nowego sezonu zostały 3 tyg. Mam nadzieję, że poprowadzi nas do sukcesów :)
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Antonio Conte

Post autor: ddamiann17 »

Dzonyy pisze: 26 sie 2020, 07:08 Świetna wiadomość. Nie wyobrażałem sobie kolejnej zmiany trenera. Nie w momencie kiedy zaczęliśmy robić już dla niego transfery i do startu nowego sezonu zostały 3 tyg. Mam nadzieję, że poprowadzi nas do sukcesów :)
Dokładnie. Drużyna była i jest wciąż budowana pod Conte, więc jego ewentualne zwolnienie/odejście mogłoby się skończyć dla nas bardzo źle. Szczególnie, że w juve jest teraz Pirlo i najbliższy sezon może być idealnym, aby wreszcie zdobyć Scudetto.
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: Moldar3 »

Nie było innej opcji, pewnie jakby się zrzekł kasy to mógłby opuścić stery, ale nikt by raczej nie chciał opłacać 3 trenerów. Byle do przodu i powalczyć w końcu o mistrza Serie A. Dojdzie Hakimi, może Tonali i trzeba iść po swoje w końcu.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Antonio Conte

Post autor: mio85 »

Być może w końcu doczekaliśmy czasów, że mamy rozsądny zarząd. Jedyna słuszna decyzja
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Mora »

Z jednej strony na pewno zespół potrzebuje stabilizacji, a nie kolejnej rewolucji. Gołym okiem widać postęp w grze, lepiej to wygląda punktowo, blisko byliśmy europejskiego trofeum. Z drugiej strony Conte to tykająca bomba, za 3-4 miesiące może znowu mu się zachce odejść i co wtedy? Gość ma dobry warsztat trenerski, ale jest niepoważny jako człowiek. O żelaznym Gagliardinim w pierwszym składzie nawet nie wspomnę.

Na tę chwilę wydaje się to dobra decyzja, ale oby szambo znowu nie wylało w trakcie sezonu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Antonio Conte

Post autor: BAGGIO1 »

Nie czas i miejsce na zmiany na ławce trenerskiej. W każdym razie mam nadzieję, że teraz celem nie będzie już zmniejszanie dystansu do Juve, a ich zdetronizowanie. Bo jak nie teraz Panie Conte, to kiedy?

Forza Inter!
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzyl »

Ciekaw jestem czy zarząd na spotkaniu z Conte poruszył kwestie wyborów personalnych trenera jeśli chodzi o wystawianie składu. Przecież nie są ślepi i widzą jak "gra" Gaglardini, wiedzą jakim zawodnikiem jest Eriksen i sadzanie go na ławce to jakiś sabotaż itd.
Oby tylko Conte nie postępował podobnie z Hakimim czy Tonalim. Szczerze nie zdziwi mnie jeśli będą na wahadłach grać ciągle Young i D'Ambrosio...
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Yascarr »

Jak on chce mieć w zespole Kolarova i Valero to niech już lepiej wypierdala z tego klubu.
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: pusiek900 »

Jak narazie to pismaki o tym piszą, wiec spokojnie.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzyl »

Jaki jest sens kupowania dziadka Kolarova i przedłużanie kontraktu Valero? pograją rok i co, i znowu trzeba szukać nowych zawodników.
Mam nadzieję, że newsy to tylko wymysły pismaków, chociaz patrząc kogo wystawiał w składzie Conte to musi być w tym jakieś ziarnko prawdy.
Dla mnie temat pomocników i wahadeł jest prosty:
Nie przedłużamy kontraktu Valero, sprzedajemy Vecino/Gaglie i w ich miejsce wchodzą Tonali oraz Vidal - mamy skok jakościowy, młodość (Tonali) i doświadczenie (Vidal).
Na wahadło bierzemy kogoś ogarniętego w wieku, który pozwoli na grę więcej niż sezon/dwa (może Gosens), sprzedajemy Dalberta, Asamoah, nie wykupujemy Mosesa.
I takie ruchy według mnie byłyby rozsądne niż kupowanie/wypożyczanie nowych wahadłowych co sezon.
Wizja na nowy sezon:
Pomoc: Barella, Vidal, Eriksen, Tonali, Brozovic, Sensi, Vecino/Gaglia
Wahadła: Gosens, Hakimi, Young, Candreva + D'Ambrosio, który może zagrać zarówno na środku obrony jak i na wahadle

Oceńcie.

Dodatkowo jeśli byłaby możliwość sprzedaży Brozovicia to byłoby miejsce dla jeszcze jednego pomocnika i tutaj widziałbym Kante.
ODPOWIEDZ