Mercato

To co każdy kibic lubi...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 28 sie 2020, 12:05 in:
Vidal
Kolarov
Tonali ?
Kumbulla?


out:
Biarghi
Dalbert
Joao Mario
Asamoah
Perisić
Brozo?
Vecino?
Vecino połamany do października, więc pewnie się bedzie u nas kisił. Ciekawi mnie co z Asą bo już nie pamiętam kiedy ostatnio grał, a pewnie takiego kontraktu mu nikt nie zaproponuje.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Moja prognoza:
In: Sanchez, Hakimi, Tonali, Vidal, Kolarov, Kumbulla, Dzeko, Emerson, Radu, Ndombele
Out: Lazaro, Perisic, J.Mario, Radja, Brozovic, Skriniar, Vecino, Moses, Dalbert, Esposito (wypożyczenie)

Skład:
Handa/Radu - Godin/Kumbulla, De Vrij/Ranocchia, Bastoni/Kolarov - Hakimi/Candreva/Young, Emerson/Biraghi/Young - Tonali/Ndombele/Borja, Barella/Vidal/Gagliardini, Eriksen/Sensi - Lautaro/Sanchez, Lukaku/Dzeko

25 osobowa kadra. Mam nadzieję że nam Milan nie sprzątnie Tonali'ego. Z Fiorą się dogadamy. Los Skriniara po pozostaniu Conte jest chyba przesądzony. Mam nadzieję że Lautaro ostanie, a jak nie, to będzie sporo środków na jego następce.
JoaoMario
Posty: 3
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: JoaoMario »

Ja uważam ,że Joao Mario powinien otrzymać kolejną szansę.Nie byłby słabszy od Gagi czy Valero.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Dzonyy pisze: 28 sie 2020, 12:31
Orzeu pisze: 28 sie 2020, 12:05 in:
Vidal
Kolarov
Tonali ?
Kumbulla?


out:
Biarghi
Dalbert
Joao Mario
Asamoah
Perisić
Brozo?
Vecino?
Vecino połamany do października, więc pewnie się bedzie u nas kisił. Ciekawi mnie co z Asą bo już nie pamiętam kiedy ostatnio grał, a pewnie takiego kontraktu mu nikt nie zaproponuje.
Vecino nie musi u nas się kisić. Dostał informację, że ma robić won z Interu, bo jest zbędny na następny sezon.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

A do kiedy trwa mercato?
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

5 pazdziernik
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Endru pisze: 29 sie 2020, 16:325 pazdziernik
Dzięki! :)
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Póki co przerażają mnie newsy na temat naszych ruchów transferowych. Rozumiem doświadczonych graczy, ale młodzi i perspektywiczni też są istotni. Skoro ma przyjść Vidal to czemu mamy niby odpuścić Tonaliego? Ma odejść minimum 2 pomocników (mówi się o Valero, Vecino, Brozo) więc potrzebujemy kupić w ich miejsce 2 zawodników. Vidal i Tonali to byłyby świetne ruchy, doświadczenie oraz młodość.
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: pusiek900 »

Mercato otwarte bedzie za 2 dni, może wtedy bedzą konkrety. Mam nadzieje, że Vidal wróci do juve i skonczy sie z nim temat raz na zawsze, co do Tonalego, jesli faktycznie Conte go nie chce i woli zawodników 30+ to za 2-3 lata bedziemy od nowa budować skład.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Jak patrzę na nasze ostatnie ruchy kadrowe i potencjalne cele transferowe to dochodzę do wniosku że chyba lepiej było by się z tym Conte rozstać. Marotta miał zaklepanego Tonallego, największy młody talent włoskiej piłki. Gość może na 10 lat do pomocy. No ale Conte woli starego Vidala. Jak okaże się, że Tonalli pójdzie do milanu a Vidal do juve to Inter zostanie z ręką w nocniku. W ściągnięcie Kante jakoś nie wierzę.
Do tego transfer kolejnego emeryta Kolarova. NIe idźmy tą drogą...

Za rok Conte sobie stwierdzi, że odchodzi a Inter zostanie ze starymi dziadkami...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Proponuję skończyć pierdolić i zaczekać na rozwój wydarzeń. Ostatnie lata rok w rok, czytam tutaj zachwyty nad transferami Milanu po czym finiszują oni na miejscach 5-6.
Teraz czytam, że Conte chce zrobić z Interu zespół dziadków mimo Bastoniego, Hakimiego, Barelli, Lautaro czy Lukaku którzy to będą na bank w 1 składzie grali. Podpisujemy Kolarova(7 goli i 3 asysty w Serie A) na 2 lata więc jak już wyrzucicie Conte za rok to będziemy się męczyć się z tym Serbem jeszcze przez caaaałeeeeee ... rok czasu.
Mogę was zapewnić, nasza sytuacja kadrowa za rok nie będzie gorsza od tego co jest dzisiaj. Conte i owszem dostał więcej decyzyjności, ale nie jest tak, że Zhang z Marottą zupełnie popuścili mu smyczy. No tak na zdrowy rozsądek chłopaki. Został ułożony jakiś plan i musimy zaczekać miesiąc na jego realizację, a potem wszystko pokaże boisko.
Fajnie byłoby zebrać wszystkie młode włoskie talenty, ale to wszystko kosztuje, a szczerze Wam powiem, że średnio mi się uśmiecha liczyć przez następne 10 lat, że ktoś wystrzeli z formą i przy okazji będzie miał wtedy z kim pograć i moooooooooooże coś wygrać.
Potem wyjdziemy z drużyną under 24 na Bayern czy Barcelony i się zesramy lub przegramy wygrany mecz.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

A mnie niepokoją ruchy na rynku. Mieliśmy w garści jeden z największych włoskich talentów i odpuszczamy tuż przed sfinalizowaniem transakcji. Wolałbym olać wykup szklanki Sensiego, niż oddać do Milanu Sandro. No ale Conte uparł się na pijaczynę Vidala, jakby Brozović sprawiał mało problemów...No i coraz głośniejsze głosy o odejściu Skriniara. Myślę, że dla wielu Słowak jest naturalnym następcą Handy w roli kapitana, tymczasem możemy się go pozbyć, bo nie pasuje do taktyki Conte, którego za rok tu pewnie nie będzie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

A ja myślę, że oni wiedzą co robią. Odpuszczenie Tonalego wywołuje we mnie ekscytację perspektywą tego, na kogo się w takim razie zasadzamy. Lęki o drużynę dziadków bezpodstawne - Skriniar, De Vrij, Bastoni, Hakimi, Sensi, Barella, Lukaku, Lautaro, Eriksen - wszystko to zawodnicy pierwszego składu lub bliskich okolic i wszystko młodzi.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Mora pisze: 31 sie 2020, 19:30 A mnie niepokoją ruchy na rynku.
bawi mnie płacz niektórych w sytuacji, gdy tak naprawdę okienko zaczyna się... jutro.

Czeka nas ciekawe mercato, jestem ciekaw kogo Kobra z Ausilio mają w zanadrzu, a o kim pismaki nie wiedzą :cool:
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

może niech mora opisze transfer Younga i to jak wywalamy w błoto 1,7mln na starca :lol:
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Orzeu pisze: 31 sie 2020, 20:49
Mora pisze: 31 sie 2020, 19:30 A mnie niepokoją ruchy na rynku.
bawi mnie płacz niektórych w sytuacji, gdy tak naprawdę okienko zaczyna się... jutro.
Niepokój, a płacz to dwie zupełnie różne rzeczy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Mora pisze: 31 sie 2020, 21:12
Orzeu pisze: 31 sie 2020, 20:49
Mora pisze: 31 sie 2020, 19:30 A mnie niepokoją ruchy na rynku.
bawi mnie płacz niektórych w sytuacji, gdy tak naprawdę okienko zaczyna się... jutro.
Niepokój, a płacz to dwie zupełnie różne rzeczy.
mora czekam na odp. miałeś nauczać mnie o piłce przecież
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: pusiek900 »

Swoją drogą 20-30 baniek za Sandro to nie takie wielkie pieniądze, to dlaczego tylko dwie drużyny o niego walczyły, skoro to taki talent?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Mora pisze: 11 sty 2020, 16:44 Tak samo kluczowy jak Young, którym się tak podniecasz :lol: Równie dobrze możemy sprowadzić Tomka Brzyskiego bo "może okaże się najlepszy na lewym wahadle". Tak samo prawdopodobny scenariusz. My potrzebujemy skoku jakościowego, a nie kolejnego przeciętniaka w wieku 34 lat. Dzyl to ogarnia, ponieważ ma trzycyfrowy poziom IQ, Ty nie :lol:
mora poziom IQ jednocyfrowy, wyjątkowa jednostka foruma fcintera.pl
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: jaszczomb »

Gunwo mnie obchodzi kto przyjdzie póki będzie podnosić poziom czy będzie miał 18 czy 34 lata jak da jakość i zostanie sprowadzony na sensownych warunkach to czemu nie. Krul już nie będzie miał wymówki jak dostanie swoich starych wyjadaczy w postaci Vidala np.(swoją drogą jak za darmo by przyszedł na 2 lata to niezły transfer)
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Re: Mercato

Post autor: YoozeQ »

Jak przychodził Lucio, to też niektórzy płakali, że dziadek.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

Podzielam obawy części przedmówców dotyczące odpuszczenia Tonalego. Daleko mi do jakiegokolwiek podsumowania naszych ruchów transferowych, bo do zamknięcia okna jeszcze daleka droga, ale jest to trochę martwiący sygnał. Chłopak ma papiery na 15 lat na wysokim poziomie, talent pewnie na miarę Verattiego, więc zastanawiam się czy nasz duet dyrektorów ma w zanadrzu bombę w stylu Hakimiego?
Patrzę na to też z jeszcze nieco innego punktu widzenia, a mianowicie - ile będzie warte nasze słowo i deklaracje po takiej akcji?

Vidala uznaję już za piłkarza Interu, więc priorytetem będzie pozbycie się Gagliardiniego, Vecino i Joao Mario i będzie to raczej trudne zadanie. Ciekawe czy uda się za nich zgarnąć chociaż te 45-50 milionów euro? Candreva też mógłby się już z nami pożegnać, lepiej prezentował się w ostatnim czasie Moses. Zastanawiam się też kogo mamy na celowniku jako vice-Lukaku, bo o tym trochę cicho.
YoozeQ pisze: 3 wrz 2020, 09:41 Jak przychodził Lucio, to też niektórzy płakali, że dziadek.
Czy to porównanie nawiązuje do Kolarova czy Vidala? Bo o ile Kolarov z Lucio dzieli spora różnica, o tyle Vidal w Serie A jeszcze 2 lata powinien pociągnąć.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

DonDawido pisze: 3 wrz 2020, 14:39 Podzielam obawy części przedmówców dotyczące odpuszczenia Tonalego. Daleko mi do jakiegokolwiek podsumowania naszych ruchów transferowych, bo do zamknięcia okna jeszcze daleka droga, ale jest to trochę martwiący sygnał.
Patrzę na to też z jeszcze nieco innego punktu widzenia, a mianowicie - ile będzie warte nasze słowo i deklaracje po takiej akcji?
"Właściciel Brescii, Massimo Cellino wypowiedział się dla programu Top Calcio 24 na temat transferu Sandro Tonalego do Milanu. Oto jego słowa: "Marotta był bardzo zainteresowany pozyskaniem Sandro. Wiem, że Conte bardzo chciał go w Interze i myślę, że agent piłkarza miał kontrakt z kimś z Interu. Był przekonany, że przechodzi do Nerazzurrich, ale wszystko to okazało się stratą czasu. Kiedy pojawił się Milan, Tonali był głuchy na inne oferty. Inne kluby nie miały szans. "

Może my się tu wszyscy wkur****, że odpuścili nam taki talent na lata, a może po prostu Sando woli swój ulubiony klub od dziecka od reszty (swoją drogą to powodzenia w sukcesach z Milanem :lol: )

- dawać mi tu szybko tego Vidala i Dzeko żeby Antonio był zadowolony
- modlić się, żeby po Brozo przyszedł Bayern
- znaleźć za niego jakieś kozackie zastępstwo
- zostawić Radje
- i coś z tą lewą stroną pomyśleć, bo bankowo nie zostaniemy z duetem Young/Kolarov
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Sempre_Inter »

Kujon pisze: 3 wrz 2020, 15:25
DonDawido pisze: 3 wrz 2020, 14:39
- i coś z tą lewą stroną pomyśleć, bo bankowo nie zostaniemy z duetem Young/Kolarov
Koralov zastępstwo Bastoniego, a nie lewe wahadło.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

Kujon pisze: 3 wrz 2020, 15:25
DonDawido pisze: 3 wrz 2020, 14:39 Podzielam obawy części przedmówców dotyczące odpuszczenia Tonalego. Daleko mi do jakiegokolwiek podsumowania naszych ruchów transferowych, bo do zamknięcia okna jeszcze daleka droga, ale jest to trochę martwiący sygnał.
Patrzę na to też z jeszcze nieco innego punktu widzenia, a mianowicie - ile będzie warte nasze słowo i deklaracje po takiej akcji?
"Właściciel Brescii, Massimo Cellino wypowiedział się dla programu Top Calcio 24 na temat transferu Sandro Tonalego do Milanu. Oto jego słowa: "Marotta był bardzo zainteresowany pozyskaniem Sandro. Wiem, że Conte bardzo chciał go w Interze i myślę, że agent piłkarza miał kontrakt z kimś z Interu. Był przekonany, że przechodzi do Nerazzurrich, ale wszystko to okazało się stratą czasu. Kiedy pojawił się Milan, Tonali był głuchy na inne oferty. Inne kluby nie miały szans. "

Może my się tu wszyscy wkur****, że odpuścili nam taki talent na lata, a może po prostu Sando woli swój ulubiony klub od dziecka od reszty (swoją drogą to powodzenia w sukcesach z Milanem :lol: )

- dawać mi tu szybko tego Vidala i Dzeko żeby Antonio był zadowolony
- modlić się, żeby po Brozo przyszedł Bayern
- znaleźć za niego jakieś kozackie zastępstwo
- zostawić Radje
- i coś z tą lewą stroną pomyśleć, bo bankowo nie zostaniemy z duetem Young/Kolarov
Myślę, że gdyby Conte go chciał, to jednak byśmy go dostali. W przeciwnym wypadku oznaczałoby to, że klubowe finanse są w bardzo kiepskim stanie i szrot blokuje kolejne transfery.
Vidal i Dzeko to byłby skok jakościowy w naszej rotacji, ale kto miałby (realnie) przyjść za Brozo?
Na lewą podobno do wzięcia za €25M jest Reguilon - byłby świetną opcją. Dwóch młodych i utalentowanych wahadłowych, taki nasz Liverpool! :D
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

---------------------------------Lukaku-------------Martinez---------------------------------
----------------------------------Dzeko-------------Sanchez----------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------
---Fares-------------------Vidal--------------------------Barella------------------Hakimi---
---Young-----------------Eriksen-----------------------Nainggolan--------------Darmian---
--Kolarov-------------------------------------------------------------------------D'Ambrosio---
-------------------------------------------Kante--------------------------------------------------
-------------------------------------------Sensi---------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------Bastoni----------de Vrij------------Skriniar----------------------------
------------------------Kolarov-------------?------------------Izzo------------------------------
---------------------DD/Darmian--------------------------Darmian/DD------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------Handanović----------------------------------------------
-----------------------------------------------?-----------------------------------------------------
--------------------------------------------Padelli--------------------------------------------------
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

tak będzie, stan na dzień dzisiejszy:

---------------------------------Lukaku-------------Martinez---------------------------------
----------------------------------???????-------------Sanchez----------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------
---Young-------------------Vidal---------Brozovic-----------Barella------------------Hakimi---
---Kolarov----------------Eriksen--------Sensi-------------Nainggolan---------------Darmian---
--Dalbert----------------Gagliardini----------------------------------------------D'Ambrosio---
----------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------Bastoni----------de Vrij------------Skriniar----------------------------
------------------------Kolarov----------Ranocchia--------Godin------------------------------
---------------------DD/Darmian--------------------------Darmian------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------Handanović----------------------------------------------
-------------------------------------------------Radu----------------------------------------------
--------------------------------------------Padelli--------------------------------------------------

jak się udadzą sprzedaże to Dalbert i Radja out a w ich miejsce Kante i?


natomiast chciałbym żeby to wyglądalo tak:

---------------------------------Lukaku-------------Martinez---------------------------------
----------------------------------???????-------------Sanchez----------------------------------
--------------------------------------------Eriksen----------------------------------------------
-------------------------------------------Sensi---------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------
---Kostic-----------------Barella------------------Kante------------------------Hakimi---
---Kolarov----------------Vidal------------------Gagliardini-------------------Darmian---
---Young-------------------------------------------------------------------------D'Ambrosio---
----------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------Bastoni----------de Vrij------------Skriniar----------------------------
------------------------Kolarov----------Ranocchia--------Godin------------------------------
---------------------DD/Darmian--------------------------Darmian------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------Handanović----------------------------------------------
-------------------------------------------------Radu----------------------------------------------
--------------------------------------------Padelli--------------------------------------------------
Pildriver
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2020, 19:45

Re: Mercato

Post autor: Pildriver »

Na lewą podobno do wzięcia za €25M jest Reguilon - byłby świetną opcją. Dwóch młodych i utalentowanych wahadłowych, taki nasz Liverpool! :D

Reguilon do Manchesteru idzie
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Jestem absolutnie zafascynowany naszymi dotychczasowymi ruchami na rynku transferowym. Krótko mówiąc osiągam ekstazę na myśl o nich, a wiem jednocześnie, że będzie jeszcze lepiej. Mam tu m.in. na myśli odejście jugola i sprowadzenie w jego miejsce doskonałego murzyniątka zwanego Kante N'Golo. Amen.
Gonzo
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2019, 20:52

Re: Mercato

Post autor: Gonzo »

Murzyniątko w środku jak najbardziej na plus, jeśli się pojawi, ale ktoś mi może wytłumaczy, o co chodzi z tym budowaniem domu starców po lewej stronie?
ODPOWIEDZ