Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Wybraniec »

xDDDD Coś mi się zdaje, że Xavros jest założycielem tego portalu, no inaczej tego nie widzę. Ewentualnie jest pierdolonym geniuszem.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

po 2 kolejkach ten Xavros nie był w pierwszej piątce nawet. To nierealne, by w 2 kolejkach zdobyć +/- 100 punktów. Chyba
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Kusy »

Orzeu pisze: 23 wrz 2019, 11:46 coś ewidentnie jest nie tak, bo po 2 kolejkach ten Xavros nie był w pierwszej piątce nawet. To nierealne, by w 2 kolejkach zdobyć +/- 100 punktów.

jak na moje nie powinniśmy go brac pod uwagę, bo coś tu śmierdzi. Przedyskutujemy to jeszcze z redakcją.
Może po prostu jest dobry, albo miał dużo szczęścia. Widzę, że niektórych to boli i szuka się problemu, żeby lidera usunąć :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

no dlatego chcemy to wyjaśnić ;)
Xavros
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2011, 19:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Xavros »

To jest proste. W kolejce nie musi punktować 11 graczy. Jeśli są mecze o różnych godzinach w różne dni to teoretycznie punkty może zdobyć nawet 30 zawodników. Np są 3-4 mecze o 15. Składamy 11 zawodników , którzy według nas zapunktuja. Po meczu możemy wymienić 6 na tych , którzy grają mecz o 18. I po tym meczu znowu można ich wymienić na 6 graczy którzy grają po 20. Minus ze każda zmiana to transfer, który nie jest nieskończony. Mnie zostało 9 transferów. I wydałem 5 euro na zmiany bo z 10 zużyłem zanim ruszyła liga. Tak jakby ktoś miał ból dupy o pay to win
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Wybraniec »

Fajnie.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Stryjek »

To nieźle ...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Jaszczu91 »

A ja się trzymam tradycyjnych zasad i ledwo 68 punktów zebrałem... Ale jak to sie mowi sezon jest długi i zmian ubywa :hahaha:
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Claudio »

Xavros pisze: 23 wrz 2019, 17:38 To jest proste. W kolejce nie musi punktować 11 graczy. Jeśli są mecze o różnych godzinach w różne dni to teoretycznie punkty może zdobyć nawet 30 zawodników. Np są 3-4 mecze o 15. Składamy 11 zawodników , którzy według nas zapunktuja. Po meczu możemy wymienić 6 na tych , którzy grają mecz o 18. I po tym meczu znowu można ich wymienić na 6 graczy którzy grają po 20. Minus ze każda zmiana to transfer, który nie jest nieskończony. Mnie zostało 9 transferów. I wydałem 5 euro na zmiany bo z 10 zużyłem zanim ruszyła liga. Tak jakby ktoś miał ból dupy o pay to win
Serio? To najbardziej żałosne Fantasy w jakie grałem. Zasady kompletnie z dupy. Zresztą nawet nie pamiętam jaki mam tam skład bo po 2 kolejkach uznałem, iż zasady są tam strasznie niejasne.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

przydałoby się Serie A Fantasy na podobnym poziomie jak ma Premier League.

Sposób gry Xavrosa - bez komentarza.
Xavros
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2011, 19:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Xavros »

To nie jest mój sposób gry...tylko tak można grać, ktoś dobrze pisał , że ta druga liga ma o wiele lepsze zasady bo nie ma tak zwanego pay to win.
Gdzie ja napisałem , że tak gram? Każdy ma swoje transfery i z nich korzysta. Gdybym chciał co kolejkę wymieniać 11 to musiałbym płacić 10 dolarów tygodniowo.
Chyba nikt nie jest normalny , żeby wydać 20 razy więcej na tę grę niż jest warta koszulka....
JA tak jak napisałem wydałem 5 i to na transfery, bo połowę zużyłem przed startem sezonu.

Zresztą dlaczego nikt się nie czepia osób, które są na kolejnych miejscach? Każdy może tak grać tylko nie trafiać z transferami, ja miałem Berrardiego i Donnarume jak po 3 bramki strzelali. Praktycznie nie pamiętam żebym nie trafił ze zmianą zawodnika, który by nie zdobył min 5-6 pktów
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Claudio »

Ja nie mam pretensji do Ciebie tylko do zasad tej gry, a Ciebie podziwiam, że ogarnąłeś to i wykorzystujesz "luki" jakie ma ta gra.
Od początku pisałem, że lepszą opcją byłoby stare dobre fantasyseriea.com
Xavros
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2011, 19:39

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Xavros »

Ale tu nie ma luk, każdy ma 40 transferów i 40 zmian za darmo. Problem jest taki , że można to dokupić.
Ja póki co wykorzystuje swoje. Ci gracze , którzy są za mną gdyby grali jedną jedenastką też nie mieliby tylu punktów.
Czy dokupują coś nie wiem. Zresztą kupowanie tych zmian to ma sens jak się trafi ze zmianami, bo można zmienić na zawodników , którzy ujemne punkty dadzą.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

Po zeszłorocznym failu z naszej strony jakim był wybór nie do końca sprawiedliwego fantasy Serie A tym razem wpadłem na to:
https://fantasy.realfevr.com/t/fd790fff

ktoś grał? wydaje się przejrzyste i sprawiedliwe
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Endru »

A beda jakies nagrody?
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Woo-cash »

Endru pisze: 11 wrz 2020, 13:58 A beda jakies nagrody?
Talon.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

na razie testujemy. Jeśli nie będzie żadnych możliwości kupowania punktów premium itp. to niewykluczam że porozmawiamy z jakimś sponsorem i nie zorganizujemy konkursu z nagrodami (bardzo prawdopodobne).

na razie wygląda to dobrze, dużo lepiej niż ostatni niewypał:

na szybko sobie skład stworzyłem
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Jaszczu91 »

Orzeu pisze: 11 wrz 2020, 13:10 Po zeszłorocznym failu z naszej strony jakim był wybór nie do końca sprawiedliwego fantasy Serie A tym razem wpadłem na to:
https://fantasy.realfevr.com/t/fd790fff

ktoś grał? wydaje się przejrzyste i sprawiedliwe
Ja zwykle bawiłem się tutaj https://www.fantasyseriea.com
ale podana przez Ciebie stronka też wydaje się być w porządku. Ciekawe jak będzie z transferami bo okno otwarte do późna :p
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Karpik »

Obrazek

ławka: Zoet, Walukiewicz, Bennacer, Cornelius
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Woo-cash »

W takim razie ja też dla beki.

Obrazek
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Claudio »

Robicie tą oficjalną ligę czy temat upadł?
Można wrzucić do newsów, żeby więcej osób się zapisało. Wiele czasu nie zostało.
Ja i tak zrobię ekipę na tym nowym fantasy. Wygląda ciekawie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

Claudio pisze: 16 wrz 2020, 18:32 Robicie tą oficjalną ligę czy temat upadł?
Można wrzucić do newsów, żeby więcej osób się zapisało. Wiele czasu nie zostało.
Ja i tak zrobię ekipę na tym nowym fantasy. Wygląda ciekawie.
właśnie poszedł news. Wygląda wszystko ok, mam nadzieję że w końcu znaleźliśmy odpowiednią platformę do przeprowadzenia rozgrywek Fantasy.
InterPablo
Posty: 27
Rejestracja: 1 lut 2006, 18:11
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: InterPablo »

Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

na razie tak ale tego Izzo chyba wywalę na kogoś innego albo może formację zmienię

Obrazek
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Karpik »

Zostawiasz tych co nie zagrają w 1. kolejce?

Ja ich powywalałem i będę stopniowo co kolejkę ich dobierał. Ostatecznie mój skład wygląda następująco:

https://prnt.sc/uisd0j

+ Mancini, Sarr, Walukiewicz, Bentancur
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

zastanawiam się chyba trzeba by wywalić co

tylko później jak bedziesz Karpik dodawał to z pomocą dzikiej karty ta?
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Claudio »

Trzeba w regulamin zerknąć, ale powinna być co kolejkę 1 lub 2 dzikie karty na transfery.

EDIT:
How many transfers can I make per week?

Normally, you can only make one transfer per week. Depending on the competition you’re in, this number may vary. Hence, we recommend you check the rules of the league in question.
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Karpik »

Wydaję mi się, że co kolejkę masz jeden darmowy transfer.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

TRANSFERS
After having created your team, you can buy or sell players through transfers.

Until the deadline for Gameweek 1, you'll be able to make unlimited transfers without any hit points. If you join in the middle of the competition, you will also have unlimited transfers in the period between creating your team and the deadline for the first gameweek where your team will be scored.

After Gameweek 1, you'll be given 2 (two) free transfers per round:

In gameweeks where you don't use all your free transfers, 1 free transfer will carry over to the following week. It won't be possible to carry more than 1 each week, so if you have 2 free transfers in Gameweek 5 and don't use any, you'll only have 3 free transfers available in the next gameweek - the 2 given by rule and the 1 you can carry over - and not 4 free transfers.

Each aditional transfer, after the ones available for that gameweek, will have a points hit of minus four points (-4), that will be subtracted from the respective gameweek's score.

After confirmed, transfers cannot be reverted.

WILDCARD
Each Manager will have access to 2 (two) Wildcards during the competition, one for each half of the season.

After activation, the Wildcard allows you to make unlimited free transfers until the gameweek's deadline, i.e., you can activate it one day and do unlimited transfers every day until the next deadline, without any hit points.

Once activated (when confirming your transfers), the Wildcard cannot be cancelled or reverted.

One of the Wildcards will have to be used up to Gameweek 19, with the other having free use from that point until the end of the season.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Liga FcInter.pl w fantasy serie a

Post autor: Orzeu »

no ja to 57 punktów. Teraz kilka zmian zrobiłem, będzie lepiej
ODPOWIEDZ