2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: forzaragazzi »

2 kolejka Serie A - sezon 2020/2021 (dla nas pierwsze spotkanie)
26 września 2020 r. (sobota), godz. 20.45, Stadio Giuseppe Meazza

Transmisja: Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
STS: Inter 1.47, Remis 4.40, Fiora 6.89

Przewidywany skład (według Corriere dello Sport):
INTER (3-4-1-2): Handanovic; D'Ambrosio, Bastoni, Kolarov; Hakimi, Barella, Gagliardini (sic!), Perisic; Eriksen; Lukaku, Martinez

Mój typ: 2-1. Szkoda że na pierwszy mecz sezonu trafił się nam tak wymagający przeciwnik (przynajmniej na papierze). Z "epickiej" obrony z zeszłego sezonu (Godin, Skriniar, De Vrij) nikt raczej nie zagra. Mam nadzieję że za Roberto wybiegnie ktokolwiek inny. Szykują się bardzo ciekawe pojedynki na wahadłach. Hakimi za którego wydaliśmy 40 mln euro będzie walczył z Biraghim za którego nie chcielismy wyłożyć 9 mln euro. Po drugiej stronie pojedynek skrzydłowych Chiesa - Perisić (o ile wybiegnie w podstawowej "11"). Miejmy nadzieję że Ribery nie będzie miał "swojego dnia" za to Lautaro pokaże swój potencjał. W obronie Fiołków zobaczymy Nikolę Milenkovicia, który w naszym zespole, już niedługo może zastąpić Milana Skriniara.
Forza Inter :szal:
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: mio85 »

SENSI>Eriksen. Alexis wygrał nam ten mecz. Co nie zmienia faktu, że po najlepszej defensywie ligi pozostało tylko wspomnienie. Eriksen i Piersic - czy ktoś wierzy jeszcze w tych gości?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Odet »

Wow Panie co tu się wydarzyło...

Gratulacje dla Violi, która była blisko. Vlahovic miał piłkę na 2-4, dał ciała, a potem nie upilnował DD przy 4-3. Będę trzymał kciuki za Violę, bo lubię trenera w czapeczce i szanuję maestro Riberiego.

A co o nas??
Przede wszystkim karny kut... dla Grzywki za postawę obrony opartej dziś na 20latku. Gdyby był Godin (eksperci z SB sądzą inaczej), tak źle z tyłu by nie było. Wiem, że będzie lepiej bo wróci de Vrij i Bastoni przejdzie na lewą stronę.
Nie podobali mi się Chorwaci, irytował nieskutecznością Lukaku, piłek natracił Lautaro. Fatalny był Young.
Podobał mi się Eriksen, rzucił kilka pięknych piłek, które zmarnowali nasi napastnicy. Powinien jednak próbować strzelać, czyli robić to co Sensi po wejściu.

Wygraliśmy dzięki 5 zmianom i głębi składu.
Wygraliśmy i to najważniejsze.

Pozdr.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: maverik »

Conte zmianami uratował to co spierdolił przed meczem czyli wystawiając dwóch bocznych obrońców na środek obrony. Zamiast wystawić Bastoniego Ranocchie D'Ambrosio czy Skriniara dać na środek to my wychodzimy Kolarovem, który się nie umie wracać do obrony i gubi krycie. Każda akcja Violi to było zesranie. Prawda jest taka, że mieliśmy szczęście że Vlahovic jest gówniany bo powinien dwoma golami zamknąć mecz. Takich setek to nawet Lukaku nie miał.
Świetni Hakimi, Alexis i Sensi z ławki, którzy wygrali nam mecz. Co do Hakimiego to nie grał, bo nie ogarnia Serie A tak? Właśnie było widać w te 30 minut. Za to Kolarov swoim doświadczeniem prawie nam przepierdolił mecz.
Bastoni fajnie czyścił, ale niestety gubił się później głównie za sprawą swoich bocznych obrońców na środku. Eriksen nierówno, potrafił zagrać idealną piłkę po czym stracić lub źle podać. Lukaku niestety słabszy dzień inaczej miałby więcej niż jeden gol.
Dobrze, że De Vrij wraca bo bez niego to kryminał.
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Moldar3 »

Ribery wyjaśniał dzisiaj obronę jak chciał, no ale też nie było to trudne patrząc kto jest z tyłu.

Danilo klasycznie lubię ratować mecze, ale Alexis zrobił swoje podaniami. Zobaczymy co dalej, podstawowa jedenastka bez szału, po zmianach dużo chaosu ale jednak widziałem więcej jakości.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Nasir »

Fascynuje mnie Bastoni on gra jak profesor, Lukaku caly mecz irytowal ale swoje zrobil, to samo Martinez ktorego lepiej niech sb przeprosi, na mysl o akcji Sancheza z Hakimim powieksza sie objestosc w majtkach. Pozostaje czekac na powrot Stefanka no i lecimy po te skudeto bo to juz nie moze dluzej trwac, tak jak pisalem na sb chowam moja nienawisc do conte w kieszen i lecimy razem.

ps naprawcie sb bo muli strasznie a rano chcialbym opisac wydarzenia ktore zaraz beda mialy miejsce.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Jaszczu91 »

Inter zaliczył dzisiaj falstart ale na szczęście wygrany. Wynik nie może jednak przykryć słabej gry. Brozovic dzisiaj był hamulcowym w rozgrywaniu piłki. Wejście Sancheza i Sensiego pokazało ile Inter tracil w poprzednim sezonie przez kontuzję tych piłkarzy. Teraz mamy głębię składu i dzięki temu ten mecz udało się wygrać.

Gra w obronie bez De Vrija wygląda po prostu fatalnie. Fajnie że Bastoni ogarnął dzisiaj srodek ale liderem naszej obrony nie jest. Od De Vrija musi się tego nauczyć. Milenkovic za Skriniara? Jestem za!

Brawa dla Fiorentiny za dobry mecz i ukłony przed Panem Piłkarzem Ribery. Klasa sama w sobie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Piekarz »

No to ruszyli, ja pierdziu. Nasza siła ofensywna imponuje, nastawienie wydaje się więcej niż dobre, głębia ławki wreszcie jest do czegoś podobna, natomiast jak my wyjdziemy z taką obroną na Ligę Mistrzów, to będzie kompromitacja, o ile już powiewem kompromitacji nie jest strata trzech bramek z Fiorentiną u siebie. Obawiam się, że jeden De Vrij tutaj sprawy nie załatwi. Ani D'Ambrosio, ani Kolarov nie wyglądają jakby się nadawali. Rozumiem że można pozbyć się Godina, ale nie że pozbyć się Godina i grać D'Ambrosio. Mam nadzieję, że za tym stoi jakiś głębszy plan i ktoś sensowny do nas dołączy jeszcze.

Ocenki:
Handanovic 6 – uratował setkę Kułame, przy golach bez większych szans chyba, bezbłędna gra nogami a było jej sporo.
D’Ambrosio 6 – jak zawsze: niezmierzony ocean przeciętności zakończony jakimś cudem kluczowym golem wciśniętym w nie wiadomo jaki sposób po dośrodkowaniu. Fascynujący przypadek, ale mam nadzieję że już nigdy nie zagra w trójce obrońców – na wahadle jeszcze jakoś wyglądał pod koniec zeszłego sezonu, na tej pozycji jest strasznie niepewny, miał swój udział przy straconych golach.
Bastoni 6,5 – jedyny pewny punkt w obronie, nie był bezbłędny, ale rósł z każdą minutą, dał dużo spokoju z tyłu potrzebnego do naciskania na Fiorentinę w końcówce.
Kolarov 5 – dziwny występ, na początku jak zblazowany dziad na emeryturze z nadmierną pewnością siebie, ale w drugiej połowie się ożywił, zrobił dość waleczny i dokładał swoje w natarczywych atakach. Ale co zawalił to zawalił.
Young 5 – nie podobał mi się dzisiaj, miał wprawdzie jeden kluczowy odbiór i świetne podanie, ale poza tym mnóstwo strat, moim zdaniem wyraźnie stłamszony prawą stroną. Tylko lewa.
Barella 6,5 – najsensowniejszy w środku pola, jak zawsze bardzo aktywny, waleczny, z ładną asystą, kozaczek.
Brozović 5 – nijaki. Co już mu wyszło jakieś lepsze podanie, to nadrobił głupią stratą, ale ogólnie było go mało i niewiele dawał.
Perisrak 4 – nic się nie zmieniło, typa nie ma na boisku przez większość czasu, a jak już okazuje się jest, to zaczynam marzyć o tym żeby go znowu nie było. Poza prostym podaniem do Lukaku które mogło być asystą nie wychodziło mu nic poza podaniami do najbliższego albo do tyłu. Won stąd.
Eriksen 6 – niejednorodny występ, sporo niedokładności, ale zagrał parę rewelacyjnych piłek. Trochę inny Eriksen niż zwykle – w zeszłym sezonie było go za mało i to był jego główny grzech, dzisiaj było go bardzo dużo, ale nie zawsze pozytywnie. Ogólnie natomiast zdecydowanie na plus.
Lautaro 6,5 – poza golem/golami mocno tak sobie, jakiś taki bezproduktywny był mimo zaangażowania, no ale swoje zrobił. Ładnie powiózł tego fajfusa Amrabata.
Lukaku 6,5 – śliczne zastawianie, gol, parę ładnych piłek, ale z upływem czasu coraz mniej dokładnie zgrywał no i zmarnował co zmarnował. Ale widać, że gość jest potężniejszym piłkarzem niż był rok temu, to będzie jego sezon jeszcze bardziej niż poprzedni.

Sensi 6,5 – namiastka, nawet więcej niż namiastka magika sprzed roku, wniósł mnóstwo ożywienia i to takiego inteligentnego ożywienia, sprawił, że te nasze podanka przed polem karnym Fiorentiny przy ogromnej gęstości rywala nabrały sensu. Bardzo dobra zmiana, chociaż decyzje o strzałach kiepskie.
Hakimi 6,5 – no i wjechał, jezu ależ on zakurwia szybko i długie nogi takie ma, coś pięknego to jest. Również niewiarygodnie ożywił grę no i jak się znalazł do tej asysty. Trochę niedokładności można zrzucić na poczet debiutu.
Vidal 6 – nie był kluczową zmianą, ale jego waleczność dołożyła cegiełkę do sukcesu, myślę że również wpłynęła na ducha drużyny.
Nainggolan 5,5 – najsłabsza zmiana, nie było jakoś źle, ale trochę taki ociężały byku, przez co jego waleczność i zaangażowanie na niewiele się zdały.
Sanchez 7 MVP – po prostu wszedł i to zrobił. Bez sztuczek, bez efektowności, bez pierdolenia, po prostu zrobił dokładnie to co było trzeba. Bardzo dobrze grał nawet nie licząc asysty i podania do Hakimiego. Strasznie się cieszę, że został z nami.

Conte 6,5 – tak na zachętę trochę. Wystawienie takiej obrony i wahadeł to trochę kryminał, trochę nawet bardzo kryminał i mogło to nas kosztować trzy punkty. Z drugiej strony nastawienie było dzisiaj po prostu bezbłędne, no i zmiany maksymalnie trafione.

PS Caceres nie zesraj się pędzlu
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: NdOrom »

No nic. Niby Conte nie chciał Pazza Interu ale nie da rady inaczej u nas. Cieszy powrót Interu w Serie A, nawet w takich nerwowych okolicznościach. Głównie rzecz jasna spowodowana sytuacja przez - mam nadzieję - eksperymentalną obronę.
Handanovic - nie miał za wiele do powiedzenia przy bramkach. Takie 6+ może dostać.
Bastoni - najlepszy z naszej defensywy, choć momentami drżałem o to jego wyprowadzanie piłki, to w zasadzie nie tracił. Widać, że ciągnie go na bramkę i na lewą stronę. Gdzie po powrocie Stefana mam nadzieję zagości na stałe. - 7
D'Ambrosio - wiecznie niedoceniany u nas piłkarz. Wiecznie do posadzenia na ławce. I cały czas pokazujący wszystkim jak ważnym i uniwersalnym zawodnikiem jest. Jak trzeba na skrzydle - zagra. Na drugim - proszę bardzo. Obrona - zagra. Bramkę strzeli. No strzeli. Do tego przypomnijcie sobie ile on miał w ważnych meczach kluczowych interwencji. Do tego Interista. Oby był u nas jak najdłużej. - 6.5
Kolarov - dla mnie słabe zawody. Widać braki kondycyjne. Musi się jeszcze nauczyć sposobu gry u Conte, ale nie wróżę mu nic więcej poza ogonami po powrocie Stefana. - 4
Perisic - bałem się, że nie opuści boiska. W zasadzie zagrał tak jak przyzwyczaił nas rok temu. Niewidoczny. Choć odniosłem dziwne wrażenie, że koledzy mu nie pomagali. Co był na dobrej pozycji podanie szło do kogoś innego. Szczególnie Kolarov chyba nie pała uczuciem do naszego Jasia. Ivan w formie i z chęciami to jednak najlepsza opcja na lewą stronę u nas, więc liczę, że takową załapie, pomimo tego, że z chęcią bym go sprzedał. -4
Young - jak dla mnie jeden z gorszych występów odkąd do nas przybył. Chyba prawa strona mu nie służy. Podania nie w tępo a i kondycyjnie nie dojechał jeszcze. Wierze jednak, że wróci na dobry poziom, bo zaufanie moje wypracował w poprzednim sezonie. - 4
Barella - słaba pierwsza połowa (poza 1 wrzutką), głównie przez kartkę. Musi się nauczyć włączać na luz, bo w zasadzie łapie kartki co drugi mecz. W drugiej połowie świetny strzał, ale nadal to jeszcze nie ten poziom. - 5.5
Brozovic - lepsza druga część spotkania, choć to on zawalił krycie przy bramce nr 2 dla Violi. Brakuje mi chemii między nim a Eriksenem, choć i tak było z tym lepiej dzisiaj niż w całej poprzedniej kampanii. Wcale nie musi zostać przyspawany do ławki po przyjściu Vidala, a rywalizacja pomiędzy nimi wyjdzie nam tylko na dobre. - 6
Eriksen - dla mnie b.dobra pierwsza połowa. Rewelacyjne 3 długie piłki, po których powinien mieć trzy asysty. Widać gołym okiem, że nie jest predysponowany do zadań defensywnych, że nie wkłada nogi tam gdzie głowę by wsadził Barella. Jednak chyba jednak nasz trener ma na niego pomysł i 2 pitbulle/biegacze za jego plecami mają nadrabiać jego niedociągłości (a na chwilę obecną mamy ich 4). Słabsza druga połowa. Jego problemem będzie... Sensi. Technicznie jest na poziomie podobnym, ale znacznie waleczniejszy co było zresztą dzisiaj widać jak hasał pod linie boczną wdając się w pojedynki. Niemniej biorąc pod uwagę zdrowie Włocha, sądzę że obaj znajdą swoje minuty w tym sezonie. - 6
Lautaro - co miał zrobić to zrobił. Szkoda akcji przy karnym widmo (jej urody), ale bramka i gol samobójczy całkowicie dają mu tytłuł MOTM razem z Sanchezem. - 8.5
Lukaku - ładnie zastawiał, grał na ścianę. Przyjęcie jednak jak w początkach poprzedniego sezonu dramat. Podanie do kolegów dramat. No i te jego wykończenia. Dla mnie dzisiaj pomimo, że harował taka słaba 5.

Zmiany.

O panie. Z ławki wchodzi Radja, Vidal, Sanchez, Hakimi, Sensie. Przecież to jest jakaś fatamorgana. Serce się raduje. Nie wierzyłem, że Radja zagra razem z Vidalem, ale może jest szansa by u nas został. Pomimo, że obaj zagrali średnio (może Vidal ciut lepiej) to widok piękny dla oka. Jeszcze jak Belg zapuści pióropusz to będzie kosmos. - obaj 5.5 za to co pokazali ale zdecydowanie +1 za to jaki sygnał wysłali pozostałym swoim wejściem.
Sensi - powrót do formy będzie szybciutki jak tylko nic ze zdrowiem się nie wydarzy. Jest kotem. Szklanym ale kotem. Do tego pieprzonym małym generałem, który jak trzeba idzie w boksy. Cieszę się, że nasi rzucili na niego te 20 baniek. - 7
Hakimi - słabe 10 min po wejściu, widać było, że ma ciąg pod bramkę, no ale to nie bundesliga. Do tego Viola po 3 bramce postawiła trudne warunki więc, nie za bardzo miał gdzie hasać. Asystę zaliczył. Prędkość widać, technikę widać. Nie wiem jak defensywnie, ale może się wyrobi. Niemniej debiut udany. I wygląda na to, że pociecha z niego będzie. Zresztą to "odpad" Realu, więc musi być dobrze;) - 7
Sanchez - przyczepię się tylko do końcówki za zwalnianie akcji (Hakimi 2 razy nie dostał piłki) trzeba było dobić. No ale tak to ukłon w jego stronę. Tak właśnie powinien wyglądać ktoś kto w chodzi z ławki i ma zmienić oblicze meczu. Razem z Lautaro MOTM - 8.5
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: miniu86 »

Takie pierwsze śliwiki robaczywki, w obronie bardzo niefrasobliwie, ale też bardzo rezerwowo. Czasami jest tak, że mając wiele możliwości zestawienia pierwszego składu, żadne nie jest dobrze dopracowane i tak to teraz widzę. W sumie nie mam pojęcia jaka będzie pierwsza jedenastka za powiedzmy 2-3 tygodnie.

Z ławki dzisiaj Hakimi, Vidal, Naingollan, Sensi, Sanchez.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Mora »

Karuzela nastrojów na Meazza, szalony Inter znowu dał o sobie znać. Bardzo słaba postawa obrony, dużo pomyłek, zwłaszcza drugi gol dla Violi zdecydowanie za łatwo...Słaby Young, który zaliczył dużo strat, to samo po drugiej stronie Perisić, ale on raz świetnie wyłożył do Lukaku po przerwie. "Placek" Barella jak zwykle świetnie w środku pola, Brozović jakiś taki przytłumiony. Duet LuLa zdobył po bramce, szczególnie "Pokemon" Lautaro mi się podobał. No i z ławeczki same grube nazwiska, które dały nam cenne 3 punkty. Sensi świetny po wejściu, Hakimi i Alexis zaliczyli po asyście - kiedyś to w podstawie wybiegali Kuzmanović czy inny Obi Mikel, "dobra zmiana" hehe. Słowa uznania przede wszystkim dla D'ambrosio. Facet wiele razy uratował nam skórę w decydujących momentach. Po prostu dobrze, że jest. Brawa za 3 punkty, ale karny kutas dla bloku defensywnego i Conte.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: forzaragazzi »

PAZZA INTER AMALA
Skrót spotkania: www.youtube.com/watch?v=rhCrVsIiYtE&ab_channel=SerieA

Prawdziwi rollercoaster jeżeli chodzi o emocje podczas spotkania oraz prawdziwy kibicowski kac po meczu - prawie jak po jakimś przegranym pojedynku. Przypomina mi się sezon 2006/2007 kiedy inaugurowaliśmy sezon z meczem w Superpucharze z Romą, gdzie przegrywaliśmy już 0-3 ale zdołaliśmy wygrać. Mam nadzieję że sezon zakończy się równie szczęśliwie.

Parę słów o niektórych zawodnikach:
Kolarov - jak dla mnie porażka. Zawinił przy bramce, później nie miał najmniejszych szans w pojedynku główkowym z Milenkoviciem gdzie fuksem uniknęliśmy straty bramki. Przy sytuacji Vlahovicia zamiast skupić się na nim to szedł chyba "na 3" do Ribery'ego. No i to że nie jest demonem szybkości jest oczywiste. Mam nadzieję że będzie grał jak najmniej, bo debiut naprawdę słaby i nie wiem czy jest pole do poprawy. Chyba lepiej było zagrać Żabą na środku i Bastonim na boku.
DAmbrosio - Ribery robił z nim co chciał, co mnie specjalnie nie dziwi. Uważam że Danilo może czasem zagrać na pozycji na której grał dzisiaj ale nie mając przed sobą Ribery'ego, Dybalę czy innego Gomeza, Przypomina się sytuacja z 1 połowy gdzie Conte wołał do niego "bez faulu, bez faulu" a ten oczywiście swoje, bo inaczej nie potrafił.
Bastoni - nasz najjaśniejszy punkt w obronie. Walczył nawet poza swoją połową. Chyba pierwszy mecz o stawkę na samym środku obrony.
Barella - "sędziowie się na mnie uwzięli" Aha. Jasne. Niebezpieczna nakładka w 6 minucie, żółtko i skrępowane ruchy do końcowych minut na boisku. Plus za szarżę przy 1 bramce dla nas.
Perisić - porażka. Niewidoczny, wolny. Nieskuteczne odbiory. Nieupilnowanie Chiesy przy bramce. 3 fatalne dośrodkowania, jeszcze gorsze strzały. Jedyny pozytyw to podanie do Lukaku. Mam nadzieję że go gdzieś jeszcze opchniemy.
Eriksen - słabo. Pokazał parę zagrań ale gość zarabia u nas prawie 14 mln euro - zdecydowanie najwięcej, a nie jest nawet napastnikiem. Jego obowiązkiem jest błyszczeć w każdym meczu. Dla porównania Sensi zarabia koło 3,4 mln euro a po wejściu na boisku zrobił więcej szumu przez 5 minut niż Christian przez 65. Przy 2 bramce Fiory to on gonił Castroviliego, ale nie dogonił (Brozovic "przejął go" pod sam koniec). A po bamce obaj panowie wymownie, z rozłożonymi rękoma na siebie spojrzeli...
Martinez - przez prawie całą pierwszą połowę tłamszony. Ale najpierw błysnął przy 1 bramce, a pózniej swoją determinacją wypracował drugą.
Lukaku - zmaścił 2 setki. Był bliski zmaszczenia trzeciej ale jakoś się udało wcisnąć bramkę. Naprawdę zwracam uwagę jak poprawił przyjęcie piłki przez rok czasu gry u nas.
Vidal, Hakimi, Alexis - b. dobrze. Nainggolan troszkę gorzej.

Najsilniejszy skład na jaki nas stać: Handa - Skriniar, De Vrij, Bastoni - Hakimi, Barella, Sensi, Vidal, Young - Martinez/Alexis, Lukaku

Dobrze że spotkanie ogladał Zhang. Jeden plus taki że przeżył sporo emocji co może zwiąże go odrobinę bardziej z klubem. Po drugie może opamięta się ze sprzedażą Skriniara, a przy jego ewentualnym opchnięciu zapewni odpowiednie zastępstwo (Milenković ?). Porządnego lewego wahadła również nadal nie mamy.

W Premier League odbyło się głosowanie czy pozostać przy 5 zmianach w meczu, czy powrócić do 3. Wygrała opcja druga; kluby TOP6 były za 5 zmianami, a prawie wszystkie pozostałe drużyny (z gorszymi składami, krótką ławką rezerwowych) przeciw. Myślę że nasz mecz pokazał czemu :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Piter »

Mora pisze: 27 wrz 2020, 00:22 Słaby Young
:lol:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Ljarro »

Zdecydowanie brakowało doświadczenia w defensywie. Na wylocie z Romy jest Dzeko, ten gracz na pewno dobrze poradziłby sobie w trójce obronnej, zna Serie A
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Saff »

Jedno mnie zastanawia w Waszych ocenach - skąd taka pozytywna reakcja na grę Eriksena? Przecież on był przez większość czasu gry hamulcowym naszych ataków - cała masa strat, podań do przeciwnika.
Gość albo kompletnie nie odnajduje się w taktyce Conte i realiach Serie A, albo jest zwyczajnie zblazowanym i wypalonym piłkarzem, który powinien już polecieć gdzieś dorabiać do emerytury i odcinać kupony - oby nie u nas.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: IlCapitano »

Erykson przylazł za 20 mln. W przypadku oferty wyższej, powinniśmy go sprzedać bez zastanowienia. PAN SENSI wyjaśnia go straszliwie, on posiada jakość, a ten cały Erykson to jest wypalonym cuckoldem i won z nim.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: miniu86 »

Opamiętajcie się z tym Eriksenem, gość ma jakość i to widać, sezon jest długi, a ja nie życzę sobie wystawiać więcej Primavery w gardłowych meczach LM czy Serie A.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Jaszczu91 »

Jeśli ktoś się jeszcze łudzi że Eriksen odpali u Conte to coś z nim nie tak. Styl gry Eriksena to wręcz wizytówka tego jak nie grać u Conte. Sprzedał bym go jeszcze tym oknie.
Sensi bądź zdrów!
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: IlCapitano »

Jaszczu91 pisze: 27 wrz 2020, 15:30 Jeśli ktoś się jeszcze łudzi że Eriksen odpali u Conte to coś z nim nie tak. Styl gry Eriksena to wręcz wizytówka tego jak nie grać u Conte. Sprzedał bym go jeszcze tym oknie.
Sensi bądź zdrów!
Święte słowa, pozdrawiam serdecznie
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Woo-cash »

Tylko pytanie co wtedy jak sie Sensi połamie.
Najlepiej sprzedać Eriksena a później płacz że Gaglairdini musi grać w podstawie bo nie ma innych wartościowych zamienników.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Speaker »

Hmm fajną sprawa jest pozostawienie 5 zmian. Wczoraj to zrobiło mega wrażenie kiedy Conte rzucił na boisko w jednej chwili 5. naszych "grubasow" . Oprócz came back'u trzeba z tego meczu zapamiętać asystę Ribery'ego przy golu Chiesy., niezwykle podanie. Szczegolnie wyróznię Danilo D'Ambrosio :szal: a co
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Seba »

Woo-cash pisze: 27 wrz 2020, 16:26 Tylko pytanie co wtedy jak sie Sensi połamie.
Najlepiej sprzedać Eriksena a później płacz że Gaglairdini musi grać w podstawie bo nie ma innych wartościowych zamienników.
Otóż to. Sprzedać Eriksena, Nainggolana, a później płacz, że z Juventusem, czy w kluczowym meczu LM gra Gagliardini bądź Vecino, bo nie ma klasowych zmienników. Szczególnie, że Sensi tytanem zdrowia nie jest. Już wczoraj taki scenariusz pokazała chociażby formacja defensywna. Zabrakło de Vrija i jak dzieci we mgle. Dlaczego Juventus wygrywa regularnie Scudetto? bo mają wartościową ławkę. W Interze wchodził Gagliardini, Vecino, Esposito, Ranocchia, Moses, a w Juventusie Higuain, Costa, Rabiot, Ramsey, czy swego czasu nawet Dybala.
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Imrahil »

Seba. pisze: 27 wrz 2020, 17:43
Woo-cash pisze: 27 wrz 2020, 16:26 Tylko pytanie co wtedy jak sie Sensi połamie.
Najlepiej sprzedać Eriksena a później płacz że Gaglairdini musi grać w podstawie bo nie ma innych wartościowych zamienników.
Otóż to. Sprzedać Eriksena, Nainggolana, a później płacz, że z Juventusem, czy w kluczowym meczu LM gra Gagliardini bądź Vecino, bo nie ma klasowych zmienników. Szczególnie, że Sensi tytanem zdrowia nie jest. Już wczoraj taki scenariusz pokazała chociażby formacja defensywna. Zabrakło de Vrija i jak dzieci we mgle. Dlaczego Juventus wygrywa regularnie Scudetto? bo mają wartościową ławkę. W Interze wchodził Gagliardini, Vecino, Esposito, Ranocchia, Moses, a w Juventusie Higuain, Costa, Rabiot, Ramsey, czy swego czasu nawet Dybala.
no i wyjaśnione, ale oczywiście Eriksen out bo tak, taka moda na sb
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: miniu86 »

To jest taki fetysz sb, wyjebać Eriksena bo nie spełnia oczekiwań, grając tu niecałe pół roku i potem płakać i pomstować na Marotte, że gra Gagliardini i nie trafia z 4 metrów do pustej bramki przepierdalając nam Scudetto na przykład.
Sensi zagrał 15 minut i już wierzymy, że będzie zdrowy cały sezon.
Po co nam jakościowa kadra jak później na Barcelone możemy wystawić Agoume?
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: forzaragazzi »

"La Gazzetta - Eriksen był niesamowicie rozczarowujący przeciwko Fiorentinie.
W przypadku oferty Duńczyk na pewno odejdzie z Interu."

Widać nie tylko kibice fcinter.pl na SB mają takie zdanie. Eriksen nie przychodził do nas jako gracz na ławkę czy nawet gracz do rotacji. Gość miał zostać liderem zespołu. Do tej pory wydaliśmy na niego ok 36 mln euro (27 mln za to żeby przyszedł do nas pare miesięcy wcześniej plus 9 mln pensji) - ile w zamian dostaliśmy asyst, bramek, kluczowych podań czy po prostu dobrych meczy w jego wykonaniu? (odp: 1 bramka i 2 asysty w Serie A). Jeżeli gość nie ogarnia gry w destrukcji to słusznie kibice wymagają wybitnej gry w kreacji, a tutaj masa prostych strat/niecelnych prostych podań. Na chwilę obecną w ustawieniu 3-4-1-2 lepiej od niego, na jego pozycji, zaprezentowaliby się: Sensi, Alexis, Vidal czy nawet palacz Nainggolan. O ustawieniu 3-5-2 (które daje lepsze zabezpieczenie w obronie) nie wspomnę, bo tej formacji Duńczyk kompletnie nie ogarnia.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: miniu86 »

Jest 28 września, wypożyczać go, żeby grał gdziekolwiek tylko nie u nas, nie ma sensu. Sprzedać i kupić zastępstwa nie zdążymy. Tyle w temacie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Klinsi64 »

z pomocy powinni odejść tylko Vecino i czekoladowy Mario,jak czytam że Conte chce 6 pomocników to ręce mi opadają,chociaż my lubimy sobie pętle na szyję zakładać więc nic mnie nie zdziwi
ODPOWIEDZ