4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: SETE »

Po meczu z Parma pisałem , ze mam wrażenie jakby trener już nie panował nas szatnia , jakby stracił jej szacunek i autorytet. Dzisiaj jestem niemal pewny ze taka sutuacja ma miejsce. No możliwe , ze oprovz Lukaku i Barelli nikt z tego skladu nie będzie „umierał” za trenera.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Odet »

Już na spokojnie.

Jak typowy kibic Interu, wierzyłem do końca.

Od siebie:
Mamy prawdopodobnie najmocniejszą kadrę we Włoszech. Mamy najlepiej opłacanego, renomowanego, uznanego trenera (z sukcesami). Właśnie odpadliśmy z LM w okropnym stylu (bez stylu), w lidze gramy źle, gorzej niż rok temu. W lidze prowadzi Milan trenowany przez Pioliego... a na boisku prowadzony przez weterana Ibrę. Masz trener dostał za ogromne pieniadzę (jak na warunki pandemii) Hakimiego. Pozbyliśmy się za darmo posiadającego odpowiednią, mistrzowską mentalność Godina, po to żeby mógł przyjść Vidal (który chyba pod koszulką Interu zakłada t-shirt z logo Juve). A jest ŹLE.

Nie wyobrażam sobie, żeby Antonio Conte nie został dzisiaj wyrzucony. Po prostu nie wyobrażam sobie.

Jak wiecie, nigdy nie byłem zwolennikiem przyjścia Conte. Po prostu uważam, że miejsce Juvka jest w Juve. Po tym gdy Conte zyskał poparcie Interisty Lele Orialego uwierzyłem w nowego trenera. Widać się pomyliłem.
Nic dobrego nie spotkało Interu ze strony Juve. I tak zostanie.

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Dzonyy »

To był piekny mecz. Nie zapomnę go nigdy.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Yascarr »

Czuję się teraz świetnie, bo to był raptem drugi mecz Interu w tym sezonie, który obejrzałem. Zaoszczędziłem mnóstwo godzin. Przemyślałem to i stwierdzam, że Serie A jest obrzydliwa pod każdym względem na czele z Interem oczywiście. Właśnie szukam nowego klubu do kibicowania i jestem podekscytowany czekającą mnie przygodą. Pozdrawiam wszystkich.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Dzonyy »

Yascarr pisze: 26 lis 2020, 09:23 Czuję się teraz świetnie, bo to był raptem drugi mecz Interu w tym sezonie, który obejrzałem. Zaoszczędziłem mnóstwo godzin. Przemyślałem to i stwierdzam, że Serie A jest obrzydliwa pod każdym względem na czele z Interem oczywiście. Właśnie szukam nowego klubu do kibicowania i jestem podekscytowany czekającą mnie przygodą. Pozdrawiam wszystkich.
My jesteśmy bardziej podekscytowani, że nie bedziemy już musieli czytać Twoich wypocin. Powodzenia i obyś najk najszybciej znalazł nowy klub. Nie pozdrawiam.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Imrahil »

:cool:

To jest ten moment, kiedy Marotta powinien zareagować.
Kiedyś to sobie wmawialiśmy, że Inter ma mocny skład. Mancini raz wysłał nam fałszywy sygnał, że tak w istocie jest. Oczywiście to była obłuda, gdyż początek zimy nas szybko weryfikował i gasił nadzieje. Teraz, gdy mamy faktycznie skład na mistrza, gramy najgorszy sezon od wielu lat. To jest nieakceptowalne .
Paradoksalnie Conte wyleci szybciej od Pioliego, taka ot kolejna bzdura z naszej strony.
To już nie jest wstyd ani złość. To jest bezradność wobec beznadziejności tego klubu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: miniu86 »

Mimo, że zonk jaki teraz zapewne przeżywa nasz zarząd jest ogromny, jakoś ciężko mi sobie wyobrazić zmianę trenera.

Spowodować to zapewnie może zagrożenie braku awansu do przyszłorocznej LM, a do tego daleko. No ale już w sobotę Sassuolo, bestia nera Interu. Co za tajming.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Dzyl »

Potrzebne zmiany:
-Conte out
-Przyjście trenera najlepiej innej narodowości niż Włoch, który nie będzie betonem
-Przejście na jakąkolwiek inną formację byle z 4 z tyłu np. 4-3-1-2 , czy 4-2-3-1 (w której swoją drogą i Eriksen i Hakimi mogliby rozwinąć skrzydła)
-Zmiana kapitana. Handa nie ma ikry, nie nadaje się moim zdaniem na kapitana, powinien już miec swoją drogą spokojne miejsce na ławce rezerwowych a nie w wyjściowym składzie bo broni coraz gorzej, lepiej już rozwijać Radu. Lukaku na kapitana.

Jednakże aby Conte odszedł musiałby chyba sam się podać do dymisji czego raczej nie zrobi, chyba, że Zhang kompletnie się wkur*i i go wywali bo go stać i tak.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Jaszczu91 »

Wczoraj po raz pierwszy od dawien dawna nie wytrzymałem i nie obejrzałem meczu do końca. Byłem zdruzgotany tym co zobaczyłem do momentu kiedy Real strzelił na 0-2. Można szukać wymówek ja Konte, że sędzia był fatalny i pierdolić jakieś głupoty, ale to nic nie zmieni. Wczoraj w mojej głowie była jedna myśl. Nie chce widzieć już tego obrzydliwego Interu Konte. Cały ten sezon to jedna wielka porażka. W zasadzie to tylko na mecz z Benevento dało się patrzeć, ale i tam straciliśmy dwa gole po katastrofalnych błędach.
Inter nie istnieje. Nie mamy drużyny. Nie mamy żadnej alternatywy gdy w tym zasranym 3-5-2 nie idzie. Inter płaci 24 miliony euro za to żeby trener piłował jedno ustawienie bez żadnych niespodzianek. Inter stał się najłatwiejszym do rozczytania zespołem na świecie, z tych powiedzmy w miarę poważnych. Nawet sam dół serie a wie jak z nami grać, więc Real , nawet osłabiony, miał bardzo łatwe zadanie.

W tym wszystkim najgorsze jest to, że ta łajza sama nie odejdzie. W razie zwolnienia będzie chciał wydoić Inter do ostatniego euro a Inter w obawie o to go nie zwolni. Spall też podobno sapał coś w ten deseń więc nie ma szans na jego powrót. Pozostaje nam liczyć na cud. Ja juz kilka kolejek wcześniej pisałem, że straciłem wiarę w ten zespół, więc na cuda nie liczę. Trzeba się po raz kolejny pogodzić z myślą, że nic nie wygramy i czekać na nowy sezon...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Odet »

Dzyl pisze: 26 lis 2020, 10:22
-Zmiana kapitana. Handa nie ma ikry, nie nadaje się moim zdaniem na kapitana
Nigdy się nie nadawał, o czym mówiłem jak zabierano opaskę Miętusowi.
Poza tym bramkarz kapitanem??? zawsze potem jest za daleko od sędziego i nie jest w stanie zapanować nad takim Vidalem (i resztą) sapiącą do arbitra.

Pozdr.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Speaker »

O ile awans w realnej rzeczywistości byłby całkiem realny, skoro piszecie, że liczy się bilans bezpośredni, a nie gole, bo tutaj Borusia mocna dojechała, ale to jest już dalszy plan, ponieważ wyglądamy jak rozbitek na brzegu morza w tej LM I od meczu z Fiorentina jedynie w meczu z Atalanta bylismy w miarę zorganizowanym zespołem w defensywie, bo jeżeli chodzi o atak to również jest to freestyle, posiadamy na tyle dobrych grajkow, że coś tam tych goli mamy. Ehh ciężko się pisze o tym, tak jak powyżej piszecie Handanović w tym sezonie obniżył loty i chętnie bym zobaczył Filipa Stankovicia, no może Radu między słupkami. Po drugie ostania wypowiedź Lukaku nie była dobra, że on nie jest liderem. Ktoś musi być liderem w normalnym zespole, inaczej gramy na alibi czyli nikt nic nie wie. Marzy mi sie przybycia Allegriego do klubu i zjednoczenia drużyny we wspólnym celu walki o scudetto.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Orzeu »

Porażka po dobrej grze. Nadal jesteśmy w walce o awans
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Ljarro »

Awans do LE ofkors
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Piekarz »

Tak już na spokojnie: ciągle mamy realne szanse na wyjście z grupy. Niesamowite, ale ciągle większość czynników jest w naszych rękach. Jedyne czego potrzebujemy "z zewnątrz", to zwycięstwa Realu z Borussią w Madrycie, co mimo wszystko jest prawdopodobnym scenariuszem, zwłaszcza że Real na 100% nie będzie miał przed tym meczem zapewnionego pierwszego miejsca. Od siebie musimy dać zwycięstwo z Borussią i Szachtarem, drużynami, które teoretycznie mamy obowiązek ogrywać za każdym razem jak się z nimi spotykamy. Also: po wczorajszym meczu stwierdziłem w głowie, że wolę 4. niż 3. miejsce, ale jednak warto byłoby do tej LE przystąpić co najmniej z jednego prostego powodu, a mianowicie tego że gra tam Milan. No i teraz można rzygać na myśl o tych rozgrywkach, ale jakby doszło do finału, w Gdańsku, prawdopodobnie już z pełnymi trybunami, to jednak będziemy mieli uciechę.

Poczekałbym więc ze zwolnieniem Conte do końca fazy grupowej, to mimo wszystko nie jest moment na nowego trenera, mecz z Borussią już za tydzień. Mam nadzieję, że również zarząd rozpatruje tę sytuację w kategorii ostatniej szansy, ale pewnie nie.

I tak jeszcze w związku z powyższym: rozumiem frustrację i obrzydzenie po wczorajszej grze, ale ktoś kto pisze newsy na stronie powinien mieć jednak odrobinę więcej profesjonalizmu i nie dodawać nagłówków "Pożegnanie z Europą", kiedy jeszcze mamy naprawdę więcej niż krańcowo matematyczne szanse i na fazę pucharową LM, i LE ;)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2020, 17:10 przez Piekarz, łącznie zmieniany 2 razy.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Seba »

Mecz derbowy pomiędzy Interem i Milanem. W 26 minucie przy prowadzeniu 1:0 czerwoną kartkę dostaje Sneijder. Co robi Mourinho? Mogąc zdjąć napastnika i bronić wyniku, zostawia dwóch napastników na murawie. Przy prowadzeniu Realu i czerwonej kartce Vidala, Conte zdejmuje napastnika, gdzie trzeba przecież odrabiać straty. Wiem, czepiam się ;)
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Real Madryt

Post autor: Mora »

Piekarz pisze: 26 lis 2020, 17:04po wczorajszym meczu stwierdziłem w głowie, że wolę 4. niż 3. miejsce, ale jednak warto byłoby do tej LE przystąpić co najmniej z jednego prostego powodu, a mianowicie tego że gra tam Milan. No i teraz można rzygać na myśl o tych rozgrywkach, ale jakby doszło do finału, w Gdańsku, prawdopodobnie już z pełnymi trybunami, to jednak będziemy mieli uciechę.
Punkty do rankingu klubowego też by się przydały.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ