19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Milo »

Ostatni mecz do półmetku sezonu.
Napewno morały mamy wysokie, plus tym razem to my jesteśmy bardziej świeży niż nasi oponenci który w środy zremisowali z Atalantą.
Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą mieli w głowie już mecz Wtorkowy z Milanem.
Chciałbym bardzo zobaczyć Sensiego oraz Eriksena w pierwszym składzie oraz Vecino z ławki.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: jaszczomb »

Milo pisze: 21 sty 2021, 21:59 Ostatni mecz do półmetku sezonu.
Napewno morały mamy wysokie, plus tym razem to my jesteśmy bardziej świeży niż nasi oponenci który w środy zremisowali z Atalantą.
Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą mieli w głowie już mecz Wtorkowy z Milanem.
Chciałbym bardzo zobaczyć Sensiego oraz Eriksena w pierwszym składzie oraz Vecino z ławki.
Opisz fast te wysokie morały xD
chonciak
Posty: 24
Rejestracja: 2 mar 2012, 02:59

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: chonciak »

Milo pisze: 21 sty 2021, 21:59 Ostatni mecz do półmetku sezonu.
Napewno morały mamy wysokie, plus tym razem to my jesteśmy bardziej świeży niż nasi oponenci który w środy zremisowali z Atalantą.
Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą mieli w głowie już mecz Wtorkowy z Milanem.
Chciałbym bardzo zobaczyć Sensiego oraz Eriksena w pierwszym składzie oraz Vecino z ławki.
Kurła ludziu przeczytaj to co napisałeś, popraw i wrzuć jeszcze raz.


Bo zrozumiałem tylko, że chciałbyś w środku pomocy ujrzeć dwóch kreatywnych zawodników i Veczyno wchodzącego z ławki.

PS. Bierzesz coś? Jeśli tak to zmień dilera albo bierz połowę.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Milo pisze: 21 sty 2021, 21:59 Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą mieli w głowie już mecz Wtorkowy z Milanem.
Nie wiem czemu by mieli mieć skoro mecz z Udinese jest ważniejszy. Liczy się tylko Serie A (i Liga Mistrzów, ale w niej już nie gramy...). Puchar Włoch to rozgrywki gdzie dotarcie do finału dopiero wzbudza prawdziwe zainteresowanie.
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Milo »

jaszczomb pisze: 22 sty 2021, 00:35
Milo pisze: 21 sty 2021, 21:59 Ostatni mecz do półmetku sezonu.
Napewno morały mamy wysokie, plus tym razem to my jesteśmy bardziej świeży niż nasi oponenci który w środy zremisowali z Atalantą.
Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą mieli w głowie już mecz Wtorkowy z Milanem.
Chciałbym bardzo zobaczyć Sensiego oraz Eriksena w pierwszym składzie oraz Vecino z ławki.
Opisz fast te wysokie morały xD
Jeśli wygrywasz pierwszy raz od 2016 roku w Derbach Włoch, to masz wysokie morały.
chonciak pisze: 22 sty 2021, 00:59 [quote=Milo post_id=233043 time=<a href="tel:1611259141">1611259141</a> user_id=96990]
Ostatni mecz do półmetku sezonu.
Napewno morały mamy wysokie, plus tym razem to my jesteśmy bardziej świeży niż nasi oponenci który w środy zremisowali z Atalantą.
Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą mieli w głowie już mecz Wtorkowy z Milanem.
Chciałbym bardzo zobaczyć Sensiego oraz Eriksena w pierwszym składzie oraz Vecino z ławki.
Kurła ludziu przeczytaj to co napisałeś, popraw i wrzuć jeszcze raz.


Bo zrozumiałem tylko, że chciałbyś w środku pomocy ujrzeć dwóch kreatywnych zawodników i Veczyno wchodzącego z ławki.

PS. Bierzesz coś? Jeśli tak to zmień dilera albo bierz połowę.
[/quote]

Misiu kolorowy, każdy ma swoje zdanie, nikt nie każe Tobie tego akceptować.
Moim zdaniem należy atakować podmoczonego rywala.
Ps nie startuje w konkursie pisano z sensem.
forzaragazzi pisze: 22 sty 2021, 05:10 [quote=Milo post_id=233043 time=<a href="tel:1611259141">1611259141</a> user_id=96990]
Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą mieli w głowie już mecz Wtorkowy z Milanem.
Nie wiem czemu by mieli mieć skoro mecz z Udinese jest ważniejszy. Liczy się tylko Serie A (i Liga Mistrzów, ale w niej już nie gramy...). Puchar Włoch to rozgrywki gdzie dotarcie do finału dopiero wzbudza prawdziwe zainteresowanie.
[/quote]

Moim zdaniem zawsze Derby są ważne, nawet jak gramy o puchar prezesa czy o złote kalesony.
Przypominamy że cały czas jesteśmy bez żadnego pucharu.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Imrahil »

Milo pisze: 21 sty 2021, 21:59 Napewno morały mamy wysokie, plus tym razem to my jesteśmy bardziej świeży niż nasi oponenci który w środy zremisowali z Atalantą.
Morał tej bajki jest taki, że Conte jest betonowy i nijaki. ;)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Orzeu »

forzaragazzi pisze: 22 sty 2021, 05:10
Milo pisze: 21 sty 2021, 21:59 Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą mieli w głowie już mecz Wtorkowy z Milanem.
Nie wiem czemu by mieli mieć skoro mecz z Udinese jest ważniejszy. Liczy się tylko Serie A (i Liga Mistrzów, ale w niej już nie gramy...). Puchar Włoch to rozgrywki gdzie dotarcie do finału dopiero wzbudza prawdziwe zainteresowanie.
a ja uważam, że mecz z Milanem powinien zostać potraktowany priorytetowo, żadnego odpuszczania, czy wystawiania drugiego składu. Na Udinese nawet jak wyjdzie Eriksen, Perisić, Darmian, Gagliardini to i tak powinniśmy ten mecz wygrać.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Sempre_Inter »

Wszyscy mu prawią morały, a ten się zachowuje jakby go gacie uwierały.
Morały, a morale to mniej więcej to samo co picie w Szczawnicy i szczanie w piwnicy.

Wracając do meritum.
Każdy inny wynik niż 3 punkty z Udinese, to byłoby zaprzepaszczenie meczu z Juve.
Nieważne w jakim składzie wyjdziemy, musimy najzwyczajniej w świecie zneutralizować de Paula i przejechać się po Udine.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Sempre_Inter pisze: 22 sty 2021, 11:11 Wszyscy mu prawią morały, a ten się zachowuje jakby go gacie uwierały.
Morały, a morale to mniej więcej to samo co picie w Szczawnicy i szczanie w piwnicy.
:brawo: świetne to porównanie :D uśmiałem się

Co do tego meczu to liczymy tylko na 3 punkty. Ten mecz jest tak samo ważny jak ten z Juventusem czy Milanem bo warty jest 3 punkty. Żeby wygrać Scudetto trzeba spokojnie takie Udinese obijać. Milan właśnie to robi świetnie i stąd wciąż nie możemy ich dogonić. W tej kolejce mają Atalantę więc trzeba koniecznie wygrać i wytworzyć na nich presję.

Edit: sprawdziłem i gramy o tej samej porze :D
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, 11:35 przez Jaszczu91, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Piter »

Orzeu pisze: 22 sty 2021, 11:05
forzaragazzi pisze: 22 sty 2021, 05:10
Milo pisze: 21 sty 2021, 21:59 Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą mieli w głowie już mecz Wtorkowy z Milanem.
Nie wiem czemu by mieli mieć skoro mecz z Udinese jest ważniejszy. Liczy się tylko Serie A (i Liga Mistrzów, ale w niej już nie gramy...). Puchar Włoch to rozgrywki gdzie dotarcie do finału dopiero wzbudza prawdziwe zainteresowanie.
a ja uważam, że mecz z Milanem powinien zostać potraktowany priorytetowo, żadnego odpuszczania, czy wystawiania drugiego składu. Na Udinese nawet jak wyjdzie Eriksen, Perisić, Darmian, Gagliardini to i tak powinniśmy ten mecz wygrać.
powinnismy ale w taktyce krula to będzie eriksen przed obroną i perisic na wahadle i paskudne narobienie pod siebie z klubem z dołu tabeli
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: miniu86 »

Po wolność, po nadzieję, po 3 punkty.
Przypomnieć sobie ostatni mecz z Sampdorią i wyciągnąć wnioski.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: maverik »

Wiadomo, że na Udinese wychodzimy pierwszym składem bo to Serie A i nieważne, że gramy we wtorek z Milanem, liga ważniejsza, nieważne jaki przeciwnik. Na Coppa zapewne pierwszy skład z rotacjami w stylu Gagliardini, Eriksen, Sanchez i może Perisić/Darmian.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Chuchu »

Klasyczny Inter.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Imrahil »

Betonowy Grzyb
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Mora »

Atalanta brutalnie zgwałciła Milan, pojawiła się szansa na długo wyczekiwany fotel lidera i...oczywiście gramy typowe gówno z cebulą, 0-0 po słabym meczu. Bardzo rozczarowujący mecz po pewnym ograniu Juventusu. Najbardziej zawiódł Hakimi, ale tak naprawdę zawiedli wszyscy, takie mecze trzeba po prostu wygrywać.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: miniu86 »

Inter zasypany gruzem i zabetonowany przez graczy Udinese, których gralo chyba 20 w polu bo tak ten mecz wygladal.
Ekipa Conte za wolna, zblazowana, niezdecydowana, każdy liczył chyba że kolega przyciśnie i dlatego nikt nie przycisnął. Sporo błędów technicznych i niedokładności, co jeszcze dodawało paliwa przeciwnikowi.
Kolejna zmarnowana okazja na przejęcie tego cholernego fotela lidera.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Wygrywasz z Juventusem żeby kilka dni później zremisować z Udinese. Gdzie tu logika... Conte nie żyje przy linii bocznej w tym klubie, a nagle jak się oburzył to czerwo dostał. Czas zejść ze sceny panie beton.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Piekarz »

Udinese się bardzo zdyscyplinowanie zamurowało w drugiej połowie, a my ciągle na kacu po derbach Włoch, no i nie wyszło. Zawiódł zwłaszcza Hakimi, występ Sensiego obrzydliwy. W ogóle ta nasza rzekoma głębia składu przechodzi powoli do mitologii: wpuszczanie Sancheza, Perisraka obrzydliwca wstrętnego, Sensiego, Kolarova, Gagsa, Eriksena to w najlepszym razie mogą być przydatne zmiany "wydolnościowe" jak wszystko dobrze idzie (w najgorszym razie zacznie iść źle), a nie jak trzeba gonić wynik. Jedyny poważny zmiennik to tak naprawdę Darmian dla Hakimiego - i wielka szkoda, że dzisiaj nie wszedł, choć może ciągle nie być w pełni zdrowy. Pochwalić można za to obronę: szybko i konkretnie kończyła ataki Udinese i sprawnie wprowadzała piłkę do gry, żebyśmy mogli jak najdłużej atakować i dzięki temu atakowaliśmy prawie cały czas. Niestety cały czas to było dzisiaj za mało. Zabrakło ruchu i kreatywności.

Na półmetku mamy 41 punktów, czyli dokładnie połowa z tego, co mieliśmy na koniec zeszłego sezonu. Wygląda to mimo wszystko obiecująco, patrząc na to, że w tej pierwszej rundzie musieliśmy się zmierzyć z grą w Europie i epidemią covidu w zespole, a w drugiej nie będziemy już musieli, ale wiadomo jak to z Interem, równie dobrze druga runda mimo komfortu może być dużo gorsza. Póki co trzeba się pocieszyć w Coppa Italia.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Występ Hakimiego poniżej wszelkiej krytyki. Gdyby choć jednej akcji nie spartolił wycisnęlibyśmy dzisiaj to 1-0. Sanchez też dostał tylko 20 minut, powinien zdecydowanie więcej, bo było widać, że przy tej obronie to piłkarz który może zrobić różnicę.

Jedyny pozytyw to srogi wpierdol Milanu. My mamy 41 pkt po rundzie jesiennej. Trochę za mało, ale II część sezonu powinna być odrobinę lepsza.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Piter »

Piter pisze: 22 sty 2021, 11:34 powinnismy ale w taktyce krula to będzie eriksen przed obroną i perisic na wahadle i paskudne narobienie pod siebie z klubem z dołu tabeli
meczu oczywiście nie oglądałem, ale zerkałem na statystyki i w 2 połowie do około 75 minuty nie oddaliśmy żadnego strzału na bramkę
to jest właśnie ten mental zespołu
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: marcinek91081 »

Mecz bez historii, śmierdziało 0:0 po pierwszym kwadransie...typowe dla Nas.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: maverik »

Z tak grającym defensywnie Udinese spodziewałem się ciężkiego meczu. NIe będę się zbytnio wyżywał na drużynie, bo prawda jest taka, że gdyby Hakimi miał lepszy dzień to byśmy ten mecz zamknęli. Jedynie zastrzeżenia jakie mam to reakcje naszego trenera. Jak nie idzie wrzuta 352 i klepa do Hakimiego bądź na Lukaku to się to zmienia i próbuje czegoś innego tym bardziej, że tak od 60 minuty Udinese już całkiem postawiło na obronę wyniku, więc można było spróbować coś w stylu 433, Hakimi Skriniar De Vrij Bastoni - Barella Brozovic Eriksen/Sensi - Alexis Lukaku Lautaro. No ale tego planu B jak nie było tak nie ma.
Milan i Benevento obowiązkowo oklepać.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 19. Kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Szkoda znowu tych 2pkt.straty, chociaż przeciwnik około 25min.przed końcem grał już wybitnie na remis, ale my takie mecze musimy wygrywać, bo na koniec może właśnie brakować punktów z takimi rywalami, a zwycięstwo dawało fotel lidera. Miał Lautaro sytuacje on się w końcu musi przełamać jeszcze pozostało dużo meczów ale?Lukaku -Lewy to był by napad, pomarzyć można.Forza INTER 👍
ODPOWIEDZ