Ivan Perisić

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ivan Perisić

Post autor: Mora »

Endru pisze: 17 cze 2020, 11:18
Wybraniec pisze: 17 cze 2020, 10:12 Gratulacje dla Ivana Perisicia. Swiezo upieczony mistrz Niemiec . Jak widać Chorwatowi i Icardiemu odejście z Interu pozwolilo zdobyć ważne trofea. W Mediolanie by tego nie uswiadczyli.
Co by nie bylo zawodnicy Ci zaliczyli piłkarski awans nic tylko gratulować.
Politano też z pucharem :P
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ivan Perisić

Post autor: Wybraniec »

A więc gratulacje też dla Matteo. Napoli to krok do przodu dlatego chłopaka
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: Klinsi64 »

zbanujcie wreszcie tego cymbała szkalującego Inter...a nie zapomniałem że to przyjaciel administracji
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Ivan Perisić

Post autor: Yascarr »

Wybraniec pisze: 18 cze 2020, 07:34 A więc gratulacje też dla Matteo. Napoli to krok do przodu dlatego chłopaka
Zgadzam się. Odejście z Interu to dla dobrego piłkarza zawsze świetna decyzja i praktyczne każdy z nich wychodzi na tym dobrze w dalszej perspektywie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ivan Perisić

Post autor: Orzeu »

Klinsi64 pisze: 18 cze 2020, 08:17 zbanujcie wreszcie tego cymbała szkalującego Inter...a nie zapomniałem że to przyjaciel administracji
taki przyjaciel, że ma na głównej rok bana :lol: poza tym tu ma rację.
Wybraniec pisze: 18 cze 2020, 07:34 A więc gratulacje też dla Matteo. Napoli to krok do przodu dlatego chłopaka
Oczywiście, że tak. My dostaliśmy sianko, a Politano możliwość gry
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Ivan Perisić

Post autor: mio85 »

To ile za tego Perisicia? Kurwa kredyt wezmę a go wykupię, żeby cymbał już nie biegał w koszulce tego klubu.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Ivan Perisić

Post autor: Adriano_forever »

Najgorsze jest to, że nie mamy nikogo nawet w Primaverze, żeby włączyć go do składu w miejsce Perisraka.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ivan Perisić

Post autor: Piter »

gardziłem nim od zawsze a taki merytoryczny kretyns to się nim jarał i widać kto miał racje
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ivan Perisić

Post autor: Jaszczu91 »

Wczoraj pisałem na grupie na fb, że Dimarco strzelił pięknego gola i wolał bym go oglądać w Interze zamiast Perisicia. Wchodzę dzis na stronę i czytam, że Tottenham chce Jugola a Dimarco może wrócić w jego miejsce. Niech to się stanie!
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Ivan Perisić

Post autor: Dzyl »

Nawet jak Totki go wezmą to wątpie by go wykupili, to już wrak, ale próbować z wypożyczeniem można, tym bardziej, jeśli w jego miejsca można będzie oglądać Dimarco
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ivan Perisić

Post autor: Orzeu »

kontrakt do 2022 roku :/ jeszcze półtora roku się będziemy z nim męczyć
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Ivan Perisić

Post autor: Saff »

Nie mów hop - sezon dogra do końca, na kolejny gdzieś go wypożyczymy, ale nasi wcześniej przedłużą z nim kontrakt, licząc na to, że po wypożyczeniu jeszcze na nim zarobią (że niby będzie tak dobrze grał, że znajdą jakiegoś frajera na niego).
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Endru »

Moglismy go sprzedac za te 10 mln euro do Bayernu juz nie mowiąc kiedys o United. No trudno Marotta nie jest jakims mistrzem sprzedażowym.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kusy »

Nawet nie potrafi podać celnie do kolegi, który stoi trzy metry koło niego. Już nie wspomne o jego dośrodkowaniach, dryblingach. Musi odejść, oddajcie go gdziekolwiek za darmo nawet.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Ivan Perisić

Post autor: nicolas80 »

Fajnie się czyta te wcześniejsze opisy.
Lubię takich zawodników którzy mimo ogromnej niekiedy zasłużonej krytyki potrafią się podnieś i pokazać swoja wartość. Brawo Ivan
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ivan Perisić

Post autor: Jaszczu91 »

Kajam się :P
Nie spodziewałem się że obejrzę jeszcze świetnego Perisicia w barwach Interu. Tymczasem Ivan zagrał już drugi z rzędu mecz na wysokim poziomie. Jest koniem do biegania, ma dobrą lewą nogę i nieźle wygląda w obronie. W teorii wydawał się być idealnym kandydatem na wachadło ale bardzo zawodził. Teraz Conte go ogarnął i oby to były dopiero początki
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ivan Perisić

Post autor: Orzeu »

wczoraj najlepszy występ na wahadle dotychczas Perisicia. Klasa
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Ivan Perisić

Post autor: Woo-cash »

Za wcześnie by oceniać ale jeszcze sie okaże że Ivan to jeden z lepszych zimowych transferów wspólnie z Eriksenem 😉
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ivan Perisić

Post autor: Mora »

Biorąc pod uwagę jak chimerycznym piłkarzem jest Perisić, ostrożnie podchodzę do tej zwyżki formy. Wielokrotnie zdarzało mu się zagrać 3-4 niezłe mecze, żeby szybko powrócić do grania koniny. Za derby brawa, oby tak dalej.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Siorski
Posty: 23
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:29

Re: Ivan Perisić

Post autor: Siorski »

Należą się Chorwatowi przeprosiny.

Zaryzykuje stwierdzenie, że w tym sezonie najrówniej grający nasz zawodnik a i poziom dosyć wysoki. Mocno zaangażowany w defensywie o co wcześniej dużo "fachowców" calcio miało do niego pretensje a i w ofensywie robi dużo pożytku. Wydolnościowo też wygląda dobrze, sporo i szybko biega w obydwie strony. Widać, że zależy mu na dobru drużyny. Dobry okres Ivana.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ivan Perisić

Post autor: Jaszczu91 »

Jaszczu91 pisze: 22 lut 2021, 16:04 Kajam się :P
Nie spodziewałem się że obejrzę jeszcze świetnego Perisicia w barwach Interu. Tymczasem Ivan zagrał już drugi z rzędu mecz na wysokim poziomie. Jest koniem do biegania, ma dobrą lewą nogę i nieźle wygląda w obronie. W teorii wydawał się być idealnym kandydatem na wachadło ale bardzo zawodził. Teraz Conte go ogarnął i oby to były dopiero początki
W Lutym pisałem o dobrych występach Ivana i ta jego dobra dyspozycja trwa do dnia dzisiejszego. Złapał trochę doświadczenia na wahadle i teraz to procentuje. Progres znaczący i co ważne utrzymuje wysoką formę przez dłuższy czas. Nie myślałem, że napisze coś takiego ale Perisić po prostu musi przedłużyć ten kontrakt z Interem.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Ivan Perisić

Post autor: Dzonyy »

Jaszczu91 pisze: 23 lis 2021, 11:00
Jaszczu91 pisze: 22 lut 2021, 16:04 Kajam się :P
Nie spodziewałem się że obejrzę jeszcze świetnego Perisicia w barwach Interu. Tymczasem Ivan zagrał już drugi z rzędu mecz na wysokim poziomie. Jest koniem do biegania, ma dobrą lewą nogę i nieźle wygląda w obronie. W teorii wydawał się być idealnym kandydatem na wachadło ale bardzo zawodził. Teraz Conte go ogarnął i oby to były dopiero początki
W Lutym pisałem o dobrych występach Ivana i ta jego dobra dyspozycja trwa do dnia dzisiejszego. Złapał trochę doświadczenia na wahadle i teraz to procentuje. Progres znaczący i co ważne utrzymuje wysoką formę przez dłuższy czas. Nie myślałem, że napisze coś takiego ale Perisić po prostu musi przedłużyć ten kontrakt z Interem.
Mi się wydaję, że jego dobra dyspozycja jest związana z tym, że kończy mu się kontrakt i w jego wieku to ostatnia szansa na większe pieniądze.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ivan Perisić

Post autor: Jaszczu91 »

Kajałem się rok temu pisząc, że Perisic się ogarnął na wahadle. Dzisiaj Ivan wyrasta na najlepszego piłkarza Interu obok Skriniara. Nie wydaję mi się aby chodziło tylko o kończący się kontrakt Chorwata. On po prostu nauczył się pozycji wahadłowego i wymiata. Może nie robi takich imponujących liczb jak Gosens w Atalancie, ale na chwilę obecną ciężko mi sobie wyobrazić Inter bez Perisicia na lewej stronie. Gosens jest po kontuzji i nie daje żadnych gwarancji, że wróci do wielkiej formy. Dlatego kontrakt z Perisiciem koniecznie trzeba przedłużyć. Nie widzę innej opcji. Mister Marotta działaj !
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Ivan Perisić

Post autor: Speaker »

No ja myślę że chodzi też o mistrzostwa świata. Swoją drogą mówimy o zawodniku, który zdobył ligę mistrzów, wicemistrzostwo świata, mistrzostwo Niemiec, mistrzostwo Włoch.. i w reprezentacji chorwackiej dawno potrafił znakomicie zagrać. Teraz widać że ma swój czas i dobrze się czuje w druzynie
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ivan Perisić

Post autor: Wybraniec »

Co za piłkarz <3
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Ivan Perisić

Post autor: domin98 »

Wybraniec pisze: 20 kwie 2022, 08:47 Co za piłkarz <3
Dokl
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ivan Perisić

Post autor: Wybraniec »

No i miałem rację, odszedl do Bayernu i wygrał LM, po czym wrócił do mediolana i w ciągu 12 miesięcy stał się najlepszym lewym wahadłowym świata. Niesłychany adjustment. Po prostu Pan Ivan.

6 mln euro rocznie - Tak
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kebo »

Nie bójmy się tego powiedzieć - nasz najlepszy piłkarz w tym sezonie, zasługuje na kontrakt jakiego oczekuje. Przypominam, że duża większość osób tutaj wypychała go na siłę przez kilka okienek.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Ivan Perisić

Post autor: Speaker »

Wczorajsza interwencja w obronie niesamowita! To tak jakby gol+asysta, bo po zatrzymaniu Kessiego poszła kontra i zamiast 1-1 było 2-0. Myślę, że Inzaghi nie daje pograć Gosensowi, bo po pierwsze Ivan jest w znakomitej formie, a po drugie chce pokazać zarządowi że to kluczowy piłkarz.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Ivan Perisić

Post autor: mio85 »

Cofam wszystkie zle rzeczy, które pisałem przez te lata o Perisiciu. Dziś wszedł do panteonu sław
ODPOWIEDZ