NOWY HERB INTERU

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

NOWY HERB INTERU

Post autor: mio85 »

Wczoraj trafiłem na jednym z naszych zagranicznych forów na zdjęcie prezentujące przedpremierowo nasz nowy herb. Byłem wręcz przekonany, że to jest jest fake, a oryginał będzie zdecydowanie lepszy. Gdy dziś odwiedziłem stronę naszego klubu oniemniałem. To paintowe ścierwo okazało się prawdą. Nie wierzę, że coś takiego zostało zaakceptowane przez władze klubu i wcześniej nie zapytano kibiców o zdanie. Wygląda to jak jakiś graf na murze grudziądzkiego blokowiska mało uzdolnionego graficiarza, bardziej pasujący do koszykówki.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Orzeu »

no niestety ale w takich przypadkach kibiców o zgodę się nie pyta.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: mikruzzo »

mio85 pisze: 30 mar 2021, 11:17 Wczoraj trafiłem na jednym z naszych zagranicznych forów na zdjęcie prezentujące przedpremierowo nasz nowy herb. Byłem wręcz przekonany, że to jest jest fake, a oryginał będzie zdecydowanie lepszy. Gdy dziś odwiedziłem stronę naszego klubu oniemniałem.
Zgadzam się. Odnoszę wrażenie jakby w szkole podstawowej zorganizowano konkurs, a wychowawczyni przyklepała pierwszy lepszy.
Można było się bardziej postarać...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Odet »

Ten herb mi się nie podoba.
Ten kolor niebieski jakiś taki okropny.

Można było na czarnym tle walnąć te nasze litery (w kolorze złotym lub niebieskim), ale nie lepiej zrobić taką fuszerkę.

No szkoda, ale takie czasy, że ładne rzeczy zmienia się na brzydkie.

Pozdr.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Mora »

Nowe jest wrogiem dobrego - to powiedzenie idealnie pasuje do sytuacji z herbem, wg mnie zmiana zdecydowanie na minus. Mieliśmy piękny, historyczny herb, a mamy jakieś bezpłciowe IMO.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Alfa »

ja jestem akurat neutralny, to ostatnie logo mi sie super podobalo, to nowe jest ok, szalu nie ma, ale i dramatu jak juve tez nie

a teraz taki przyklad z zycia wziety dlaczego zmiana byla potrzebna

które logo najbardziej Wam sie rzuca w oczy?

bo mi ewidentnie to nowe Interu (celowo dla porownania wrzucilem tez stare) i wcale nie dlatego ze Interowi kibicuje, to teraz ta sama sytuacje wyobraźcie sobie wlasnie na telefonie, gdzie w dobie covida wiekszosc fanow czyta o pilce na telefonie i wszystko jest jeszcze mniejsze

Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Dzonyy »

Alfa pisze: 31 mar 2021, 11:31 ja jestem akurat neutralny, to ostatnie logo mi sie super podobalo, to nowe jest ok, szalu nie ma, ale i dramatu jak juve tez nie

a teraz taki przyklad z zycia wziety dlaczego zmiana byla potrzebna

które logo najbardziej Wam sie rzuca w oczy?

bo mi ewidentnie to nowe Interu (celowo dla porownania wrzucilem tez stare) i wcale nie dlatego ze Interowi kibicuje, to teraz ta sama sytuacje wyobraźcie sobie wlasnie na telefonie, gdzie w dobie covida wiekszosc fanow czyta o pilce na telefonie i wszystko jest jeszcze mniejsze

Obrazek
Rzadko się to zdarza, ale zgadzam się w 100%.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Orzeu »

to prawda, dobry przykład dałeś.

Jak ktoś nie czytał to polecam się zapoznać - autor logo wyraźnie mówi tu zwiększeniu czytelności znaku, a to na pewno się udało. https://fcinter.pl/news/wywiad-z-autorem-nowego-logo

Patrząc na dzisiejszą modę upraszczania znaków, patrząc na przykład Juventusu - mogło być dużo gorzej.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Odet »

Racja.
To nowe logo rzuca się w oczy od razu.
Pozdr.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Imrahil »

Oczywiście, że mogło być gorzej, jak i lepiej. Logo rzuca się w oczy, oddaje treść i barwy klubowe. Szybko wszyscy się przyzwyczają.

Rok pracy, zespół złożony z 12 osób. Mirko Borsche, założyciel i grafik studio graficznego Bureau Borsche, zaprojektował nowe logo Interowi Mediolan.
:-( to się napracowali jprdl

Jestem przekonany, że nie jeden z Was ogarnąłby lepsze, czy też podobne logo robiąc to solo w znacznie krótszym czasie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Orzeu »

no.. ale ponad 300 propozycji podobno oddali. Chciałbym je zobaczyć
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Alfa »

Imrahil pisze: 31 mar 2021, 14:26 Oczywiście, że mogło być gorzej, jak i lepiej. Logo rzuca się w oczy, oddaje treść i barwy klubowe. Szybko wszyscy się przyzwyczają.

Rok pracy, zespół złożony z 12 osób. Mirko Borsche, założyciel i grafik studio graficznego Bureau Borsche, zaprojektował nowe logo Interowi Mediolan.
:-( to się napracowali jprdl

Jestem przekonany, że nie jeden z Was ogarnąłby lepsze, czy też podobne logo robiąc to solo w znacznie krótszym czasie.
masz typowe myslenie osoby ktora nie ma pojecia jak wyglada proces tworzenia takiego logo, ale nie przejmuj sie, jakies 99.9% tej strony tak ma, a tak sie składa, ze zdarzy mi sie czasami zaprojektować logo dla klienta, więc odrobine wieksze pojecie na ten temat mam i chetnie Cie oswiece, bo krew mnie zalewa jak czytam co ludzie na fci wypisują, że to 5 minut w paincie np.

Otoz drogi kolego nie szkopul tkwi tutaj w zrobieniu samego symbolu, bo sprawny grafik, wzialby szkice do illustratora i narysowal pewnie w nie wiecej niz kilka godzin, albo i krocej, ale tutaj zrobili ladnie caly grid wszystko rowniutko z odpowiednimi proporcjami itd.

Cały sęk tkwi w tym, że trzeba najpierw 'odkryć' co sie projektuje i to ten proces tyle czasu trwał.

Samo przeanalizowanie ponad 100lat historii(myslisz ze to kwestia 2-3 dni? no nie, tygodni jak juz) pozwolilo stworzyc ok 300 znakow, a wez potem z tych 300 wybierz jeden, albo polacz kilka w jeden tak zeby wszystkie wymogi, ktore tam sobie uzgodnili z Interem spelnialo. Wszystko trzeba bylo przeanalizowac, przetestowac itd

Czy mogli to zrobic w krotszym czasie? pewnie tak
Czy uzyskaliby podobny/taki sam efekt w krotszym czasie? Możliwe

ale wiadomo, w polsce mamy 39mln wirusologów, projektantów, biznesmenów itd :)

Pzdr



Ps. Orl tam na zdjęciach od fci jest na zdjęciu jedna strona z lodówkami, ile ich tam jest ze 20 30? No to trzeba pomnożyć x 10 😁
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: emika »

Szanowni Państwo, z tej strony JA- szanowny grafik. Wraz z moim zespołem w zaledwie PÓŁ ROKU udało nam się stworzyć to arcydzieło.

Przedstawiam nowy herb Interu.
Obrazek

KOSZTOWAŁO TO KLUB JEDYNE KILKA MILIONÓW.

STONKS
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: mio85 »

Przy calym szacunku dla grafików, ale proces robienia loga może i jest czasochlonny ale nie robmy z ich twórców przedstawicieli bohemy artystycznej. Grafików jest jak psów. Dziś logo zaprojektuje ci co czwarty gość. W Polsce od jakiegoś czasu zauwazylem, że bardzo modny jest przytyk, że nie możesz wypowiedziec swojego zdania nie będąc ekspertem w danej dziedzinie. Przecież to chore. Idąc tym tokiem rozumowania powinno się pozamykac w pizdu wszystkie social media i fora. Przecież po to one są żeby wyrażać swoje subiektywne opinie. Nie jestem grafikiem, ani jakimś wybitnym koneserem sztuki ale mogę powiedzieć że mam poczucie dobrego smaku i swój gust i coś takiego jak to nowe logo do mnie nie trafia. Kolega Alfa ma rację, pisząc że na smartfonach to logo jest czytelniejsze i rzuca się w oczy. Ok, ale to niech ta wersja sluzy na takich urzadzeniach.Ale jest jeszcze inny świat taki jak odzież, gadżety, flagi. Tam powinna dominować bardziej stonowana wersja.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Alfa »

mio85 pisze: 31 mar 2021, 18:55 Przy calym szacunku dla grafików, ale proces robienia loga może i jest czasochlonny ale nie robmy z ich twórców przedstawicieli bohemy artystycznej. Grafików jest jak psów. Dziś logo zaprojektuje ci co czwarty gość. W Polsce od jakiegoś czasu zauwazylem, że bardzo modny jest przytyk, że nie możesz wypowiedziec swojego zdania nie będąc ekspertem w danej dziedzinie. Przecież to chore. Idąc tym tokiem rozumowania powinno się pozamykac w pizdu wszystkie social media i fora. Przecież po to one są żeby wyrażać swoje subiektywne opinie. Nie jestem grafikiem, ani jakimś wybitnym koneserem sztuki ale mogę powiedzieć że mam poczucie dobrego smaku i swój gust i coś takiego jak to nowe logo do mnie nie trafia. Kolega Alfa ma rację, pisząc że na smartfonach to logo jest czytelniejsze i rzuca się w oczy. Ok, ale to niech ta wersja sluzy na takich urzadzeniach.Ale jest jeszcze inny świat taki jak odzież, gadżety, flagi. Tam powinna dominować bardziej stonowana wersja.
oczywiście zgadzam sie, ale za nic w świecie mnie nie przekonasz, ze Twoje zdanie, moje czy zdanie innych kibicow jest dla Interu warte więcej, niz zdanie ekspertów, analityków i marketingowców, którzy to logo tworzyli. My niczym nie ryzykujemy, oni tak, wiec mysle ze zrobili to jak najlepiej potrafili, a ze przychodza do nich same topowe marki od lat, no to mysle ze jednak wiedza co robia.

co do smartfonow itd, wlasnie po to stworzyli teraz jedna uniwersalna wersje zeby wszedzie bylo jednolite spójne logo marki Inter.

ps. grafikow jak psow, tak samo jak kazdy kto ma smartfon i aparat to fotograf ;)
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Imrahil »

Alfa pisze: 31 mar 2021, 16:06 masz typowe myslenie osoby ktora nie ma pojecia jak wyglada proces tworzenia takiego logo, ale nie przejmuj sie, jakies 99.9% tej strony tak ma, a tak sie składa, ze zdarzy mi sie czasami zaprojektować logo dla klienta, więc odrobine wieksze pojecie na ten temat mam i chetnie Cie oswiece, bo krew mnie zalewa jak czytam co ludzie na fci wypisują, że to 5 minut w paincie np.

Otoz drogi kolego nie szkopul tkwi tutaj w zrobieniu samego symbolu, bo sprawny grafik, wzialby szkice do illustratora i narysowal pewnie w nie wiecej niz kilka godzin, albo i krocej, ale tutaj zrobili ladnie caly grid wszystko rowniutko z odpowiednimi proporcjami itd.

Cały sęk tkwi w tym, że trzeba najpierw 'odkryć' co sie projektuje i to ten proces tyle czasu trwał.

Samo przeanalizowanie ponad 100lat historii(myslisz ze to kwestia 2-3 dni? no nie, tygodni jak juz) pozwolilo stworzyc ok 300 znakow, a wez potem z tych 300 wybierz jeden, albo polacz kilka w jeden tak zeby wszystkie wymogi, ktore tam sobie uzgodnili z Interem spelnialo. Wszystko trzeba bylo przeanalizowac, przetestowac itd

Czy mogli to zrobic w krotszym czasie? pewnie tak
Czy uzyskaliby podobny/taki sam efekt w krotszym czasie? Możliwe

ale wiadomo, w polsce mamy 39mln wirusologów, projektantów, biznesmenów itd :)
Pzdr
Drogi kolego, o czym Ty mi tu, za przeproszeniem, pierdolisz?

Dla przykładu, 300m od mojego miejsca zamieszkania, w 10 miesięcy, postawili wolnostojącego Lidla.

W ZACHEMie, w 6 miesięcy postawili 2 zbiorniki magazynowe i jeden pod surfaktant, dolicz do tego całą linię instalacyjną, elektryczną, pompy, wszelkie izolację, automatykę itd. Fizycznie 6 chłopa to robiło, a projekt techniczny wykonany przez dyrektora tech. + 2 jego asystentów to następne 6 miesięcy.

Gdy pracowałem w geodezji, w 12 miesięcy jako całe biuro ( 15 osób ) musieliśmy pomierzyć, wyliczyć i stworzyć mapę pod projekt do budowy III Etapu Trasy Średnicowej, na której, wyobraź sobie, były też wiadukty.

Jest też wiele innych projektów, tematów, przykładów; a teraz Ty mi tu nawijasz jakie to trudne i czasochłonne stworzenie jednego kółka z 2 kolorami mając do tego podkład wcześniejszych wzorów. No masakra, jak to kolega z sb trafnie napisał:
witam fascynuje mnie wielce jak nowe logo podzieliło typowo p0laczków - na tych, którzy piszą, że logo im się nie podoba i na tych oszołomów, którzy nagle opisują proces tworzenia, przygotowania, podejścia na wielu płaszczyznach, jak próbują przez to pokazać swój nieograniczony, oświecony umysł, oczywiście do tego wzmianka, że mało kto stąd rozumie o co chodziło w tym projekcie XD
amen
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Woo-cash »

Zajebiste porownanie.
Porównywać fizoli roboli do pracy za biurkiem.
Hahahaha... dobre
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Imrahil »

Woo-cash pisze: 1 kwie 2021, 09:42 Zajebiste porownanie.
Porównywać fizoli roboli do pracy za biurkiem.
Hahahaha... dobre
gdzie ty masz w geodezji fizoli roboli czy w ZACHEMie, to już tylko wyobrażenie typowego homofisa, w dupie był gówno widział
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Alfa »

Imrahil pisze: 1 kwie 2021, 09:31
Alfa pisze: 31 mar 2021, 16:06 masz typowe myslenie osoby ktora nie ma pojecia jak wyglada proces tworzenia takiego logo, ale nie przejmuj sie, jakies 99.9% tej strony tak ma, a tak sie składa, ze zdarzy mi sie czasami zaprojektować logo dla klienta, więc odrobine wieksze pojecie na ten temat mam i chetnie Cie oswiece, bo krew mnie zalewa jak czytam co ludzie na fci wypisują, że to 5 minut w paincie np.

Otoz drogi kolego nie szkopul tkwi tutaj w zrobieniu samego symbolu, bo sprawny grafik, wzialby szkice do illustratora i narysowal pewnie w nie wiecej niz kilka godzin, albo i krocej, ale tutaj zrobili ladnie caly grid wszystko rowniutko z odpowiednimi proporcjami itd.

Cały sęk tkwi w tym, że trzeba najpierw 'odkryć' co sie projektuje i to ten proces tyle czasu trwał.

Samo przeanalizowanie ponad 100lat historii(myslisz ze to kwestia 2-3 dni? no nie, tygodni jak juz) pozwolilo stworzyc ok 300 znakow, a wez potem z tych 300 wybierz jeden, albo polacz kilka w jeden tak zeby wszystkie wymogi, ktore tam sobie uzgodnili z Interem spelnialo. Wszystko trzeba bylo przeanalizowac, przetestowac itd

Czy mogli to zrobic w krotszym czasie? pewnie tak
Czy uzyskaliby podobny/taki sam efekt w krotszym czasie? Możliwe

ale wiadomo, w polsce mamy 39mln wirusologów, projektantów, biznesmenów itd :)
Pzdr
Drogi kolego, o czym Ty mi tu, za przeproszeniem, pierdolisz?
Dla przykładu, 300m od mojego miejsca zamieszkania, w 10 miesięcy, postawili wolnostojącego Lidla.
W ZACHEMie, w 6 miesięcy postawili 2 zbiorniki magazynowe i jeden pod surfaktant, dolicz do tego całą linię instalacyjną, elektryczną, pompy, wszelkie izolację, automatykę itd. Fizycznie 6 chłopa to robiło, a projekt techniczny wykonany przez dyrektora tech. + 2 jego asystentów to następne 6 miesięcy.
Gdy pracowałem w geodezji, w 12 miesięcy jako całe biuro ( 15 osób ) musieliśmy pomierzyć, wyliczyć i stworzyć mapę pod projekt do budowy III Etapu Trasy Średnicowej, na której, wyobraź sobie, były też wiadukty.
Jest też wiele innych projektów, tematów, przykładów; a teraz Ty mi tu nawijasz jakie to trudne i czasochłonne stworzenie jednego kółka z 2 kolorami mając do tego podkład wcześniejszych wzorów. No masakra, jak to kolega z sb trafnie napisał:
witam fascynuje mnie wielce jak nowe logo podzieliło typowo p0laczków - na tych, którzy piszą, że logo im się nie podoba i na tych oszołomów, którzy nagle opisują proces tworzenia, przygotowania, podejścia na wielu płaszczyznach, jak próbują przez to pokazać swój nieograniczony, oświecony umysł, oczywiście do tego wzmianka, że mało kto stąd rozumie o co chodziło w tym projekcie XD
amen
co do 1

Napisalem jasno ze narysowanie samego znaku, w obecnej formie zajelo ok kilka godzin nie wiecej...(to tak odnosnie tego stworzenia jednego kolka z 2 kolorami majac podklad)

Imra, zagladales w specyfikacje calego projektu logo Interu? watpie, moze i zrobili to logo w miesiac, a ze termin mieli rok to podali rok, a moze i faktycznie jak na tak renomowana firme zajelo im to bity rok pracy?
Rozumiem ze ciezko Ci zrozumiec ze narysowanie kilku kolek w programie to efekt pracy przez rok czasu gdy w ten czas stawiaja lidla cos potencjalnie niewyobrazalnie trudniejszego, z drugiej strony sam piszesz ze w 15 osobowym biurze przez caly rok liczyliscie mierzyliscie analizowaliscie by zrobic mape projektu, wiec jak to sie ma do tego wybudowanego lidla? nie znam sie na geodezji wiec tez moge stwierdzic ze wy sie opierdalaliscie przez 10 miesiecy by w 2 miechy zrobic cala robote, a potem gadac ze 12 miechow wam to zajelo, gdzie w ten czas lidla buduja

co do 2 jak na typowego polaczka ignoranta niczego wiecej sie po nim nie spodziewalem, ale oczywiscie pozdrawiam :smile:
chonciak
Posty: 24
Rejestracja: 2 mar 2012, 02:59

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: chonciak »

Obrazek

A ile razy poprawiali ;] To w jakiej formie logo widzicie to właśnie ten rok pracy. By pasowało na wszystkich urządzeniach, by skalowało się do każdej rozdzielczości.

By nie było pikselozy jak u kuka emiki. Może im zajęło to i kilka miesiący. Ale mieli na to rok, więc robili w rok. Nie musieli przecież wykorzystywać wszystkich swoich zasobów ludzkich. A do tego pewnie jeszcze jakieś załatwianie spraw formalnych, które ciągnie się zawsze długo :O

Czy oddając auto do mechanika zawsze oddaje Wam po 2/3h pracy? Zawsze przeciąga by więcej hajsu zarobić.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Imrahil »

Dobrze panowie, taka praca to złoto i niech ludki się cieszą z tego, co mają.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Adriano_forever »

chonciak pisze: 1 kwie 2021, 10:38
Czy oddając auto do mechanika zawsze oddaje Wam po 2/3h pracy? Zawsze przeciąga by więcej hajsu zarobić.
Proponuję zmienić mechanika w takim razie.

U mnie wygląda to tak. Dzisiaj wieczorem zaprowadzam auto, chwilę po tym sprawdza co jest do naprawy, zamawia części, jutro rano części są na miejscu, wieczorem auto do odebrania. Tak to jest.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Orzeu »

czyli wniosek z rebrandingu jest taki, że chonciak musi zmienić mechanika
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: mio85 »

Orzeu pisze: 1 kwie 2021, 13:41 czyli wniosek z rebrandingu jest taki, że chonciak musi zmienić mechanika
Hahaha, prosta dedukcja. Wysyłać to do Zarządu :)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Woo-cash »

Imrahil pisze: 1 kwie 2021, 10:08
Woo-cash pisze: 1 kwie 2021, 09:42 Zajebiste porownanie.
Porównywać fizoli roboli do pracy za biurkiem.
Hahahaha... dobre
gdzie ty masz w geodezji fizoli roboli czy w ZACHEMie, to już tylko wyobrażenie typowego homofisa, w dupie był gówno widział
Nie zapomnij odbić karty na zakładzie bo ci nie zapłacą globetrotterze.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: emika »

chonciak pisze: 1 kwie 2021, 10:38 Obrazek

A ile razy poprawiali ;] To w jakiej formie logo widzicie to właśnie ten rok pracy. By pasowało na wszystkich urządzeniach, by skalowało się do każdej rozdzielczości.

By nie było pikselozy jak u kuka emiki. Może im zajęło to i kilka miesiący. Ale mieli na to rok, więc robili w rok. Nie musieli przecież wykorzystywać wszystkich swoich zasobów ludzkich. A do tego pewnie jeszcze jakieś załatwianie spraw formalnych, które ciągnie się zawsze długo :O

Czy oddając auto do mechanika zawsze oddaje Wam po 2/3h pracy? Zawsze przeciąga by więcej hajsu zarobić.
kuka emiki? ciebie twoj mechanik wali nawet w dupe typie xD i do tego wmowili ci, ze to normalnosc xdddddddddddd
chonciak
Posty: 24
Rejestracja: 2 mar 2012, 02:59

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: chonciak »

Czuję, że muszę śpieszyć z wyjaśnieniami.

Przede wszystkim nie uczęszczam do mechaników, bo mam zbyt młode auto. A klocki hamulcowe sam sobie wymieniam.

Ale jak potrzebowałem to kompletne zawieszenie tył BMW E39 Touring na lemforderach za części wyszło mnie ~300-400zł, a za wymianę 300 zł. Znajdź mi drugiego mechanika co by wziął 300 zł za 2 dni roboty, bo musiał ręcznie piłować zapieczoną śrubę bo nie było do niej dostępu
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Adriano_forever »

Dwa dni piłować zapieczoną śrubę? No przecież ewidentnie robi ten mechanik z Ciebie debila. Babe bez pojęcia można wkręcać, ale nie chłopa. Szanujmy się.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Kusy »

Adriano_forever pisze: 2 kwie 2021, 09:50 Dwa dni piłować zapieczoną śrubę? No przecież ewidentnie robi ten mechanik z Ciebie debila. Babe bez pojęcia można wkręcać, ale nie chłopa. Szanujmy się.
Mechanikiem bym go nie nazwał :)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: NOWY HERB INTERU

Post autor: Piekarz »

Przyznam, że po ledwie paru dniach - no, tygodniach licząc przeciek - strasznie mi się to logo zaczęło podobać. Przyciąga wzrok, jest takie intensywne. Wciąż wolę klasyczny herb, ale ten ma pewne zalety, których tamten nie miał. Myślę, że patrząc na to, co spotkało kibiców Juventusu, możemy być zachwyceni.
ODPOWIEDZ