Antonio Conte

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Antonio Conte

Post autor: mio85 »

Po co te podchody i gierki. Zarząd ma argument, który który jest dla trenera nie do obrony - 2 z rzędu nagorsze mecze w ostatniej dekadzie klubu! Trzeci będzie na dniach jak nas wydyma Sassuolo. Tu nie ma co czekać.Rak nas toczy, jeśli go nie wytniemy to w styczniu zostanie kopanie grobu.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: Klinsi64 »

2 najgorsze mecze dekady xd rozumiem rozgoryczenie i nienawiść do Conte, ale części z was już lekko odpierdala pewnie to ten covidowy rok ma na to wpływ :D
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: jaszczomb »

mio85 pisze: 27 lis 2020, 19:09 Po co te podchody i gierki. Zarząd ma argument, który który jest dla trenera nie do obrony - 2 z rzędu nagorsze mecze w ostatniej dekadzie klubu! Trzeci będzie na dniach jak nas wydyma Sassuolo. Tu nie ma co czekać.Rak nas toczy, jeśli go nie wytniemy to w styczniu zostanie kopanie grobu.
Kolega już chyba zapomniał jak dostaliśmy 0:3 od Milanu MIhajlovicia czy też 0:2 od mocarnego Hapoelu Beer Sheva, a to było tych kompromitacji znacznie znacznie więcej. #Conteout ale nie zakrzywiajmy rzeczywistości.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Antonio Conte

Post autor: mio85 »

Był też oklep od Hajduku i remis z Neftczi, ale chyba nie mieliśmy wtedy tak dobrego składu i przed sezonem nie byliśmy faworytami do Scudetto.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Antonio Conte

Post autor: mikruzzo »

Gratulacje panie Conte! Doskonała robota i życzę w przyszłym sezonie obrony tytułu :brawo: :love:
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: IlCapitano »

Chcieliście Conte Antonio, to macie Scudetto.

Pan Conte po prostu wyłożył bydlaka na stół i nakazał wziąć go do ust Pirlowemu. Tak było.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Antonio Conte

Post autor: Ljarro »

Odrażająca hipokryzja. Zniknij.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

won z betonem. pytanie tylko czemu my mamy mu dawać jakąś odprawę? on zaraz pójdzie do spurs i dostanie 17 milionów na sezon.
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Antonio Conte

Post autor: fmlyhm »

Grazie Mister
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Antonio Conte

Post autor: Jaszczu91 »

Piter pisze: 26 maja 2021, 18:28 won z betonem. pytanie tylko czemu my mamy mu dawać jakąś odprawę? on zaraz pójdzie do spurs i dostanie 17 milionów na sezon.
Też tego nie ogarniam. Jak nie chce dalej być w klubie to rozwiązujemy za Free i po temacie. A on jeszcze odszkodowanie dostanie za to że wypina dupe na klub w ciężkiej sytuacji... masakra.

Jutro pójdę do szefa powiem mu że nie robię już i niech mi wypłaci za 2 lata :lol:
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Antonio Conte

Post autor: Kredence »

No jak porownujesz pracę na etacie i zwykla umowe do kontraktu trenera, w którym może być tysiąc różnych zapisków, to nie dziwota, że nie rozumiesz.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Imrahil »

posypie głowę popiołem, gdyż nie spodziewałem się odejścia Antonio Conte
MatiInter
Posty: 187
Rejestracja: 23 maja 2008, 23:45

Re: Antonio Conte

Post autor: MatiInter »

Pewnie dostał propozycję obniżki pensji, na którą mógł nie chcieć się zgodzić i w ten sposób się dogadali. Klub wypłaca pewnie mniejszą kasę niż przy normalnym zwolnieniu i zaoszczędzi na jego pensji
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Antonio Conte

Post autor: Jaszczu91 »

Kredence pisze: 26 maja 2021, 20:13 No jak porownujesz pracę na etacie i zwykla umowe do kontraktu trenera, w którym może być tysiąc różnych zapisków, to nie dziwota, że nie rozumiesz.
Ciekawi mnie to jak można zgodzić się na takie zapiski w kontrakcie z Conte, który jak wiadomo swój charakterek ma. Klub powinien się lepiej zabezpieczyć. Rozumiem, że po zwolnieniu trenera trzeba mu wypłacić odszkodowanie. Ale jak on sam odchodzi? Tego nie ogarniam.

Ale jak by nie liczyć to Conte miał zarabiać 13.5 za następny sezon. Jak dostanie 7 to zaoszczędzone 6.5 banki będzie na 2 lata dla Inzaghiego. W Lazio miał 2mln to do Interu za 3mln przyjdzie z pocalowaniem ręki.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzyl »

Ciekawe czy razem z Conte odejdzie tez Lele Oriali?
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: Antonio Conte

Post autor: Kujon88 »

Piter pisze: 26 maja 2021, 18:28 won z betonem
SERIO ?


2 miejsce z 1 pkt straty do Juve
finał Ligi Europy
Scudetto w pięknym stylu
Ściągnięcie Lukaku, Hakimiego
Stworzenie najlepszej obrony w lidze

Po tylu latach porażek gdzie człowiek się cieszył z 4 miejsca w lidze :oops:

Fakt pensja ogromna, Kolarovy i Vidale w składzie, fochy rok temu i teraz, ale ile radości on Nam sprawił przez te 2 lata.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Chuchu »

Dziękujemy Ci panie Conte za to scudetto. Szkoda, że tak to się kończy :(
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

Kujon88 pisze: 26 maja 2021, 22:24
Piter pisze: 26 maja 2021, 18:28 won z betonem
SERIO ?


2 miejsce z 1 pkt straty do Juve
SERIO ?
juve wygrało ligę w 36 kolejce z 7 punktami przewagi, a potem przegrało dwa mecze. to nie była rywalizacja do ostatniej kolejki, więc po co tak p*erdolisz pan?
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: Antonio Conte

Post autor: Kujon88 »

Piter pisze: 26 maja 2021, 23:00
Kujon88 pisze: 26 maja 2021, 22:24
Piter pisze: 26 maja 2021, 18:28 won z betonem
SERIO ?


2 miejsce z 1 pkt straty do Juve
SERIO ?
juve wygrało ligę w 36 kolejce z 7 punktami przewagi, a potem przegrało dwa mecze. to nie była rywalizacja do ostatniej kolejki, więc po co tak p*erdolisz pan?
Mogłoby sobie i wygrać ligę w 23 kolejce, liczy się wynik końcowy.

Kibicujesz chyba od 2 lat skoro tak odnosisz się o trenerze, który z Nami osiągnął najwięcej w ostatniej dekadzie
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: jaszczomb »

Kujon88 pisze: 26 maja 2021, 23:15
Piter pisze: 26 maja 2021, 23:00
Kujon88 pisze: 26 maja 2021, 22:24
Piter pisze: 26 maja 2021, 18:28 won z betonem
SERIO ?


2 miejsce z 1 pkt straty do Juve
SERIO ?
juve wygrało ligę w 36 kolejce z 7 punktami przewagi, a potem przegrało dwa mecze. to nie była rywalizacja do ostatniej kolejki, więc po co tak p*erdolisz pan?
Mogłoby sobie i wygrać ligę w 23 kolejce, liczy się wynik końcowy.

Kibicujesz chyba od 2 lat skoro tak odnosisz się o trenerze, który z Nami osiągnął najwięcej w ostatniej dekadzie
To po prostu zwykły debil.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: IntNarcyz »

Ostatnie dni były niepokojące, niestety zostaliśmy bez Conte co dalej?wiadomo swiat się nie kończy. W końcu odzyskalismy Scudetto a teraz niewiemy na czym stoimy ,bo terazj jeszcze dojdzie temat pozostania pilkarzy bo muszą być cięcia finansowe ech.....Conte zrobił swoje życzymy mu powodzenia, może jeszcze do nas wróci. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: Moldar3 »

Patrząc na świeżo, nawet dobrze się stało. Jeżeli miał zostać bo tak, nie mając jakiś większych transferów i stać się frustratem jak z Erriksenem to byłbym na 90% pewny, że odszedłby w połowie sezonu, kiedy wszyscy zdenerwowani i zespół w rozsypce. A tak jest jakaś szansa utrzymać w dobrym stanie jeszcze zespół.


Pomijam fakt, że Suning powinien dla naszego dobra klub po prostu sprzedać.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Orzeu »

Zaraz się okaże, że te sławne -20% z pensji i 80 mln euro na plusie to wcale nie jest taki przymus i te kwoty będą mogły być mniejsze.

Marotta wiedział, że czekają ich twarde negocjacje z Conte, dlatego też nie mogli od razu zaproponować mu najlepszych warunków i chcieli negocjować (tak jak rok temu) no ale jak Conte wypalił, że on chce podwyżki, przedłużenia kontraktu, zabezpieczenia 7 najważniejszych zawodników w zespole i 5 wzmocnień to nie dziwię się, że Zhang wolał się z nim nie spotykać, tylko dać czas na zastanowienie i ewentualnie rozstać polubownie. Oczywiście, to tylko takie moje przemyślenia , a czas pokaże w jak głębokiej D. jest Inter.
Cou98
Posty: 9
Rejestracja: 4 lis 2012, 20:35

Re: Antonio Conte

Post autor: Cou98 »

No wydaje mi się że Inter akurat w dupie to jest głębokiej stosunkowo. Zawsze się zaczyna od tego braku planu. Może jestem pesymistą ale brak konkretnych informacji to zawsze zapowiedź tych nieśmiałych tekstów yyyyy no tego nie ma hajsu na nic. Branie pożyczek od jakichś funduszy inwestycyjnych na kiju to też jakaś sytuacja, o której jak na razie głośno tylko u nas. I no dobra to wszystko skutki pandemii każdy klub mierzy się z brakami w kasach, ale żaden nie rzucił się z tego co mi wiadomo na gówno kasę od funduszy inwestycyjnych, więc to na swój sposób coś oznacza. Niby to powszechne ze spłacaniem długów zaciąganiem innego długu ale jak widać nie bez przyczyny tyle o tym doniesień. Koniec kasy z chin to koniec zwycięskiej struktury klubu, której symbolem był troche ten Konciak. No i widać jak się szybko zwinął. No nic zobaczymy jak będzie heh.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Antonio Conte

Post autor: maverik »

maverik pisze: 29 maja 2019, 14:54 to liczę, że i podobnie Conte skończy w Interze czyli, umocni Inter w Serie A (być może Scudetto wpadnie), ale za 2-3 lata przyjdzie prawdziwy top trenerski (Simeone ?) i z nim ugramy coś więcej w LM. No chyba, że Antek zaskoczy nie tylko mnie, ale i wszystkich i w końcu pokaże coś w Europie, bo właśnie tego mu brakuje by był dla mnie topem.
Umocnienie w Serie A (i to jakie) i Scudetto jest. Po 2 latach miał przyjść ktoś z topu czyli półkę wyżej i chciałem Simeone to mam Simone :D ale wiadomo, że w 2019 nikt nie wiedział, że będzie pandemia. Gdyby nie to, to Conte byłby dalej naszym trenerem i być może za rok rzeczywiście byśmy ściągnęli Diego.
Antek nie zaskoczył mnie i niestety się skompromitował dwukrotnie, a zwłaszcza w tym sezonie w LM i nic nie pokazał w Europie, więc można powiedzieć, że jego karierę w Interze dość dobrze przewidziałem.

Pisałem to już gdzieś, ale wspomnę i tu. Od mniej więcej końcówki stycznia, chyba od wygranego meczu z Juventusem 2:0, ujrzeliśmy zupełnie innego Antonio Conte. Beton się skruszył, stał się normalnym facetem który wszystkich traktuje tak samo i przestał być upartym osłem. Chyba to spięcie z Agnellim tak na niego podziałało. Atmosfera w klubie jeszcze bardziej się polepszyła, Eriksen przestał sam wkurzony opuszczać murawę, tylko cieszył się razem z innymi. Przyznam, że takiego Antonio Conte się nie spodziewałem i chciałem żeby został na ten sezon 2021/22 bo trzeba przyznać, że zrobiła się trochę namiastka ery Mourinho gdy mieliśmy najlepszy skład w Italii, wszyscy grali zajebiście, atmosfera przednia. Jedynie sukcesu w Europie zabrakło (nie mówię o wygranej LM, ale tak 1/4 albo chociaż 1/8 czemu nie). Ten sezon 2021/22 mógł być naprawdę wyjątkowy (miejmy nadzieję, że taki będzie) gdyby nie odmienne wizje trenera i zarządu. No ale cóż, jeszcze przed podpisaniem Conte w 2019 roku wiedzieliśmy, że może odejść w każdej chwili jeżeli tylko jego wizja się nie spełni.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: miniu86 »

Antonio, caro mio. Zapamiętam te dwa lata na długo. Te ostatnie tygodnie kiedy to Inter świętował zdobyte mistrzostwo, te ostatnie szalone 3 dni kiedy nastąpił twist.
Pamiętam, że gdy go ogłoszono tym epickim filmem, stworzonym przez Inter Media House, byłem przeszczęśliwy i podekscytowany. To było idealne wejście, Conte na swojej misji.
Teraz trzeba się nieoczekiwanie rozstać, ale nikt jemu i nam nie zabierze tej Wspaniałej Kampanii Serie A gdzie zdemolowaliśmy konkurencję. 91 pkt. Szef na szefy, Antonio Conte. Wygrać z nim Scudetto i przerwać serię arcywroga na liczbie 9 - to przeznaczenie.
Ogromne GRAZIE za to. Szacunek i wdzięczność na zawsze. Szalony czas.
Jednocześnie gigantyczny niedosyt, że odchodzisz za wcześnie. Sezon, dwa za wcześnie. Kiedy wszystko zostało już poukładane i można było czerpać radość z wygrywania.
Grazie, Ciao.
:inter: :flaga:
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Antonio Conte

Post autor: DonDawido »

Jaszczu91 pisze: 26 maja 2021, 20:00
Piter pisze: 26 maja 2021, 18:28 won z betonem. pytanie tylko czemu my mamy mu dawać jakąś odprawę? on zaraz pójdzie do spurs i dostanie 17 milionów na sezon.
Też tego nie ogarniam. Jak nie chce dalej być w klubie to rozwiązujemy za Free i po temacie. A on jeszcze odszkodowanie dostanie za to że wypina dupe na klub w ciężkiej sytuacji... masakra.

Jutro pójdę do szefa powiem mu że nie robię już i niech mi wypłaci za 2 lata :lol:
A czy to nie jest przypadkiem tak, że te kwestie w Serie A reguluje związek zawodowy i przepisy? Podpisanie kontraktu = zobowiązanie wypłacenia określonej kwoty. Rozwiązanie kontraktu = negocjacje jaki % pozostałej kwoty.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: CzarodziejCzasu »

https://twitter.com/i/status/1558868810223976451

O to właśnie chodzi. To jest to, co wyróżnia prawdziwych zwycięzców i co daje emocje w futbolu. Wyobraźcie sobie Inziego w tej sytuacji w której znalazł się Conte. Na 100% napierdolilby w gacie.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Antonio Conte

Post autor: VVujek »

Conte stracił Hakimiego i uciekł, a w swoim pierwszym sezonie nic nie wygrał.
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Antonio Conte

Post autor: Wirtuoz »

No popatrz, że w pierwszym roku doszedł tylko do finału LE i zajął drugie miejsce w lidze, gdzie wcześniej najlepszymi wynikami przez dekadę były czwarte lokaty. Wyrzut o Hakimiego też jest kompletnie idiotyczny, bo jak można mieć pretensje do topowego trenera o to, że ten chce mieć silną kadrę i chce walczyć o tytuły.
ODPOWIEDZ