Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Andre76
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Andre76 »

WR1908 pisze: 2 wrz 2021, 22:05 Widzialem, widzialem, dzieki Orzeu.

Czy ktos sie moze orientuje, czy na mecz LM wchodzi pełne obłożenie, czy tylko 50 procent, na zasadach ligi wloskiej? :oops:
35 tys. biletow przygotowali.
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

Ja bede w srode na meczu. Jak ktos chce wyskoczyc na browar czy aperol, serdecznie zapraszam do kontaktu :D
arturstockholm
Posty: 15
Rejestracja: 7 mar 2020, 02:41

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: arturstockholm »

Cześć. Ktoś wybiera się na LM z Sheriffem? Wiecie jak wygląda teraz sprzedaż biletów? Nie będzie problemu z zakupem?
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

arturstockholm pisze: 15 wrz 2021, 22:02 Cześć. Ktoś wybiera się na LM z Sheriffem? Wiecie jak wygląda teraz sprzedaż biletów? Nie będzie problemu z zakupem?
bylem na meczu z realem. Bilety na tak prestizowy mecz do godziny wejscia na stadion byly dostępne. Z oficjalnych danych wynika, ze na meczu bylo nas 38k, czyli 2k biletow zostalo, wiec na spokojnie polapiesz swoje. Jesli zalezy Ci na biletach na mlyn, lepiej zebys sledzil sprzedaz i odswiezal strone 10 min przed oficjalna, otwarta sprzedaza, bo wychodza w moment.
arturstockholm
Posty: 15
Rejestracja: 7 mar 2020, 02:41

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: arturstockholm »

To by był mój pierwszy mecz na san Siro, pierwszy miał być 1.5roku temu ale covid pokrzyżował plany i nie wiem czy na młyn się nadaję, pozatym chciałbym zabrać swoją córkę.
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

arturstockholm pisze: 19 wrz 2021, 10:58 To by był mój pierwszy mecz na san Siro, pierwszy miał być 1.5roku temu ale covid pokrzyżował plany i nie wiem czy na młyn się nadaję, pozatym chciałbym zabrać swoją córkę.
jesli to pierwszy mecz, zwlaszcza z corka, to polecam uderzyc na secondo arancio/secondo rosso (sektory po bokach). chyba, ze masz spory budzet, to primo rosso/arancio bedzie dobra atrakcja, bo blisko murawy i widok od boku boiska, a dodatkowo piknikowa atmosfera ;-)
arturstockholm
Posty: 15
Rejestracja: 7 mar 2020, 02:41

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: arturstockholm »

Tak wogle ktoś może polecić jakieś sprawdzone miejsca na 2 dniowy nocleg?
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: forzaragazzi »

arturstockholm pisze: 20 wrz 2021, 13:33 Tak wogle ktoś może polecić jakieś sprawdzone miejsca na 2 dniowy nocleg?
Mio Hostel, MI. Style (przy stadionie)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

Ktoś leci na mecz z juventusem?
arturstockholm
Posty: 15
Rejestracja: 7 mar 2020, 02:41

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: arturstockholm »

Ktoś wybiera się na mecz z Sherifem?
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: AlwaysRemember »

mio85 pisze: 28 wrz 2021, 08:19 Ktoś leci na mecz z juventusem?
Ja się wybieram o ile uda się bilety kupić :D
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

AlwaysRemember pisze: 3 paź 2021, 16:36
mio85 pisze: 28 wrz 2021, 08:19 Ktoś leci na mecz z juventusem?
Ja się wybieram o ile uda się bilety kupić :D
Jakaś większa ekipa? Zaszczepiony?
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: AlwaysRemember »

mio85 pisze: 5 paź 2021, 13:10
AlwaysRemember pisze: 3 paź 2021, 16:36
mio85 pisze: 28 wrz 2021, 08:19 Ktoś leci na mecz z juventusem?
Ja się wybieram o ile uda się bilety kupić :D
Jakaś większa ekipa? Zaszczepiony?
Zaszczepiony, z narzeczoną lecę :)
arturstockholm
Posty: 15
Rejestracja: 7 mar 2020, 02:41

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: arturstockholm »

Cześć. Lecę z córką na mecz z Sherifem. Samolot mam dzień przed meczem późnym wieczorem. Mam prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc ? Czytałem że metro kursuje do północy lub coś w tym stylu i właśnie w tych godzinach mniej więcej dotrę z Bergamo na centralny i martwię się że nie będę miał jak dojechać do hotelu przy stadionie. Czy ktoś ma wiedzę na temat tego jak to wygląda w godzinach nocnych z dojazdem . Oraz słyszałem że trzeba coś wypełniać jakieś karty lokalizacyjne , może ktoś mi z tym pomóc?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

jak na stadion to fioletowa linia metra. Ostatni kurs metra to zapewne koło 0:10 albo 0:15, wszystko można wyklikać tu https://giromilano.atm.it/#/home/cercalinea

Jak nie metro to taxi pozostaje. O żadnych kartach lokalizacyjnych nic nie wiem
MatiInter
Posty: 187
Rejestracja: 23 maja 2008, 23:45

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: MatiInter »

https://www.gov.pl/web/wlochy/informacj ... h-do-wloch
Tu jest opisane wraz z linkiem do zarejestrowania swojego pobytu(lokalizacji).
Rok temu jak leciałem do Chorwacji każdy dostał do wypełnienia w trakcie lotu w wersji papierowej od stewardesy.
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

Karta lokalizacji pasazera European Digital Passenger Locator Form (EUPLF). Wystarczy wypelnic to (wymagane na wjazd na teren Wloch) i pobrac PDF, w razie kontroli pokazac kod QR i tyle, zadnych problemow. Trzeba te dokumenty pobrac i uploadowac na appce Ryanair jako dokumenty podrozy. Polecam zrobic to dopiero w dzien odprawy, po otrzymaniu miejsc (bo trzeba tam wypelnic obowiazkowe pole, ktorym jest numer miejsca w samolocie). Jesli chodzi o dojazd do san siro, to dosc slabo o tej porze szczerze mowiac, ale jak napisal Orzeu, kursuje tam fioletowa nitka metra (M5). W nocy bardzo szybko jada busy z Bergamo, wiec jesli dotrzesz mniej wiecej 23:45 to masz szanse zalapac sie na ostatni bezposredni kurs. Jak wysiadziesz z busa, wpisz sobie w google maps Isola (tak sie nazywa przystanek M5 najblizej Centrale na ktorym wysiadziesz. Z Isola w strone San Siro ostatnie metro masz o godzinie 00:05. Co do kursowania nocą innej komunikacji niz metro, ile razy bym tam nie byl, nigdy tego nie ogarniam, wiec zawsze zapierdzielam z buta :-D

Jakbys mial jakies pytania, chetnie pomoge, pisz priv.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Omen »

Witam. Był ktoś na meczu z Szerifem? Jak teraz wygląda kontrola na lotniskach? Bo obawiam się, że pomimo szczepienia trzeba będzie zrobić jeszcze test... A bilety na samolot mam wykupione na mecz z Napoli. Czyli jeszcze trochę czasu...
arturstockholm
Posty: 15
Rejestracja: 7 mar 2020, 02:41

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: arturstockholm »

Omen pisze: 21 paź 2021, 11:23 Witam. Był ktoś na meczu z Szerifem? Jak teraz wygląda kontrola na lotniskach? Bo obawiam się, że pomimo szczepienia trzeba będzie zrobić jeszcze test... A bilety na samolot mam wykupione na mecz z Napoli. Czyli jeszcze trochę czasu...
Cześć. Ja byłem. Dzisiaj wróciłem. Wszędzie potrzebny jest green pass bez tego nie wejdziesz. Na Bergamo po przylocie nie sprawdzali, przy wylocie już tak, to samo w Polsce na lotnisku. Jak masz te dokumenty to żadnego testu nie trzeba.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

Omen pisze: 21 paź 2021, 11:23 Witam. Był ktoś na meczu z Szerifem? Jak teraz wygląda kontrola na lotniskach? Bo obawiam się, że pomimo szczepienia trzeba będzie zrobić jeszcze test... A bilety na samolot mam wykupione na mecz z Napoli. Czyli jeszcze trochę czasu...
Lecisz większa ekipą? Z jakiego miasta?
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Omen »

mio85 pisze: 22 paź 2021, 09:37
Omen pisze: 21 paź 2021, 11:23 Witam. Był ktoś na meczu z Szerifem? Jak teraz wygląda kontrola na lotniskach? Bo obawiam się, że pomimo szczepienia trzeba będzie zrobić jeszcze test... A bilety na samolot mam wykupione na mecz z Napoli. Czyli jeszcze trochę czasu...
Lecisz większa ekipą? Z jakiego miasta?
Lecę tylko z dziewczyną. Ruszamy z Modlina 20 listopada i wracamy 22.11 już do Warszawy. Też się wybierasz?
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

No zastanawiam się grubo. Jeszcze della Madonina wchodzą w grę.
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

Siemano, uderza ktos na wyjazd do Madrytu moze?
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: zemaria »

Ja
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

Mozna sie polapac przed meczem na browarka ;)
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: zemaria »

Można
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: IntNarcyz »

Jak najlepiej dojechać na port lotniczy Malpensa bo za tydzień będę na lidze Mistrzów w godzinach po 23.00 z Meazza
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: ForzaeDi »

Witam. Może ktoś pomoże. Kupiłem dwa bilety na niedzielny mecz z Napoli przez viagogo. Do dziś jeszcze biletów na meila nie dostałem. Pomoże ktoś co tu robić?
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

generalnie rzecz biorac, viagogo to jeden wielki scam. Nie zdziwilbym sie, gdybys bilety otrzymal 2 dni po zakonczonym meczu. Raczej nie ciesza sie dobrymi opiniami, a i ceny odyebane w kosmos. Kontaktuj sie bezposrednio ze sprzedawca (o ile masz taka mozliwosc) ewentualnie dzwon/slij maile do supportu, bo jutro masz ostatni dzien roboczy na zalatwienie tej sprawy. Pisz, ze chcesz wejsciowki elektroniczne, bo mojemu koledze jak wyjezdzal na Manchester United wejsciowki przyszly droga pocztowa 3 dni po meczu, gdyby sie nie upomnial o PDF to chuy by z wyjazdu mial. Powodzenia ;)
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: IntNarcyz »

A to ciekawe bo ja kupiłem też od.nich bilet na środę na ligę mistrzów i już dawno dostałem, fakt że cena różni się znacznie od normalnej ale.......
ODPOWIEDZ