8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Orzeu »

W sobotę o 18:00 wracamy do gry.

Jakie mamy szanse?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Odet »

Duże.
Ja myślę, że wygramy i to w dobrym stylu.
Pozdr.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Wybraniec »

Nieoficjalnie Inter bez Hakana, Vecino, Vidala, Sensiego, Alexisa, Lautaro i Correi.

W swoim życiu dwukrotnie śniłem o piłce nożnej, a konkretnie o wyniku meczu. Pierwszy raz miało to miejsce 29 lipca 2005 roku, kiedy dzień przed meczem Wisła Kraków - GKS Bełchatów ujrzałem rezultat 3:0. Dokładnie takim wynikiem zakończyło się to spotkanie dzień później. Drugi raz taka sytuacja miała miejsce dwa tygodnie temu - był to wynik meczu Lazio - Inter, a sen był tak realny, jak ten który wydarzył mi się 16 lat temu. Niestety, na tablicy wyników widniał wynik 1:0 dla gospodarzy.

Nie odważę się postawić pieniędzy na taki scenariusz, ale jeśli drugi raz mój sen okaże się proroczy - będę wiedział co zrobic z tym za 3 razem i pójdę prosto do stsu.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Dzonyy »

Nawet mimo braków kadrowych liczę, żę ogramy Lazio. Rzymianie wyglądają kiepsko w tym sezonie. Stawiam 2:0 dla nas po bramkach Dzeko i Skriniara.

Forza Inter! W końcu to piekło zwane przerwą na reprezentacje się skończyło.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: mikruzzo »

Lazio jak na razie gra padake. Mieli przebłysk w derbach, ale to niczego nie zmienia. Z powodu naszych absencji pachnie remisem. Obym sie mylił i 3pkt zawitają do Mediolanu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Odet »

Mimo przebłysku w derbach Rzymu, oddychali tam od 70 min rękawami. Póki co nie ogarniają filozofii Sarriego i mają dobre (raptem) momenty, a nie długie minuty w meczu.
Przejście z 3 w obronie na 2 w środku obrony też na razie im nie pomogło.

Dlatego właśnie w słabszej dyspozycji Lazio upatruję naszą dużą szansę na zwycięstwo.
Forza Inter.

Pozdr.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Dzyl »

Pomysł z Perisiciem w ataku według mnie jest kiepski, już to było kiedyś próbowane. Wolałbym postawić na 3-4-2-1 z Hakanem i Sensim za plecami Dzeko.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Wybraniec »

Real Madryt potrafi przełożyć mecz w związku z późnym przylotem piłkarzy z Ameryki Południowej, Inter nie jest w stanie nawet ściągnąć jakiegokolwiek piłkarza wcześniej. Martinez 85 minut w meczu który zakończył się dziś nad ranem. Reszta też grała.

Nie wiem co jest bardziej wstydliwe - że jako mistrz Włoch nic nie znaczymy czy fakt, że zarząd nie zrobił nic by zapobiec graniu 5 piłkarzy w meczach dzisiaj nad ranem.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Saff »

Wybraniec pisze: 15 paź 2021, 09:36że zarząd nie zrobił nic by zapobiec graniu 5 piłkarzy w meczach dzisiaj nad ranem.
Ja rozumiem, że każdy pretekst dojebania Suning jest dobry, ale jak wg Ciebie miał zarząd temu zapobiec jeżeli mecz był rozgrywany w oficjalnym terminie kalendarza FIFA?
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: domin98 »

Saff pisze: 15 paź 2021, 10:36
Wybraniec pisze: 15 paź 2021, 09:36że zarząd nie zrobił nic by zapobiec graniu 5 piłkarzy w meczach dzisiaj nad ranem.
Ja rozumiem, że każdy pretekst dojebania Suning jest dobry, ale jak wg Ciebie miał zarząd temu zapobiec jeżeli mecz był rozgrywany w oficjalnym terminie kalendarza FIFA?
Proponuję ignorować i nie zwracać uwagi na tego osobnika. Jak zwykle próbuje obrzydzić ludziom Inter. Znając życie narracje zmieni tuż przed ewentualnym sukcesem i będzie głosił swoje frazesy udowadniając innym swoją rzekomą mądrość.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Orzeu »

domin98 pisze: 15 paź 2021, 11:00
Saff pisze: 15 paź 2021, 10:36
Wybraniec pisze: 15 paź 2021, 09:36że zarząd nie zrobił nic by zapobiec graniu 5 piłkarzy w meczach dzisiaj nad ranem.
Ja rozumiem, że każdy pretekst dojebania Suning jest dobry, ale jak wg Ciebie miał zarząd temu zapobiec jeżeli mecz był rozgrywany w oficjalnym terminie kalendarza FIFA?
Proponuję ignorować i nie zwracać uwagi na tego osobnika. Jak zwykle próbuje obrzydzić ludziom Inter. Znając życie narracje zmieni tuż przed ewentualnym sukcesem i będzie głosił swoje frazesy udowadniając innym swoją rzekomą mądrość.
dokładnie, jest rzesza użytkowników którzy tylko szukają okazji żeby pluć na Inter i jego zawodników
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 14 paź 2021, 09:48
W swoim życiu dwukrotnie śniłem o piłce nożnej
Śniłeś..., a oglądałeś kiedyś mecz?

Pozdr.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Sempre_Inter »

Odet pisze: 15 paź 2021, 12:08
Wybraniec pisze: 14 paź 2021, 09:48
W swoim życiu dwukrotnie śniłem o piłce nożnej
Śniłeś..., a oglądałeś kiedyś mecz?

Pozdr.
4 posty pod rząd odnośnie wysrywów Sasina tego portalu. Najważniejszą kwestią jest jednak to, ze każda jego wizja wyniku, każde jego przewidywania, każda ocena zawodnika po transferze, jest dokładnie odwrotna niźli w rzeczywistości. Sasin wypisz wymaluj, czego się nie dotknie zamienia w ... i tutaj pozostawię trzy kropki, każdu z użytkowników może sam sobie dopowiedzieć.

Wracając do meritum. Ostatnie lata przynosiły nam bardzo emocjonujące spotkania z Lazio. Pomimo słabszej formy na początku bieżącego sezonu, to nadal groźny zespół tym bardziej na swoim stadionie.
Stawiam bezpiecznie 1:1, choć w głębi serca pragnę choćby minimalną wiktorię.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: IntNarcyz »

2-1dla nas mimo osłabienia, ciężki bój ale Inzaghi i nasza druzyna da radę, Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Wybraniec »

Kolejna kompromitacja trenera Simone Inzaghiego i porażka z Lazio. W pełni zasłużone zwycięstwo Rzymian.

Powoli należy rozglądać się za nowym trenerem, długo ta przygoda nie potrwa.

Mistrzostwo przegraliśmy już dawno temu, no ale teraz po prostu tracimy honor.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: mio85 »

Fatalnie. Mecz ułożony, a my w głównej mierze sami robimy sobie kuku. Bastion nie chciał, ale był nieuwazny, Lazio pokazalo buractwo, ale to też nas nie usprawiedliwia. Po tej zjebanej w swej formule przerwie reprezentacyjnej, wypruwamy tak istotnych graczy jak Barella przed najważniejszym meczem sezonu. Pamiętajmy, że graliśmy z przeciętnym rywalem. Mecze które przegrywamy mimo prowadzenia będą bolesne w skutkach. Zadecydują o Scudetto. To nas odróżnia od Interu za Conte. Milan odjeżdża, juventus goni.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: forzaragazzi »

Wyłączyłem po drugiej bramce. Chcieliśmy wygrać najmniejszym nakładem sił co się zemściło. Bastoni od jakiegoś czasu znajduje się w słabej formie, co dzisiaj potwierdził. Przy bramce Andersona sędzia powinien od razu użyć gwizdka po przejęciu piłki przez Lazio. Sytuacja kuriozalna bo przywilej korzyści okazał się czymś zupełnie odwrotnym.

Początkowo nie byłem zwolennikiem zmniejszenia liczby meczów do 34, ale to chyba konieczność. Takie zespoły jak my są karane za to że mają w składzie reprezentantów.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Jaszczu91 »

Przed meczem miałem źle przeczucia z powodu absencji naszych latynosow. O dziwo 60 minut było zaskakująco pozytywnie. Potem posypał się Inter jak domek z kart. Mentalnie się rozsypalismy. Drugi gol dla Lazio to szczyt naszego frajerstwa. Sędzia mógł przerwać i piłkarze Lazio mogli ale tego nie zrobili więc należało grać i tyle. Skriniar dał się ograć, Handa odbił przed siebie i Brozo zgubił krycie. To główne błędy tej akcji.
Oby nasi wyładowali swoją złość na Sheriffie. To dla nas teraz najważniejszy mecz.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Odet »

Barwa dla Lazio. Zasłużyli.

Sarri nieźle to zaplanował (wprowadzenie Alberto i Lazzarigo na podmęczonych piłkarzy Interu).

Ehhhh.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: miniu86 »

Wynik nie dziwi bo niejako sam sobie tą porażkę przewidziałem, może inaczej, czułem, że dostaniemy odłamkiem po tej przerwie na reprezentacje. Wyjazd z Lazio to nie jest najlepszy mecz w takich okolicznościach. Dziwić może jedynie to jak straciliśmy gola na 1 - 2.

Nie ma co jednak wyciągać na tej podstawie pochopnych wniosków tylko trzeba przekuć swoją złość w meczu z Szeryfem w LM. Najlepsza na to okazja.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: IlCapitano »

Przejebaliśmy, no szok i niedowierzanie, kto się mógł spodziewać?! Jak do tego doszło - nie wiem.

PS. Kto chciał, to zarobił. Ładny kursik był, porównywalny do Usyka ze sterydem.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. kolejka Serie A: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Post autor: Endru »

IlCapitano pisze: 17 paź 2021, 09:25 Przejebaliśmy, no szok i niedowierzanie, kto się mógł spodziewać?! Jak do tego doszło - nie wiem.

PS. Kto chciał, to zarobił. Ładny kursik był, porównywalny do Usyka ze sterydem.
No i brawo :piwko:
ODPOWIEDZ