13. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: timon »

Oshimen wypada na 3 miesiące, jak doliczymy do tego, że Napoli wchodzi w okres w którym Spaletti robi brzydką kupę, to do końca stycznie nie będą już się liczyć w walce o mistrza
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

timon pisze: 23 lis 2021, 18:58 Oshimen wypada na 3 miesiące, jak doliczymy do tego, że Napoli wchodzi w okres w którym Spaletti robi brzydką kupę, to do końca stycznie nie będą już się liczyć w walce o mistrza
No zastąpić najlepszego napastnika i najlepszego pomocnika nie będzie łatwo, muszą mocno liczyć na Mertensa, ale Spalletti w takiej Romie w ostatnim sezonie w rundzie rewanżowej zrobił 15-1-3, także nie wiem czy taka brzydka kupa.
Jeżeli patrzeć tylko na przygodę z Interem to znaczy, że Mancini też nie umie na wiosnę grać, a jakimś cudem pare mistrzostw w swoim życiu wygrał.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: timon »

maverik pisze: 24 lis 2021, 00:55
timon pisze: 23 lis 2021, 18:58 Oshimen wypada na 3 miesiące, jak doliczymy do tego, że Napoli wchodzi w okres w którym Spaletti robi brzydką kupę, to do końca stycznie nie będą już się liczyć w walce o mistrza
No zastąpić najlepszego napastnika i najlepszego pomocnika nie będzie łatwo, muszą mocno liczyć na Mertensa, ale Spalletti w takiej Romie w ostatnim sezonie w rundzie rewanżowej zrobił 15-1-3, także nie wiem czy taka brzydka kupa.
Jeżeli patrzeć tylko na przygodę z Interem to znaczy, że Mancini też nie umie na wiosnę grać, a jakimś cudem pare mistrzostw w swoim życiu wygrał.
Ale wiesz, że jedna jaskółka wiosny nie czyni?
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: maverik »

No wiem, dlatego nie miał tragicznej wiosny także w sezonie 15/16, także w Zenicie i także w pierwszej przygodzie z Romą. Podobnie Mancini nie miał tragicznej wiosny w Manchesterze City, Zenicie czy Interze przed Mourinho.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 13. kolejka Serie A: Inter - Napoli

Post autor: timon »

maverik pisze: 24 lis 2021, 10:26 No wiem, dlatego nie miał tragicznej wiosny także w sezonie 15/16, także w Zenicie i także w pierwszej przygodzie z Romą. Podobnie Mancini nie miał tragicznej wiosny w Manchesterze City, Zenicie czy Interze przed Mourinho.
Luz, na razie w drugim meczu z rzędu zrobił kupe ;) zobaczymy jak to w grudniu bedzie wyglądać ;)
ODPOWIEDZ