14. kolejka Serie A: Venezia - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

14. kolejka Serie A: Venezia - Inter

Post autor: Chuchu »

Za nieco ponad godzinę gramy mecz z Venezią. Po przerwie reprezentacyjnej gramy dobrze, pokonaliśmy Napoli i Szachtara, teraz teoretycznie łatwiejsza potyczka. Prawdopodobnie niektórzy zawodnicy odpoczną a na boisku pewnie zobaczymy kilku zmienników. Venezia to 14. drużyna w tabeli, chociaż wygrali ostatnie 2 mecze z Romą i Bologną to my będziemy faworytami i trzeba wywieźć komplet punktów. Fajnie by było szybko zamknąć mecz, najlepiej jakieś 2 gole w pierwszej połowie i spokojnie kontrolować do końca.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 14. kolejka Serie A: Venezia - Inter

Post autor: Chuchu »

Szkoda, że nie zabiliśmy meczu dużo wcześniej, bo końcówka była trochę nerwowa. Venezia co prawda nie stwarzała jakichś klarownych sytuacji, no ale w takich meczach wystarczy jeden farfocel żeby stracić punkty. Zadanie wykonane, mecz taki trochę bez historii, mieliśmy wywieźć 3 punkty i to zrobiliśmy, jedziemy dalej.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: 14. kolejka Serie A: Venezia - Inter

Post autor: domin98 »

Bardzo ważne zwycięstwo na trudnym terenie

Venezia po raz kolejny pokazuje, że nie jest pierwszą lepszą drużyną do bicia. Inter kończy tydzień kolejnym zwycięstwem. Ani przez chwilę nie czułem, że może być ono zagrożone. Gospodarze właściwie tylko z jednym celnym strzałem, w dodatku z dystansu.

Kolejny świetny mecz Hakana. Turek wyrasta na bardzo ważnego członka drużyny. Bardzo dobre rozegranie piłki, nieźle w destrukcji, mądra gra - mam nadzieję, że utrzyma przez dłuższy czas taką bardzo dobrą dyspozycję.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 14. kolejka Serie A: Venezia - Inter

Post autor: Orzeu »

Zagraliśmy mecz na dobrej intensywności i pod koniec trochę sił brakło. Trochę skuteczność mogła by być lepsza, ale no generalnie cel wykonany. Najlepszy na boisku Hakan.

Venezia zaryzykowała pod koniec meczu, ale generalnie mimo tego, że naciskała na nas to nie stworzyła sobie jakiś klarownych sytuacji, jedziemy dalej i liczymy na straty Napoli i Milanu dzisiaj.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 14. kolejka Serie A: Venezia - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Myślałem że to będzie łatwiejsze spotkanie, może by takie było gdybyśmy zdobyli wcześniej bramkę na 2-0.A tak było trochę w końcówce groznie, super piłkę wyciągnął dziś Handa, ogólnie wygrana zasłużona i na zero z tyłu. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
ODPOWIEDZ