6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Orzeu »

Już jutro o 21:00.

Bardzo dobra forma Interu ostatnio, bardzo dobra forma Realu, który nie przegrał od dwóch miesięcy (10Z 1R). Szykuje się bardzo ciekawy mecz. Real faworytem, żeby wyjść z pierwszego miejsca musielibyśmy wygrać ten mecz.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Speaker »

W sumie to mieliśmy szczęście że przez ostatnie 4 lata mogliśmy grać po dwa mecze w sezonie z tymi gigantami. Chyba wszystkie te mecze jak do tej pory przegrane? ( nie wiem czy dobrze pamiętam). To pokazuje z jakiego dołka dzwigaliśmy naszą piłkę. I chyba bądź co bądź teraz gramy najlepszą piłkę od 11 lat, czyli od momentu zdobycia CL, dlatego fajnie, że ten mecz trafił się akurat teraz. :szal:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Piekarz »

Mecz moim zdaniem jest dość ważny. Różnica przeciętnych poziomów między drużynami z pierwszych miejsc a drużynami z drugich miejsc zapowiada się na ogromną. W pewnym sensie gramy w tym meczu o awans do ćwierćfinału, a fajnie by było do tego ćwierćfinału trafić, 1/8 to trochę za mało jak na mistrza Włoch.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Speaker »

Tak, pod warunkiem nietrafienia na drużyny z grupy A. :)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Chuchu »

Dobrze gramy od jakiegoś czasu, ale Real też. Żaden wynik w sumie nie będzie dla mnie niespodzianką. W pierwszym meczu mieliśmy sporo pecha, może tym razem szczęście się odwróci na naszą korzyść. Wyjdziemy prawdopodobnie w najmocniejszym składzie, Real zagra bez Benzemy. Po zwycięstwo! Forza Inter!
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Piter »

SIMONE CHAD idzie po pierwsze miejsce w grupie, to się dzieje
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Zapowiada się super mecz. Nie wiem jaki bedzie wynik ale jestem pewien, że Inter zagra dobre spotkanie i powalczy o zwycięstwo. Chciałbym zobaczyć Inter grający odważnie w wysokim pressingu, zmuszający Real do błędów w obronie. Na San Siro udało nam się ich zdominować ale nie udało się wykorzystać wielu okazji na bramkę. Skuteczność będzie kluczem, bo jak wiadomo za Inzaghiego kreujemy sytuacje i mamy najwięcej oddanych strzałów na bramkę w tej edycji LM. Pozostaje tylko i aż to wykorzystać.
Patrzę na prognozowane składy i nie widzę ani Benzemy ani Viniciusa ani Casemiro ani Modricia. Trzeba to wykorzystać, bo stać nas na zwycięstwo w obecnej formie.
W obecnej sytuacji w tabeli LM to potencjalnie w 1/8 Inter ma szanse wygrać z LIlle i powalczyć z Ajaxem i MU. Bayern, Chelsea, Liverpool, City to duże ciężary. Ale wygrywając grupę ciężary mogą być jedynie z PSG. Widać różnice. Jest o co walczyć.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: forzaragazzi »

Barella - "man of the match". Krycie na radar Kroosa, niewykorzystana sytuacja i szczeniacka czerwona kartka.

8 spotkań ostatnimi czasy z Barceloną i Realem. Bilans chyba 0-1-7
Ostatnio zmieniony 7 gru 2021, 23:28 przez forzaragazzi, łącznie zmieniany 1 raz.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: mio85 »

Tylko czekałem kiedy Barella odleci. Już od kilku tygodni frustruje, macha łapami, zgrywa gwiazdę, a liczbowo nie wyglądało to dobrze ostatnimi czasy, finalizacje co dziś pokazał ma slabiutką. Szkoda bo gość jest fantastycznym piłkarzem i lubię jego styl, ale dziś nam przegrał mecz i wjebal na minę w następnej rundzie, gdzie go zabraknie.
bonjovi100
Posty: 58
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: bonjovi100 »

Niestety takie mecze pokazują, że gramy bardziej sercem i taktyką niż techniką i jakością piłkarską. Na ligę włoską to wystarcza bo Inzaghi to i z Lazio walczył o tytuł a miał tam dużo amatorów w zespole. W pierwszej połowie cisnęliśmy i było w strzałach nawet 12-4 dla nas. Jednak nie oszukujmy się. Technika Perisica który marnuje dwie doskonałe sytuacje vs technika piłkarzy Realu to niebo i ziemia. Dodatkowo Barella, Skriniar.. Niestety w takich meczach trzeba być niezwykle skutecznym. My przy 12 strzałach mamy 0 goli.. Real 4 strzały i bramka. Szkoda, szkoda, bo wystarczy być skutecznym i ten mecz można było wygrać.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Chuchu »

Kolejny mecz z dużym przeciwnikiem, kolejny raz frajerski Inter. Nie wiem co miał w głowie Inzaghi ściągając Brozovicia i wpuszczając Vecino, nie wiem też co miał w głowie Barella w sytuacji z kartką. Można powiedzieć, że teraz trzeba liczyć na szczęście w losowaniu, ale patrząc na pierwszy koszyk to szanse na to są marne.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Piekarz »

Na pocieszenie:

1) Barella w obecnej formie to chyba najmniejsza strata z całego pierwszego składu, serio. Chociaż do wiosny to pewnie formę złapie.
2) Gagliardini jest w znakomitej dyspozycji, świetnie się ogląda tego piłkarza ostatnio.
3) Gdyby nie kompromitacja Barelli, moglibyśmy być względnie dumni z postawy w tym meczu.
4) Z perspektywy czasu będziemy wspominać Brozovicia jako jednego z najlepszych pomocników w historii Interu.
5) Rodrygo (tfu) ani Winisjus (tfu) nie strzelili nam gola, a są to wyjątkowo obrzydliwe zjawiska piłkarskie i gardzę strasznie.
6) Madryckie świnie trochę się napociły. Jeszcze ich dojedziemy.
7) Jeśli nie trafimy na Bayern Monachium albo Chelsea, to awansujemy do ćwierćfinału.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Jaszczu91 pisze: 7 gru 2021, 16:19 Skuteczność będzie kluczem, bo jak wiadomo za Inzaghiego kreujemy sytuacje i mamy najwięcej oddanych strzałów na bramkę w tej edycji LM. Pozostaje tylko i aż to wykorzystać.
Tak jak się spodziewałem. Były sytuację ale niestety zabrakło skuteczności Interowi a Real wsadził dwie sztuki po dwóch strzałach z dystansu.

Barella nie dość że zawalił mecz to jeszcze wykluczył się z gry na wiosnę w 1/8.

Porażka z Realem mimo wszystko do zaakceptowania. Przechodzimy do ligi bo tam musimy wrócić do wygrywania.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Speaker »

Co ten mecz pokazał?

Tak, dać Simone Inzaghi'emu kontrakt na 5 lat, bo jakoś myślę, że w jego szaleństwie jest metoda. Mam nadzieję, ze dostanie mocne wsparcie otoczenia i zarządu, dzięki czemu będzie można progresywne wzmacniać ten zespół.

Dać Brozo kontrakt na 5 lat i 8 mln, bo na to zasługuje i chyba nikt nie wątpi, że on będzie kolejne 5 lat tak Zasuwał jak teraz 🙂
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Zgadzam się z kolegą powyżej, ale myślę że po raz kolejny przegraliśmy na własne życzenie drugi mecz z Realem zwłaszcza w 1 połowie byliśmy zespołem lepszym w 2 połowie się ten mecz wyrównał. Forza Inter 🖤💙🖤💙👍👍
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Orzeu »

Zasłużona wygrana Realu. Inter zagrał odważnie, ofensywnie i w pierwszej połowie naprawdę dobrze to wyglądało, ale jak się nie potrafi przełożyć dobrej gry na bramki to się mecz przegrywa. Idiotyczne zachowanie Barelli, czerwień zasłużona. Real super jakość w środku pola.


Generalnie to Anczelot bardzo mądrze wyczekał nas i wypunktował.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: miniu86 »

Inter, sumując oba mecze z Realem, uzyskał dość brutalny rezultat. Widać dużą różnicę w doświadczeniu na najwyższym poziomie bo sytuacji mieliśmy w obu tych meczach pod dostatkiem żeby chociaż jeden wygrać.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka fazy grupowej LM: Real - Inter

Post autor: Odet »

Ciężką lekcję dostaliśmy od Carletto. Real dużo lepszy, dojrzalszy, pewniejszy. Zasłużenie 3 punkty zostają w Madrycie.
Pozdr.
ODPOWIEDZ