Denzel Dumfries

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Denzel Dumfries

Post autor: Wybraniec »

Wielu użytkowników podnieca się tym gościem, oby mieli rację i rozegrał wielki sezon.

Niestety mnie początek jego przygody kompletnie nie ekscytuje, ale być może jest to wynikiem upału i gorąca.

Powodzenia Denzelu.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Yascarr »

Nic specjalnego. Skończy pewnie jak Lazaro.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Denzel Dumfries

Post autor: nicolas80 »

Wszystko się rozegra w jego głowie. Mam nadzieję że podoła i nie pójdzie w ślady Lazaro i Dalberta.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Mora »

Ponoć fajnie wyglądał na EURO2020, ale akurat nie widziałem ani jednego meczu Oranje. PSV też nie oglądam, więc Denzel jest dla mnie niewiadomą. Cena 12,5 mln wydaje się atrakcyjna, jak nie wypali, to dużo Inter nie straci. No ale oby wypalił :P
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Kujon88 »

Na euro wyglądał kozacko oby przebił się do 1 składu to już będzie dobrze bo konkurencji to on nie ma za bardzo. Ma De Vrija z reprezentacji więc aklimatyzacja powinna przebiec szybko :)

Dla mnie ma robić wiatr na prawej flance w każdym meczu + jak zrobi 8 asyst w lidze to będzie super wynik , bramek od niego nie oczekuje.

Powodzenia Denzel
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Jaszczu91 »

Przykuł moją uwagę w trakcie Euro2020 i pomyślałem, że mógłby zastąpić u Hakimiego. Długo zeszło z załatwianiem tego transferu. Przybył dopiero tydzień przed startem sezonu i będzie potrzebował trochę czasu na aklimatyzację. Mimo to liczę na niego. Powinien się sprawdzić. Wiadomo że Hakimim nie będzie ale powinien dac te kilka asyst w sezonie. Kwota 12.5 mln to też dobry deal ze strony Interu. Nie ma dużego ryzyka.
Życzę powodzenia w Interze. FORZA DENZEL !
Pader88
Posty: 29
Rejestracja: 7 cze 2010, 20:02
Kontakt:

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Pader88 »

Dobra zignorujcie w ogóle yaskre i nicolasa bo to psychopaci i zobaczcie skrót meczu
Holandia 3:2 Ukraina lub
Holandia 2:0 Austria
z mistrzostw Europy gdzie strzelił dwie i brał udział przy pozostałych 3 bramkach ze wszystkich strzelonych w tych dwóch meczach
https://youtu.be/odejb87oAEs

https://youtu.be/XzfS6-BPjhI

Dodam ze kwota transferu jest niska jeśli się to prorówna do Lazaro czy Dalaberta a przyszedł gracz znacznie lepszy jakościowo były już kapitan PSV tego samego PSV co 3 lata temu nas wyjebalo z dalszego grania w LM, Dumfries grał w tych meczach jeśli ktoś pamięta.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Endru »

Pader88 pisze: 15 sie 2021, 14:45 Dobra zignorujcie w ogóle yaskre i nicolasa bo to psychopaci i zobaczcie skrót meczu
Holandia 3:2 Ukraina lub
Holandia 2:0 Austria
z mistrzostw Europy gdzie strzelił dwie i brał udział przy pozostałych 3 bramkach ze wszystkich strzelonych w tych dwóch meczach
https://youtu.be/odejb87oAEs

https://youtu.be/XzfS6-BPjhI

Dodam ze kwota transferu jest niska jeśli się to prorówna do Lazaro czy Dalaberta a przyszedł gracz znacznie lepszy jakościowo były już kapitan PSV tego samego PSV co 3 lata temu nas wyjebalo z dalszego grania w LM, Dumfries grał w tych meczach jeśli ktoś pamięta.
Z Ukraina absolutny motm ja w niego wierze
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Wybraniec »

Niestety Dumfries wczorajszym meczem potwierdził obawy, że będzie niewypałem
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Yascarr »

Dziwne żeby było inaczej
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Seba »

Wybraniec pisze: 29 wrz 2021, 09:10 Niestety Dumfries wczorajszym meczem potwierdził obawy, że będzie niewypałem
a meczem z Bologną co potwierdził? Hakimi meczem wyjazdowym przeciwko Realowi też potwierdził, że będzie niewypałem? Nie ma to jak wyciągać takie pojedyncze spotkania.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Piekarz »

Wybraniec pisze: 29 wrz 2021, 09:10 Niestety Dumfries wczorajszym meczem potwierdził obawy, że będzie niewypałem
Yascarr pisze: 29 wrz 2021, 09:38 Dziwne żeby było inaczej
Dobraliście się. Dwaj smutni pajace cyrkowi.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Claudio »

Skreślanie Dumfriesa na początku sezonu, gdzie gość rozegrał 2-3 mecze w podstawie?
Akurat w obronie jest zdecydowanie lepszy od Achrafa, który w LM zawodził.
W ataku nie ma tego błysku co Achraf, ale jest bardzo solidny.
Będziemy mieli sporo pociechy z niego.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Wybraniec »

Jeden z najgorszych piłkarzy jaki kiedykolwiek tu trafił
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Orzeu »

Wybraniec pisze: 16 paź 2021, 20:10 Jeden z najgorszych piłkarzy jaki kiedykolwiek tu trafił
plucie na zawodników po przegranych meczach. To ci zawsze wychodziło, klasa.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Saff »

Orzeu pisze: 16 paź 2021, 20:13
Wybraniec pisze: 16 paź 2021, 20:10 Jeden z najgorszych piłkarzy jaki kiedykolwiek tu trafił
plucie na zawodników po przegranych meczach. To ci zawsze wychodziło, klasa.
Nic nowego.
Obrazek
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Adriano_forever »

Dumfries jesteś parodystą a nie piłkarzem. Takie coś co ten koleś gra to jest jakieś nieporozumienie. Tylko durne faule, sprzeczki z sędzią i podania do tyłu, nic poza tym nie pokazałeś w Interze do tej pory. Z Lazio wielki uciśniony wojownik prawie czerwo dostał, dzisiaj karny po wejściu na boisko. Gościu nie zasługujesz na koszulkę Interu, na ten moment zdecydowanie NIE.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Wybraniec »

Najgorszy zawodnik w historii klubu won
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Endru »

Za co dostalem bana na sb? Totalna niesprawiedliwosc

Zaraz Ci przedłużę za głupie pytania i podważanie kompetencji /admin
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Omen »

Nie spodziewałem sie, że Dumfries jest aż tak słaby.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Denzel Dumfries

Post autor: IlCapitano »

Inzaghi zamiast Conte, Correa zamiast Lukaku, Dumfries zamiast Hakimiego i mamy powrót do przeszłości, konkretnie do roku 2017.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Denzel Dumfries

Post autor: mio85 »

Jak komuś nie idzie to wylewamy tu wiadro pomyj. Jak ktoś jednak odwraca kartę to nie spieszymy z komentarzami pozytywnymi. Tak więc czas oddać sprawiedliwość Dumfriesowi, że obecnie wygląda bardzo dobrze i ja widze w nim spory potencjał. No i przede wszystkim kosztował o nas śmiesznie mało więc ryzykowalismy niewiele. Oczywiście w piłce nie ma nic stałego i ostateczne oceny będziemy wystawiać w czerwcu, ale na razie Marotta pokazał tym okienkiem, że na rynku włoskim jest Bogiem. Wielu pomyliło się tutaj oceniając Dumfriesa po 3 tygodniach. Ja przyznaję się, że nie wierzyłem za bardzo, że Hakan odpali.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Orzeu »

Wybraniec pisze: 24 paź 2021, 23:09 Najgorszy zawodnik w historii klubu won
Omen pisze: 25 paź 2021, 09:15 Nie spodziewałem sie, że Dumfries jest aż tak słaby.
No i co nadal podtrzymujecie zdanie? :lol:

Dumfries widać, że jest zawzięty i ambitny, do tego ma dobre warunki. Maicon to to nie będzie, ale po tym co zaczął ostatnio pokazywać myślę, że da nam wiele dobrego.

IlCapitano pisze: 25 paź 2021, 16:36 Inzaghi zamiast Conte, Correa zamiast Lukaku, Dumfries zamiast Hakimiego i mamy powrót do przeszłości, konkretnie do roku 2017.
hehe
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Wybraniec »

Każdego dnia tęsknię za Achrafem Hakimim a czasem nawet za Joao Cancelo
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Raffal »

Pół roku na plus. Teraz wierzyć że wraz z czasem nabierze pewności siebie i odwagi bo technicznie wygląda naprawdę dobrze.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Denzel Dumfries

Post autor: timon »

Musi jeszcze pewności nabrać z lepszymi przeciwnikami, bo ewidetnie ma miękkie nogi przed Realami, judkami itd.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Saff »

mio85 pisze: 23 gru 2021, 22:39 Wielu pomyliło się tutaj oceniając Dumfriesa po 3 tygodniach.
Prawda jest taka, że Dumfriesa póki co ciężko ocenić jednoznacznie.

Problem za to jest taki, że tutaj na stronie wielu osobom woda w dupach się zagotowała po karnym w meczu z Juve i na jego podstawie wyrobili sobie zdanie na temat Denzela. Karnym, który tak na dobrą sprawę był podyktowany mocno na wyrost.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Denzel Dumfries

Post autor: ZnawcaCalcio »

Saff pisze: 24 gru 2021, 14:48
mio85 pisze: 23 gru 2021, 22:39 Wielu pomyliło się tutaj oceniając Dumfriesa po 3 tygodniach.
Prawda jest taka, że Dumfriesa póki co ciężko ocenić jednoznacznie.

Problem za to jest taki, że tutaj na stronie wielu osobom woda w dupach się zagotowała po karnym w meczu z Juve i na jego podstawie wyrobili sobie zdanie na temat Denzela. Karnym, który tak na dobrą sprawę był podyktowany mocno na wyrost.
A to pierwszy raz gdy użytkownicy fcinter.pl obrzucają wszystko i wszystkich gównem po paru niepowodzeniach? Tak było z Conte, Skriniarem, Brozowikiem, Dumfriesem czy teraz Martinezem. Nigdy nie będą doceniać tego co mają teraz.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Saff »

Nie, ale pewnie jeszcze nie raz mnie to mimo wszystko zaskoczy ;)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Wybraniec »

Brawo dla debila Dumfriesa który podczas rozgrzewki sfaulował Dimarco, gość się polamal.

Regularny kretyn
ODPOWIEDZ