Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
sapopl
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2021, 18:03
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: sapopl »

Myślicie, że będzie można kupić bilety na mecz z Liverpoolem w LM? :inter:
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

Zalezy czy domowe, czy wyjazd. Jesli wyjazd, to tylko i wyalcznie przez fankluby i karte kibica Siamo Noi. Na domowe na spokojnie, pewnie przez kilka dni beda w otwartej sprzedazy do polapania ;)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

sapopl pisze: 13 gru 2021, 21:01 Myślicie, że będzie można kupić bilety na mecz z Liverpoolem w LM? :inter:
tak, ale to dopiero pewnie pod koniec stycznia
strzalkowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:20
Lokalizacja: Elbląg

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: strzalkowy »

WR1908 pisze: 13 gru 2021, 23:35 Zalezy czy domowe, czy wyjazd. Jesli wyjazd, to tylko i wyalcznie przez fankluby i karte kibica Siamo Noi. Na domowe na spokojnie, pewnie przez kilka dni beda w otwartej sprzedazy do polapania ;)
A co do wyjazdowych to na kartę Siamo Noi mogę kupić 2 bilety ? Będzie wdzięczny za odpowiedz . Dotychczas nie kupowałem ale teraz mam bardzo blisko do Liverpool ze grzechem byłoby nie skorzystać .
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

Wydaje mi sie, ze tylko pojedynczo, w celu weryfikacji ludzi, ktorzy jezdza na wyjazdy.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

Czy ktoś z was wybiera się na wiosnę na jakiś mecz w Mediolanie?
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Kubus »

Ma ktoś może kartę Siamo noi aktywowaną przed 31 grudnia 2021 roku i NIE wybiera się na derby? Próbuje zdobyć bilety ale w otwartej sprzedaży która rusza we wtorek rano może być już za późno. Pozdrawiam i proszę o pw jeśli ktoś dysponuje.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: zemaria »

3 lutego startuje otwarta sprzedaż na inter.it , powodzenia
Miarus
Posty: 35
Rejestracja: 5 mar 2009, 18:22
Lokalizacja: Świebodzin, Poznań

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Miarus »

Cześć, czy ktoś wybierał się w poprzednich latach lub teraz leci na własna rękę do neapolu na mecz Interu?
1. Ktoś wie, które sektory są wydzielone dla kibiców gości? Czy jest tzw sektor buforowy, pomiędzy gośćmi i gospodarzami?
Nie mam karty Siamo noi i nie należę do fan clubu wiec raczej nie chce się pchac do „klatki” gości ;)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Miarus pisze: 31 sty 2022, 09:48 Cześć, czy ktoś wybierał się w poprzednich latach lub teraz leci na własna rękę do neapolu na mecz Interu?
1. Ktoś wie, które sektory są wydzielone dla kibiców gości? Czy jest tzw sektor buforowy, pomiędzy gośćmi i gospodarzami?
Nie mam karty Siamo noi i nie należę do fan clubu wiec raczej nie chce się pchac do „klatki” gości ;)

na pewno na trybunę kibiców Interu nie wejdziesz w takim razie. Proponuję szukać miejsc na środku gdzieś
yankes
Posty: 41
Rejestracja: 9 sie 2009, 14:03
Lokalizacja: Poznań/ Bydgoszcz

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: yankes »

Kubus pisze: 30 sty 2022, 21:55 Ma ktoś może kartę Siamo noi aktywowaną przed 31 grudnia 2021 roku i NIE wybiera się na derby? Próbuje zdobyć bilety ale w otwartej sprzedaży która rusza we wtorek rano może być już za późno. Pozdrawiam i proszę o pw jeśli ktoś dysponuje.
Podpijam pytanie i prośbę o udostępnienie karty pod zakup 2 biletów na derby. :szal:
konrados111
Posty: 2
Rejestracja: 5 mar 2017, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: konrados111 »

Cześć, Planuje iść na mój pierwszy Mecz Interu, który będzie z Liverpoolem, z racji braku posiadania żadnej z kart sprzedaż otwarta na ten mecz zaczyna się dopiero 11 lutego, co przy obecnych restrykcjach obłożenia i randze meczu, wierze że jest mocno wątpliwe by udało się kupić ten bilet.
Z racji tego wiem że jest strona viagogo i bilety są już nawet teraz do kupienia, pomimo braku otwartej sprzedaży co jest dla mnie trochę dziwne.
Czy Mógłbym poprosić kogoś bardziej doświadczonego o pomoc z tym tematem? Gdzie kupić oraz kiedy? Będę Bardzo wdzięczny za pomoc, dziękuję z góry! :)
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

Prawdopodobnie bedzie na Liverpool tak jak z derbami. Otwarta sprzedaz nie ruszy, z powodu soldoutu i wielkiego zainteresowania ze strony karnetowiczów, memberów i posiadaczy kart Siamo Noi.

Edit: co do biletow na viagogo, to odradzam. Bilety na Inter sa imienne, wiec nie wejdziesz na bilet Pana Iksinskiego, zwlaszcza teraz, jak sprawdzaja 3 razy Twoje dane na wejsciu.
konrados111
Posty: 2
Rejestracja: 5 mar 2017, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: konrados111 »

Czyli tak naprawdę obecnie nie ma szans iść na mecz w moim przypadku?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

brał ktoś w ogóle z viagogo kiedyś i poleca?
Bobol
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 12:51

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Bobol »

Orzeu pisze: 3 lut 2022, 12:41 brał ktoś w ogóle z viagogo kiedyś i poleca?
Ja zamawiałem bilety na Polska-Niemcy na Euro i dostałem bilety ponad tydzień po meczu więc ja tego nie polecam. Na pierwszy mecz w życiu w Mediolanie były to derby w listopadzie zamawiałem ze strony
www.sportsevents365.pl/

Kontakt na WhatsApp w razie problemów, u mnie była to zmiana danych na bilecie, bilety do wydruku miałem dwa dni przed meczem. Wiadomo cena trochę wyższa ale jak na pierwszy raz to wszystko super.
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: SyR90 »

Hej,
Bede prawdopodobnie z synek 5,5 letnim w Mediolanie w czasie kiedy jest mecz z Fiorentina.
Orientuje sie ktos czy do dziecka zamawia sie bilet jak do doroslego czy sa moze jakies znizki? Dodam, ze syn jest niepelnosprawny, ale to chyba nie powinien być klopot 😉
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Bodzek »

Hej, był ktoś ostatnio na meczu? Rozumiem, że wejście na stadion tylko przy okazaniu certyfikatu szczepienia? Negatywny wynik testu też jest akceptowany?
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

Siema, bylem na Sassuolo. Na test juz nie wejdziesz, tylko certyfikat.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: zemaria »

Próbuj bramkami pod Curva Nord 20-30 minut przed meczem, ja na Liverpool wszedłem bez pokazywania certyfikatu, tylko bilet skanowali :)
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: SyR90 »

Ja byłem właśnie na meczu z Salernitana i kazdemu sprawdzali paszport covidowy + mnie wycofali za to, ze miałem zwykla maseczke chirurgiczna... 😐 Przed samym meczem faktycznie kontrole troche zanikaly, ale jest to zawsze ryzyko, bo sprawdzali mnie przed wejściem na stadion i juz po skanowaniu biletu 😉
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

SyR90 pisze: 5 mar 2022, 01:15 Ja byłem właśnie na meczu z Salernitana i kazdemu sprawdzali paszport covidowy + mnie wycofali za to, ze miałem zwykla maseczke chirurgiczna... 😐 Przed samym meczem faktycznie kontrole troche zanikaly, ale jest to zawsze ryzyko, bo sprawdzali mnie przed wejściem na stadion i juz po skanowaniu biletu 😉
Ale na mecz rozumiem wszedłeś finalnie? Jak ogarnąłeś maseczkę którą wymagali i jaka to była?
WR1908
Posty: 19
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: WR1908 »

we Wloszech obowiazuja maski FFP2.
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: SyR90 »

Hej,
Tak jak kolega wyzej pisze w calych Wloszech obowiazuja maski ffp2 i co ciekawe pomimo lotu ta sama linia do Polski i z Polski, to tylko na lotnisku w Bergamo wymagali tego typu maseczki zeby wejsc wogole na poklad samolotu 😉
Maseczki mozna bylo kupic przy stadionie w tych punktach z gadzetami za 3 euro od sztuki, tylko musialem się wycofać z kolejki do wejścia na stadion i stać w niej potem jeszcze raz...
Kolejki tez duzo wieksze niz pare lat temu, bo kazdemu z osobna sprawdzaja green pass, takze warto to wziac pod uwage 😉
blazej98
Posty: 72
Rejestracja: 24 maja 2010, 13:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: blazej98 »

Ma ktoś może kartę Siamo noi aktywowaną przed 31 grudnia 2021 roku i NIE wybiera się na Inter-Roma ?
Będę próbował w otwartej sprzedaży w kwietniu kupić ale zawsze ryzyko, że przy 50% limicie może soldout byc.
Proszę wiadomość prywatną jeśli ktoś posiada.
FORZA INTER
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Omen »

blazej98 pisze: 15 mar 2022, 00:21 Ma ktoś może kartę Siamo noi aktywowaną przed 31 grudnia 2021 roku i NIE wybiera się na Inter-Roma ?
Będę próbował w otwartej sprzedaży w kwietniu kupić ale zawsze ryzyko, że przy 50% limicie może soldout byc.
Proszę wiadomość prywatną jeśli ktoś posiada.
FORZA INTER
Przecież do końca marca stadiony mają być otwarte w 100% więc bilet kupisz na spokojnie nawet bez karty.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Bart »

Czy ktoś wybiera się na mecz Inter-Hellas 9.04? Bilety od 10 euro.
uchol0808
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2017, 10:34

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: uchol0808 »

Wybieram się na mecz z Sampdorią. Orientuje się ktoś kiedy będzie dokładna data i godzina tego spotkania. Wstępnie jest 22.05 o 15.00 ale oficjalny terminarz jest podany tylko do 37 kolejki. Pytam bo nie wiem jak planować podróż
shuya
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2008, 02:07
Lokalizacja: Rybnik

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: shuya »

Cześć,

czy ktoś wybiera się na mecz Interu ze Spezią (20.sierpnia) lub Cremonese (30.sierpnia)? Planuję być na jednym z tych spotkań (lotem z Katowic), towarzystwo mile widziane. Ogarniam angielski i włoski a w Mediolanie/San Siro już byłem więc mogę być przedownikiem ;)
paulpet
Posty: 4
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: paulpet »

Witam jestem nowy poszukuje info.
Będę w Mediolanie 3-09-22 chciałbym zakupić bilety na mecz Milan-Inter i wolałbym mięć bilety w sektorze Interu, czy ktoś coś jak i gdzie mogę takie bilety zakupić
Z góry dziękuje za pomoc:)
ODPOWIEDZ