Ivan Perisić

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ivan Perisić

Post autor: Piter »

zawsze wierzyłem w Ivana, jako jeden z nielicznych nigdy go nie obraziłem, opłacało się ♥️
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kebo »

Ivan już powiedział po meczu, że nie wie co z przedłużeniem kontraktu ponieważ tak nie zarządza się sytuacją z najlepszymi piłkarzami. Jego nowa propozycja kontraktu jest niższa niż obecna XDDD macie swojego chinola.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Ivan Perisić

Post autor: Dzonyy »

Kebo pisze: 12 maja 2022, 00:06 Ivan już powiedział po meczu, że nie wie co z przedłużeniem kontraktu ponieważ tak nie zarządza się sytuacją z najlepszymi piłkarzami. Jego nowa propozycja kontraktu jest niższa niż obecna XDDD macie swojego chinola.
Chinol przedłużył kontrakt z wszystkimi kluczowymi zawodnikami. Został jedynie Ivan, który stał się kluczowy bo mu się kontrakt kończył, a nikt sie nim nie interesował bo bo od 3 lat nic nie gra. Ty byś pewnie kazał mu dać na 5 lat po 10 baniek, a potem płakał jak mu się znowu odechce grać.

Nie podoba mi się wysryw Ivana do mediów bo uważam, że takie rzeczy powinny mieć miejsce za zamkniętymi drzwiami. Wydaje mi się, że nikt go nie chce i to już z jego strony desperacja bo chcę dostać ostatni dobry kontrakt. Koniec końców myślę, że się dogadają gdzieś pośrodku i wszyscy będą szczęśliwi.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Ivan Perisić

Post autor: Piekarz »

Akurat w kwestii Perisicia popieram twardą politykę negocjacji. Typ miał w tym klubie BARDZO długie okresy gry na mocnej wyjebce i nie jest bezsensownym przypuszczenie, że gra teraz na nowy kontrakt, a jak go otrzyma, to już tak cudownie jak teraz nie będzie. Zważywszy, że w przyszłym sezonie skończy 34 lata i że - może przede wszystkim - kupiliśmy Gosensa, to irracjonalne jest podejście typu "spełniamy wszystkie żądania, żeby tylko został". Takie podejście można przyjmować względem Brozovicia, ewentualnie Skriniara, wcześniej Lukaku. Tu nie ma sentymentów, zwłaszcza że Perisić też nigdy ich nie miał i już wcześniej otwarcie demonstrował, że traktuje Inter po prostu jak miejsce pracy, tak samo jak wczoraj to zademonstrował zesraniem do mediów.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ivan Perisić

Post autor: Stachoo »

Kebo pisze: 12 maja 2022, 00:06 Ivan już powiedział po meczu, że nie wie co z przedłużeniem kontraktu ponieważ tak nie zarządza się sytuacją z najlepszymi piłkarzami. Jego nowa propozycja kontraktu jest niższa niż obecna XDDD macie swojego chinola.
Zwykły wysryw medialny frustrata, który jeszcze chce sobie przed emerytura konto podbić. Obudził się z formą przed końcem kontraktu i myśli, że będzie płacowo drugim Haalandem. Trzeba było tak grać przez cały kontrakt, a nie na etapie negocjacji przedłużenia. Przedłużyć kontrakt i pożegnać najemnika. Może coś jeszcze ma koniec zarobimy.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Ivan Perisić

Post autor: nicolas80 »

Obudził się z formą przed końcem kontraktu?
Perisic od dwóch sezonów jest jednym z najlepszych zawodników Interu.
W tym sezonie gra jeszcze lepiej i jest najlepszym piłkarzem Interu więc nie dziwię się, że walczy o jak najlepszy kontarakt dla siebie. Jednak nie podoba mi się, Że te sprawy załatwia prze wywiad w mediach.
Finalnie chciałbym żeby podpisał nowy kontrakt i został na przyszły sezon.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: Sempre_Inter »

Piekarz pisze: 12 maja 2022, 10:33 Akurat w kwestii Perisicia popieram twardą politykę negocjacji. Typ miał w tym klubie BARDZO długie okresy gry na mocnej wyjebce i nie jest bezsensownym przypuszczenie, że gra teraz na nowy kontrakt, a jak go otrzyma, to już tak cudownie jak teraz nie będzie. Zważywszy, że w przyszłym sezonie skończy 34 lata i że - może przede wszystkim - kupiliśmy Gosensa, to irracjonalne jest podejście typu "spełniamy wszystkie żądania, żeby tylko został". Takie podejście można przyjmować względem Brozovicia, ewentualnie Skriniara, wcześniej Lukaku. Tu nie ma sentymentów, zwłaszcza że Perisić też nigdy ich nie miał i już wcześniej otwarcie demonstrował, że traktuje Inter po prostu jak miejsce pracy, tak samo jak wczoraj to zademonstrował zesraniem do mediów.
Nic dodać, nic ująć.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Ivan Perisić

Post autor: Yascarr »

Był zwykłym przeciętniakiem i nim pozostanie. Dla mnie te kilka miesięcy dobrej gry tego nie zmienią. W przyszłym sezonie i tak nie ma dla niego miejsca przy Gosensie.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ivan Perisić

Post autor: Mora »

Pamiętam jak Ivan grał piach w sezonie 17-18, pojechał na mundial i w Rosji zagrał świetny turniej. Wrócił do Mediolanu i znowu grał padakę. U Perisicia kluczową sprawą jest motywacja. Teraz może rzeczywiście podpasowała mu rola wahadłowego, a może po prostu spiął poślady, bo kończy mu się umowa - tego nie wiem.

Jeżeli była na stole umowa na 2 lata z taką samą pensją i ją odrzucił to ciao. Niech sobie kopie w Katarze albo MLS. 6 baniek rocznie nikt mu w Europie nie da. Jeżeli Chińczycy w ogóle nie zaproponowali mu nowej umowy lub drastycznie zeszli z zarobków to minus dla Chińczyków.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Ivan Perisić

Post autor: Odet »

Byłem za tym, że max co mu możemy zaproponować to 2mln na sezon.
No ale po wczoraj i po taaakim sezonie jaki rozegrał, można by mu zaproponować 3-3,5mln i umowę na rok z opcją przedłużenia (tak jak Cuadrado w Juve) o rok. Jeśli taka oferta mu nie wystarczy, to trzeba się pożegnać.
Do lepszego klubu niż Inter (takiego bijącego się w LM i o mistrza) to raczej nie trafi.
Pozdr.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Ivan Perisić

Post autor: nicolas80 »

Jeżeli klub pozwoli odejść za darmo najlepszemu zawodnikowi Interu i to jeszcze do lokalnego rywala to będzie to jedna z największych kompromitacji dekady.
Mam nadzieję, że to tylko spekulacje medialne i niedługo dojdzie do porozumienia i Ivan podpisze nowy kontrakt w Interze.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kebo »

nicolas80 pisze: 14 maja 2022, 09:22 Jeżeli klub pozwoli odejść za darmo najlepszemu zawodnikowi Interu i to jeszcze do lokalnego rywala to będzie to jedna z największych kompromitacji dekady.
Mam nadzieję, że to tylko spekulacje medialne i niedługo dojdzie do porozumienia i Ivan podpisze nowy kontrakt w Interze.
Pierwszy raz się z Tobą zgadzam, chociaż jeśli odejdzie to myślę, że doniesienia o Chelsea się potwierdzą w związku z odejściem Alonso.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Ivan Perisić

Post autor: VVujek »

Jakoś jestem dziwnie przekonany, że chłop obecnie ciężko tyra, mnóstwo wyrzeczeń itp. Wszystko po to by zdobyć nowy wysoki kontrakt, a gdy go zdobędzie to wrzuci na luz. Sobie odetchnie Ivan.

Chłop gra w wieku 33 lat swój najlepszy sezon w Interze, kandydat do MVP sezonu w SerieA, ciężko mi uwierzyć, że on ten poziom utrzyma.

Powinien zostać, ale nie za wszelką cenę, mamy Gosensa w razie W
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kebo »

VVujek pisze: 14 maja 2022, 11:01 Jakoś jestem dziwnie przekonany, że chłop obecnie ciężko tyra, mnóstwo wyrzeczeń itp. Wszystko po to by zdobyć nowy wysoki kontrakt, a gdy go zdobędzie to wrzuci na luz. Sobie odetchnie Ivan.

Chłop gra w wieku 33 lat swój najlepszy sezon w Interze, kandydat do MVP sezonu w SerieA, ciężko mi uwierzyć, że on ten poziom utrzyma.

Powinien zostać, ale nie za wszelką cenę, mamy Gosensa w razie W
Dziwi mnie w tej dyskusji jak dużo osób mówi o Gosensie. Facet jest po niezbyt lekkiej kontuzji, nie gra, nie ma rytmu meczowego. To kot w worku. Cała nadzieja, w dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym i nawiązaniu chociaż w 80% do formy z Atalanty.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Ivan Perisić

Post autor: domin98 »

Kebo pisze: 14 maja 2022, 15:37
VVujek pisze: 14 maja 2022, 11:01 Jakoś jestem dziwnie przekonany, że chłop obecnie ciężko tyra, mnóstwo wyrzeczeń itp. Wszystko po to by zdobyć nowy wysoki kontrakt, a gdy go zdobędzie to wrzuci na luz. Sobie odetchnie Ivan.

Chłop gra w wieku 33 lat swój najlepszy sezon w Interze, kandydat do MVP sezonu w SerieA, ciężko mi uwierzyć, że on ten poziom utrzyma.

Powinien zostać, ale nie za wszelką cenę, mamy Gosensa w razie W
Dziwi mnie w tej dyskusji jak dużo osób mówi o Gosensie. Facet jest po niezbyt lekkiej kontuzji, nie gra, nie ma rytmu meczowego. To kot w worku. Cała nadzieja, w dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym i nawiązaniu chociaż w 80% do formy z Atalanty.
Przed kontuzją był najlepszym graczem na tej pozycji w lidze. Nie sądzę, że Perisic powtórzy jeszcze taki sam sezon, jak teraz, a Gosens może być tak naprawdę jeszcze lepszy niż Ivan.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kebo »

Grazie Ivan, powodzenia w Totkach u wielkiego Conte. Niestety chiński rozbiór trwa w najlepsze.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ivan Perisić

Post autor: Jaszczu91 »

Perisic ostatnie 2 sezony miał bardzo dobre. Końcówka poprzedniego wręcz wybitna. Inter zaproponował swoje warunki, które Perisic prawdopodobnie odrzucił. Liczyłem że uda się dogadać. Szkoda bo tracimy absolutnie podstawowego pilkarza. Jednak nie płacze bo w blokach do startu już czeka Gosens. Ma za sobą pół roku aklimatyzacji i teraz powinien wejść na właściwe tory.
Panu Ivanovi dziękuję za grę i życzę powodzenia u Conte, który to zbudował. Byłeś moim ulubionym Jugolem! Forza!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Ivan Perisić

Post autor: Dzonyy »

Płakać po Ivanie nie zamierzam. Dostał od Interu świętną ofertę, a nie wierzę, że jest w stanie powtórzyć taki sezon. Stawiam na to, że pod wodzą Conte wróci do przeciętności jaką prezentował wcześniej. Dawanie 33 latkowi kontraktu na 3 lata i 6 milionów na sezon to jak dla mnie zbyt dużo na możliwośći Interu.

Dzięki Ivan za wszystko i powodzenia w nowych barwach.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Ivan Perisić

Post autor: forzaragazzi »

Ivanovi leci 34 rok życia i gra na pozycji wahadłowego. W tym wieku spadek formy fizycznej na poziomie zawodowym może nastąpić prawie że natychmiast i to pomimo np katorżniczych treningów. Mogą sie pojawiać kontuzje których być może przedsmak już mieliśmy w meczu z Sampą. Chorwat osiągnął znakomitą formę, nie pękał w spotkaniach finałowych z juve czy w starciach z Liverpoolem czy Realem, ale wieku się nie oszuka. Dostał od nas dobrą ofertę, może płakałbym po nim jakby był te 3 lata młodszy, a tak przyjmuję to jako naturalną kolej rzeczy. Mamy godne zastępstwo w postaci Gosensa.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: miniu86 »

Grazie Ivan.
Jak odejść to w taki sposób, po zdobyciu wszystkiego i daniu z siebie 200%.
Kończy się kawałek historii tego klubu, którą zaczął w sierpniu 2015 roku.
Powodzenia w Anglii!

Absolutnie no hard feelings. Dla niego i dla klubu jest to optymalny czas na rozstanie.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Endru »

Lewe wahadlo w przyszlym sezonie bedzie naszym najwiekszym problemem wracamy do tematu
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kebo »

Pełna zgoda. Gosens, który bazuje głównie na dynamice wiele jej stracił po poważnej kontuzji, może być bardzo różnie.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: CzarodziejCzasu »

Brakuje nam Ciebie mistrzu
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Ivan Perisić

Post autor: Piekarz »

Temat do zamknięcia
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ivan Perisić

Post autor: Stachoo »

Zdecydowanie, bo niektórzy już zaczynają odjeżdżać.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kebo »

Po prostu tęsknimy za jakością na lewym wahadle i najlepszym piłkarzem zeszłego sezonu, to chyba dość normalne. Zgodnie z przewidywaniami niestety nasza lewa strona będzie najsłabszym punktem układanki Inziego w tym sezonie.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Ivan Perisić

Post autor: VVujek »

:lol: "Gosens bazuje głównie na dynamice"
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: CzarodziejCzasu »

Ivan Perisic nie zagral nawet dwóch pełnych meczów a na jego koncie już dwie asysty
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Ivan Perisić

Post autor: Piekarz »

CzarodziejCzasu pisze: 22 sie 2022, 22:37 Ivan Perisic nie zagral nawet dwóch pełnych meczów a na jego koncie już dwie asysty
Ten typ do zamknięcia razem z tematem.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: CzarodziejCzasu »

Najbardziej odczuwamy brak tych osób, kiedy już ich z nami nie ma.
ODPOWIEDZ