SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Ale tego akurat chyba jeszcze nie potwierdzono oficjalnie, tylko o tym pisano na Corriere dello Sport chyba, a ma ktoś oficjalny komunikat, a nie spekulację prasową?
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

Orzeu pisze: 11 lip 2022, 15:33
rafi27 pisze: 11 lip 2022, 15:26 Multikonto? Ze niby miałbym mieć dwa konta.....a niby na co by mi to było.....generalnie to nie chcę mi się pisać za dużo na forum, ale ten temat akurat rozpala wyobraźnię i dlatego go rozpocząłem.
Powtarzam, niezależnie od zdarzeń które nastąpią, nikomu się nic nie stanie od spekulowania na ten temat :-)
Wszystkim nam zależy aby Inter był mocny i coś co sezon wygrywał :inter: :flaga:
Suning przedłużyło oficjalnie prawa do nazwy ośrodka treningowego na kolejny rok. Mówiło się o kwocie niższej niż rok temu tj. 14 mln euro za rok. Dlaczego, skoro odchodzą?
Nie ważne są takie fakty, zaufaj effenbergowi vel scareface oni są z judupe panie Ferdku.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Jeśli coś nie jest oficjalnie potwierdzone komunikatem klubu, to we Włoszech wszystko jest spekulacją....
Niby wszystko się zgadza, ale ja tu widzę logo Suning jako partnera, a nie komunikat o tym, że będą sponsorem ośrodka treningowego z tym ich napisem na koszulkach po chińsku....
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Ależ zwrot akcji mamy w temacie, teraz Rafi nie wierzy na słowo i domaga się oficjalnych komunikatów
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 15:48 Jeśli coś nie jest oficjalnie potwierdzone komunikatem klubu, to we Włoszech wszystko jest spekulacją....
Niby wszystko się zgadza, ale ja tu widzę logo Suning jako partnera, a nie komunikat o tym, że będą sponsorem ośrodka treningowego z tym ich napisem na koszulkach po chińsku....
na koszulkach jest Konami, mówię o prawach do nazwy ośrodka treningowego
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

No bo tak na logikę, nie żebym miał coś do tego co piszę Orzeu, ale widzę to nieco inaczej....
Tam oczywiście jest ta lista partnerów naszego klubu, ale jak ja to widzę, to jest to lista tylko partnerów
którzy niezależnie od właściciela i tak w jakimś stopniu będą współpracować z Interem (w mniejszym lub większym), natomiast jak na razie Inter nie zapodał komunikatu czy Suning dalej będzie na tych banerach w ośrodku treningowym...przypadek? :-)
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Tu nie ma żadnych przypadków, tak jak tutaj opisywałeś

https://www.footyheadlines.com/2021/09/ ... match.html
https://ibb.co/vBbvCCk
Muszę przyznać, że faktycznie to chyba nie przypadek, bo jak się porówna oba zdjęcia,
to na tych przedmeczowych koszulkach nad półksiężycem jest znak słońca
pasujący do symbolu Saudi Aramco, koncernu z Arabii Saudyjskiej.
Przypadek?


Czy to przypadek ze flaga Macedonii wyglada jak logo Aramco?
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Tu nie ma żadnych przypadków, tak jak tutaj opisywałeś

https://www.footyheadlines.com/2021/09/ ... match.html
https://ibb.co/vBbvCCk
Muszę przyznać, że faktycznie to chyba nie przypadek, bo jak się porówna oba zdjęcia,
to na tych przedmeczowych koszulkach nad półksiężycem jest znak słońca
pasujący do symbolu Saudi Aramco, koncernu z Arabii Saudyjskiej.
Przypadek?


Czy to przypadek ze flaga Macedonii wyglada jak logo Aramco?
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Nie ma banerów bo wkrótce się pojawią nowe.... :lol:
50% Aramco, 50% Macedonia :lol:
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 15:55 No bo tak na logikę, nie żebym miał coś do tego co piszę Orzeu, ale widzę to nieco inaczej....
Tam oczywiście jest ta lista partnerów naszego klubu, ale jak ja to widzę, to jest to lista tylko partnerów
którzy niezależnie od właściciela i tak w jakimś stopniu będą współpracować z Interem (w mniejszym lub większym), natomiast jak na razie Inter nie zapodał komunikatu czy Suning dalej będzie na tych banerach w ośrodku treningowym...przypadek? :-)
ja tam na nowej stronie w sektorze praw do nazwy widzę Suning. Poprzednia umowa kończyła się 30 czerwca. Sugerujesz, że umieścili logo na nowej stronie nie mając umowy podpisanej?
faninter
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: faninter »

Ty Orzeu zachowujesz się jak chiński agent ktory nie dopuszcza innej opcji niż Sunning. Wierzysz im bezgranicznie jak w obiecana miskę ryżu Morawieckiego.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Sugeruję, że będą partnerem Interu, jak ma być bo przecież jako przedsiębiorstwo nagle nie znikną, ale skoro mieliby przyjść nowi właściciele, to trudno uwierzyć, że na banerach dalej w ośrodku będzie Suning...
To prawo do nazwy bardziej sie odnosi do ogółu, że te firmy czy przedsiębiorstwa mogą używać marki Interu Mediolan....z tego co ja słyszę od Włochów, a czego sam nie widziałem, to niby banery Suning zwinęli....
Nie było mnie tam to na 100% nie mam pewności :]
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

nie zniknęły
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

faninter pisze: 11 lip 2022, 16:18 Ty Orzeu zachowujesz się jak chiński agent ktory nie dopuszcza innej opcji niż Sunning. Wierzysz im bezgranicznie jak w obiecana miskę ryżu Morawieckiego.
Ty niestety nie posiadasz elementarnej umiejętności czytania ze zrozumieniem. Skoro w powyższym wątku tak dużo osób w sposób miarodajny wyjaśniło, że doniesienia Rafała są warte funta kłaków.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Nie wiem, może jest tak jak piszesz....ale wydaje mi się, że tu akurat na stronie to oni tylko zamieszczają firmy, które mają prawo do używania marki i nazwy IM, a banery jak będą chcieli zamienić, bo przyjdzie nowy właściciel, to i tak to zrobią....tak wnioskuję właśnie przez fakt że nikt oficjalnym komunikatem nie potwierdził, że Suning zostanie z nazwą na banerach w ośrodku treningowym, tylko tak pisały o tym gazety i serwisy w necie
Sempre_Inter, jak twoja wiedza o Interze.... :lol:
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

Rafi jestes nieudolnym trolem. Scarface i Seba Cie pogrzebali
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Tylko bez obrazy, bo szacunek jest najważniejszy....nie chcesz się zgadzać, to twoje zdanie, ale nie obrażaj innych :x
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: pusiek900 »

A ja wierzę, że coś z tego może być a co?! Temat bardzo ciekawy, od poczatku go śledzę i fajnie się to czyta.
faninter
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: faninter »

Sempre_Inter pisze: 11 lip 2022, 16:26
faninter pisze: 11 lip 2022, 16:18 Ty Orzeu zachowujesz się jak chiński agent ktory nie dopuszcza innej opcji niż Sunning. Wierzysz im bezgranicznie jak w obiecana miskę ryżu Morawieckiego.
Ty niestety nie posiadasz elementarnej umiejętności czytania ze zrozumieniem. Skoro w powyższym wątku tak dużo osób w sposób miarodajny wyjaśniło, że doniesienia Rafała są warte funta kłaków.
Doniesienia Rafała są warte kłaków a opisy gazet że psg codziennie podwyższa ofertę za Skriniara są wiarygodne. A telenowa trwa już miesiąc czasu i może być tak że nigdzie nie odejdzie.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

,,a opisy gazet że Psg codziennie podwyższa ofertę za Skriniara są wiarygodne"-totalna bzdura....od lat śledzę calcio mercato, przynajmniej od 20 lat i gazety sportowe wypisują jeszcze większe brednie niż mówią obecnie osoby z YT.....
Zawsze chodzi tylko o tytuły na pierwszych stronach i sprzedaż egzemplarzy, nic innego się nie liczy :hahaha:
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: ddamiann17 »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 16:53 ,,a opisy gazet że Psg codziennie podwyższa ofertę za Skriniara są wiarygodne"-totalna bzdura....od lat śledzę calcio mercato, przynajmniej od 20 lat i gazety sportowe wypisują jeszcze większe brednie niż mówią obecnie osoby z YT.....
Zawsze chodzi tylko o tytuły na pierwszych stronach i sprzedaż egzemplarzy, nic innego się nie liczy :hahaha:
Odnoszę wrażenie, że cytat, który podałeś miał służyć jako sarkazm ;)
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 16:53 ,,a opisy gazet że Psg codziennie podwyższa ofertę za Skriniara są wiarygodne"-totalna bzdura....od lat śledzę calcio mercato, przynajmniej od 20 lat i gazety sportowe wypisują jeszcze większe brednie niż mówią obecnie osoby z YT.....
Zawsze chodzi tylko o tytuły na pierwszych stronach i sprzedaż egzemplarzy, nic innego się nie liczy :hahaha:
To chyba juz jestes dorosly i wiesz, ze te pifpafy w Interze to bzdury i nie warto wierzyc sebie i scarfecowi co Bremera w wikipedii widzial.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Towarzysz »

Miałem z początku kredyt zaufania do tego co pisze rafi i myślałem, że te szczegółowe informacje nt. spółek i finansach są na bazie porządnego researchu, ale niestety. Biję się w pierś i dawno nie czułem się tak naiwny. Przecież ta spółka od szkła jest wyssana z palca, nie ma żadnego realnego dowodu poza "gość na pewno ma info z pierwszej ręki z klubu, bo przewidział że lukaku będzie 16.06 u nas". Oficjalnie wypisuję się z klubu wierzących w sprzedaż i wymazuje datę 30.07 z kalendarza. A Ty Rafi jeśli chcesz kontynuować dyskusję nt. sprzedaży Interu to koniecznie odnieś się do tego co zarzucili Ci chłopacy. To nic osobistego, ale tego rzeczowo nie zrobiłeś i ten wątek zamienił się w babskie gdybanie, kto w co wierzy i myślenie życzeniowe.
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: KaraJunior »

Czy to że rafi27 uzewnętrznił to co myśli i podzielił się wiedzą którą to znalazł w internecie daje prawo do tego żeby go obrażać ?? Nie sądzę - forum jest od tego by się dzielić i rozmawiać. Obrażanie chyba nie należy do najlepszego sposobu na dyskusje. Jeszcze żeby ktoś tak jak Sempre faktycznie poświęcił swój czas aby zweryfikować jakieś przytoczone fakty ale większość tych agresywnych przeciwników raczej opiera się też tylko na swoich domysłach i na tym co przeczytali w internecie albo od jakiegoś dziennikarzyny - czyli dokładnie jak rafi - jednak nie przeszkadza im to krytykować w niewybredny sposób. Nie dziwcie się potem że mało kto chce się odzywać tu czy na sb - ludzie nie lubią być krytykowani więc czasem wolą się nie odzywać jak widzą jak traktujecie osoby o innym punkcie widzenia. Każdemu zależy na Interze ale też na rozwoju strony - więc pomóżcie redaktorom trochę i krytykujcie innych ale niech to będzie konstruktywna krytyka bez obrażania :). Ja tam w przerwie między sezonami chętnie czytam ten wątek bo to pozwala popuścić wodze fantazji i przetrwać trudny okres czasu bez meczy

PS Towarzysz - pisałem to w tym samym momencie co Ty więc wpis nie odnosi się do Ciebie w żadnym stopniu - wręcz przeciwnie - to jest właśnie konstruktywna krytyka ;)
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

KaraJunior, masz rację,krytyka konstruktywna jak najbardziej,nikt nie wie co przyniesie przyszłość,byle bez obrażania innych.Co do tych osòb które pisały to biorę to pod uwagę ale mam inne zdanie. Kibicuję Interowi od 31 lat,śledziłem setki å może tysiące artykułów w prasie sportowej o calciomercato í tak też nauczyłem się samemu j.włoskiego, to że zapodałem informacje o tej tematyce á się na dziś nie sprawdziło nie znaczy że nie mam prawa tu pisać....przyjdą Araby to dobrze,jeśli nie to nie bede pisał dalej o tym wątku tylko poczekam do oficjalnej sprzedaży.
Sempre Forza Inter!☺
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 19:19 KaraJunior, masz rację,krytyka konstruktywna jak najbardziej,nikt nie wie co przyniesie przyszłość,byle bez obrażania innych.Co do tych osòb które pisały to biorę to pod uwagę ale mam inne zdanie. Kibicuję Interowi od 31 lat,śledziłem setki å może tysiące artykułów w prasie sportowej o calciomercato í tak też nauczyłem się samemu j.włoskiego, to że zapodałem informacje o tej tematyce á się na dziś nie sprawdziło nie znaczy że nie mam prawa tu pisać....przyjdą Araby to dobrze,jeśli nie to nie bede pisał dalej o tym wątku tylko poczekam do oficjalnej sprzedaży.
Sempre Forza Inter!☺
Ja myślę, że już na zawsze możesz nam takie smaczki z Interu sprzedawać. Czekam na więcej.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Nie wiem czy gra jest warta świeczki....specjalnie nie zależy mi na popularności: jakby kto nie wiedział to jestem tą osobą która pomaga od lat Messiemu w FdP w kontaktach z Włochami í zawsze lubię pomagać innym fanom naszego ukochanego Interu ☺
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Endru »

rafi27 pisze: 11 lip 2022, 19:28 Nie wiem czy gra jest warta świeczki....specjalnie nie zależy mi na popularności: jakby kto nie wiedział to jestem tą osobą która pomaga od lat Messiemu w FdP w kontaktach z Włochami í zawsze lubię pomagać innym fanom naszego ukochanego Interu ☺
Kompromitujesz sie tylko takim czyms, a naiwnym użytkownikom robisz nadzieje na lepsze jutro w tym klubie. Pozniej bedzie placz po sprzedazy kolejnego zawodnika w celu samofinansującego się mercato.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Niczym się nie kompromituje,podchodze do tego na luzie......innym polecam tą metodę 😂
ODPOWIEDZ