SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Chyba normalne, że większość kibiców Interu ma już dość Zhang-ów i tyle.....zrobili swoje, przywrócili nas do topowego poziomu (przynajmniej Włochy), więc tego im nikt nie zabierze (scudetto, coppa italia, superpuchar i campionato primavera). Ale ja bym wcale nie bagatelizował tej informacji o 250mln długu wobec wierzycieli....dla Zhang-ów może przyjść naprawdę niezbyt fajny czas i teraz to już raczej nie będą jakieś przelewki....obyśmy my (Inter, kibice) nie dostali obuchem.... :oops:
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Już dostaliśmy bo straciliśmy znakomitego obrońcę przez to ze chińskie gołodupce nie były w stanie 5 mln euro dorzucić i się targowali przez miesiąc
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 19 lip 2022, 18:33 Chyba normalne, że większość kibiców Interu ma już dość Zhang-ów i tyle.....zrobili swoje, przywrócili nas do topowego poziomu (przynajmniej Włochy), więc tego im nikt nie zabierze (scudetto, coppa italia, superpuchar i campionato primavera). Ale ja bym wcale nie bagatelizował tej informacji o 250mln długu wobec wierzycieli....dla Zhang-ów może przyjść naprawdę niezbyt fajny czas i teraz to już raczej nie będą jakieś przelewki....obyśmy my (Inter, kibice) nie dostali obuchem.... :oops:
tak naprawdę to od dwóch lat już przyszły do nich niezbyt fajne czasy
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 19 lip 2022, 16:33 Teraz faktycznie może Zhang-owi jr zacząć się palić grunt pod nogami...skąd weźmie tyle kasy na spłatę wierzycieli í wcześniej już zaciągniętej pożyczki? :oops:
Rafi przeczytaj sobie artykuł, który rok temu tłumaczyłem https://fcinter.pl/news/suning-gra-o-za ... lami-klubu
są tam informacje właśnie o tych wierzycielach i sytuacji w Chinach.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Nie żebym chciał aby Suning zbankrutował a Zhang-ów wyprowadzono w kajdankach jak tego prezesa konglomeratu HNA Chen Feng-a....te problemy które ich dopadły pokazują tylko że z nimi (Zhang jr i sr) nie zrobimy na pewno kroku naprzòd czyli realna walka o wygranie Champions League....Serie A to max i to jeszcze wcale nie wiadomo czy wygramy :oops:
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Hej,
a więc po ostatnich zdarzeniach, gdzie Dybala trafił do Romy, a Bremer do juve, gdzie faktycznie Corcione Salman zapodawał na 100% że są już obaj zaklepani, powoli zaczynam powątpiewać w cokolwiek co mówi, no ale jakby z obowiązku (bo zacząłem ten temat), zapodam te screen-y z jego live z dziś 21.07.22, są pod tymi linkami:
https://ibb.co/r5Nh609
https://ibb.co/p4MdVBd
Na pierwszym screen widać czat, jaki Corcione prowadził z kimś z Saudi Aramco, kim była ta osoba z Aramco tego nie wiem jak również kiedy ten czat miał miejsce, on sam twierdzi, że ma wiele innych rzeczy które do 30.07 będzie powoli upubliczniał....od razu odpowiem na czyjeś pytanie, raczej to nie jest fake czat.....czy ta data się sprawdzi, bo on zapodał ją na 30.07, i kto mu ją zapodał, to nie mam pojęcia.
Na tym drugim screen są kolory Aramco, te oficjalne i są one faktycznie zgodne z tą fotką Lautaro z tabletem Lenovo i pulpitem w kolorach Aramco....tu każdy może wierzyć już w co chce, no ale zapodaje....
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Piekarz »

XDDD
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Aramco wszystko robi w najwyższej tajemnicy poprzez brytyjskie spółki z tylnego siedzienia a potem opowiadają o tym na czatach randomom ze to prawda. Brzmi rozsądnie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Piekarz »

Ryli bardzo dawno już nic mnie tak tutaj nie rozbawiło jak ten ostatni post rafiego, szanuję poziom odklejki
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Towarzysz »

Osoba z którą pisał Corcione na tym czacie to "pracownik" (tak się określa tw opisie) Aramco, posiadający podejrzane konto na ig. Można sobie wyszukać po nazwie - saudi.aramco.oil
Po tym jak Corcione twierdził, że Bremer jest u nas przez wpis na Wikipedii, stracił całkowicie wiarygodność w moich oczach, a to co podaje to takie tanie sensacje dla wyświetleń.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

Rafiiiiiiiii xdddddd ten pulpit w kolorach aramco mnie przekonał.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

30.07---->All or Nothing on Amazon Prime.... :lol:
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

ten cały Corcione to pewnie zna się jak mało kto.

podsumujmy fakty:
- tło pulpitu wskazuje na zakup przez aramco
- screen z chata
- wybitni infoamatorzy w postaci juduperów: Corcione , scareface, effenberg
- spółka GLAS zarejestrowana w GB, która została wynajęta do administrowania pożyczką z OakTree

Nie wiem jak reszta, ale mnie przekonałeś :D
Żegnaj stiven, witaj arabski książe srający na polskie instamodelki.
Jednym słowem turbany z głów.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Przekonywanie innych to nie moje zadanie tylko Corcione.... :lol:
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Obrazek

Na spotkaniu Bidena z Mohommedem bin Salmanem w Arabii Saudyjskiej widać ze zasłony, gobeliny na ścianie, krzesła a nawet podłoga są w granatowo czarnych barwach. Przypadek?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

andyvdm pisze: 22 lip 2022, 23:04 Obrazek

Na spotkaniu Bidena z Mohommedem bin Salmanem w Arabii Saudyjskiej widać ze zasłony, gobeliny na ścianie, krzesła a nawet podłoga są w granatowo czarnych barwach. Przypadek?
Saudo Aramco kupiło Inter to niemal pewne!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Orzeu »

rafi27 pisze: 30 cze 2022, 13:44 Giuseppe Corcione alias ,,Corcione Scarface" zapodaje, że 30.07.22 nastąpi ogłoszenie sprzedaży Interu
Mediolan Saudyjczykom z Aramco, dalej twierdzi, że 28.07.2022 do Włoch przyjedzie książę Bin Salman,
po to aby być fizycznie obecnym podczas ogłaszania zakupu naszego klubu.....
Te informacje on otrzymuje, co przyznał w jednym ze swoich video, od osoby która jest w rządzie
Arabii Saudyjskiej i która on zna, naturalnie nie zapodał o kogo chodzi;)
Dalej Giuseppe Corcione twierdzi, że to nie przypadek że koszulka przedmeczowa ta podczas rozgrzewek,
w sezonie 2022-23 będzie zawierała symbole wielu flag różnych krajów i że do złudzenia jeden
z tych symboli przypomina oficjalny symbol koncernu Saudi Aramco:
https://www.footyheadlines.com/2021/09/ ... match.html
https://ibb.co/vBbvCCk
Muszę przyznać, że faktycznie to chyba nie przypadek, bo jak się porówna oba zdjęcia,
to na tych przedmeczowych koszulkach nad półksiężycem jest znak słońca
pasujący do symbolu Saudi Aramco, koncernu z Arabii Saudyjskiej.
Przypadek? Nie sądzę.....:)
już w czwartek, obyś miał rację Rafi
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

Dzonyy pisze: 22 lip 2022, 23:14
andyvdm pisze: 22 lip 2022, 23:04 Obrazek

Na spotkaniu Bidena z Mohommedem bin Salmanem w Arabii Saudyjskiej widać ze zasłony, gobeliny na ścianie, krzesła a nawet podłoga są w granatowo czarnych barwach. Przypadek?
Saudo Aramco kupiło Inter to niemal pewne!
raczej SAUDI ARAMCO kupują Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Info z twittera od scarfejsa, a to pewne źródło, bo on się zna jak mało kto. Ma na pulpicie w swoim tablecie F18 i Maveric'a - a to odrzutowiec made in USA. Przypadeq, nie sądzę!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Dzonyy »

Fajnie, ze 30.07 to sobota bo będzie można od razu celebrować przejęcie Interu i będziemy so rich jak milan. Opiszcie jakimi trunkami będziecie oblewać.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Sempre_Inter »

Dzonyy pisze: 25 lip 2022, 10:38 Fajnie, ze 30.07 to sobota bo będzie można od razu celebrować przejęcie Interu i będziemy so rich jak milan. Opiszcie jakimi trunkami będziecie oblewać.
Szejk proteinowy o smaku waniliowym, tudzież jeśli to się stanie jadę na Shella i VPower diesel 102 oktany .
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Ljarro »

Myślę że cały ten wątek nadaje się do tego wydawnictwa:
https://amconex.pl/profil/enigma/
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Adriano_forever »

Przekręt z ciuchami od tootkey to uj przy tym temacie.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

Jak 30.07 się sprawdzi, to chciałbym widzieć miny wszystkich wyśmiewających ten temat jednocześnie.... :lol:
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Adriano_forever »

rafi27 pisze: 25 lip 2022, 18:48 Jak 30.07 się sprawdzi, to chciałbym widzieć miny wszystkich wyśmiewających ten temat jednocześnie.... :lol:
A jak się nie sprawdzi to co wtedy zrobisz? Przeprosisz wszystkich za zamieszanie? Pytam czysto z ciekawości, nie jest to żadna prywatna wycieczka w Twoją stronę, czysta ciekawość.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Claudio »

Były piłkarz i agent zdradził, że wieści na temat Nerazzurri usłyszał z wiarygodnego źródła

Do mikrofonów radia TMW przemówił Massimo Brambati, były piłkarz i agent. Wśród poruszonych przez niego tematów znalazło się spojrzenie na korporacyjną przyszłość Interu: "Pewien wtajemniczony powiedział mi, że Zhang prowadzi rozmowy w sprawie sprzedaży Interu."

Może ten wtajemniczony to gość z YouTuba
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: rafi27 »

A niby za co miałbym przepraszać? Ja nikogo na siłę nie zmuszałem do wzięcia udziału w dyskusji, każdy ma swoje zdanie na temat sprzedaży, ja osobiście uważam, że daleko od sprzedaży nie jesteśmy.... :hahaha:
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Kondzik »

Gość ma przepraszać za to że założył temat i ma swoje zdanie w tym temacie xD dobre.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Towarzysz »

Rafiemu nawet powinno się dziękować - ja przynajmniej czytałem ten temat z rozrzewnieniem. U niektórych rozpalił nadzieję, niektórych sprowokował, niektórych rozbawił. A wciąż istnieje jakiś cień szansy, że od sierpnia będziemy mówić do niego Pan Rafi.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: andyvdm »

Zdecydowanie przeprosiny nie wchodzą w grę, najlepszy temat od dawna
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: SPRZEDAŻ INTERU MEDIOLAN SAUDYJCZYKOM z PIF/ARAMCO

Post autor: Jaszczu91 »

Wypowiedź dla podgrzania tematu :p
,,Wtajemniczona osoba z wewnątrz powiedziała mi, że Zhang prowadzi rozmowy w sprawie sprzedaży Interu" - Były obrońca Torino i Bari, Massimo Brambati
ODPOWIEDZ