7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Orzeu »

Już w niedzielę o 12:30 gramy wyjazdowy mecz z mocarnym Udinese.

Nasz przeciwnik jest w super formie, wygrał kolejne 4 mecze pod rząd, w tym czwóreczkę wrzucił Romie Mourinho, tak więc będzie to bardzo trudny mecz. Strata punktów? Bardzo możliwa, tym bardziej biorąc pod uwagę męczarnie jakie serwują nam zazwyczaj w meczach o 12:30 gracze Interu.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: maverik »

Nie jest to dobry moment na grę z Udinese, zwłaszcza na ich stadionie. Milan miał ciężka przeprawę i to u siebie, Roma jak napisał Orzeu dostała czwórkę na Dacia Arena. Liczę, że ten mecz z Pilznem dodał trochę pewności siebie Interowi i uda się zgarnąć trzy punkty, podobnie jak w meczu z Torino, czyli nieważne jak i w której minucie, byle tylko wygrać.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Speaker »

Nie iść na wymianę ciosów lecz rozegrać to dobrze taktycznie. Oni są w gazie, są nakręceni, ale jeżeli zagramy dobrze w destrukcji chociażby tak jak w tym roku na wyjeździe z Napoli, to wybijemy im grę z głowy, a LM10 powinien coś wcisnąć z kontry.
Dałbym Asllaniego w miejsce nieobecnego Hakana, no ale pewnie wystąpi Heniu.
jacodj
Posty: 118
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:59
Lokalizacja: polska

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: jacodj »

Powoli wkręcam się w ten sezon bo zacząłem bez ciśnienia. Wierzę że zagramy solidnie bo widać jak by nasi po Tych porażkach trochę się zjednoczyli. Forza Inter. Oczywiście mecz przy obiedzie w niedzielę z rodziną. ⚫🔵
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Dzonyy »

Speaker pisze: 16 wrz 2022, 09:19 Nie iść na wymianę ciosów lecz rozegrać to dobrze taktycznie. Oni są w gazie, są nakręceni, ale jeżeli zagramy dobrze w destrukcji chociażby tak jak w tym roku na wyjeździe z Napoli, to wybijemy im grę z głowy, a LM10 powinien coś wcisnąć z kontry.
Dałbym Asllaniego w miejsce nieobecnego Hakana, no ale pewnie wystąpi Heniu.
Ja myślę, że Heniu sobie odpocznie i zobaczymy Gagliardinho :)

Ciężki mecz. Udinese w bardzo wysokiej formie w dodatku mecz o 12:30 i raczej nie mam dobrych wspomnień z tych spotkań.

Najważniejsze są 3pkt i będę się cieszył nawet jak zagramy jak z Toro.

Forza Inter!
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: nicolas80 »

W niedzielę zapowiada się ciężka przeprawa z wymagającym przeciwnikiem który jest na fali.
Trzeba podejść do tego spotkania z pełną koncentracją i udowodnić swoją wyższość.
W tym meczu postawiłbym na:
Handa(Onana);Skriniar,DeVrij(Acerbi),Bastoni;Dumfries,Barella,Brozović,Miki(Gags),Darmian,Dzeko,Lautaro.
Przewiduje zwycięstwo Interu 2-0.
Forza Inter.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Jak wyżej opinia, pięknie było by gdyby zwycięstwo Interu dało nam radość na całą niedzielę, też liczę na zwycięstwo choć będzie ciężko 2-1 ,Lautaro i Dumfries Forza Inter ⚫🔵⚫🔵👍👍
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Dzonyy »

Dramat. Nic nie działa.

Wygladamy jak Wisła Krakow. Czas Szymka w Interze chyba zbliża się ku końcowi.

EDIT: Myślałem, ze gorzej niż Bastoni się dzisiaj nie da zagrać, ale Szymek wpuścił Dewryja ;)
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: andyvdm »

Krótko mówiąc katastrofa. Nic póki co nie zapowiada lepszej gry i trzeba przyjąć do wiadomości walkę o top 4 w tym sezonie
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Kebo »

Absolutny upadek. Dejan Stanković zapraszamy bo na nikogo z mocniejszym nazwiskiem nas nie stać.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Odet »

nicolas80 pisze: 16 wrz 2022, 11:37
Przewiduje zwycięstwo Interu 2-0.
Wielkie brawa dla Udinese. Byli zdecydowanie lepsi, szybsi, dokładniejsi, silniejsi fizycznie i mentalnie.

Z Udine przywozimy 0 pkt, a powinniśmy przywieź TRENERA Sottila.

Bez wątpienia mamy na ławce trenera debila, największego trenerskiego idiotę w lidze.
Chłop na nieustannie presujące Udinese wychodzi Dzeko i Darmianem w podstawie. To tak jakbyśmy od razu wyszli w 9tkę.
W 30 min zmiana (sam pomysł zmiany dobry): wprowadzenie najbardziej surowego piłkarza ligi Gagliardiniego... Przecież nawet nasi piłkarze nie chcą mu podawać, bo on piłki nie umie przyjąć... Czyli od 30 minuty gramy w "ósemkę" i do tego Handa na bramce.

Handa oczywiście w formie, 2 razy ładnie za piłką wodził jak wpadała do bramki. Teraz wystarczy nawet strzelać prosto w Handę, bo i tak nie obroni, jak przy 3 golu.

Oczywiście zaraz znajdą się kibice-janusze, co napiszą że mecz był ładny, akcja za akcję. Tymczasem my nie gramy nic. Totalny bałagan, zero stylu, kopanina, nikt nie wie co ma robić. Chaos.
Nie widzę w kadrze żadnego piłkarza, który przy tym trenerze zanotował POSTĘP, a Wy widzicie???????

Zmiana trenera, JUŻ, TERAZ, NATYCHMIAST (pisałem o tym już przed Torino). Zaraz będzie za późno, pucharów za rok nie będzie.

Pozdr.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Speaker »

Udinese zwłaszcza ostatnie pół godziny bardzo nas zdominowali i zasłużenie wygrali. U nas chyba najlepiej wyglądał dziś Edin Dżeko. :)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Raffal »

Cala pomoc gra 20-30m za gleboko, no tak ale wyzej trzeba miec wizje. Z tylu mozna sobie klepac bo miejsca duzo. Z taka pomoca gleboko ustawiona nie da sie grac szybko. Lagabdo przodu to nasz pomysl ale w sumie od czasow conte. Przy takiej taktyce to musi byc indywidualnosc a takiej obecnie brak. U nas pomocnicy prawie nie zdobywaja przestrzeni a Barella to zjazd formy totalny.
Barella, Skriniar, Bastoni, Brozovoc totalnie bez formy. de vrji to w chwili obecnej mocny przecietniak bardzo przecietniak
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: nicolas80 »

Ten projekt się już skończył. Ta drużyna już osiągnęła maksimum w zeszłym sezonie. Inzaghi jechał na mentalu i przygotowaniu Conte i dlatego taj graliśmy na początku poprzednich rozgrywek.
Sam trener nic nie pomoże musi nastąpić rewolucja i budową nowej drużyny.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: zemaria »

Tylko jakiś szaleniec chyba myślał, że w 30 minucie po wejściu Gagliardiniego na plac możemy to wygrać. Inzaghi stracił kontrolę, piłkarze są fizycznie nieprzygotowani. Biorąc pod uwagę jak ten klub działa od nastu lat szykuje się zwolenienie. Walka o top4 będzie ciężka.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Mora »

Odet pisze: 18 wrz 2022, 14:37Zmiana trenera, JUŻ, TERAZ, NATYCHMIAST (pisałem o tym już przed Torino).
No dobra i kto za niego?

Odet pisze: 18 wrz 2022, 14:37Zaraz będzie za późno, pucharów za rok nie będzie.
Wyluzuj, ta liga jest tak słaba, że o TOP4 jestem spokojny. Względnie spokojny ;)

nicolas80 pisze: 18 wrz 2022, 15:20 Ten projekt się już skończył. Ta drużyna już osiągnęła maksimum w zeszłym sezonie. Inzaghi jechał na mentalu i przygotowaniu Conte i dlatego taj graliśmy na początku poprzednich rozgrywek.
Sam trener nic nie pomoże musi nastąpić rewolucja i budową nowej drużyny.
A nicolasowi ktoś się chyba na konto włamał, nie poznaję naszego forumowego optymisty ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Orzeu »

Fatalna obrona
Fatalny bramkarz
Fatalne przygotowanie fizyczne

Poszliśmy na wymianę ciosów z Udinese w drugiej połowie, które fizycznie nas stłamsiło. Handanović piłkarsko po drugiej stronie rzeki już jest i jeśli Inzaghi tego nie dojrzy to już niebawem się pożegnamy (gdyby Moratti był właścicielem to jutro byśmy mieli nowego trenera).
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Speaker »

Też się zastanawiam Czy zmiana trenera za wiele zmieni?
Przegrywamy do tej pory z zespołami, które są jakościowo na dobrym poziomie, 3 spotkania wyjazdowe, a Lazio z nami akurat zagrało świetny mecz.
Co do wypowiedzi nicolasa80 nie do końca się zgodzę. Nie sądzę że z tej kadry nie dałoby się nic zrobić, ale ja problemu upatruję w tym ,że ta kadra jest zbyt wąska. Bądźmy szczerzy - niby utrzymany skład, tyle że w tamtym sezonie nasi podstawowi pomocnicy byli w znakomitej formie (Brozo,Barella,Calha). Do tego trzeba wspomnieć o Perisiciu, który praktycznie sam w pojedynkę ogarniał lewe wahadło na super poziomie. Kadra ogółem jednak jest średnia i jak wylatuje Lukaku i Calha np. tak jak dziś, to nasze pole manewru ofensywie znacznie się zmniejsza. Do tego dziś słabo zagrał Lautaro i ogólnie przeciętna gra wszystkich to za mało na Udinese w gazie.
I podsumowując moją wypowiedź, chcę zwrócić uwagę, że zrzucanie całej winy na trenera jest błędem wg mnie. Bardziej trzeba zwrócić uwagę i zastanowić się nad ogólną jakością tego składu.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: SETE »

nicolas80 pisze: 16 wrz 2022, 11:37 W niedzielę zapowiada się ciężka przeprawa z wymagającym przeciwnikiem który jest na fali.
Trzeba podejść do tego spotkania z pełną koncentracją i udowodnić swoją wyższość.
W tym meczu postawiłbym na:
Handa(Onana);Skriniar,DeVrij(Acerbi),Bastoni;Dumfries,Barella,Brozović,Miki(Gags),Darmian,Dzeko,Lautaro.
Przewiduje zwycięstwo Interu 2-0.
Forza Inter.


Nicolas :) No jak już u Ciebie nie ma optymizmu to musi być naprawdę zle. Wnioski dobre , spokojnie pod tym się podpisuje. Szkoda , ze aż 8,5 miesiąca potrzebowałeś żeby to zrozumieć, ale lepiej późno niż wcale ;)

Od siebie dodam, ze do momentu przekazania Interu przez Zhanga nowemu właścicielowi nic na lepsze się nie zmieni. Będzie tylko zjazd. Ta formuła się wyczerpała w lato 2021 a na ten moment nie ma niczego na czym można budować optymizm
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: miniu86 »

Przed nami przerwa na reprezentacje, za Interem bardzo słaby początek sezonu. 3 porażki w 7 meczach, brak kontroli nad meczami, słaba forma fizyczna, problemy z koncentracja, słaba gra obronna, dużo machania łapami.
Zaczyna to trochę wyglądać jakby Inzaghi tracił koncept.
Tracił drużynę i ogólnie sezon. Jeszcze sporo meczów przed nami, ale nie ma co ukrywać, następna faza gier, ta do mundialu, będzie bardzo ważna i da nam odpowiedz czy jest bardzo źle, czy może da się to odratować. Póki co czuje na prawdę zły vibe.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Kebo »

Speaker pisze: 18 wrz 2022, 16:29 Też się zastanawiam Czy zmiana trenera za wiele zmieni?
Przegrywamy do tej pory z zespołami, które są jakościowo na dobrym poziomie, 3 spotkania wyjazdowe, a Lazio z nami akurat zagrało świetny mecz.
Co do wypowiedzi nicolasa80 nie do końca się zgodzę. Nie sądzę że z tej kadry nie dałoby się nic zrobić, ale ja problemu upatruję w tym ,że ta kadra jest zbyt wąska. Bądźmy szczerzy - niby utrzymany skład, tyle że w tamtym sezonie nasi podstawowi pomocnicy byli w znakomitej formie (Brozo,Barella,Calha). Do tego trzeba wspomnieć o Perisiciu, który praktycznie sam w pojedynkę ogarniał lewe wahadło na super poziomie. Kadra ogółem jednak jest średnia i jak wylatuje Lukaku i Calha np. tak jak dziś, to nasze pole manewru ofensywie znacznie się zmniejsza. Do tego dziś słabo zagrał Lautaro i ogólnie przeciętna gra wszystkich to za mało na Udinese w gazie.
I podsumowując moją wypowiedź, chcę zwrócić uwagę, że zrzucanie całej winy na trenera jest błędem wg mnie. Bardziej trzeba zwrócić uwagę i zastanowić się nad ogólną jakością tego składu.
Gościu Ty oglądasz mecze? Widzisz jaki jest "poziom" taktyki, zmian i przygotowania fizycznego? Kto odpowiada w dużej mierze za formę zawodników ? Na pewno nie trener... tutaj NIKT podkreślam NIKT nie zaliczył progresu odkąd ten parodysta jest na ławce, a potencjał w takich graczach jak Bastoni, Barella czy też Martinez jest niebywały.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: Stachoo »

W "placku i pokemonie" potencjał niebywały?

A tak serio to racja. Potrzrbs kogoś nowego na ławkę, kto odstawi na rezerwę laserokokiego i nie da powstać z ławki Gagliardiniemu.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: 7. kolejka Serie A: Udinese - Inter

Post autor: rafi27 »

Może to czysta statystyka, ale po meczu z Udinese powoli się wypisujemy z szans na scudetto....
Przynajmniej potwierdzają to w większości przypadków statystyki: o sezonu 1994-95 kiedy to za zwycięstwo dostaje się 3 punkty, czyli na 27 lat tylko w 5 przypadkach (i zawsze to było juve-->1995, 2013, 2016, 2017 i 2020) ktoś kto wygrywał scudetto miał 5 porażek lub więcej....zazwyczaj tą granicą jest liczba 4 porażek w sezonie. A my po meczu z Udinese mamy już 3 porażki i jeszcze mnóstwo ciężkich meczy, co oznacza mniej więcej tyle, że musielibyśmy wygrywać prawie wszystkie mecze i jakiś kilka tylko zremisować, o nie przegrywaniu już nie wspominając....
Może to tylko statystyka, a może matematyka.....zobaczymy na koniec sezonu czy to się potwierdzi...
:hahaha:
ODPOWIEDZ