Simone Inzaghi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Simone Inzaghi

Post autor: domin98 »

Sempre_Inter pisze: 19 wrz 2022, 11:06
Odet pisze: 19 wrz 2022, 10:26
domin98 pisze: 19 wrz 2022, 08:51 Trudno o optymizm. Zaraz sezon może być stracony.
Jak pisałem to tydzień temu to się śmiałeś, były głupie minki, minusowanie i szydzenie.
Fajnie chociaż, że teraz zaczynasz przecierać oczy.

Pozdr.
Gdyby Moratti był prezesem, dziś głównym newsem byłoby zwolnienie Szymona. Mamy podobno problem do juve, otóż w jednym i drugim zespole nic nie działa i zarząd najchętniej podjąłby decyzje o zwolnieniu trenera. Jednakże nie ma kasy ani na odprawę, ani na nowego trenera. Poza tym, jeśli Szymek zostałby zwolniony, kto na jego miejsce? Stanković? Jednakże jaką on daje nam gwarancję?
My w tym momencie wyglądamy tragicznie fizycznie to raz. Dwa, że pod firmą są wszyscy kluczowi gracze z Brozo na czele. Chorwat do tej pory był mózgiem naszej drużyny, jeśli on jest w tragicznej formie, cała nasza gra leży. Kolejnym problemem jest nasza obrona. Dotychczas nasze trio wyglądało jak monolit, natomiast teraz jak dzieci we mgle. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie co się z nimi stało, co gorsza wygląda na to, ze Szymon również.
Zastanawia równiez fakt, że pierwszym wyborem trenera do pomocy jest RG. Chłop przy całej sympatii, zatrzymał się w rozwoju kilka lat temu i jest gwarantem mocno średniego poziomu.
No właśnie, opcje jego zastępstwa też mnie nie przekonują. Nawet De Zerbi nie jest już wolny. Jeśli problemem jest przygotowanie fizyczne (a moim zdaniem coraz więcej na to wskazuje), to niestety ale gówno może z tego być. Z tego biorą się potem problemy, bo zawodnicy nie dojeżdżający fizycznie do przeciwników automatycznie tracą pewność siebie (np. obrońcy). Ciężko z tego wyjść.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Dzyl »

Dawać Stankovicia na ławkę. Pensja pewnie niewielka więc duzo nie ryzykujemy. Kontrakt na rok i zobaczymy jak sobie poradzi. Ryzyko nieduże, a może okaże się strzałem w 10. W Crvenie zrobił dobrą robotę, ma jaja i charakter, w przeciwieństwie do Simone.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Sempre_Inter »

Dzyl pisze: 19 wrz 2022, 11:47 Dawać Stankovicia na ławkę. Pensja pewnie niewielka więc duzo nie ryzykujemy. Kontrakt na rok i zobaczymy jak sobie poradzi. Ryzyko nieduże, a może okaże się strzałem w 10. W Crvenie zrobił dobrą robotę, ma jaja i charakter, w przeciwieństwie do Simone.
Problemem dla naszego zarządu i juve z Maxem jest fakt, że nie stać nas na opłacanie 2ch pensji.
Jeśli nie zostanie rozwiązany problem przygotowania fizycznego, to nikt tutaj nie zrobi wyniku. Znamienny jest fakt, że w 7 spotkaniach Brozo wyłapał już 5 żółtych kartek. Facet jak i nasi obrońcy nie dojeżdżają fizycznie w każdym spotkaniu.
Ryba psuje się od głowy, skoro zawodnicy widzą, że w Steven chce porzucić tonący okręt i na gwałt szuka oszczędności oraz nowego kupca, to i w ich głowach zapewne rodzi się zwątpienie co do projektu zwanego Inter.
Obyśmy szybko znaleźli kupca na Inter, inaczej ta drużyna się rozsypie. Najpierw mentalnie, a później i część może zechcieć kontynuować kariery w bardziej stabilnych finansowo klubach, vide Skriniar w PSG. A jeśli wypadnie jeden trybik, może to spowodować efekt śnieżnej kuli. Nie chcę powrotu mrocznych lat z Mudzyngajami, Belfodilami i tym podobnymi wynalazkami, bo to równia pochyła. Zbyt długo to trwało, zanim wrociliśmy do LM, nie mówiąc o walce o Mistrzostwo.
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Wirtuoz »

Dzyl pisze: 19 wrz 2022, 11:47 Dawać Stankovicia na ławkę. Pensja pewnie niewielka więc duzo nie ryzykujemy. Kontrakt na rok i zobaczymy jak sobie poradzi. Ryzyko nieduże, a może okaże się strzałem w 10. W Crvenie zrobił dobrą robotę, ma jaja i charakter, w przeciwieństwie do Simone.
Jak ryzyko jest nieduże? Jeśli okaże się być słabym trenerem to ryzykiem może być utrata miejsca gwarantującego grę w LM w następnym sezonie. Prowadzenie Crveny, która jest hegemonem w serbskiej lidze i prowadzenie Interu to dwie różne książki, dwa kompletnie różne gatunki literackie. Poza tym zadałem sobie trud i sprawdziłem jakim ustawieniem grał Stanković w Crvenie i było to 4-2-3-1, do którego my nie mamy obecnie kadry.

Podgardlak zawodzi na całej linii w tym sezonie, najwyraźniej źle zaplanował przygotowania przedsezonowe i wyniki tego widzimy w tym momencie, ale wątpię, by braki kondycyjne w magiczny sposób miał naprawić nowy trener i to w dodatku taki bez doświadczenia w wielkiej piłce.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Jaszczu91 »

Jeśli ktoś liczy, że Stanković będzie zbawcą Interu to jest bardzo naiwny i myśli życzeniowo. Z całym szacunkiem dla Dejana. Jako piłkarz był wybitną osobowością, ale jako trener jest nikim w europejskim czy nawet włoskim podwórku. Piszecie a złym przygotowaniu fizycznym zespołu do sezonu. Pełna zgoda. Widać gołym okiem, że nie ma tej iskry w zawodnikach. Czy zmiana trenera spowoduje, że kondycja naszych graczy nagle wzrośnie i zaczną wygrywać? No chyba nie...
Inzaghi popełnia sporo błędów personalnych w tym sezonie i jeszcze wiele popełni. Jednak uważam, że na zwalnianie Szymona jest za wcześnie. Dajmy mu czas na wyjście z kryzysu przynajmniej do mundialu. Jeśli nie ogarnie to myślę, że listopad będzie najlepszym czasem na zmiany.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Jaszczu91 pisze: 20 wrz 2022, 09:00 Inzaghi popełnia sporo błędów personalnych w tym sezonie i jeszcze wiele popełni.
Jakich konkretnie? I kogo miał wystawiać w zamian?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Ogladaliście mecz Milan-Napoli? Jak tak się spojrzy na średnią wieku piłkarzy na boisku, jak się spojrzy na pozyskanych w mercato piłkarzy przez Milan i Napoli ,to naprawdę trzeba powiedzieć że zrobili oni spore postępy. Jak się porówna ich składy do naszego , to widać że i liczebnie i wiekowo jest spora różnica.

Ktoś powie może, że Inzaghi ma podobny skład do Conte. Tacy piłkarze jak Darmian, D'Ambrosio czy nawet Brozo i de Vrij są 3 lata starsi. W międzyczasie wygrali wszystko we Włoszech i być może są też dodatkowe problemy z motywacją. Generalnie nasza rezerwa wygląda bardzo blado w tej chwili. Dużo już wiekowych zawodników i w sumie nikogo kto by wszedł i w pojedynkę trochę pociągnął grę, mógł mieć istotny wpływ na grę.

Dodatkowo ja muszę zaznaczyć że jak przychodzi Inzaghi, to wymagało się od niego jedynie top 4 z ta kadra co objął. Ale zrobił wyniki i oczekiwania wzrosły natomiast kadra się nie zmieniła.


Jeszcze tak sobie myślę, że zarząd wiedział o tym wszystkim i miał dużo większe plany, ale po prostu nie było nas stać aby to zrealizować.
Wystarczy sobie wyobrazić jakby to było gdyby przyszli ci zawodnicy, których chciano sprowadzić typu nawet Ederson,Akanji,Udogie. Nie udało się wypożyczyć Chalobaha, ledwo przyszedł 35 letni Acerbi. Myślę że byłoby dużo lepiej od razu ,dużo więcej opcji dla Szymona, A trzeba zaznaczyć że nie są to jakoś bardzo drogie transfery, które właśnie takie kluby jak na Napoli czy Milan zrobiły, przykładem Gruzin z Dinamo Batumi, który kosztował Napoli 15 mln euro.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Simone Inzaghi

Post autor: nicolas80 »

Pomału kurz odapa po żenującym występie z Udine. Każdy się zastanawia co się dzieje z tym zespołem. Kryzysy się zdarzają każdemu a sztuką jest z niego wyjść.
Na pewno przyczyn jest wiele jednak w pierwszej kolejności za tą nijakość i impotencję odpowida trener. Czy zmiana trenera w tym momencie ma sens?
Miom zdaniem nie. Do końca roku zostało 8 spotkań ligowym + mecze w LM i praktycznie wszytkie spotkania odbędą się w październiku. Żaden nowy trener nie ma czarodziejskiej różdżki i nie będzie w stanie w tak krótki czasie wprowdzić swojego pomysłu na grę.
W zawiązku z tym że dla mnie najważniejsze jest dobro klubu to życzę Iznaghiemu na uzdrowienie i odbudowanie drużyny w celu szybkiego powrotu na zwycięską ścieżkę. Na tą chwilę w tabeli nie ma draamtu i jeszcze wszystko możliwe. Wszystko na to wzkazuje że od przyszłego sezonu będziemy oglądać inny nowy Inter dlatego to tym bardziej trzeba kibicować żeby w tym sezonie udało się zrealizować główny cel czyli scudetto.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Mora »

Speaker pisze: 20 wrz 2022, 09:17
Jaszczu91 pisze: 20 wrz 2022, 09:00 Inzaghi popełnia sporo błędów personalnych w tym sezonie i jeszcze wiele popełni.
Jakich konkretnie? I kogo miał wystawiać w zamian?
Pytanie nie do mnie, ale domyślam się, że może chodzić o usilne wystawianie słupa soli Handanovicia kosztem Onany. Dawałbym też więcej minut Asllaniemu zamiast tej pokrace Gagliardiniemu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Mora pisze: 20 wrz 2022, 09:39
Speaker pisze: 20 wrz 2022, 09:17
Jaszczu91 pisze: 20 wrz 2022, 09:00 Inzaghi popełnia sporo błędów personalnych w tym sezonie i jeszcze wiele popełni.
Jakich konkretnie? I kogo miał wystawiać w zamian?
Pytanie nie do mnie, ale domyślam się, że może chodzić o usilne wystawianie słupa soli Handanovicia kosztem Onany. Dawałbym też więcej minut Asllaniemu zamiast tej pokrace Gagliardiniemu.
No wiesz ale to jest swoją drogą też super podsumowanie tego jakie my mamy alternatywy skoro Ty piszesz o tym że można by było zmienić bramkarza. :)
A też nie oszukujmy się że handanović jest odpowiedzialny za wszystkie bramki co my traciliśmy, a jednak wolałbym żebyśmy rozmawiali o zawodnikach z pola i no właśnie... W sumie jedyną niewykorzystaną alternatywą jest 20-letni Asllani, który grał w towarzyskim meczu z Villareal, więc coś tam też można o nim powiedzieć.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

nicolas80 pisze: 20 wrz 2022, 09:38 żeby w tym sezonie udało się zrealizować główny cel czyli scudetto.
Żeby w tym sezonie udało się zrealizować cel top 4 i powalczyć w Lidze Europy i będzie dobrze. Tak bardziej realistycznie wg mnie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Odet »

Już zaczynam rozumieć co poniektórych.

Z klubu mającego bić się o mistrza staliśmy w ciągu sierpnia-września klubem który walczy o top 4 w ostateczności o top 6. Staliśmy się drugim Lazio, klubem z pogranicza topu.
A na taki klub (z pogranicza) Simone Podgardlak Inzaghi nadaje się idealnie. Dlatego według Was musi zostać.

Wszystko jasne. Forza Inter.

Pozdr.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Odet pisze: 20 wrz 2022, 10:22 Już zaczynam rozumieć co poniektórych.

Z klubu mającego bić się o mistrza staliśmy w ciągu sierpnia-września klubem który walczy o top 4 w ostateczności o top 6. Staliśmy się drugim Lazio, klubem z pogranicza topu.
A na taki klub (z pogranicza) Simone Podgardlak Inzaghi nadaje się idealnie. Dlatego według Was musi zostać.

Wszystko jasne. Forza Inter.

Pozdr.
No np. taki Antonio Grzywacz Conte się nie nadawał, dlatego uciekał w podskokach jak mu zabrali tylko Hakimiego, więc Podgardlak wziął te robotę i jeszcze przytulił 2 puchary, a realnie miał mega szansę przytulić 3.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 20 wrz 2022, 10:22 Już zaczynam rozumieć co poniektórych.

Z klubu mającego bić się o mistrza staliśmy w ciągu sierpnia-września klubem który walczy o top 4 w ostateczności o top 6. Staliśmy się drugim Lazio, klubem z pogranicza topu.
A na taki klub (z pogranicza) Simone Podgardlak Inzaghi nadaje się idealnie. Dlatego według Was musi zostać.

Wszystko jasne. Forza Inter.

Pozdr.
Mnie to bardziej zastanawia czemu skoro Inzaghi się nie nadaje Ty chciałeś tutaj Motte, Bielse czy Stankovica? xD
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Simone Inzaghi

Post autor: nicolas80 »

Re: Simone Inzaghi
Post autor: Odet » 27 maja 2021, 21:11

Czekam na niego od odejścia Spalla.
Chyba się doczekam.

Pozdr.

Teraz na kogo czekasz?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Jaszczu91 »

Mora pisze: 20 wrz 2022, 09:39
Speaker pisze: 20 wrz 2022, 09:17
Jaszczu91 pisze: 20 wrz 2022, 09:00 Inzaghi popełnia sporo błędów personalnych w tym sezonie i jeszcze wiele popełni.
Jakich konkretnie? I kogo miał wystawiać w zamian?
Pytanie nie do mnie, ale domyślam się, że może chodzić o usilne wystawianie słupa soli Handanovicia kosztem Onany. Dawałbym też więcej minut Asllaniemu zamiast tej pokrace Gagliardiniemu.

No dokładnie. Dwie zmiany w Udinese w 30 minucie spotkania to dla mnie tez nie był dobry pomysł. Odstawienie Barelli w meczu z Bayernem. Można było mu dać odpocząć np w meczu z Cremonese.

Mimo kilku błędów, nadal uważam, że lepszego trenera niż Inzaghi Inter nie jest w stanie zatrudnić. Trzeba trochę więcej cierpliwości. Wyjście z kryzysu to kwestia czasu.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: jaszczomb »

Jeśli trener który w 30 minucie wprowadza Gagliardiniego czy uparcie trzyma się emeryta Handy mając lepszego w każdym aspekcie Onane jest najlepszym co możemy zatrudnić to niestety ale rysują się nad Interem już nawet nie chmury burzowe a prawdziwy huragan.
Jakakolwiek obrona obecnego trenera mija się z celem. To jego decyzje personalne (zarówno sztabowe jak i drużynowe) doprowadziły do tego, że na obecny Inter patrzy się jak na Inter późnego Stramy czy też końcowego Spalla.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

jaszczomb pisze: 20 wrz 2022, 15:29 Jeśli trener który w 30 minucie wprowadza Gagliardiniego czy uparcie trzyma się emeryta Handy mając lepszego w każdym aspekcie Onane jest najlepszym co możemy zatrudnić to niestety ale rysują się nad Interem już nawet nie chmury burzowe a prawdziwy huragan.
Jakakolwiek obrona obecnego trenera mija się z celem. To jego decyzje personalne (zarówno sztabowe jak i drużynowe) doprowadziły do tego, że na obecny Inter patrzy się jak na Inter późnego Stramy czy też końcowego Spalla.
Jak to napisałeś, to od razu mi się przypomniało jak pewnego razu na konfie po meczu Spall powiedział do dziennikarzy, że możecie ich policzyć, mam do dyspozycji 19 piłkarzy. :)
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Jaszczu91 pisze: 20 wrz 2022, 15:18 Dwie zmiany w Udinese w 30 minucie spotkania to dla mnie tez nie był dobry pomysł.
No te zmiany to było coś dziwnego myślę że dla każdego, ale z drugiej strony tak sobie pomyślałem gdyby ich zmienił w 60 min, to zmiennicy też by grali pół godziny. A tutaj zawodnicy dość szybko przy tak intensywnej grze rywala mieli już po żółtku, a do tego obaj grali źle. Obaj grali też ostatnio w lidze Mistrzów więc w sumie to nawet wyszło dość logicznie że zmiennicy dostali więcej czasu przy tej sytuacji.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Dzonyy »

Speaker pisze: 20 wrz 2022, 16:08
Jaszczu91 pisze: 20 wrz 2022, 15:18 Dwie zmiany w Udinese w 30 minucie spotkania to dla mnie tez nie był dobry pomysł.
No te zmiany to było coś dziwnego myślę że dla każdego, ale z drugiej strony tak sobie pomyślałem gdyby ich zmienił w 60 min, to zmiennicy też by grali pół godziny. A tutaj zawodnicy dość szybko przy tak intensywnej grze rywala mieli już po żółtku, a do tego obaj grali źle. Obaj grali też ostatnio w lidze Mistrzów więc w sumie to nawet wyszło dość logicznie że zmiennicy dostali więcej czasu przy tej sytuacji.
Ja zmianą Mikiego byłem bardzo zdziwiony, ale Bastoni wyglądał jakby dalej był pijany po sobotniej imprezie. Jego ściągnięcie było dla mnie dobrą decyzją. Zresztą Perreyra przestał tak później pomykać.
mebel
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: mebel »

Świetna to była zmiana. Zaczynasz mecz w miarę dobrym technicznie i mobilnym Mikitarjanem ale łapie kartke,więc panikujesz. Zespół ma problem, żeby utrzymać się przy piłce i wymienić 3 podania w kierunku bramki Udinese. Co robi maestro? A no wpuszcza nieruchawa bekę bez techniki, która sprawia, że jest jeszcze trudniej wymienić podanie w kierunku bramki rywala i trudniej wyjść spod pressingu. Sytuacja ta idealnie pokazuje kunszt trenerski tego osobnika. Zespół jest ograniczony, kadra jest źle skonstruowana ale trener robi bardzo dużo, żeby utrudnić wszystkim jak tylko się da. Asllani może grać tylko jako regista mimo, że w sparingach grał prawie na każdej pozycji w pomocy i pokazał, że jest więcej niż ciekawym graczem. Ale po co, lepiej wpuścić kłodę, która nie zrobi nic dobrego a tylko może zaszkodzic. Swoją drogą niesamowita wizja, że obunozny Asllani, z dobra technika i jakąś wizja gry nie może grać na mezzali według maestro a gagliardini bez techniki, bez szybkości, bez jakichkolwiek atutów piłkarskich już może. Absurd
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Kubus »

Fatalne przygotowanie zespołu do sezonu. Piłkarze wyglądają źle fizycznie, kontuzje złapali już po 7(!) kolejkach kluczowi zawodnicy Lukaku, Calhanoglu, oraz Brozovic, wszyscy mięśniowe(sic!). Oprócz tego obrona wyglada jakby pierwszy raz grała trójką obrońców a gra w tym zestawieniu od trzech lat wiec powinni się znać jak łyse konie i grać w opaskach na oczach.

Żaden piłkarz nie zanotował progresu. Piłkarze grają tak jak grali, lub gorzej. Nikt lepiej.

Nie wiem czy to efekt tego, że liga wystartowała wcześniej, czy zaburzyło to w jakiś sposób przygotowania do sezonu czy regenerację po poprzednim ale w takim klubie sztab musi rozwiązywać takie wyzwania. Obwiniam o to Simone Inzaghiego ponieważ to on dobiera sobie ludzi z którymi współpracuje.

Broniłem Inzaghiego. Podobał mi się Inter w zeszłym sezonie, grał ładną dla oka piłkę i nadal jestem daleki od stwierdzenie, że to efekt Conte. Zespół może grać piłkę poprzedniego trenera kilka meczy ale nie cały sezon. A Inter grał jako tako niezła piłkę cały sezon ostatecznie przegrywając scudetto w mojej opinii wąską ławką.

Ten sezon będzie zły. Po prostu. Nie jest jeszcze stracony ale nie ma żadnych, ale to żadnych przesłanek, że może być lepiej.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Simone Inzaghi

Post autor: bobogol »

Panie Trenerze, lipa jest o tyle że kadrowicze jeśli grali to zupełnie nie wyglądali na gości trawionych przez wielki kryzys. Trochę to nakazuje skupić uwagę na Panu, kurcze no.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Top włoskich szkoleniowców już w tym momencie. Cały czas się uczy, ale ma swój styl i radzi sobie! Miło dziś było słuchać p. Dariusza Szpakowskiego, który kilkakrotnie powtórzył, że Barca dostała szkołę od Interu i Bayernu. :)
Trener posiadający dużą wrażliwość, który buduje świetną atmosferę w drużynie. Forza Simone!
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: CzarodziejCzasu »

Dariusz Szpakowski wyrocznią futbolu.

Speaker przyznaj, że zaraz po napisaniu tego posta nie wytrzymales i z emocji sięgnąłeś głęboko do majtek, zupełnie nie wiedząc dlaczego.

Inzaghi to amator. Zdania nie zmieniam.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Ano taki mówisz amator, a 1. sezon lepszy od profesjonała, 4. trenera ostatniego rankingu trenerów :) -A. Conte. Jak będzie w drugim sezonie? Zobaczymy. Na razie LM na +, a to jak niedawno było pisane już sam niebagatelny zastrzyk finansowy dla klubu i nawet większy niż scudetto.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Kebo »

Speaker pisze: 27 paź 2022, 08:15 Ano taki mówisz amator, a 1. sezon lepszy od profesjonała, 4. trenera ostatniego rankingu trenerów :) -A. Conte. Jak będzie w drugim sezonie? Zobaczymy. Na razie LM na +, a to jak niedawno było pisane już sam niebagatelny zastrzyk finansowy dla klubu i nawet większy niż scudetto.
I co Ci z tego „zastrzyku” finansowego bo nie bardzo rozumiem. Jakieś transfery zimą? Lepsza oferta kontraktu dla Skriniara?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Wczoraj Steven wyraził dość jasno swoje oczekiwania względem Skriniara i to by się raczyło potwierdzać po tym jak zablokował gościa latem na rynku transferowym. Teraz mamy to co chcieliśmy -Milan jest kapitanem Interu. Reszta to już będzie decyzja piłkarza.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: CzarodziejCzasu »

O Chryste, czytam Speakera i widzę przed oczami wąsatego, ulanego Janusza sprzed telewizora, żlopiacego piwsko i ślepo wierzącego w propagandę sukcesu głoszona przez TVP info. No jak słowo daję
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

No właśnie. Też tak mi się wydawało od dłuższego czasu, że wizje które widzisz nie mają zbyt dużo wspólnego z rzeczywistością. :)

31.08.22
CzarodziejCzasu pisze: 31 sie 2022, 09:34 Dziś lub jutro Skriniar w PSG. Tak mówi mi przeczucie. Gość wygląda na opór wściekłego na próbę wypychania go z klubu pół okienka. Możliwe, że ma dość tego pie***lenia.

Czy tylko ja mam takie przeczucie
ODPOWIEDZ