Federico Dimarco

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Federico Dimarco

Post autor: Speaker »

Dla mnie cichy bohater wczorajszego meczu. (PW:Juve-Inter 2-4).
Po jego wejściu zaczęliśmy naciskać rywala nie do wytrzymania, nakręcał większość akcji z Ivanem. Potem jak został zmieniony to jeden komentator powiedział że on dostał wędkę od trenera, to w ogóle tak nie było, bo on został zmieniony z przyczyn taktycznych - on nie jest środkowym obrońcą.
Zyskał mnóstwo sympatii w moich oczach tym sezonem, ma odpowiednie cechy by reprezentować te barwy, w tej chwili mam na myśli zwłaszcza cechy charakterologiczne.
Także mocno bym się zastanowił nad jego oddawaniem do jakiegoś Torino. To tyle chciałem powiedzieć.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Federico Dimarco

Post autor: zoniek »

Również nabrałem sympatii do tego gościa. Braki techniczno/taktyczne nadrabia sercem i głośnym przywiązaniem do barw. Szkoda by było go oddawać, zwłaszcza, że to wychowanek. Na ławkę idealny.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Federico Dimarco

Post autor: domin98 »

zoniek pisze: 12 maja 2022, 12:06 Również nabrałem sympatii do tego gościa. Braki techniczno/taktyczne nadrabia sercem i głośnym przywiązaniem do barw. Szkoda by było go oddawać, zwłaszcza, że to wychowanek. Na ławkę idealny.
Technicznie to on akurat jest bardzo dobrze wyszkolony
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Federico Dimarco

Post autor: Raffal »

Świetny zadaniowiec, robi różnicę w sytuacji gdy trzeba gonić wynik + wychowanek z sercem. Oby grał tak dalej.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Federico Dimarco

Post autor: Jaszczu91 »

Dimarco to fajny chłopak i do tego wychowanek ale dla mnie za słaby jak na Inter. Atmosferowicz na zmianę i tyle.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Federico Dimarco

Post autor: CzarodziejCzasu »

Obrzydliwy zawodnik
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Re: Federico Dimarco

Post autor: kibix »

Wyjątkowo muszę się zgodzić z tym wiecznym malkontentem pseudo magikiem. Dimarkowi zawsze będę wypominać, że celebrował bramkę przeciwko nam. Szkoda ze Gosens póki co nie dojeżdża i trzeba oglądać gracza z numerem 32
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Federico Dimarco

Post autor: Kebo »

Na lewej stronie musi zacząć grać Darmian, Di Marco czy Gosens to trupy.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Federico Dimarco

Post autor: Speaker »

Cóż, krytykowany przez niektórych osobników jako wahadłowy Dimarco wbił do kadry Italii i robi furorę. Inzi już wiesz co masz robić. :)

Dla porównania po wejściu Gosensa na boisko, 22 minuty, w tym czasie Anglia wbiła Niemcom 3 gole. Przypadek?
mebel
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Federico Dimarco

Post autor: mebel »

Speaker pisze: 27 wrz 2022, 10:37 Cóż, krytykowany przez niektórych osobników jako wahadłowy Dimarco wbił do kadry Italii i robi furorę. Inzi już wiesz co masz robić. :)
Szkoda, że wybitny taktyk Inzi woli na lewym wahadle grać trupem Darmianem, ewentualnie Gosensem. Dimarco na starcie sezonu jest dla tego taktycznego geniusza trzecim wyborem na lewe wahadełko. Inzi woli Dimarco w trójce obroncow lub na ławce rezerwowych. Pojechał Dimarco na kadrę, zagrał 2 super mecze na wahadle i ośmieszył decyzję Inzaghiego, który woli tam grać Darmianosem.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Federico Dimarco

Post autor: Speaker »

Tak, no podstawową rzeczą, która mi się nie podoba u Inzaghiego to jest taka jakaś jego impulsywność, szybka zmiana decyzji, żeby nie powiedzieć brak cierpliwości.
Jak już się decydujesz dać zawodnikowi szansę, to daj mu kilka meczów zagrać w podstawowym składzie żeby zbudować jego mental, a nie. To było widoczne teraz u Manciniego, który dał wczoraj bardzo podobny wyjściowy skład mimo, że z Anglikami zmienił dość szybko np. Barelle i wypaliło.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Federico Dimarco

Post autor: Kebo »

Przecież on na jakiej pozycji by nie grał z lewej strony to biega gdzie chce jak wolny elektron i masa bramek padła tamtą stroną gdy był na boisku. Zatem albo to on jest tak głupi albo "taktyk" Inzi daje mu wolną rękę. Teraz gdy mają grać bardziej defensywnie tym bardziej brak miejsca na jego radosną twórczość.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Federico Dimarco

Post autor: Speaker »

Kapitalny mecz(Inter-Viktoria,LM) naszego wychowanka i piękna owacja na stojąco w pełni zasłużona. Super współpraca z Basto no i z Alessandro na LŚO w obronie dużo lepiej to wygląda.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Federico Dimarco

Post autor: Orzeu »

czy Dimarco już uciszył wszystkich krytykantów, którzy mówili, że to zwykły średniak za słaby na Inter?

Świetny sezon rozgrywa 25-latek. Motor napędowy, prawdziwy Interista o dobrej technice i wybieganiu. Oby tak dalej
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Federico Dimarco

Post autor: VVujek »

Aż strach pomyśleć na jakim poziomie byłby obecnie gdyby nie ciężka kontuzja. Wychowanek i kapitan Milanu Calabria wygląda przy nim jak amator.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Federico Dimarco

Post autor: CzarodziejCzasu »

Orzeu pisze: 19 sty 2023, 11:13 czy Dimarco już uciszył wszystkich krytykantów, którzy mówili, że to zwykły średniak za słaby na Inter?

Świetny sezon rozgrywa 25-latek. Motor napędowy, prawdziwy Interista o dobrej technice i wybieganiu. Oby tak dalej
Orlowy polec w końcu na jakiś mecz a nie udajesz eksperta sprzed telewizora. Zrozumiałbys wówczas, że można nazwać zjawiskiem socjologicznym, że Dimarco jest obecnie piłkarzem w takiej drużynie.

Jest całkiem prawdopodobne, że Dimarco zrobiłby większą karierę w innym sporcie - ponieważ grać w. Piłkę specjalnie nie umie i w sumie wahadło to jedyna realna pozycja dla niego. A z drugiej strony anatonomicznie nie pasuje do tej roli - jak mówiłem weź pojedź na mecz, to zrozumiesz że on nie ma budowy ciała wahadlowego.

Jest również całkiem możliwe, że gdyby Bozia obdarzyła gościa choć odrobina talentu - to dziś byłby to piłkarz na miarę nawet Roberto Carlosa.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Federico Dimarco

Post autor: Dzonyy »

CzarodziejCzasu pisze: 20 sty 2023, 09:58
Orzeu pisze: 19 sty 2023, 11:13 czy Dimarco już uciszył wszystkich krytykantów, którzy mówili, że to zwykły średniak za słaby na Inter?

Świetny sezon rozgrywa 25-latek. Motor napędowy, prawdziwy Interista o dobrej technice i wybieganiu. Oby tak dalej
Orlowy polec w końcu na jakiś mecz a nie udajesz eksperta sprzed telewizora. Zrozumiałbys wówczas, że można nazwać zjawiskiem socjologicznym, że Dimarco jest obecnie piłkarzem w takiej drużynie.

Jest całkiem prawdopodobne, że Dimarco zrobiłby większą karierę w innym sporcie - ponieważ grać w. Piłkę specjalnie nie umie i w sumie wahadło to jedyna realna pozycja dla niego. A z drugiej strony anatonomicznie nie pasuje do tej roli - jak mówiłem weź pojedź na mecz, to zrozumiesz że on nie ma budowy ciała wahadlowego.

Jest również całkiem możliwe, że gdyby Bozia obdarzyła gościa choć odrobina talentu - to dziś byłby to piłkarz na miarę nawet Roberto Carlosa.
Opisz proszę budowę wahadłowego.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Federico Dimarco

Post autor: Speaker »

Ostatnio już dość dawno chwaliłem Di Marka 😊🤣 a od tej pory sporo się zmieniło...Fede nam rośnie z meczu na mecz!
Kapitalnie zaczął znów ten sezon I nie mam wątpliwości, że znalazłby się w TOP 3 najlepszych naszych zawodników na początku sezonu, a wydaje mi się że to jeszcze nie jest koniec! Brawo! :flaga:

https://youtu.be/_JNRdyKOtpI?feature=shared
buczek18
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2012, 11:50

Re: Federico Dimarco

Post autor: buczek18 »

Zdecydowanie się zgadzam. W końcu mamy spokój i stabilność na lewym wahadle.
Cieszy dodatkowo fakt, że jest to z krwi i kości Interista!
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Re: Federico Dimarco

Post autor: kibix »

Ja w niego nie wierzyłem, przyznaje się. Ale dobrą grą powoli zamazuje źle wrażenie które wywarl na mnie kiedyś, gdy jak był wypożyczony do Hellasu czy innej Parmy gdy bardzo celebrował bramkę przeciwko Interowi
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Federico Dimarco

Post autor: Speaker »

Niesamowity progres! Świetna technika pozwala mu na kolejne asysty. -Wczoraj doskonałe przyjęcie piłki przy akcji bramkowej dało mu przewagę paru metrów nad obrońcą, czas i miejsce na dobre dośrodkowanie. 👌
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Federico Dimarco

Post autor: Speaker »

Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Federico Dimarco

Post autor: Sempre_Inter »

CzarodziejCzasu pisze: 20 sty 2023, 09:58
Orzeu pisze: 19 sty 2023, 11:13 czy Dimarco już uciszył wszystkich krytykantów, którzy mówili, że to zwykły średniak za słaby na Inter?

Świetny sezon rozgrywa 25-latek. Motor napędowy, prawdziwy Interista o dobrej technice i wybieganiu. Oby tak dalej
Orlowy polec w końcu na jakiś mecz a nie udajesz eksperta sprzed telewizora. Zrozumiałbys wówczas, że można nazwać zjawiskiem socjologicznym, że Dimarco jest obecnie piłkarzem w takiej drużynie.

Jest całkiem prawdopodobne, że Dimarco zrobiłby większą karierę w innym sporcie - ponieważ grać w. Piłkę specjalnie nie umie i w sumie wahadło to jedyna realna pozycja dla niego. A z drugiej strony anatonomicznie nie pasuje do tej roli - jak mówiłem weź pojedź na mecz, to zrozumiesz że on nie ma budowy ciała wahadlowego.

Jest również całkiem możliwe, że gdyby Bozia obdarzyła gościa choć odrobina talentu - to dziś byłby to piłkarz na miarę nawet Roberto Carlosa.
Hirving Lozano - zje Seria A
Barella - placek
Di Marco - placek
i tak można by wymieniac i wymieniać :)

Ty jesteś Sasinem tego portalu. Jeśli mówisz, że będzie A, to jest B.
ODPOWIEDZ