Simone Inzaghi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Simone Inzaghi

Post autor: DonDawido »

Mam lekki dylemat jak ocenić tego naszego Szymka.

Z jednej strony - klub w chaosie, długoterminowa strategia wydaje się być bardziej mrzonką i narracją dla podtrzymania ducha niż faktycznym działaniem, problemy finansowe, opaska kapitańska przypominająca Wandę, bo wiesza się na połowie piłkarzy w szatni.
Z drugiej - od tego jest trener, aby nad takimi rzeczami choćby w jakimś stopniu zapanować, utrzymać dobre morale w zespole.

Nasz bilans ligowy jest wręcz komiczny, żenujący i nic nie usprawiedliwia tylu porażek, w dodatku z takimi rywalami. Tym bardziej, że na poważne klubu potrafimy się spiąć i zmotywować.
Mamy też wątpliwe decyzje transferowe, o których nie chcę nawet wspominać oraz niezrozumiałą dla mnie rotację zawodnikami.

Koniec końców, Inter raczej nie jest klubem (podkreślam - raczej, bo obecnie sam nie wiem jakim klubem jestesmy), który może sobie pozwolić na trzymanie w roli trenera gościa, co do którego po dwóch latach jest tyle wątpliwości. Są dobre strony, owszem, natomiast sytuacja jest kryzysowa i wymaga zmian.

Dlatego... odpowiednim pytaniem wydaje mi się "kto za Inzaghiego?", a nie "czy Inzaghi powinien polecieć?". I tu wcale nie ma łatwej odpowiedzi, a przynajmniej ja takiej nie widzę.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

DonDawido pisze: 13 mar 2023, 13:22 Mam lekki dylemat jak ocenić tego naszego Szymka.

Z jednej strony - klub w chaosie, długoterminowa strategia wydaje się być bardziej mrzonką i narracją dla podtrzymania ducha niż faktycznym działaniem, problemy finansowe, opaska kapitańska przypominająca Wandę, bo wiesza się na połowie piłkarzy w szatni.
Z drugiej - od tego jest trener, aby nad takimi rzeczami choćby w jakimś stopniu zapanować, utrzymać dobre morale w zespole.

Nasz bilans ligowy jest wręcz komiczny, żenujący i nic nie usprawiedliwia tylu porażek, w dodatku z takimi rywalami. Tym bardziej, że na poważne klubu potrafimy się spiąć i zmotywować.
Mamy też wątpliwe decyzje transferowe, o których nie chcę nawet wspominać oraz niezrozumiałą dla mnie rotację zawodnikami.

Koniec końców, Inter raczej nie jest klubem (podkreślam - raczej, bo obecnie sam nie wiem jakim klubem jestesmy), który może sobie pozwolić na trzymanie w roli trenera gościa, co do którego po dwóch latach jest tyle wątpliwości. Są dobre strony, owszem, natomiast sytuacja jest kryzysowa i wymaga zmian.

Dlatego... odpowiednim pytaniem wydaje mi się "kto za Inzaghiego?", a nie "czy Inzaghi powinien polecieć?". I tu wcale nie ma łatwej odpowiedzi, a przynajmniej ja takiej nie widzę.
Ogólnie bardzo fajny wpis.
Jeśli chodzi o nasz bilans, to zwróćmy uwagę, że mimo 8. porażek to nam daje nadal 2. miejsce w lidze, bo ten sezon jest dla wszystkich wymagający, a dołożyć trzeba, że byliśmy w Arabii, skąd przywieźliśmy Superpuchar, co nas kosztowało mecz z Empoli, no i mimo wszystko jesteśmy w 1/2 PW i gramy LM.

Jakby tak porównać to takie BVB ma już 6 porażek w lidze na mniej spotkań, które się gra w Bundeslidze.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Simone Inzaghi

Post autor: DonDawido »

Speaker pisze: 13 mar 2023, 15:23 Ogólnie bardzo fajny wpis.
Jeśli chodzi o nasz bilans, to zwróćmy uwagę, że mimo 8. porażek to nam daje nadal 2. miejsce w lidze, bo ten sezon jest dla wszystkich wymagający, a dołożyć trzeba, że byliśmy w Arabii, skąd przywieźliśmy Superpuchar, co nas kosztowało mecz z Empoli, no i mimo wszystko jesteśmy w 1/2 PW i gramy LM.

Jakby tak porównać to takie BVB ma już 6 porażek w lidze na mniej spotkań, które się gra w Bundeslidze.
W żadnym wypadku nie traktuj tego jako personalną docinkę, ale oglądanie się na kiepskie wyniki reszty ligi to można praktykować w Fiorentinie czy innym Udinese, które muszą liczyć na zadyszkę pozostałych zespołów żeby samemu wskoczyć na wyższe lokaty.
Jeśli Inter ma być ambitny, to sami powinniśmy nadawać tempo i ustawiać sobie poprzeczkę. Zakładam, że nikt w klubie nie akceptuje 8 porażek, niezależnie od tego, którą pozycję w lidze nam to daje. Odwracając ten tok myślenia - gdybyśmy nie frajerzyli z ogórkami, to De Laurentiis by tak nie pyszczył w wywiadach.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Ja nie odwołuje się do drużyn typu Udinese, które grają kilkanaście meczów w sezonie mniej od nas, bardziej wskazuje na wielkie kluby, które dość regularnie tracą ligowe punkty w tym sezonie, a są to uwaga - Liverpool, Chelsea, RM czy chociażby Bayern.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Simone Inzaghi

Post autor: SETE »

Don Davido. 8 porażek to jest katastrofa i mówi o tym historia , która pokazuje , ze wiele lat trzeba było czekać na taki sezon. Pokusze się o prognozę , ze jednak będziemy ten wynik srubowac i możliwe ze na 10 porażkach się nie skończy. Nie przemawia do mnie fakt , ze spinamy się na lepszych. To , ze wygraliśmy z Napoli , Milanem czy Atalanta w pierwszych miesiącach tego roku to nie znaczy ze do końca sezonu pokonamy Juve, Romę , Lazio czy Napoli. Mamy do końca sezonu bardzo ciężki kalendarz i jest duże prawdopodobieństwo wypadnięcia z top4. Takie są fakty.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

SETE pisze: 13 mar 2023, 20:27 Don Davido. 8 porażek to jest katastrofa i mówi o tym historia , która pokazuje , ze wiele lat trzeba było czekać na taki sezon. Pokusze się o prognozę , ze jednak będziemy ten wynik srubowac i możliwe ze na 10 porażkach się nie skończy. Nie przemawia do mnie fakt , ze spinamy się na lepszych. To , ze wygraliśmy z Napoli , Milanem czy Atalanta w pierwszych miesiącach tego roku to nie znaczy ze do końca sezonu pokonamy Juve, Romę , Lazio czy Napoli. Mamy do końca sezonu bardzo ciężki kalendarz i jest duże prawdopodobieństwo wypadnięcia z top4. Takie są fakty.
Fakty nie trafiają do miłośników Inzaghiego. To jest jak sekta, jak wiara w PiS.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Towarzysz »

Tom_Hardy pisze: 13 mar 2023, 20:34
SETE pisze: 13 mar 2023, 20:27 Don Davido. 8 porażek to jest katastrofa i mówi o tym historia , która pokazuje , ze wiele lat trzeba było czekać na taki sezon. Pokusze się o prognozę , ze jednak będziemy ten wynik srubowac i możliwe ze na 10 porażkach się nie skończy. Nie przemawia do mnie fakt , ze spinamy się na lepszych. To , ze wygraliśmy z Napoli , Milanem czy Atalanta w pierwszych miesiącach tego roku to nie znaczy ze do końca sezonu pokonamy Juve, Romę , Lazio czy Napoli. Mamy do końca sezonu bardzo ciężki kalendarz i jest duże prawdopodobieństwo wypadnięcia z top4. Takie są fakty.
Fakty nie trafiają do miłośników Inzaghiego. To jest jak sekta, jak wiara w PiS.
Akurat kiedy zaczynała się fajna, merytoryczna dyskusja, przyjemna do czytania
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

Towarzysz pisze: 13 mar 2023, 20:58
Tom_Hardy pisze: 13 mar 2023, 20:34
SETE pisze: 13 mar 2023, 20:27 Don Davido. 8 porażek to jest katastrofa i mówi o tym historia , która pokazuje , ze wiele lat trzeba było czekać na taki sezon. Pokusze się o prognozę , ze jednak będziemy ten wynik srubowac i możliwe ze na 10 porażkach się nie skończy. Nie przemawia do mnie fakt , ze spinamy się na lepszych. To , ze wygraliśmy z Napoli , Milanem czy Atalanta w pierwszych miesiącach tego roku to nie znaczy ze do końca sezonu pokonamy Juve, Romę , Lazio czy Napoli. Mamy do końca sezonu bardzo ciężki kalendarz i jest duże prawdopodobieństwo wypadnięcia z top4. Takie są fakty.
Fakty nie trafiają do miłośników Inzaghiego. To jest jak sekta, jak wiara w PiS.
Akurat kiedy zaczynała się fajna, merytoryczna dyskusja, przyjemna do czytania
Wybacz ale raczej w niczym nie skłamałem.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Orzeu »

UWIERZCIE W TEN INTER ZA TO, CO ZROBILIŚMY W LIDZE MISTRZÓW
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: jaszczomb »

Orzeu pisze: 13 mar 2023, 23:42 UWIERZCIE W TEN INTER ZA TO, CO ZROBILIŚMY W LIDZE MISTRZÓW
Nadźgany to do spania. Póki co jeszcze nic nie zrobiliśmy :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Orzeu »

jaszczomb pisze: 13 mar 2023, 23:45
Orzeu pisze: 13 mar 2023, 23:42 UWIERZCIE W TEN INTER ZA TO, CO ZROBILIŚMY W LIDZE MISTRZÓW
Nadźgany to do spania. Póki co jeszcze nic nie zrobiliśmy :)
Inzaghiemu to powiedz :-D
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: Simone Inzaghi

Post autor: pablo77 »

Jutro napiszę moje zdanie odnośnie przyszłości Inzaghiego po meczu. Radzę wyluzować trochę :-D
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Simone Inzaghi

Post autor: DonDawido »

Słuchajcie, a co jeśli ta cała afera, to po prostu albo kiepski włoski Zhanga albo kiepskie notowanie Inzaghiego?
Może Szymek zrozumiał, że ma być Top4 w Lidze Mistrzów i Top8 w lidze?
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Simone Inzaghi

Post autor: DonDawido »

Speaker pisze: 13 mar 2023, 18:43 Ja nie odwołuje się do drużyn typu Udinese, które grają kilkanaście meczów w sezonie mniej od nas, bardziej wskazuje na wielkie kluby, które dość regularnie tracą ligowe punkty w tym sezonie, a są to uwaga - Liverpool, Chelsea, RM czy chociażby Bayern.
Może to być jakiś punkt odniesienia, ale wciąż - wolę patrzeć na dobre wzorce, a nie na inne kluby w kryzysie. Pewnie, że będziemy gubić punkty i nie spodziewam się przejścia przez sezon bez porażki, bez wtopy tu czy tam.
SETE pisze: 13 mar 2023, 20:27 Don Davido. 8 porażek to jest katastrofa i mówi o tym historia , która pokazuje , ze wiele lat trzeba było czekać na taki sezon. Pokusze się o prognozę , ze jednak będziemy ten wynik srubowac i możliwe ze na 10 porażkach się nie skończy. Nie przemawia do mnie fakt , ze spinamy się na lepszych. To , ze wygraliśmy z Napoli , Milanem czy Atalanta w pierwszych miesiącach tego roku to nie znaczy ze do końca sezonu pokonamy Juve, Romę , Lazio czy Napoli. Mamy do końca sezonu bardzo ciężki kalendarz i jest duże prawdopodobieństwo wypadnięcia z top4. Takie są fakty.
W pełni się zgadzam - 8 porażek na tym etapie sezonu to jest tragiczny wynik dla Interu. I to, że mimo wszystko jesteśmy wiceliderem w ogóle mnie nie pociesza ani nie daje żadnej satysfakcji.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Jaszczu91 »

Pozycja vice lidera Interu w lidze jest wynikiem kryzysu Milanu, ujemnymi punktami Juventusu i zejściem półkę niżej Atalanty. W Serie A gramy słabo. Uważam, że w obecnym sezonie kadra Interu nie jest słabsza niż rok temu. Zdecydowanie zbyt często Inter gubi punkty. Nie ugramy 80 punktów, co według mnie jest granicą przyzwoitości. Za to trudno nie winić Inzaghiego.

Bronią go puchary i za to brawa. Jednak nie samymi wynikami trener żyje. Styl gry drużyny też ma wielkie znaczenie. Tutaj widzę największy regres. Non stop mamy jedną formację, jeden schemat rozegrania piłki, zero kreatywności na wahadłach. Nie widzę niczego ekstra, o czym można było by powiedzieć, że to pomysł trenera. Mam wrażenie, że Inzaghi pozwala piłkarzom na zbyt dużo. Widzę Bastoniego na pozycji lewoskrzydłowego, Mikiego zmuszonego wracać do pozycji stopera, Dimarco zakładającego pressing na bramkarzu rywali itp. To nie jest elastyczność taktyczna tylko nieodpowiedzialność. To powinno się zmienić. Nie było to widoczne w poprzednim sezonie a teraz jest normą w każdym meczu.

W mojej opinii na teraz powinniśmy poczekać na końcówkę sezonu. Rozegrać ją na spokojnie a później poszukać okazji na rynku trenerskim. Myślę, że z Inzaghim wyżej już nie podskoczymy. Uratować go może jedynie zdobycie dwóch trofeów co jest praktycznie nie możliwe z taką grą.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

Won frajerze z tego klubu! Ta drużyna nic nie potrafi! Wystarczy dać nam grać i gówno zrobimy!
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: jaszczomb »

Już czekam na kolejne gimnastyczne popisy niektórych jegomościów aby wytłumaczyć kolejną (już 9) wtope naszego taktycznego guru.
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Simone Inzaghi

Post autor: coco »

Za godzinę chcę przeczytać że pogonili parodystę. Tu nie ma nic, gość jeszcze wpuszcza Bellanove po pół roku bez gry 😂
Wyjazd amatorze ale już.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Simone Inzaghi

Post autor: mio85 »

Tak konsekwentnego trenera dawno w klubie nie było. Całe Włochy i pół Europy wie, że jak odda sie nam piłkę to Inzaghi jest obsrany. Jest tylko plan A.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Simone Inzaghi

Post autor: SETE »

9 porażka stała się faktem. Przepowiedziałem 13-14 także jest blisko. 5 ostatnich meczy w lidze to 3 porażki. Jedziemy ze średnia 1,85 pkt na mecz:) to jest średnia , która zazwyczaj powodowała zmiany na ławce trenerskiej. Terminarz dla nas łaskawy nie jest bo będzie raczej trudniej. No cóż pada ostatni chyba mit drużyny Simone , ze gramy dobrze z mocnymi. Nie ma znaczenia z kim gramy , jesteśmy przewidywalni do bólu , Podgardle jest rozczytane przez każdego trenera i jako ,ze jedynym planem taktyka z Piacenzy jest 352 z tysiącem wrzutek to nie widzę światełka w tunelu żeby coś ruszyło w tym sezonie. Zapowiada się koncertowe obsranie w lidze. Dla mnie Inzi może lecieć choćby już
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Odet »

Odet pisze: 18 wrz 2022, 14:51
Bardzo Podgardlaka chciałem u nas. To jednak za wysokie progi dla niego. WON natychmiast.

Pozdr.
Ja zdania od września nie zmieniłem.
Dobry trener, z taką kadrą, ograłby dziś Juventus.

Pozdr.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Seba »

Inzaghi by ten mecz wygrał, ale nie spodziewał się, że Allegro wystawi takich tuzów jak Soule, Fagioli i inny Gatti. Może w pucharze Maksymilian da pograć Primaverze, to Szymon coś wymyśli, aby awansować. Jutro z rana kolejne slajdy z poczynań taktycznych drużyny prowadzonej przez maestro.
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Chuchu »

Środkowi obrońcy biegający na skrzydłach, Barella wiecznie przyklejony do linii bocznej, ogromne dziury pomiędzy linią obrony i pomocy, Dzeko cofający się do rozgrywania, brak gry środkiem pola, pomimo trzech dobrych technicznie i wybieganych pomocników. Tak w tym sezonie widzę Inter Inzaghiego. Nie trzeba być trenerskim ekspertem, żeby widzieć, że Simone po prostu nie ma już pomysłu żeby coś zmienić. Miejsce w top4 póki co zawdzięczamy temu, że Milan i Roma grają tak samo ch*jowo, no i Juventus ma ujemne punkty.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Simone Inzaghi

Post autor: DonDawido »

Chuchu pisze: 20 mar 2023, 10:09 Środkowi obrońcy biegający na skrzydłach, Barella wiecznie przyklejony do linii bocznej, ogromne dziury pomiędzy linią obrony i pomocy, Dzeko cofający się do rozgrywania, brak gry środkiem pola, pomimo trzech dobrych technicznie i wybieganych pomocników. Tak w tym sezonie widzę Inter Inzaghiego. Nie trzeba być trenerskim ekspertem, żeby widzieć, że Simone po prostu nie ma już pomysłu żeby coś zmienić. Miejsce w top4 póki co zawdzięczamy temu, że Milan i Roma grają tak samo ch*jowo, no i Juventus ma ujemne punkty.
Płynność taktyczna i nieprzywiązywanie piłkarzy do pozycji to współczesny futbol, nie wiesz?! :D
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Vancore »

Od nastepnego meczu aby stworzyc jeszcze wieksza przewage w rozegraniu bramkarz bedzie mial wychodne, razem z acerbim beda rozgywali pod polem karnym a ze do takiego futbolu potrzeba odpowiedniego doswiadczenia to wroci Il capitano grande ssamir
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Odet »

Przyznam się, że w trakcie wczorajszego meczu z Juventusem, spodziewałem się ok 80 min zmiany Onany na Handanovica.
Handa jest wyższy od Onany i idealnie przydałby się w polu karnym Juve przy okazji gonienia wyniku. Podgardle wprowadził jednak Bellanove, widac inaczej chciał wstrząsnąć drużyna.
Nie udało się, niestety. Następnym razem koniecznie trzeba wpuścić Handę. Dzeko wrzuci ze skrzydła, a Handa głową wykończy przeciwnika.

Pozdr.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Seba »

Taktycznej brzebrzydłości Inzaghowej ciąg dalszy. Nowy mecz, nowe wnioski, stare problemy. To jest jakiś absurd po prostu.

Dwa Top Guny już pod polem karnym i oczywiście zdublowani ze sobą.
Obrazek

Acerbi wyżej niż pomocnicy i jeszcze instruuje wszystkich co mają robić :D
Obrazek

Acerbi znowu jako trequartista, czy uj wie kto. Tylko Lukaku znajduje się wyżej od niego.
Obrazek

Tutaj natomiast Darmian wyżej od pomocników.
Obrazek

Znowu Acerbi.
Obrazek

Hmm a kto to? Znowu Acerbi? Chyba mu lokalizator nawalił i facet się zgubił na boisku.
Obrazek

Kwintesencja gry obronnej Interu Szymona. Pomińmy na chwilę kwestię zagrania ręką, bo nie o to tutaj chodzi. Długa piłka od obrony i totalny rozgardiasz w szeregach Interu. Dimarco tradycyjnie na grzybach, pomocnicy w jakimś dziwnym trójkącie, a czterech zawodników Juve kompletnie niekrytych. Tych dwóch z piłką jednak nadal w niekorzystnej sytuacji, bo mają przed sobą czterech zawodników Interu. Było wiele czasu na przerwanie tej akcji lub wyprowadzenia Juve w pole odpowiednio się tylko ustawiając. Najlepiej oczywiście zwalić winę na sędziego.
Obrazek

Akcja toczy się dalej i dochodzi do kuriozalnej sytuacji. Wszyscy skupieni na piłce, kompletnie nie zainteresowani co się dzieje za ich plecami. Aż 5 zawodników biorących udział w akcji obronnej jak zahipnotyzowani podążają wzrokiem za piłką, a na bokach autostrada :o
Obrazek

Kostic dostaje piłkę, do zahipnotyzowanych dołącza Brozovic, a na prawej stronie nadal niekryty zawodnik, który może sobie usiąść, napić się herbaty, wstać i strzelić bramkę jeśli otrzymałby podanie. To jest jakaś abstrakcja, którą co mecz serwuje nam Inzaghi z piłkarzami.
Obrazek

Truskawka na torcie. Myślałem, że motyw kutangi wystąpił tylko w meczu ze Spezią, ale widać, że jednak jest to stały element ustawienia :oops: Jedni grają w linii, inni diamentem, a Inter gra kutangą :D Powiedzieć, że gramy chu*owo, to nic nie powiedzieć :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Simone Inzaghi

Post autor: DonDawido »

Inter gra kutangą, to wejdzie do kanonu tego forum. :D
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Simone Inzaghi

Post autor: bobogol »

kutang clan ain't nuthin ta fuck with
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Simone Inzaghi

Post autor: DonDawido »

Ten styl gry, to kutanaccio.
ODPOWIEDZ