1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Orzeu »

Najważniejszy mecz ostatnich tygodni już jutro. Drużyna jest w kiepskim momencie, ale pokazała nie raz, że na ciężkie mecze potrafi się spiąć. Damy radę?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Odet »

Czy wybitny taktyk Simone Inzaghi zwany Podgardlakiem zaskoczy Porto i wystawi na bramce Handanovica???

Na to pytanie i na wiele innych (np. czy Gaglia będzie neutralizować graczy z Portugalii), odpowiedź otrzymamy już jutro...

My musimy awansować, liczę na to, że zespół da radę. Inter pokaże charakter i jakość którą niewątpliwie piłkarze mają.

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Dzonyy »

Sytuacja jak przed meczem z barcelona. Posada trenera wisi na włosku i przed nami ciężki mecz w LM. Liczę, że dadzą rade bo dawno nas losowanie nie rozpieściło tak jak teraz.

Forza Inter!
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: DonDawido »

Kasy bym na nas nie postawił, ale kibicować będę. Choć nie wiem czy odważę się oglądać ten mecz. :D
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Speaker »

Orzeu pisze: 13 mar 2023, 11:54 Najważniejszy mecz ostatnich tygodni już jutro. Drużyna jest w kiepskim momencie, ale pokazała nie raz, że na ciężkie mecze potrafi się spiąć. Damy radę?
Najważniejszy mecz ostatniej dekady, a nawet ponad, no bo znaleźć się w 1/4 CL, to już super sprawa i z możliwoscią na więcej!

Chłopaki już pokazali w tym sezonie parę razy, że kiedy trzeba dają z siebie maxa i mam nadzieję, że jutro będziemy w dobrej dyspozycji, ale teren jest bardzo trudny i na pewno tego awansu jeszcze nie mamy w kieszeni, tylko trzeba będzie o niego dobrze powalczyć. Forza Inter!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Chuchu »

Każdy wynik dający wynik biorę w ciemno. Porto pewnie zdominuje początek meczu i trzeba ten początkowy napór przetrwać. Może tu paść dużo goli. Obstawiam Porto 2:3 Inter.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: IntNarcyz »

Sam niewiem co do wyniku, ale awansujemy dalej, Forza Grande Inter Sempre 🖤💙🖤💙🏆👍👍
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

DonDawido pisze: 13 mar 2023, 13:25 Kasy bym na nas nie postawił, ale kibicować będę. Choć nie wiem czy odważę się oglądać ten mecz. :D
JA stosuje znany mi manewr i stawiam na Porto i kupuje awans Interu do ćwierćfinału. :P
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Kubus »

Śmierdzi mi tu dogrywką na kilometr.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: SETE »

Najwazniejszy mecz sezonu. Sprawa jest bardzo prosta , pokonanie Porto to znaczne wzmocnienie budzetu Interu. Styl i personalia dzisiaj schodza na dalszy plan poniewaz liczy sie tylko zwyciestwo. Szanse na awans przed meczem oceniam na 55:45 dla nas. Licze, ze chlopaki sie zepną, mamy przewage 1 bramki i dodatkowo to nie my musimy atakowac, licze na jakis przeblysk z kontry stad nie chcialbym zobaczyc w 1 skladzie Dzeko , ktory jest totalnie wyjechany sezonem i nic nie daje od kilku miesiecy.
Nie chcialbym dogrywki a tym bardziej karnych gdyz dobrych wykonawcow u nas w druzynie prozno szukac.
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: pablo77 »

Powiem tak, Inzaghi balansuje nad przepaścią idąc po cienkiej linie. Jeszcze dużo może się wydarzyć ale jeżeli nie dałby rady przejść Porto to uważam, że mecz z Juve w niedziele powinien być jego pożegnalnym i w przerwie reprezentacyjnej należy się rozstać. Jeżeli odpadniemy z LM w 1/8 z Porto to ewidentnie drużyna zanotuje regres względem poprzedniego i nawet wygrana w pucharze Włoch tego nie zmieni. W Serie A już od stycznia nie liczymy się w walce o mistrzostwo gdzie w poprzednim sezonie walczyliśmy do ostatniej kolejki. Sezon zakończyliśmy z 84 pkt. Teraz mamy 50 pkt i 12 kolejek do końca. Mało prawdopodobne jest, że wszystko wygramy i skończymy sezon z 84+(86max) w zeszłym sezonie puchar włoch wygraliśmy więc trzeba by było to powtórzyć, żeby wyrównać poprzedni sezon a to wciąż jes za mało. Drużyna teoretycznie została wzmocniona według zarządu i trenera. Po za tym odpadnięcie z Porto a Liverpool'em to duża różnica. Maszyna kloppa w zeszłym sezonie doszła do finału i walczyła na 4 frontach do samego końca sezonu. Poza tym jeżeli dzisiaj odpadniemy to morale zespołu będą tak niskie, że top4 w Serie A może się wymknąć z pod kontroli. Nie mniej nie wykluczam scenariusza, że awansujemy i będziemy w grze o półfinał LM. Także nie skreślam Szymka jeszcze ale widzę jak mnóstwo błędów popełnia.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Speaker »

pablo77 pisze: 14 mar 2023, 16:11 Powiem tak, Inzaghi balansuje nad przepaścią idąc po cienkiej linie. Jeszcze dużo może się wydarzyć ale jeżeli nie dałby rady przejść Porto to uważam, że mecz z Juve w niedziele powinien być jego pożegnalnym.
Drużyna ostatnio dała ligową plamę, bez wdawania się w personalia, ale uważam, że jest jeszcze tak dużo do wygrania... no i jest przedwcześnie kogokolwiek przekreślać. 3x można by ograć zebrzastych w przeciągu miesiąca i od razu humorki by się wszystkim poprawiły. :) No ale dziś trzeba wygrać i jak rozumiem 1/4 było celem na ten sezon postawionym przez Zhanga, więc jak coś to konsekwencje pewnie będą, natomiast nie chcę o tym słyszeć bo pragnę oglądać ten zespół dalej w CL! :szal:

Osobiście liczę na przebłysk geniuszu La. Martineza i coś czuję jak Chuchu, że będzie pare bramek.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Piekarz »

Jestem tym meczem bardzo podniecony, nie mogę się doczekać. Będę kibicował bardzo bardzo gorąco. Kocham ten klub i ten klub zasługuje na ćwierćfinał. Forza Inter.
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: pablo77 »

Speaker pisze: 14 mar 2023, 17:28
pablo77 pisze: 14 mar 2023, 16:11 Powiem tak, Inzaghi balansuje nad przepaścią idąc po cienkiej linie. Jeszcze dużo może się wydarzyć ale jeżeli nie dałby rady przejść Porto to uważam, że mecz z Juve w niedziele powinien być jego pożegnalnym.
Drużyna ostatnio dała ligową plamę, bez wdawania się w personalia, ale uważam, że jest jeszcze tak dużo do wygrania... no i jest przedwcześnie kogokolwiek przekreślać. 3x można by ograć zebrzastych w przeciągu miesiąca i od razu humorki by się wszystkim poprawiły. :) No ale dziś trzeba wygrać i jak rozumiem 1/4 było celem na ten sezon postawionym przez Zhanga, więc jak coś to konsekwencje pewnie będą, natomiast nie chcę o tym słyszeć bo pragnę oglądać ten zespół dalej w CL! :szal:

Osobiście liczę na przebłysk geniuszu La. Martineza i coś czuję jak Chuchu, że będzie pare bramek.
Oczywiście, możemy jeszcze wygrać LM i nikt nie będzie zwalniać Inzaghiego... ALE jeśli dzisiaj przegra i odpadnie to jej nie wygra co za tym idzie - trzeba go zwolnić. Zgadzam się może się okazać, że zajmiemy 2 miejsce w lidze żółwi, wygramy puchar Wloch i superpuchar a do tego przy dobrym losowaniu 1/2 LM i będzie to nawet udany sezon. Natomiast to nie jest też tak że 'drużyna dała ostatnio ligową plamę" bo tak naprawdę dała ją już 8 raz w tym sezonie w lidze na 26 spotkań. Jeżeli w niedziele przegramy z Juve co jest prawdopodobne to będzie porażka co 3 mecz. To trochę słabo jak masz na 3 mecze 1 porażkę. Nie mniej zgadzam się, że z wieszaniem Inzaghiego trzeba poczekać przynajmniej do końca dzisiejszego meczu.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Co do samego meczu to uważam że Inter ma wszystko po swojej stronie. Wygrana pierwszego meczu wymusi na Porto otwartą grę o zwycięstwo. Inter będzie mogł nastawić się na kantrataki. Nie idzie nam gra atakiem pozycyjnym, lecz w kontrach możemy poszukać swojej szansy. Jedyna rzecz jakiej się obawiam to wysoki pressing ze strony gospodarzy i szybko zdobyta bramka. To mocno by skomplikowało nasza sytuację.

Dla bezpieczeństwa postanowiłem ze poświęcę te parę złotych i postawiłem na zwycięstwo Porto. Powinno pomóc :)
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

Po prostu wygrajny to kur.va. dzisiejszy mecz jednym z najwazniejszych w ostatnich latach i błagam nie obsrajmy się.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Mora »

Trup Dzeko w wyjściowej XI, oby Bośniak miał swój dzień. Ogólnie im bliżej meczu, tym większe mam obawy co do awansu...Skład nie powala, forma też, do tego ciężki teren. Jebać to, jedno jest niezmienne: Forza Inter!
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Towarzysz »

Wraz z Milanem pokazaliśmy Europie prawdziwe calcio, brawo chłopaki za awans, teraz tylko modlić się o derby Madonny w ćwierćfinale.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Dzonyy »

Auuuuuuu!

Coś pięknego! Forza Inter! Forza Onana!
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Odet »

Odet pisze: 13 mar 2023, 12:10

My musimy awansować
Zrobione, styl bez znaczenia. Udało się !!!

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Dzonyy »

PANIE ZHANG DZIĘKUJEMY ZA TOP8 W EUROPIE!
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Mora »

Inter w TOP8 w Europie. Zhang dotrzymał słowa.

Tylko wylosowanie Milanu może dać półfinał. Daj Bóg, żeby tak się stało.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: mio85 »

Oczywiście cieszy awans,ale... sposób bronienia w końcówce niegodny tych rozgrywek, trzeba to było robić zdecydowanie spokojniej i tylko indolencji graczy Porto zawdzięczamy brak straty gola. Absolutnie w ofensywie szorujemy po dnie. I ja wiem, że tu były inne założenia tylko chodzi o to, że w przodzie nikt nie był w stanie przetrzymać piłki przez sekundę, a próby strzałów to albo trybuny albo podania. Nawet ze stałych nie byliśmy groźni. Zero argumentów. Gdyby nas raz ukłuli, to mniemam że byłby pogrom. Także Bogu dzięki, że coś wpadło u nas i mogliśmy tego bronić. Z sentymentem tego dwumeczu wspominać nie będziemy, ale w banku się zgadza.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Piekarz »

W ostatnich dniach nie bez przyczyny wylała się na poczciwego Inziego fala hejtu i ostrej krytyki, a tymczasem chłop daje nam pierwszy ćwierćfinał od 12 lat, musząc grać Darmianem na środku obrony, Acerbim, Dumfriesem, Mkhitaryanem, Dymarkiem i Dżeko, z którego to grona w zasadzie nikogo nie chciałbym oglądać w pierwszej jedenastce Interu (może poza Darmianem - najlepszym według mnie piłkarzem tego dwumeczu). Ma ten trener spore braki, ale dzikiego talentu do pucharów nie można mu odmówić. Mam nadzieję, że ten sukces podziała na piłkarzy i trenera stymulująco i sezon w lidze dokończymy dobrze, bez tych durnych wpadek z dołem tabeli.

Wiele bym dał za Milan w 1/4, dlatego że to zdecydowanie najłatwiejszy ze wszystkich rywali, ale też chyba przede wszystkim dla ekscytacji faktem derbów w Champions League. Niech ten sen trwa jak najdłużej. Forza Inter!
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Speaker »

Mora pisze: 15 mar 2023, 00:04 Inter w TOP8 w Europie. Zhang dotrzymał słowa.

Tylko wylosowanie Milanu może dać półfinał. Daj Bóg, żeby tak się stało.
No awans jest ale jak byśmy byli w takiej formie jak na początku roku, to nie tylko Milan myślę by był w zasięgu :) a tak to i z Milanem może być ciężko.

No ale gramy dalej, jeszcze trochę czasu jest do ćwierćfinałów, a teraz czekamy na losowania.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2023, 00:15 przez Speaker, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Jest ćwierćfinał! Mamy top8 w Europie i to w Lidze Mistrzów a nie w jakimś Pucharze Biedronki. Zhang osiąga swój cel. Miliony nam wpadają na konto.

O meczu można napisać że się odbył. Udało się zachować czyste konto głównie dzięki Onanie. Długo się do niego nie mogłem przekonać ale dzisiaj zrobił na mnie wrażenie. Przy tym miał sporo szczęścia. Brawo za Dumfriesa za wybicie z linii. Zanotował choć jedno udane zagranie.

Teraz chyba jedna i druga część Mediolanu pragnie tego samego. Niech to się stanie. Jestem żądny rewanżu za 2003 rok!
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Tom_Hardy »

Nie będę się dziś pastwił nad Inzaghim bo to jaki skład wystawił i jak sie zaprezentowaliśmy każdy widział. Dziś liczy się tylko awans do 1/4 gdzie dawno nas nie było. Mecz przepchnięty, Babolarz jednak potrafi bronić i to w dużej mierze dzięki jego interwencjom w tym dwumeczu jesteśmy dalej w grze.

Najsmutniejsze jest to, że jako drużyna wyglądamy fatalnie, tu nie jest tylko 1 czy 2 pod formą, a niemal każdy. Na plus na pewno Hakan, a reszta poprostu była.

nicolas80 14.03.2023 23:19

Nikt nie chce grać teraz z Interem

Ty jesteś taką samą amebą jak i ten Inzaghi. Dżizus.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: Chuchu »

Mamy ćwierćfinał pierwszy raz od 2011 roku i to się liczy. Mecz dla postronnego widza na pewno podobać się nie mógł, ja po pierwszej połowie byłem pewien, że gole tu nie padną. Inter atakować nie chciał, a Porto nie bardzo potrafiło. Dalsze losy w dużej mierze teraz zależą od losowania. Oby uniknąć Bayernu, City i Realu i nie powinno być kompromitacji.

Trochę więcej się spodziewałem po Porto, nie broniliśmy się jakoś genialnie, a tak naprawdę sytuacje zaczęli stwarzać dopiero w doliczonym czasie.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: SETE »

Cieszy mega awans bo dla klubowej kasy było to bardzo bardzo istotne. Mimo wszystko ma ten awans dla mnie słodko gorzki smak, generalnie wyglądaliśmy bardzo słabo, był problem wymienić 3 podania. Ten mecz nie pasował do tych rozgrywek ale możliwe ze za chwile nikt nie będzie o tym pamiętał.
Na dzisiaj myśle ze w 1/4 lm szanse będziemy mieć tylko z Milanem i Napoli.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1/8 finału Ligi Mistrzów: Porto - Inter

Post autor: SETE »

Zapomniałem dopisać , ze Onana Top. On nam zrobił ten awans. Bardzo duża pewność siebie bije od niego. Rewelacyjny transfer Interu.
ODPOWIEDZ