Nicolo Barella

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

@Kredence Z drugiej strony jeżeli jest piłkarz, ktory gra w każdym meczu i obwiniamy tylko Szymka, który tylko siedzi na ławce, to dlaczego nie pojechać trochę po Barrelli za te 9 porażek?

Swoją drogą ziomek Ty założyłeś kiedyś temat "Pan Milan Skriniar" i został tylko Milan Skriniar niestety. Szkoda by było żeby za jakiś czas nie było ani barrelli ani pieniędzy bo po prostu nie stać nas na to.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Nicolo Barella

Post autor: Kredence »

Ziomuś możesz krytykować Barelle bo gra ostatnio średnio, do tego jest niebywale sfrustrowany co tez nikomu nie pomaga. Ale Ty piszesz, że może by go tak sprzedać i zastąpić kimś pokroju Frattesiego......

A tego że założyłem temat o skriniarze 5 lat temu nie kumam jaki to ma z czymkolwiek związek.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Kredence pisze: 21 mar 2023, 01:37 A tego że założyłem temat o skriniarze 5 lat temu nie kumam jaki to ma z czymkolwiek związek.
A to sorry, bo po prostu piszesz swoje tezy z tak niebywałą pewnością siebie jakby było niemożliwe że stanie się coś zupełnie innego mam wrażenie że próbujesz wbić w ziemię osobę, która myśli inaczej. Pamiętaj, że pycha kroczy przed upadkiem
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Nicolo Barella

Post autor: Kredence »

Brozovic tragedia przez mistrzostwami świata, po drodze kontuzja, potem kozak na mistrzostwach, powrot do klubu kolejny uraz, teraz dalej forma tragiczna.

Dumfries zapomniał jak się gra w piłkę.

De vrij zjechał tak spektakularnie, że ja nie pamiętam takiego zjazdu.

Barella i Bastoni grają słabiej niż u Conte, słabiej niż sezon temu.

Mogę wymieniać tak jeszcze kilku graczy, piłkarzy, którzy maja ogromną jakość a zapomnieli jak się gra w piłkę lub grają najsłabiej od lat. Kogo mam winić za taki stan rzeczy? Ich samych ? Kto odpowiada za ich forme, kto ich przygotowywał do sezonu? Czemu nie mają sił biegać ?

Dlaczego gracze którzy potrafili grać dobrze/ świetnie teraz wyglądają tak słabo ?

Przejrzyj na oczy, ci piłkarze dobrze przygotowani, w formie, mogą być jednymi z najlepszych, tacy jak Barella wręcz najlepsi na swoich pozycjach w lidze a grają fatalnie. Trener nie ogarnia i o ile nie wszystko jest jego wina to jego winy jest więcej niż dużo w tym wszystkim o czym pisze.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Nicolo Barella

Post autor: Odet »

Sprzedać Barellę za 60 mln plus połamany Nalby Keita?????

No nie wierzę co tu czytam...

Barella to nasz diament, nasz brylant. Człowiek na którym można budować. Sprzedać go można tylko w przypadku jakiejś astronomicznej oferty i to bym się zastanowił.

Pozbyć, bo przecież nie sprzedać to się musimy Podgardlaka i to natychmiast.

Pozdr.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 21 mar 2023, 01:33 @Kredence Z drugiej strony jeżeli jest piłkarz, ktory gra w każdym meczu i obwiniamy tylko Szymka, który tylko siedzi na ławce, to dlaczego nie pojechać trochę po Barrelli za te 9 porażek?
No właśnie, skoro nie potrafi trenować bo jest wuefistą i tylko siedzi na ławce to później wyglądamy jak wyglądamy. Do Ciebie nie dociera, że za Szymka 3/4 składu nie ma formy?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

@Kredence - Brozović zagrał cudowne mistrzostwa świata? To ja chyba inne mistrzostwa świata oglądałem. :) Zresztą przecież rozłożył się po kilku spotkaniach (w których przeważnie 90 min nie dogrywał) i mecz o brązowym medal Chorwacja bez niego wygrała.

Bastoni? Chodziły takie pogłoski, że to będzie następca Chieliniiego, ale nic z tych rzeczy. Pamiętam taki mecz niedawno może z rok temu Włochy-Niemcy (2-5), Basto został wystawiony na ŚO i zagrał tak jak na to wynik pokazuje. Lubię go, ale gość jest bardzo ograniczony. Na środek obrony się nie nadaje. Ma bardzo dobre, wręcz genialne dalekie podanie, potrafi przedryblować, ale w tym sezonie co chwila wypada przez jakiś uraz i gra przeciętnie.

Denzel - nawet jak grał dobrze, to ciągle czytałem tutaj jak po nim cisnęliście, więc zaczął grać tak jak chcieliście. ;)

Ja mu się nie dziwię że przestał grać bo jak zawodnik nie ma stabilnej pozycji w klubie non stop się mówi o tym że już już za chwilę będzie sprzedany, to stało się z nim to co że Skriniarem, ktory już nawet woli być kontuzjowany niż grać.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

I błagam, nie piszcie już, że za Conte było tak czy siak, lepiej 🙈 juvek totalnie nas olał 2 lata temu - tak właśnie on sam oceniał naszych piłkarzy i możliwości co do dalszej rywalizacji.
Pewnie niedługo go zwolnią, więc jak nie macie honoru, to nie wiem może napiszcie jakąś petycję żeby wrócił czy coś... 🙈
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Nicolo Barella

Post autor: timon »

Speaker pisze: 21 mar 2023, 11:29 @Kredence - Brozović zagrał cudowne mistrzostwa świata? To ja chyba inne mistrzostwa świata oglądałem. :) Zresztą przecież rozłożył się po kilku spotkaniach (w których przeważnie 90 min nie dogrywał) i mecz o brązowym medal Chorwacja bez niego wygrała.

Bastoni? Chodziły takie pogłoski, że to będzie następca Chieliniiego, ale nic z tych rzeczy. Pamiętam taki mecz niedawno może z rok temu Włochy-Niemcy (2-5), Basto został wystawiony na ŚO i zagrał tak jak na to wynik pokazuje. Lubię go, ale gość jest bardzo ograniczony. Na środek obrony się nie nadaje. Ma bardzo dobre, wręcz genialne dalekie podanie, potrafi przedryblować, ale w tym sezonie co chwila wypada przez jakiś uraz i gra przeciętnie.

Denzel - nawet jak grał dobrze, to ciągle czytałem tutaj jak po nim cisnęliście, więc zaczął grać tak jak chcieliście. ;)

Ja mu się nie dziwię że przestał grać bo jak zawodnik nie ma stabilnej pozycji w klubie non stop się mówi o tym że już już za chwilę będzie sprzedany, to stało się z nim to co że Skriniarem, ktory już nawet woli być kontuzjowany niż grać.
Speaker odpuść już temu Inziemu, ciśniesz po nim i ciśniesz, to nie jest całkiem taki nieudacznik, który potrafi tylko przewrócić kotleta. Mimo, że masz go za zwykłego statystę, to uważam, że jednak coś potrafi. Przeciętny trener ale też nie totalne zero beż wpływu na nic
rchemik
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2007, 22:49

Re: Nicolo Barella

Post autor: rchemik »

Winę za brak formy możesz obwinić samego zawodnika w takim przypadku jak Lukaku, wrócił zapuszczony jak broda żula spod Biedronki.
Co do reszty drużyny: To jest tylko i wyłącznie wina trenera, gdy 3/4 składu gra piach, nikogo innego.
Dodam jeszcze, że odkąd Inzaghi wprowadził 3-5-2 w swojej wersji do klubu to ewidentnie nie leży ten układ Barelli. Chłop ewidentnie się męczy i frustracje wylewa na boisku. Szkoda mi go bo wcześniej i obecnie w reprezentacji trener potrafi wykrzesać z niego jego siłę i umiejętności. A wuefista jedyne co to potrafi tylko go ściągnąć w 60-70 minucie.

Dojechać do końca sezonu w 4-ce i podziękować Simeone, tak będzie lepiej dla wszystkich. Za jego kadencji tracimi Skriniara, De Vrijla, Perisica, a reszta kluczowych graczy pod formą.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

@Odet, Ty oglądasz trochę mecze włoskiej Serie A!? oprócz Interu ( chociaż nieraz coś przebąkiwaleś, że może obejrzysz, może nie obejrzysz, jak taka kwoka na grzędzie). Frattesi to zawodnik, który ma wszelkie walory ku temu by być co najmniej zawodnikiem na miarę Barelli, a ja uważam, że więcej, tylko trzeba zrobić to samo co z Barellą - podnieść go na mentalność wielkiego klubu z prowincjonalnego jak najszybciej. Już jest liderem Sass -strzela, asystuje, ma przegląd pola, potrafi się bardzo inteligentnie znaleźć na boisku (mnie on sposobem poruszania przypomina dostojność Zizou) i jest świetny zarówno w środku pola oraz jako ofensywny pomocnik. Świetne warunki fizyczne i wytrzymałość to na pewno też jego cechy. I teraz tak -Nicolo młodszy nie będzie, zaś motoryka to jego uważam był największy atut w całej karierze, który będzie topniał. Jest już też po zrobieniu więzadeł w kolanie z tego co pamiętam, no i jeśli on jest naszym najbardziej dynamicznym piłkarzem, którego będziemy piłować przez cały sezon to może pójść w tę stronę co się zrobiło z Brozo. Mam nadzieję, że nie ale po Skriniarze wolę na to patrzeć przez pewien realizm życiowy. Ty mówisz, że 80 mln to za mało za Barellę? Śmiem twierdzić, że więcej nikt Interowi nie zapłaci za niego. Także ja to sobie w ten sposób rozkminiam. Pozdro ;)
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 22 mar 2023, 15:42 @Odet, Ty oglądasz trochę mecze włoskiej Serie A!? oprócz Interu ( chociaż nieraz coś przebąkiwaleś, że może obejrzysz, może nie obejrzysz, jak taka kwoka na grzędzie). Frattesi to zawodnik, który ma wszelkie walory ku temu by być co najmniej zawodnikiem na miarę Barelli, a ja uważam, że więcej, tylko trzeba zrobić to samo co z Barellą - podnieść go na mentalność wielkiego klubu z prowincjonalnego jak najszybciej. Już jest liderem Sass -strzela, asystuje, ma przegląd pola, potrafi się bardzo inteligentnie znaleźć na boisku (mnie on sposobem poruszania przypomina dostojność Zizou) i jest świetny zarówno w środku pola oraz jako ofensywny pomocnik. Świetne warunki fizyczne i wytrzymałość to na pewno też jego cechy. I teraz tak -Nicolo młodszy nie będzie, zaś motoryka to jego uważam był największy atut w całej karierze, który będzie topniał. Jest już też po zrobieniu więzadeł w kolanie z tego co pamiętam, no i jeśli on jest naszym najbardziej dynamicznym piłkarzem, którego będziemy piłować przez cały sezon to może pójść w tę stronę co się zrobiło z Brozo. Mam nadzieję, że nie ale po Skriniarze wolę na to patrzeć przez pewien realizm życiowy. Ty mówisz, że 80 mln to za mało za Barellę? Śmiem twierdzić, że więcej nikt Interowi nie zapłaci za niego. Także ja to sobie w ten sposób rozkminiam. Pozdro ;)
Skoro jest na miare Barelli to czemu chcesz sprzedać Barelle? Wystarczy odpowiedni trener i mamy spowrotem Barelke z Prime Time. Po co kupować kogoś na pozycje, która nie wymaga wzmocnień, a mamy kilka dużo gorzej obsadzonych? Przecież to bezsens. Wystarczy trener a nie wuefista i kilku pożądnych graczy wróci na swój poziom.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

@Hardy, przeczytaj jeszcze raz całość zacytowanego, a nie tylko podkreślone i znajdziesz odpowiedź. :)
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:23 @Hardy, przeczytaj jeszcze raz całość zacytowanego, a nie tylko podkreślone i znajdziesz odpowiedź. :)
Po co skoro w pierwszym poście napisałeś, żeby sprzedać Barelle i kupić za tą kase Frattesiego. Poza tym, my potrzebujemy przemeblowań na innych pozycjach więc wymiana 1 do 1 gdzie Barella ma jeszcze wiele lat przed sobą jest bezsensu i idiotyczna wręcz.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 22:25
Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:23 @Hardy, przeczytaj jeszcze raz całość zacytowanego, a nie tylko podkreślone i znajdziesz odpowiedź. :)
Po co skoro w pierwszym poście napisałeś, żeby sprzedać Barelle i kupić za tą kase Frattesiego. Poza tym, my potrzebujemy przemeblowań na innych pozycjach więc wymiana 1 do 1 gdzie Barella ma jeszcze wiele lat przed sobą jest bezsensu i idiotyczna wręcz.
No to pomyśl - jeżeli sprzedaż Barellę za 80 mln, a ściągasz młodszego Frttesiego za 40 to jaka to jest wymiana 1 do 1? Dlatego chciałem tam żeby włączyć Nabiego, który by zajął miejsce Gagli w składzie. Prawda jest taka, że po utracie za darmo Skriniara i bez inwestycji jesteśmy pod ściana i będzie trzeba podejmować trudne decyzje.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:35
Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 22:25
Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:23 @Hardy, przeczytaj jeszcze raz całość zacytowanego, a nie tylko podkreślone i znajdziesz odpowiedź. :)
Po co skoro w pierwszym poście napisałeś, żeby sprzedać Barelle i kupić za tą kase Frattesiego. Poza tym, my potrzebujemy przemeblowań na innych pozycjach więc wymiana 1 do 1 gdzie Barella ma jeszcze wiele lat przed sobą jest bezsensu i idiotyczna wręcz.
No to pomyśl - jeżeli sprzedaż Barellę za 80 mln, a ściągasz młodszego Frttesiego za 40 to jaka to jest wymiana 1 do 1? Dlatego chciałem tam żeby włączyć Nabiego, który by zajął miejsce Gagli w składzie. Prawda jest taka, że po utracie za darmo Skriniara i bez inwestycji jesteśmy pod ściana i będzie trzeba podejmować trudne decyzje.
Kto Ci da za Barelle 80 baniek w obecnej chwili? Napisałeś 60 poza tym. To są śmieszne wyliczenia, 40 za Frattesiego. A skad pewnosc, ze po przyjściu do nas nie zgówni się jak Gagsy i inne? Barella jest sprawdzony i trzeba go tylko odbudować co zrobi nowy trener. Frattesi to kot w worku więc po kiego ryzykować?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 22:37
Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:35
Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 22:25
Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:23 @Hardy, przeczytaj jeszcze raz całość zacytowanego, a nie tylko podkreślone i znajdziesz odpowiedź. :)
Po co skoro w pierwszym poście napisałeś, żeby sprzedać Barelle i kupić za tą kase Frattesiego. Poza tym, my potrzebujemy przemeblowań na innych pozycjach więc wymiana 1 do 1 gdzie Barella ma jeszcze wiele lat przed sobą jest bezsensu i idiotyczna wręcz.
No to pomyśl - jeżeli sprzedaż Barellę za 80 mln, a ściągasz młodszego Frttesiego za 40 to jaka to jest wymiana 1 do 1? Dlatego chciałem tam żeby włączyć Nabiego, który by zajął miejsce Gagli w składzie. Prawda jest taka, że po utracie za darmo Skriniara i bez inwestycji jesteśmy pod ściana i będzie trzeba podejmować trudne decyzje.
Kto Ci da za Barelle 80 baniek w obecnej chwili? Napisałeś 60 poza tym. To są śmieszne wyliczenia, 40 za Frattesiego. A skad pewnosc, ze po przyjściu do nas nie zgówni się jak Gagsy i inne? Barella jest sprawdzony i trzeba go tylko odbudować co zrobi nowy trener. Frattesi to kot w worku więc po kiego ryzykować?
To jest strasznie zacofane myślenie, to co piszesz. Na jakiej podstawie Ty masz nadzieję, że Barella się poprawi? :) On młodszy nie będzie, jego motoryka będzie co raz słabsza i wartość zacznie spadać.
Druga rzecz jest to co pisał @Rafi27, ale to samo powiedział kiedyś w wywiadzie Marotta -ze w piłce jesli nie czynisz inwestycji, to stoisz w miejscu. W piłce wszystko bardzo szybko się dzieje i trzeba być aktywnym na rynku, dokonywać zmian, wzmocnień i kombinować w naszej sytuacji. Zobacz na Napoli, które dokonało sporego przewrotu w swoim składzie i odświeżyli ten zespół.

Też jak czytam wiele waszych komentarzy, to mam wrażenie, że nadal gdzieś tam mentalnie jesteście w czasach Morasia, który tylko kupował i praktycznie nie umiał? i nie musiał sprzedawać, ale w naszej obecnej sytuacji to się musi zmienić.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:45
Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 22:37
Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:35
Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 22:25
Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:23 @Hardy, przeczytaj jeszcze raz całość zacytowanego, a nie tylko podkreślone i znajdziesz odpowiedź. :)
Po co skoro w pierwszym poście napisałeś, żeby sprzedać Barelle i kupić za tą kase Frattesiego. Poza tym, my potrzebujemy przemeblowań na innych pozycjach więc wymiana 1 do 1 gdzie Barella ma jeszcze wiele lat przed sobą jest bezsensu i idiotyczna wręcz.
No to pomyśl - jeżeli sprzedaż Barellę za 80 mln, a ściągasz młodszego Frttesiego za 40 to jaka to jest wymiana 1 do 1? Dlatego chciałem tam żeby włączyć Nabiego, który by zajął miejsce Gagli w składzie. Prawda jest taka, że po utracie za darmo Skriniara i bez inwestycji jesteśmy pod ściana i będzie trzeba podejmować trudne decyzje.
Kto Ci da za Barelle 80 baniek w obecnej chwili? Napisałeś 60 poza tym. To są śmieszne wyliczenia, 40 za Frattesiego. A skad pewnosc, ze po przyjściu do nas nie zgówni się jak Gagsy i inne? Barella jest sprawdzony i trzeba go tylko odbudować co zrobi nowy trener. Frattesi to kot w worku więc po kiego ryzykować?
To jest strasznie zacofane myślenie, to co piszesz. Na jakiej podstawie Ty masz nadzieję, że Barella się poprawi? :) On młodszy nie będzie, jego motoryka będzie co raz słabsza i wartość zacznie spadać.
Druga rzecz jest to co pisał @Rafi27, ale to samo powiedział kiedyś w wywiadzie Marotta -ze w piłce jesli nie czynisz inwestycji, to stoisz w miejscu. W piłce wszystko bardzo szybko się dzieje i trzeba być aktywnym na rynku, dokonywać zmian, wzmocnień i kombinować w naszej sytuacji. Zobacz na Napoli, które dokonało sporego przewrotu w swoim składzie i odświeżyli ten zespół.

Też jak czytam wiele waszych komentarzy, to mam wrażenie, że nadal gdzieś tam mentalnie jesteście w czasach Morasia, który tylko kupował i praktycznie nie umiał? i nie musiał sprzedawać, ale w naszej obecnej sytuacji to się musi zmienić.
No Napoli oddało kilku 30 i 30 paroletnich piłkarzy, a ty piszesz o 26 letnim Barelli że typ młodszy już nie będzie. To jest jakaś abstrakcja i najwyższego kalibru idiotyzm. I owszem należy dokonywać wzmocnień, ale na pozycjach które kuleją i wymieniać pilkarzy, z których już nic nie będzie jak Gagsy, Coreły czy Darmiany, który młodszy już nie będzie i co najywżej zostawić go na ławkę, ale nie do 1 składu. Przecież ty chyba nie czytasz co piszesz.

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Barella sie nie poprawi i Frattesi będzie miażdzył? Bo wuefista na ławce sprawił, że prawie cała drużyna jest bez formy? Masakra
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Nicolo Barella

Post autor: Kebo »

Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:45
Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 22:37
Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:35
Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 22:25
Speaker pisze: 22 mar 2023, 22:23 @Hardy, przeczytaj jeszcze raz całość zacytowanego, a nie tylko podkreślone i znajdziesz odpowiedź. :)
Po co skoro w pierwszym poście napisałeś, żeby sprzedać Barelle i kupić za tą kase Frattesiego. Poza tym, my potrzebujemy przemeblowań na innych pozycjach więc wymiana 1 do 1 gdzie Barella ma jeszcze wiele lat przed sobą jest bezsensu i idiotyczna wręcz.
No to pomyśl - jeżeli sprzedaż Barellę za 80 mln, a ściągasz młodszego Frttesiego za 40 to jaka to jest wymiana 1 do 1? Dlatego chciałem tam żeby włączyć Nabiego, który by zajął miejsce Gagli w składzie. Prawda jest taka, że po utracie za darmo Skriniara i bez inwestycji jesteśmy pod ściana i będzie trzeba podejmować trudne decyzje.
Kto Ci da za Barelle 80 baniek w obecnej chwili? Napisałeś 60 poza tym. To są śmieszne wyliczenia, 40 za Frattesiego. A skad pewnosc, ze po przyjściu do nas nie zgówni się jak Gagsy i inne? Barella jest sprawdzony i trzeba go tylko odbudować co zrobi nowy trener. Frattesi to kot w worku więc po kiego ryzykować?
To jest strasznie zacofane myślenie, to co piszesz. Na jakiej podstawie Ty masz nadzieję, że Barella się poprawi? :) On młodszy nie będzie, jego motoryka będzie co raz słabsza i wartość zacznie spadać.
Druga rzecz jest to co pisał @Rafi27, ale to samo powiedział kiedyś w wywiadzie Marotta -ze w piłce jesli nie czynisz inwestycji, to stoisz w miejscu. W piłce wszystko bardzo szybko się dzieje i trzeba być aktywnym na rynku, dokonywać zmian, wzmocnień i kombinować w naszej sytuacji. Zobacz na Napoli, które dokonało sporego przewrotu w swoim składzie i odświeżyli ten zespół.

Też jak czytam wiele waszych komentarzy, to mam wrażenie, że nadal gdzieś tam mentalnie jesteście w czasach Morasia, który tylko kupował i praktycznie nie umiał? i nie musiał sprzedawać, ale w naszej obecnej sytuacji to się musi zmienić.
Czy ty masz mózg człowieku ? Ten facet ma 26 lat i wchodzi w swój prime piłkarski. Sport się zmienia i jest tendencja ku temu, żeby być na fizycznym topie nawet grubo po 30-stce. Taki specjalista w kapciach sprzed TV oglądający tyle calcio powinien to wiedzieć. W piłce wszystko bardzo szybko się zmienia. Oj tak wiec należy sprzedawać wyróżniających się graczy xd. Tak robi np. Real najlepszy klub ostatnich lat, wielkie rewolucje co okienko i szukanie nowych możliwości. Nie czynisz inwestycji to stoisz w miejscu, a jakie inwestycje ma czynić klub który od prawie 3 lat ma ujemny budzet transferowy i zerowe szanse na manewry gotówkę podczas mercato? Zamilcz już gościu bo tylko sie kompromitujesz.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Nicolo Barella

Post autor: Odet »

Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 21:44 Wystarczy trener a nie wuefista i kilku pożądnych graczy wróci na swój poziom.
Amen.

Sam Barella to absolutny top, a sprzedawanie piłkarzy topowych w klubie który do topu aspiruje jest zwyczajnie głupie.
Tym bardziej za średnie pieniądze (plus jakiś złamas bez kontraktu)

Odejścia Barelli z Interu może chcieć chyba tylko kibic Juventusu lub Milanu.

Pozdr.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Odet pisze: 23 mar 2023, 08:41
Tom_Hardy pisze: 22 mar 2023, 21:44 Wystarczy trener a nie wuefista i kilku pożądnych graczy wróci na swój poziom.
Amen.

Sam Barella to absolutny top, a sprzedawanie piłkarzy topowych w klubie który do topu aspiruje jest zwyczajnie głupie.
Tym bardziej za średnie pieniądze (plus jakiś złamas bez kontraktu)

Odejścia Barelli z Interu może chcieć chyba tylko kibic Juventusu lub Milanu.

Pozdr.
Albo ktoś kto nie pojmuje piłki kopanej na podstawowym poziomie.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nicolo Barella

Post autor: Towarzysz »

Co do Frattesiego to nie jest kot w worku, a gość, który zasługuje na pierwsze miejsce w składzie w każdym klubie we Włoszech.

Co do sprzedaży Barelli - puknijcie się w czoło. Barella to Inter, Inter to Barella. Sprzedać to można kogokolwiek innego, ale nie naszego wojownika.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Towarzysz pisze: 23 mar 2023, 19:17 Co do Frattesiego to nie jest kot w worku, a gość, który zasługuje na pierwsze miejsce w składzie w każdym klubie we Włoszech.

Co do sprzedaży Barelli - puknijcie się w czoło. Barella to Inter, Inter to Barella. Sprzedać to można kogokolwiek innego, ale nie naszego wojownika.
Gagliardini też zasługiwał na miejsce w pierwszym składzie... Mogę się mylić to oczywiste, ale nie jeden talent potrafił sie zgównić.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Cóż, będę bacznie przyglądał się dziś Nico podczas meczu Wlochy-Angla. Ma zagrać też nasz nowy napastnik Retegoui. Nie wiem czy Frattesi powołany, ale pewnie tak i mam nadzieję ,że dostanie szansę.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nicolo Barella

Post autor: Towarzysz »

Tom_Hardy pisze: 23 mar 2023, 19:35
Towarzysz pisze: 23 mar 2023, 19:17 Co do Frattesiego to nie jest kot w worku, a gość, który zasługuje na pierwsze miejsce w składzie w każdym klubie we Włoszech.

Co do sprzedaży Barelli - puknijcie się w czoło. Barella to Inter, Inter to Barella. Sprzedać to można kogokolwiek innego, ale nie naszego wojownika.
Gagliardini też zasługiwał na miejsce w pierwszym składzie... Mogę się mylić to oczywiste, ale nie jeden talent potrafił sie zgównić.
Gdzie Gagliardini, a gdzie Frattesi. Naprawdę, ten gość to jest pewniak z tego samego rodzaju co Bremer czy Vlaho. Może mniejszy kaliber talentu, ale on we Włoszech może grać wszędzie i jak przepadnie to będzie naprawdę wielkie zaskoczenie.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Towarzysz pisze: 23 mar 2023, 22:33
Tom_Hardy pisze: 23 mar 2023, 19:35
Towarzysz pisze: 23 mar 2023, 19:17 Co do Frattesiego to nie jest kot w worku, a gość, który zasługuje na pierwsze miejsce w składzie w każdym klubie we Włoszech.

Co do sprzedaży Barelli - puknijcie się w czoło. Barella to Inter, Inter to Barella. Sprzedać to można kogokolwiek innego, ale nie naszego wojownika.
Gagliardini też zasługiwał na miejsce w pierwszym składzie... Mogę się mylić to oczywiste, ale nie jeden talent potrafił sie zgównić.
Gdzie Gagliardini, a gdzie Frattesi. Naprawdę, ten gość to jest pewniak z tego samego rodzaju co Bremer czy Vlaho. Może mniejszy kaliber talentu, ale on we Włoszech może grać wszędzie i jak przepadnie to będzie naprawdę wielkie zaskoczenie.
Tylko niestety nie widzę tu opcji dla niego. Mamy środek pomocy całkiem dobrze obstawiony i inne pozycje potrzebują pilnych wzmocnień, a z kasą jest jak jest.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Tak mamy środek pomocy obstawiony, że aż strach.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 23 mar 2023, 23:53 Tak mamy środek pomocy obstawiony, że aż strach.
Przestań się kompromitować każdym swoim postem. To że gówniak z Lacjo nie potrafi nic zrobić z tymi piłkarzami, wręcz kastruje ich i prawie cała drużyna notuje regres to nie znaczy, że nie mamy środka. Ile razy można do ciebie pisać, że NORMALNY trener, a nie wuefista wyciągnie z tego gówna większość zawodników. A nawet jeśli któryś z ŚP nie jest na tyle dobry jakbyś chciał to i tak są ważniejsze pozycje do wymiany na JUŻ. Chyba, że kupią nas Araby i popłynie rzeka petrodolarów to możemy sobie wymieniać kogo chcemy. Na ten moment są inne priorytety, a nie twoje debilne pomysły o sprzedaży Barelli i kupno Fratessiego. Na prawdę nie rozumiem jak można być taką amebą i nie używać mózgu.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nicolo Barella

Post autor: Towarzysz »

Tom, z całym szacunkiem, ale zluzuj, szanuj rozmówcę, tak jak sam chcesz być szanowany. Speaker ma prawo do swojej opinii. Zresztą ja podzielam jego zdanie, że wcale nasza pomoc nie jest jakoś mega obsadzona. Mamy Hakana, Barelle i Brozo (pod warunkiem powrotu do formy) powiedzmy, że nie do ruszenia, Asllaniego, który jest wciąż jakąś niewiadomą, Gagliardiniego do odstrzału i Mikiego z casusem Dzeko.

W idealnym świecie, moglibyśmy wymienić Gagsa na Kessiego, a Mikiego na Frattesiego i mieć najsilniejszą pomoc we Włoszech i jedną z najlepszych na świecie. Z tym, że żyjemy w rzeczywistości w której jesteśmy gołodupcami, także powinniśmy się skupić na pozycjach gdzie są największe braki, a to atak i wahadła. Samo życie
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Po przejściu na 4 z tyłu to mamy 4 dobrych ŚP. Bo nie wyobrażam sobie dalej 352. Dobry trener zrobi co należy. Potrzeba skrzydeł, obrońców i napastnika, a nie ŚP na ten moment.
ODPOWIEDZ