Nicolo Barella

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Nicolo Barella

Post autor: nicolas80 »

Przyłączam się do apelu do Toma o szanowanie zdania innych użytkowników. Każdy powinien mieć możliwość swobodnej wypowiedzi na tym forum. Rozumiem że masz inne zdanie na pewne sprawy ale te ciągłe wyzwiska w stosunku do innych są bardzo płytkie i świadczą tylko o Tobie.
Każdy tutaj kibicuję Interowi i chce napewno żeby było jak najlepiej. Po to jest to forum żeby wyrażać swoją opinię i dyskutować merytorycznie a nie poprzez ataki personalne.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

nicolas80 pisze: 24 mar 2023, 09:40 Przyłączam się do apelu do Toma o szanowanie zdania innych użytkowników. Każdy powinien mieć możliwość swobodnej wypowiedzi na tym forum. Rozumiem że masz inne zdanie na pewne sprawy ale te ciągłe wyzwiska w stosunku do innych są bardzo płytkie i świadczą tylko o Tobie.
Każdy tutaj kibicuję Interowi i chce napewno żeby było jak najlepiej. Po to jest to forum żeby wyrażać swoją opinię i dyskutować merytorycznie a nie poprzez ataki personalne.
Trolle i ryby głosu nie mają. Trollowanie to nie jeet inne zdanie.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Nicolo Barella

Post autor: nicolas80 »

Czyli wszyscy co mają inne zdanie jak Twoje to trollują i nie ma dyskusji. Jednak jeszcze raz ponawiam apel o kulturę. Bo to w jaki sposób piszesz świadczy tylko i wyłacznie o Tobie.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

nicolas80 pisze: 24 mar 2023, 09:52 Czyli wszyscy co mają inne zdanie jak Twoje to trollują i nie ma dyskusji. Jednak jeszcze raz ponawiam apel o kulturę. Bo to w jaki sposób piszesz świadczy tylko i wyłacznie o Tobie.
Jesteś doskonale znanym tutaj wszystkim trollem. Nie dyskutuje z Tobą więc nie odpisuj.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Nicolo Barella

Post autor: nicolas80 »

Przeproś Spekera za wyzwiska. Twoje zdanie o mnie nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

nicolas80 pisze: 24 mar 2023, 09:40 Przyłączam się do apelu do Toma o szanowanie zdania innych użytkowników. Każdy powinien mieć możliwość swobodnej wypowiedzi na tym forum. Rozumiem że masz inne zdanie na pewne sprawy ale te ciągłe wyzwiska w stosunku do innych są bardzo płytkie i świadczą tylko o Tobie.
Każdy tutaj kibicuję Interowi i chce napewno żeby było jak najlepiej. Po to jest to forum żeby wyrażać swoją opinię i dyskutować merytorycznie a nie poprzez ataki personalne.
Dokładnie tak.
Ale czy ktoś ogarnia to forum? Jakiś administrator, moderator, regulamin?
Nie widzę nikogo. Jak tak będziecie nadal to olewać, to niedługo nikt normalny tu nie zajrzy przez takich delikwentów, którzy robią co chcą.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Nicolo Barella

Post autor: Odet »

Speaker pisze: 24 mar 2023, 11:39 Jak tak będziecie nadal to olewać, to niedługo nikt normalny tu nie zajrzy przez takich delikwentów, którzy robią co chcą.
Nieprawda, tylko trollom jakim jest nicolas80 mówimy zdecydowane NIE.

Pozdr.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Nicolo Barella

Post autor: nicolas80 »

Odet pisze: 24 mar 2023, 11:57
Speaker pisze: 24 mar 2023, 11:39 Jak tak będziecie nadal to olewać, to niedługo nikt normalny tu nie zajrzy przez takich delikwentów, którzy robią co chcą.
Nieprawda, tylko trollom jakim jest nicolas80 mówimy zdecydowane NIE.

Pozdr.
Odet szkoda tu w takim razie się udzielać. Jak tu jest torelowane wyzywanie innych za inne zdanie.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Odet pisze: 24 mar 2023, 11:57
Speaker pisze: 24 mar 2023, 11:39 Jak tak będziecie nadal to olewać, to niedługo nikt normalny tu nie zajrzy przez takich delikwentów, którzy robią co chcą.
Nieprawda, tylko trollom jakim jest nicolas80 mówimy zdecydowane NIE.

Pozdr.
Spoko.

Ja nie widziałem żeby on kogoś tutaj obrażał, czy coś w tym stylu.
Ale jak tak ma być, to kiście się dalej w towarzystwie wzajemnej adoracji, a reszta około 20 tys zarejestrowanych niech się nie odzywa.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Wczorajszy mecz z Napoli myślę we wszystkich wywołał fale pozytywnych emocji, ale ja chcę szczególnie podkreślić kolejną kapitalną akcję pary Lauti-Barelka, czyli naszego kapitana i jego zastępcy. I takich podań Lautaro z fajną finalizacją Włocha mieliśmy już kilka, ale to wczoraj w meczu z jeszcze obecnym mistrzem kraju to była jak to się mówi poezja. :)

https://youtu.be/cxf6EkOUxOg?si=YXDRoyi6JojPRGO1

Cieszy, że Barella wraca do fajnej formy. 👌
Tini
Posty: 32
Rejestracja: 19 lis 2023, 17:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tini »

Barella obchodzi dziś swoje 27 urodziny...niech każdy mecz,który rozegra przynosi muu nie tylko zwycięstwo , niezapomniane emocje, ale przede wszystkim radość z gry. Niech pasja do piłki trwa
;)
ODPOWIEDZ