28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: mio85 »

A ciul założę ten temat, by podjąć jedną istotną kwestię. Czy my kurwa do końca sezonu strzelimy chociaż jedną bramkę?
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Chuchu »

Chyba powoli należy się witać z myślą, że Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie nie będzie. 10 porażek, przecież to jakiś żart.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Dzonyy »

Piękny mecz. Nie zapomnę to nigdy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Odet »

10 porażka w lidze. Prawdę powiedziawszy przed samym meczem stawiałem na remis.
Bałagan i chaos, czyli typowy Inter Inzaghiego. Acerbi na lewym skrzydle, Dzeko na prawym. Dno, nie dno, Dno dna.

Planowałem lot na ten mecz, ale w porę się wycofałem, szkoda kasy tracić na Inter Podgardlaka. Dopóki ON będzie trenerem, nie polecę.

Pozdr.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Tom_Hardy »

TOM_HARDY 01.04.2023 10:13

Dzisiaj wpjerdol od violki i gasimy swiatlo. A bylo 2 tyg na zmiane tej ameby


Dziękuję do widzenia. Pozdro Wujek, Maverik, Pluto77, Speaker xD, KibicInteru i paru innych
hbktezgra
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2022, 14:41

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: hbktezgra »

O kurde jakie historia zatoczyła koło. Pamiętam jak 10 lat temu w Interze grały takie tuzy jak Tommaso Rocchi, Ricky "jedna noga i jeden zwód" Alaverez, Johnatan (nowy Maicon) i Angelo Palombo (z litości więcej nie wymienia, ale pamiętam sporo tych grajków). Ówcześni kibice Interu z uporem godnym lepszej sprawy opowiadali, że to wina trenera.
Teraz degrengolada większa i śmieszniejsza. Chińczyk bez kasy na czele klubu, Skrinar dostający kapitana za to, że wydymał klub bez grosza i odchodzi za darmo. No i wisienka na torcie, czyli starannie wyselekcjonowany napad z których każdy z napastników mógłby być i w sumie jest bohaterem śmiesznych filmików na youtube.
No i kibice narzekający na trenera. Coś pięknego. Przecież siłą Interu są obecnie podstarzałe odrzuty z klubów, które zajmowały w ostatnich latach 5-7 miejsce w Serie A, ta drużyna gra tak, jak piłkarze do niej ściągani. Gównonapastnik z 6 Romy, czy drugi gównonapastnik z 7 Lazio nagle nie będzie grał w Interze poważnie w piłkę.
Przypominam starannie dobraną konstelacje piłkarzy Interu: bramkarz złapany na dopingu, dziadek z Lazio, ormiański dziadek z Romy, drzewiec z Romy, średniej klasy piłkarz z Lazio, który nigdy nie strzelał bramek, wrak z Chelsea z którego na MŚ śmiał się cały świat, napastnik który jest w sumie dobry, ale nie umie strzelać regularnie bramek i prawie przegrał drużynie Mistrzostwo Świata, ale na szczęście w reprezentacji ma partnerów.

Na szczęście jestem stary i mogę to oglądać dla beki, ale większą bekę mam z komentarzy.

[do degrengolady zapomniałem dodać trenera co chwilę po mistrzostwie uciekł, bo wiedział co się dzieje oraz wspaniałej sprawy koszulek i sponsora. Nie martwice się i tak w przyszłej LM Inter nie mógłby zagrać. Jedyna nadzieja w tym, że kibice wpieprzą Marrocie, Zanettiemu i Zhangowi by się wynieśli.]
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2023, 20:25 przez hbktezgra, łącznie zmieniany 1 raz.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: miniu86 »

To było drodzy panowie wiadome, że nie wygramy i odkąd nie trafiamy goli bardzo prawdopodobne, że przegramy.
Cały przebieg tego meczu był jak stary i bardzo dobrze znany scenariusz, wykorzystywany w kolejnym już filmie.
Jak w zegarku.

0-1 z Empoli, Bolonią, Juve i Violą.
0-0 z Sampdorią. To nie obrona, ale pomoc i atak mają na sumieniu te mecze. Inter w 2023 strzela może 1 bramkę na mecz i nic nie jest w stanie na to poradzić.

Wtorkowy mecz z Juve mam całkowicie w dupie, a za tydzień widzimy się na kolejnej ekranizacji powyższego scenariusza.
Skuteczny napastnik albo geniusz na ławkę trenerską panie Marotta.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Tom_Hardy »

hbktezgra pisze: 1 kwie 2023, 20:23 O kurde jakie historia zatoczyła koło. Pamiętam jak 10 lat temu w Interze grały takie tuzy jak Tommaso Rocchi, Ricky "jedna noga i jeden zwód" Alaverez, Johnatan (nowy Maicon) i Angelo Palombo (z litości więcej nie wymienia, ale pamiętam sporo tych grajków). Ówcześni kibice Interu z uporem godnym lepszej sprawy opowiadali, że to wina trenera.
Teraz degrengolada większa i śmieszniejsza. Chińczyk bez kasy na czele klubu, Skrinar dostający kapitana za to, że wydymał klub bez grosza i odchodzi za darmo. No i wisienka na torcie, czyli starannie wyselekcjonowany napad z których każdy z napastników mógłby być i w sumie jest bohaterem śmiesznych filmików na youtube.
No i kibice narzekający na trenera. Coś pięknego. Przecież siłą Interu są obecnie podstarzałe odrzuty z klubów, które zajmowały w ostatnich latach 5-7 miejsce w Serie A, ta drużyna gra tak, jak piłkarze do niej ściągani. Gównonapastnik z 6 Romy, czy drugi gównonapastnik z 7 Lazio nagle nie będzie grał w Interze poważnie w piłkę.
Przypominam starannie dobraną konstelacje piłkarzy Interu: bramkarz złapany na dopingu, dziadek z Lazio, ormiański dziadek z Romy, drzewiec z Romy, średniej klasy piłkarz z Lazio, który nigdy nie strzelał bramek, wrak z Chelsea z którego na MŚ śmiał się cały świat, napastnik który jest w sumie dobry, ale nie umie strzelać regularnie bramek i prawie przegrał drużynie Mistrzostwo Świata, ale na szczęście w reprezentacji ma partnerów.

Na szczęście jestem stary i mogę to oglądać dla beki, ale większą bekę mam z komentarzy.

[do degrengolady zapomniałem dodać trenera co chwilę po mistrzostwie uciekł, bo wiedział co się dzieje oraz wspaniałej sprawy koszulek i sponsora. Nie martwice się i tak w przyszłej LM Inter nie mógłby zagrać. Jedyna nadzieja w tym, że kibice wpieprzą Marrocie, Zanettiemu i Zhangowi by się wynieśli.]
Dokładnie mordo. Inzaghi przecież nie gra, i tak czyni cuda, lepi z tego co ma, to nie jego wina, że impotencja w ataku, a niemal cała drużyna bez formy fizycznej czy taktycznej. To nie jego wina, że Bastoni z Acerbim grają wyżej od pomocników (przeważnie na skrzydłach), ofensywni pomocnicy bronią, to że nie ma hierarchi w karnych, czy to że młodzi nie dostają szansy bo wybitny Gagliardini musi się ogrywać. Kapitanów mamy 5 czy 6 to też nie jego wina. Opaska dla Skriniara? Ciekawe czyja to wina? Słowak przynajmniej miał honor i przy świętowaniu zdobycia pucharu tymbarka na arabskiej ziemi oddał opaskę Handzie.
hbktezgra
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2022, 14:41

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: hbktezgra »

Tom_Hardy pisze: 1 kwie 2023, 20:30
hbktezgra pisze: 1 kwie 2023, 20:23 O kurde jakie historia zatoczyła koło. Pamiętam jak 10 lat temu w Interze grały takie tuzy jak Tommaso Rocchi, Ricky "jedna noga i jeden zwód" Alaverez, Johnatan (nowy Maicon) i Angelo Palombo (z litości więcej nie wymienia, ale pamiętam sporo tych grajków). Ówcześni kibice Interu z uporem godnym lepszej sprawy opowiadali, że to wina trenera.
Teraz degrengolada większa i śmieszniejsza. Chińczyk bez kasy na czele klubu, Skrinar dostający kapitana za to, że wydymał klub bez grosza i odchodzi za darmo. No i wisienka na torcie, czyli starannie wyselekcjonowany napad z których każdy z napastników mógłby być i w sumie jest bohaterem śmiesznych filmików na youtube.
No i kibice narzekający na trenera. Coś pięknego. Przecież siłą Interu są obecnie podstarzałe odrzuty z klubów, które zajmowały w ostatnich latach 5-7 miejsce w Serie A, ta drużyna gra tak, jak piłkarze do niej ściągani. Gównonapastnik z 6 Romy, czy drugi gównonapastnik z 7 Lazio nagle nie będzie grał w Interze poważnie w piłkę.
Przypominam starannie dobraną konstelacje piłkarzy Interu: bramkarz złapany na dopingu, dziadek z Lazio, ormiański dziadek z Romy, drzewiec z Romy, średniej klasy piłkarz z Lazio, który nigdy nie strzelał bramek, wrak z Chelsea z którego na MŚ śmiał się cały świat, napastnik który jest w sumie dobry, ale nie umie strzelać regularnie bramek i prawie przegrał drużynie Mistrzostwo Świata, ale na szczęście w reprezentacji ma partnerów.

Na szczęście jestem stary i mogę to oglądać dla beki, ale większą bekę mam z komentarzy.

[do degrengolady zapomniałem dodać trenera co chwilę po mistrzostwie uciekł, bo wiedział co się dzieje oraz wspaniałej sprawy koszulek i sponsora. Nie martwice się i tak w przyszłej LM Inter nie mógłby zagrać. Jedyna nadzieja w tym, że kibice wpieprzą Marrocie, Zanettiemu i Zhangowi by się wynieśli.]
Dokładnie mordo. Inzaghi przecież nie gra, i tak czyni cuda, lepi z tego co ma, to nie jego wina, że impotencja w ataku, a niemal cała drużyna bez formy fizycznej czy taktycznej. To nie jego wina, że Bastoni z Acerbim grają wyżej od pomocników (przeważnie na skrzydłach), ofensywni pomocnicy bronią, to że nie ma hierarchi w karnych, czy to że młodzi nie dostają szansy bo wybitny Gagliardini musi się ogrywać. Kapitanów mamy 5 czy 6 to też nie jego wina. Opaska dla Skriniara? Ciekawe czyja to wina? Słowak przynajmniej miał honor i przy świętowaniu zdobycia pucharu tymbarka na arabskiej ziemi oddał opaskę Handzie.
Na szczęście jestem stary i to samo czytałem od H. Cupera, te same wysrywy.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Tom_Hardy »

hbktezgra pisze: 1 kwie 2023, 20:40
Tom_Hardy pisze: 1 kwie 2023, 20:30
hbktezgra pisze: 1 kwie 2023, 20:23 O kurde jakie historia zatoczyła koło. Pamiętam jak 10 lat temu w Interze grały takie tuzy jak Tommaso Rocchi, Ricky "jedna noga i jeden zwód" Alaverez, Johnatan (nowy Maicon) i Angelo Palombo (z litości więcej nie wymienia, ale pamiętam sporo tych grajków). Ówcześni kibice Interu z uporem godnym lepszej sprawy opowiadali, że to wina trenera.
Teraz degrengolada większa i śmieszniejsza. Chińczyk bez kasy na czele klubu, Skrinar dostający kapitana za to, że wydymał klub bez grosza i odchodzi za darmo. No i wisienka na torcie, czyli starannie wyselekcjonowany napad z których każdy z napastników mógłby być i w sumie jest bohaterem śmiesznych filmików na youtube.
No i kibice narzekający na trenera. Coś pięknego. Przecież siłą Interu są obecnie podstarzałe odrzuty z klubów, które zajmowały w ostatnich latach 5-7 miejsce w Serie A, ta drużyna gra tak, jak piłkarze do niej ściągani. Gównonapastnik z 6 Romy, czy drugi gównonapastnik z 7 Lazio nagle nie będzie grał w Interze poważnie w piłkę.
Przypominam starannie dobraną konstelacje piłkarzy Interu: bramkarz złapany na dopingu, dziadek z Lazio, ormiański dziadek z Romy, drzewiec z Romy, średniej klasy piłkarz z Lazio, który nigdy nie strzelał bramek, wrak z Chelsea z którego na MŚ śmiał się cały świat, napastnik który jest w sumie dobry, ale nie umie strzelać regularnie bramek i prawie przegrał drużynie Mistrzostwo Świata, ale na szczęście w reprezentacji ma partnerów.

Na szczęście jestem stary i mogę to oglądać dla beki, ale większą bekę mam z komentarzy.

[do degrengolady zapomniałem dodać trenera co chwilę po mistrzostwie uciekł, bo wiedział co się dzieje oraz wspaniałej sprawy koszulek i sponsora. Nie martwice się i tak w przyszłej LM Inter nie mógłby zagrać. Jedyna nadzieja w tym, że kibice wpieprzą Marrocie, Zanettiemu i Zhangowi by się wynieśli.]
Dokładnie mordo. Inzaghi przecież nie gra, i tak czyni cuda, lepi z tego co ma, to nie jego wina, że impotencja w ataku, a niemal cała drużyna bez formy fizycznej czy taktycznej. To nie jego wina, że Bastoni z Acerbim grają wyżej od pomocników (przeważnie na skrzydłach), ofensywni pomocnicy bronią, to że nie ma hierarchi w karnych, czy to że młodzi nie dostają szansy bo wybitny Gagliardini musi się ogrywać. Kapitanów mamy 5 czy 6 to też nie jego wina. Opaska dla Skriniara? Ciekawe czyja to wina? Słowak przynajmniej miał honor i przy świętowaniu zdobycia pucharu tymbarka na arabskiej ziemi oddał opaskę Handzie.
Na szczęście jestem stary i to samo czytałem od H. Cupera, te same wysrywy.
To są fakty Panie starszy, Fakty. Przetłumaczyć? To, że jest chuyowo w innych aspektach to też wiadomo, ale w dalszym ciągu nie jest to skład na 10 wpjerdoli w 28 meczach i nie przekonasz mnie niczym.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Tom_Hardy »

Dodam jeszcze rotacje brmakarzy xD i wrzucanie Bellanovy na ratowanie wyniku po 2 mscach ławy. To są te wysrywy.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Piekarz »

A mi dzisiaj Interu po prostu szkoda. Wyglądało to lepiej niż w ostatnich meczach, widać było duże zaangażowanie i pomysł, który poskutkował dużą liczbą okazji. Wykończenie było jednak absurdalnie złe, najgorsze chyba w całym sezonie, no i przegraliśmy. Gdyby nie to, że to była dziesiąta porażka w lidze, dałoby się ten rezultat zaakceptować jako wypadek przy pracy.

Może i nie pomagamy szczęściu, oczywiście nasza gra w lidze jest zła, ale będę się upierał, że w Serie A mamy w tym sezonie sporo pecha. Kolejkę po tym, jak sędzia ustawia mecz pod Juve jedną skandaliczną decyzją, pod bramką Fiorentiny dzieją się cuda.

Forza Inter
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: IntNarcyz »

Zgadzam się z opinią Piekarza, to dziś wyglądało dobrze tylko nieskuteczność jest porażająca niestety, teraz wiadomo że wszyscy na Inzaghiego, bo napewno można się z nim nie zgadzać co do taktyki i personaliów, nie że go bronie tylko zauważcie plaga kontuzji nas dopada to fakt No i przecież sam Inzaghi do bramki nie będzie strzelał za naszych piłkarzy, chyba sami przyznacie, szkoda bo mogliśmy ten mecz roztrzygnąć już w 1 połowie, nawet jak Viola też miała swoje sytuacje. Forza Inter Sempre ⚫🔵⚫🔵🏆👍👍
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Speaker »

Ciekawe opinie i nawet mniej ostre niż się kurcze spodziewałem! No ale co myślicie, to jest już ten czas na zmianę trenera?

10 porażek to jest kurde zgroza, ale może odpuściliśmy nie tak jak wielu sugerowało PW, ale Serie A. 🤣 Pozdro :szal:
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: SETE »

Czas na zmianę był przed przerwa na reprezentacje. Zarzad przespał ten moment.
Opinie mniej ostre bo wszystko zostalo już napisane w ostatnich tygodniach. Tej drużyny już nie ma.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: miniu86 »

Teraz zmiana trenera nic nam nie da bo nikt poważny tego nie weźmie, a i Chivu nie ma co palić na tym stosie. Najgorsze w tym meczu byli to, że to była strata pkt już przed pierwszym gwizdkiem; przynajmniej dla mnie. Fiorentinie wychodzi ostatnio wszystko, a Inter wszystko psuje i można było założyć z góry, że w pierwszym meczu po kadrach, nawet jak nasi będą mieli swoje okazje to je pewnie spartolą bo taki w 2023 jest Inter. Nie przekuwamy przewagi w meczu na wynik i płacimy za to po stokroć.
Do tego też przekrój naszych napastników. Lautaro jaki jest każdy wie, to nie snajper.
Dzeko.
Lukaku.
Correa.
Nawet nie trzeba tutaj wiele tłumaczyć.

Obecnie jak najbardziej wyobrażam sobie Inter bez Top 4 z absolutnie katastrofalnym rezultatem na koniem. Robimy wszystko żeby taki był finał, a terminarz będzie ciężki.
A wcale nie musiało być tak tragicznie, gdyby ten zespół potrafił brać remisy kiedy im nie idzie, zamiast porażki z automatu.

Tak wiec najważniejsze mecze w tym miesiącu to nie Benfica czy Juve tylko Salernitana, Monza, Empoli i wręcz arcy ważny z Lazio.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Jaszczu91 »

Nie było źle a znów wyszła tragedia. Widać było symptomy poprawy w grze. Tworzyliśmy mnóstwo sytuacji ale sęk w tym że nie mamy żadnego napastnika w formie. Można się wkurzać i wyzywac Inzaghiego za 10 porażkę w lidze i 3 z rzędu, czego nie pamiętam jak żyje. Ale jak patrzyłem na to jakie okazję marnuje Lukaku czy Miki to ogarniał mnie śmiech przez łzy... mecz trzeba było rozstrzygnąć golem na 3-0 Lukaku po przerwie.
Jeden gol w trzech ostatnich spotkaniach to jest dramatyczne osiągnięcie Interu.

Trener oczywiście ma swoje za uszami. Największą jego wadą jest słabość mentalna. Brakuje mu genu zwycięscy. To przekłada się na drużynę która nie potrafi obracać wyników meczu. Jednak co ma zrobić Inzghi gdy Lukaku ma trzy super okazję i nawet nie potrafi oddać jednego celnego strzału na bramkę.

Wszyscy zastanawiamy się co będzie z naszą obroną w przyszłym sezonie a wygląda na to że atak jest najbardziej kulawą formacją w Interze.

Szkoda mi było Dumfriesa bo grał bardzo dobrze, mnóstwo piłek wygrywał i tworzył sytuację a jak miał piłkę do wrzutki to żaden z napastników nie potrafił wyjść na pozycję do podania i Holender nie miał ostatniego podania.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: SETE »

Jaszczu91 pisze: 2 kwie 2023, 12:47 Jednak co ma zrobić Inzghi gdy Lukaku ma trzy super okazję i nawet nie potrafi oddać jednego celnego strzału na bramkę.
Powinien jak najszybciej podać się do dymisji. Jego mentalność wpływa na cały zespół. Wszyscy grają ponizej oczekiwań. Lukaku w dwóch meczach w kadrze strzela 4 gole po czym wraca do Interu i jest tak obsrany , ze nie trafia na pustaka.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Jaszczu91 »

Ok. Sam to napisałem. Ale czy to mental Inzaghiego sprawił że Lukaku nie potrafi dołożyć prawej nogi do pustaka? Chyba nie bardzo.

Myślę że gdyby Lukaku trafił to wygralibyśmy ten mecz 3-0
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: SETE »

Jaszczu ten strzal na pusta Lukaku to jest tylko przyslowiowa kropka nad i. Chodzi mi o to, ze pod Inzaghim kazdy zalicza zjazd i wplyw na to ma wlasnie trener, swoja postawa, swoimi wyborami przez miesiace, swoja nieudolna taktyka, brakiem planu B doprowadzil do tego co widzimy. Mam wrazenie, ze za duzo skupiamy sie na braku skutecznosci napastnikow a troche zapominamy jak wyglada nasza gra w defensywie a to jest kabaret. Takze tak, to trener jest w glownej mierze winny postawy tego zespolu. Dymisja
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: mio85 »

Właśnie chodzi tu o to, że to nie jest tylko ten mecz, ale 9 równie tragicznych. Na to trener ma wpływ. Jak również i na to, że nie wyciąga wniosków i sto razy gra np. z Juventusem czy Lazio tak samo. W Copa Italia w ciemno można obstawiać 1-0 dla krętaczy, po stracie i golu z kontry. My planu B nie mamy wcale. Gdy Milan był w katastrofalnej sytuacji to Pioli próbował coś zmienić, zagrał na trójkę z tyłu, wprowadził nowego obrońcę, który jest nowicjuszem. Co to dało? Milan za chwilę może być w TOP4 Europy i już nas połknął w lidze. U Pioliego z wyjątkiem Charlesa i Origiego, każdy rośnie. Takie rzeczy widać gołym okiem. Widzieliście co wyprawiał wczoraj taki obojniak jak Salemakers? Nam wystarczy dać piłkę, a kontry rywalom sami sprezentujemy.
Nie uważam też, że w obronie wygląda to dobrze bo nawet ogórki nam strzelają tego jednego gola, a i innych okazji nie brakuje. Fiorentina też miała ze dwie setki.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: DonDawido »

SETE pisze: 2 kwie 2023, 13:45 Jaszczu ten strzal na pusta Lukaku to jest tylko przyslowiowa kropka nad i. Chodzi mi o to, ze pod Inzaghim kazdy zalicza zjazd i wplyw na to ma wlasnie trener, swoja postawa, swoimi wyborami przez miesiace, swoja nieudolna taktyka, brakiem planu B doprowadzil do tego co widzimy. Mam wrazenie, ze za duzo skupiamy sie na braku skutecznosci napastnikow a troche zapominamy jak wyglada nasza gra w defensywie a to jest kabaret. Takze tak, to trener jest w glownej mierze winny postawy tego zespolu. Dymisja
Ej, ale trener to nie jest palladyn w Diablo 2, że jak tylko się pojawi ten czy inny, to od razu cała drużyna ma boost pod wybraną umiejętność. Lukaku walnął fatalnego kiksa, ale doszukiwanie się w tym winy Inzaghiego jest zdecydowanie na wyrost.
Inaczej bym na to spojrzał, gdybyś wspomniał o tym jaka presja jest na piłkarzach w reprezentacji i u nas w klubie oraz jak z tym sobie radzi Inzaghi, tzn. w jaki sposób zarządza tą presją w szatni. Wydaje mi się, że tutaj leży problem.
Z konkluzją się natomiast zgadzam. Trener odpowiada za formę piłkarzy i jeśli w klubie nie dojeżdżają (masowo, wszyscy, nie pojedynczy piłkarze), to beknąć za to powinien właśnie trener.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: SETE »

Don Dawido nie wiem kto to jest Palladyn w diablo 2 :) natomiast nie napisalem , ze kiks Lukaku to jest wina Inzaghiego, moja wypowiedz sugeruje , ze zjazd druzyny i poszczegolnych pilkarzy zarowno fizycznie , taktycznie jak i mentalnie przez dzialania trenera doprowadzil do takich sytuacji jak wlasnie kiks Lukaku. To nie jest tak, ze Lukaku nie potrafi strzelic do pustej bramki, okolicznosci jakie zachodza w Interze goscia tak zblokowaly, ze tego typu kiksy mu sie beda zdarzaly .
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Speaker »

SETE pisze: 3 kwie 2023, 13:18 Don Dawido nie wiem kto to jest Palladyn w diablo 2 :) natomiast nie napisalem , ze kiks Lukaku to jest wina Inzaghiego, moja wypowiedz sugeruje , ze zjazd druzyny i poszczegolnych pilkarzy zarowno fizycznie , taktycznie jak i mentalnie przez dzialania trenera doprowadzil do takich sytuacji jak wlasnie kiks Lukaku. To nie jest tak, ze Lukaku nie potrafi strzelic do pustej bramki, okolicznosci jakie zachodza w Interze goscia tak zblokowaly, ze tego typu kiksy mu sie beda zdarzaly .
hehe he... @SETE my widzimy co piszesz :) próbujesz wszystko przerzucić do ogródka Inziego , ale widzimy również, że kurde chyba przespałeś 2 lata roboty Conte w Interze i jego kurcze zachowanie w czerwcu 2021, kiedy potrzebowaliśmy go, by dowódca z dziurawego okrętu nie uciekał, a on jak się zachował? Inzaghi może nie jest najwybitniejszym trenerem, ale podjął się zadania i tamten sezon miał udany, a ten sezon jest wypadkową działania wielu osób w klubie, a nie tylko jego. Gdzie jest teraz Zhang pytam się, który w lipcu ściskał się na balkonie z Romelu, gdzie jest Big Room, który obiecywał dużo bramek, a my możemy teraz policzyć je na palcach jednej ręki? Gdzie jest Beppe Marotta, który 2 ostatnie okienka totalnie niczym nie zaskoczył (Onany nie liczę, bo on był już podpisany w styczniu). Niech się ujawnią ci wszyscy odpowiedzialni za to co się dzieje ...za ciągłe tematy szkalujące Inter w mediach włoskich, za top że ciągle jest obmyślanie kogo by tu sprzedać w trakcie sezonu. Conte takiego bagna prasowego nie miał, a wejdź sobie @SETE i poczytaj nastroje kibiców Interu nawet z "mistrzowskiego" sezonu podczas trenowania przez Antka.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Kredence »

A kto odpowiada za to, że Lukaku 4 miesiące od powrotu po kontuzji dalej ma nadwagę ?
Kto jest winny temu, że gracze pokroju Brozovicia, De vrija którzy przez lata byli w topowej formie teraz wygladaja tragicznie? Kto nie potrafi doprowadzić Gosensa do chociażby przyzwoitej formy ?

Może gdyby ci gracze byli w formie, może gdyby wyniki były choć odrobinę lepsze to klimat wokół klubu byłby również lepszy?
Całkowicie normalne, że jeden gracz może być bez formy, mieć jakiś kryzys ale 3/4 składu ? Bo ja rozumiem, że nie jest wina Inzaghiego, że Lukaku nie potrafi dołożyć nogi z metra, ale tu jest cała masa innych problemow. I to są problemy fundamentalne, problemy których trener nie potrafi rozwiązać, co gorsza w sporej części są jego wina.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: SETE »

Speaker pisze: 3 kwie 2023, 19:42
SETE pisze: 3 kwie 2023, 13:18 Don Dawido nie wiem kto to jest Palladyn w diablo 2 :) natomiast nie napisalem , ze kiks Lukaku to jest wina Inzaghiego, moja wypowiedz sugeruje , ze zjazd druzyny i poszczegolnych pilkarzy zarowno fizycznie , taktycznie jak i mentalnie przez dzialania trenera doprowadzil do takich sytuacji jak wlasnie kiks Lukaku. To nie jest tak, ze Lukaku nie potrafi strzelic do pustej bramki, okolicznosci jakie zachodza w Interze goscia tak zblokowaly, ze tego typu kiksy mu sie beda zdarzaly .
hehe he... @SETE my widzimy co piszesz :) próbujesz wszystko przerzucić do ogródka Inziego , ale widzimy również, że kurde chyba przespałeś 2 lata roboty Conte w Interze i jego kurcze zachowanie w czerwcu 2021, kiedy potrzebowaliśmy go, by dowódca z dziurawego okrętu nie uciekał, a on jak się zachował? Inzaghi może nie jest najwybitniejszym trenerem, ale podjął się zadania i tamten sezon miał udany, a ten sezon jest wypadkową działania wielu osób w klubie, a nie tylko jego. Gdzie jest teraz Zhang pytam się, który w lipcu ściskał się na balkonie z Romelu, gdzie jest Big Room, który obiecywał dużo bramek, a my możemy teraz policzyć je na palcach jednej ręki? Gdzie jest Beppe Marotta, który 2 ostatnie okienka totalnie niczym nie zaskoczył (Onany nie liczę, bo on był już podpisany w styczniu). Niech się ujawnią ci wszyscy odpowiedzialni za to co się dzieje ...za ciągłe tematy szkalujące Inter w mediach włoskich, za top że ciągle jest obmyślanie kogo by tu sprzedać w trakcie sezonu. Conte takiego bagna prasowego nie miał, a wejdź sobie @SETE i poczytaj nastroje kibiców Interu nawet z "mistrzowskiego" sezonu podczas trenowania przez Antka.

Speaker ja myśle, ze każdy widzi to co chce widzieć. Gdybys prześledził moje posty nie w temacie Inzhahiego bo w temacie Inzaghiego pisze głównie o Inzaghim to byś wiedział, ze wina za obecny stan Interu obarczam Zhanga , ostatnio przekonuje się tez do tezy ze Marotta jest bardziej winny niż na poczatku myślałem natomiast tak tu potwierdzę kolejny raz to co zrobił z ta drużyna Inzaghi to przechodzi ludzkie pojęcie. Jedyne czego nie rozumiem to czemu piszesz o Conte w tym kontekście, dziwne bo raz, ze jego nie dotyczy kontekst czyli chyba masz do Niego jakieś uprzedzenia a dwa , ze samo porównanie Inzaghiego z Conte tez jest nie na miejscu ale to juz chyba wszyscy wiedza.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Speaker »

@Kredence , wiadomo, że nie lubisz Inziego ale, że zrzucisz na niego nadwagę Lukaku, to szczerze nie spodziewałem się po Tobie. To jeśli załóżmy ty byś miał nadwagę, to czyja by to była przede wszystkim wina? 🙈
Ale po kolei... W 2019 r. latem Inter zainwestował w zapuszczonego Big Roma. Zhang rzucił trochę groszem, sprowadziliśmy Pintusa i doprowadził Roma do porządku. W 2021 r. brzydko mówiąc Rom wypiął się na Inter, bo nie mógł odmówić "swojemu ukochanemu klubowi Chelsea" -No sorry...Rom to jest dorosły facet, jeśli wolał przytulić 15 melonów i zaczął opychać się hamburgerami w Londynie, to jego sprawa. Przypomnę tylko, że Inzaghi bardzo chciał go wtedy w Interze...no ale cóż. Teraz RL90 wrócił z podkulonymi ogonem i obiecywał na balkonie, że będzie harował jak wół, gole strzelał, a on po kilku cięższych treningach u Szmka się rozkraczył we wrześniu, zaczął coś cudować, do Belgii latać na wycieczki , niby na mundialu albsie szykować, a wyglądał na nim jak słoń po dobrym obiedzie.

No powiedzćie drodzy Interiści czy tak nie było jak ja tu piszę i co ten nasz @Kredens kochany opowiada nam tu kurcze ?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Speaker »

@SETE , napisałeś "chyba masz do Niego (o Conte) jakieś uprzedzenia a dwa , ze samo porównanie Inzaghiego z Conte tez jest nie na miejscu ale to juz chyba wszyscy wiedza.

Hehr ;) no i z czym tu dyskutować? Wszystko się zgadza!

Przykłady Conte,Lukaku,Hakimiego , a teraz Perisicia potwierdzają, że nie warto opuszczać najpiękniejszego klubu jakim jest Inter Mediolan. Nie warto opluwać tego klubu, ale i nie godzi się! Dlatego Szymuś jaki jest taki jest, ale wie, że najbardziej słuszne to trzymać się rękami i nogami tego klubu. Tak, może na konferencjach wspomina zdobyte Superpuchary, ale chłop jest mądry, bo mimo że ma argumenty jakie ma to wie kogo się trzymać. I pamiętajcie! Czy tu będzie chińczyk właścicielem czy Arab, czy ktokolwiek to mniej istotne, bo Inter to My!!
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: SETE »

Speaker pisze: 3 kwie 2023, 22:09 Dlatego Szymuś jaki jest taki jest, ale wie, że najbardziej słuszne to trzymać się rękami i nogami tego klubu.
Widzę, ze Twoje argumenty na obronę Inzaghiego są coraz lepsze :) idealny powód aby został z nami jak najdłużej
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 28. kolejka Serie A: Inter-Fiorentina

Post autor: Speaker »

SETE pisze: 3 kwie 2023, 22:14
Speaker pisze: 3 kwie 2023, 22:09 Dlatego Szymuś jaki jest taki jest, ale wie, że najbardziej słuszne to trzymać się rękami i nogami tego klubu.
Widzę, ze Twoje argumenty na obronę Inzaghiego są coraz lepsze :) idealny powód aby został z nami jak najdłużej
Nie chodzi żeby został, ale szacunek do niego mam i to nadal aktualny trener Interu.
ODPOWIEDZ