Mercato

To co każdy kibic lubi...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Kujon »

Ljarro pisze:A co do napastników to żaden Cassano, zaden Vucinic. Za pół roku wróci Zicu i bedzie git. Dzisiaj chlopaczyna strzelil gola a Dynamo Bukareszt wygralo z CSKA Moskwa 1-0 :p
To niejest przypadkiem ofensywny pomocnik ?? :roll: Ale chłop się nam wybija....dobrze mu robi wypożyczenie :smile:

Ale Cassano by się przydał...może Mancini zrobi z niego ludzi....bo talent ma ogromny...i nie będzie drogi....
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

To niejest przypadkiem ofensywny pomocnik ??
W fm'ie może i jest :P
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Woo-cash »

a co byscie powiedzieli jakby na SS zawitał A. Hleb - zostal ostatnio wybrany pilkarzem roku na bialorusi. przydala by sie w pomocy troche mlodej krwi bo Figo i reszta do najmlodszych sie nie zaliczaja:((( wedlug mnie Figo jest juz wypalony najlepsze lata spedzil w hiszpani (barca, real) a moze jeszcze robinho do ataku moze by znalazl wspolny jezyk z Adriano i szczelaliby duzo waznych goli dla Intreu... no coz pomazyc zawsze mozna:)))
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Kujon »

Ljarro pisze:
To niejest przypadkiem ofensywny pomocnik ??
W fm'ie może i jest :P
:] moja wiedza na temat niego, opiera sięna tym, co było napisane w newsie na tej stronie :] więc do pusto głowych fm'owców mnie tu nie porównuj :/
Ostatnio zmieniony 3 gru 2005, 13:08 przez Kujon, łącznie zmieniany 1 raz.
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

Master Snake pisze:A. Hleb - zostal ostatnio wybrany pilkarzem roku na bialorusi.
Białoruś... hmm, to mało pocieszające, że został najlepszym piłkarzem roku na Białorusi, bo aż takich gwiazd tam nie mają, ale co prawda to prawda byle jakiego stylu gry nie ma
wedlug mnie Figo jest juz wypalony najlepsze lata spedzil w hiszpani (barca, real)
Chciałbym więcej takich "wypaleńców" nawet dobrze sobie radzi, ale szkoda Solariego, no ale czy on bedzie grał zależy tylko od trenera, bo w realu sobie radził nieźle, zdiwił mnie ten transfer
a moze jeszcze robinho do ataku moze by znalazl wspolny jezyk z Adriano i szczelaliby duzo waznych goli dla Intreu
To jest forum interu a nie realu, ostatni troszeczke słabiej sobie radzi w lidze hiszpańskiej, więc nie sądze żeby sobie poradził we włoskiej, to jest inny kaliber.
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

ja powiem jedno: ZA DUZO FM'a !!!!
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Mercato

Post autor: zanetti16 »

Ja proponuje kupuić lewego obrońce i pomocnika i tutaj widze Evre ktury jes fantastyczny na tej pozycji. Ale boje sie że to tylko marzenia kture się nie spełnią, bo przyjdzie drogi i bezużyteczny cassano ;(
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: MiRas. »

Wy chyba na serio nie wiecie kto to jest Cassano i jak on gra i sądze, ze 3/4 ludu nie widziało go w akcji... a to, że ma taki charakter... za charakter można kochać dziewczynę, a nie piłkarza... piłkarza kocha się za to jak gra... a charakter zawsze można utemperować... poza tym ciekaw jestem miny niejednego, gdyby nie daj Boże Cassano trafił do Juventusu i przyszedł kiedyś piękny wieczór i Cassano strzelił Interowi zwycięskiego gola.. nie jeden by później klnął na Morattiego, że nie postarał się o Cassano... gdyby został odpowiednio prowadzony przez szkoleniowców to z niego byłby drugi Roberto Baggio ...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

Miras dobrze to powiedziałeś. "Charakter można utemperować". Ale nie widze tego u Manciniego jak go utemperuje, chyba, ze Cassano sam się zmieni. Murinho to jeszcze...
A sam Cassano? Nie jeden mecz widziałem w jego wykonaniu, ale najwięcej to chyba meczów Romy. Tak jak on się zgrywa z Tottim to nie wiem czy jakiś duet w naszej drużenie by tak potrafił. I jestem 'za' żeby przeszedł, bo mogą się wyłonić sytuacje jak teraz przed meczem z Milanem, że brakuje nam napastników.
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Mercato

Post autor: Wizard »

Dla sceptykow Cassano wlasnie Antonio strzelil bramke dla Romy w meczu z Palermo :P
daiman
Posty: 14
Rejestracja: 10 gru 2005, 16:08
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Mercato

Post autor: daiman »

Cassano może być ale niech schudnie :D na lewą obrone Evra jak juz część osób pisało. Zainteresowałbym się także Jeffersonem Farfánem. Jest niesamowity i sądzę że nie jest drogi jak na tej klasy zawodnika
FORZA INTERNAZIONALE !!!!!!!!!!!!!
Chipp Zanuff

Odp: Mercato

Post autor: Chipp Zanuff »

Ja na początku nie chciałem, żeby Cassano przeszedł do Interu, ale teraz jestem jak najbardziej za tym pomysłem. Ten chłopak ma naprawde olbrzymi talent, a charakter w piłce wcale nie musi przeszkadzać.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Cos podajrzewam ze Cassano nie zobaczymy w naszym zespole.Moratti sie wypowiedzial ze chce zagranicznego napastnika.Noramalnie bym sie cieszyl z takiego zalozenia ale wloska FPN moze zazadzic prawo nakazujace ogrniczenia zatrudnien dla obcokrajowcow.Wogole w Interze malo wlochow dlatego jestem teraz ZA sciagnieciem Cassano mimo ze tego wczesniej nie chcialem.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Mercato

Post autor: Wizard »

Cassano jednak prawie na 100% nie ujrzymy w koszulce Interu, ale po pieknych derbach zastanawiam sie czy on nam wogole jest potrzebny? Mysle, ze 4 napastnicy to jednak wystarczajaca ilosc (chociaz wczesniej bylem innego zdania). No tak, ale ostatnio pojawily sie soekulacje na temat Cruza. Zapewne wszyscy wiecie o co chodzi ale przyblize ten watek, otoz jak wiemy Roma chce sie pozbyc swojego asa Cassano i musi sprowadzic kogos w jego miejsce. Podobno kandydatem jest Cruz. W takiej sytuacji oczywiste jest, ze napastnika bysmy musieli pozyskac :-) Jak myslicie jak jest z tym Cruzem? Bo dla mnie to jest jeden z lepszych rezerwowych- kiedy wchodzi to strzela. Gdybym mial na to jakis wplyw to bym go nie oddal.

Dzisiaj pojawila sie wiadomosc na jednym z naszych serwisow, ze inter zlozyl oferte pomocnikowi parmy Marchionniemu. Jak ktos moze to niech przyblizy mi jego postac bo mi to nazwisko nic nie mowi... :>

No i transfer, ktory mnie ostatnio najbardziej elektryzuje :-) Chodzi mianowicie o Maxwella, ktory podobno jest juz nie daleko Interu!! No nie musze chyba mowic jak pieknie by bylo gdybysmy mieli w swoich szeregach tego gracza :-) I to juz od stycznia... :D
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Orzeu »

Victor Obinnna przyjedzie zimą za Cruza :d ale znowu oby nie będzie
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Podejrzewam ze Mancini nie pozwoli odejsc w styczniu Cruzowi,jest zbyt cenny dla zespolu(co nie raz udowodnil w tym sezonie) nawet jesli kupimy piatego napastnika.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
daiman
Posty: 14
Rejestracja: 10 gru 2005, 16:08
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Mercato

Post autor: daiman »

Zgadzam się z przedmówcą. Cruz zostanie bo jest solidnym napastnikiem, chyba że sam będzie chciał odejść ale nie raz strzelał ważne bramki (Inter - Porto 2:1, no i ten mecz :D Juve-Inter 0:1 ). Teraz nie grał bo miał kontuzję lub był chory(nie pamiętam dokładnie) i dlatego w derbach wszedł w końcówce bo nie był w pełni sił. Ja bym go do końca nie przekreślał bo w Styczniu ma duże szanse grać. Jest innym zawodnikiem niż Recoba(moim zdaniem bardziej ofensywny pomocnik) i każdy z nich pasuje do innego stylu gry wiec każdy z nich może grać w zależności jaki wariant w danym meczu będzie preferował Mancini
FORZA INTERNAZIONALE !!!!!!!!!!!!!
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Mercato

Post autor: Wizard »

Cholera juz nie wiem co mam myslec o tym transferze Cassano :/ Na fcinter.pl sa podane dwa newsy w jednym jest napisane ze Antonio jest juz blisko Interu i ze bardzo by chcial tutaj grac, a w drugim Moratti zaprzecza temu zeby mial przyjsc do Interu...

Hm....czyzby to taka zaslona dymna ze strony naszego bossa? Moze ktos wie jak to jest z tym transferem...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Mercato

Post autor: Nasir »

haha a ja z kolei slyszalem na eurosporcie, ze Inter jush dawno nie stara sie o Cassano, a na placu boju pozostal Real i Juve.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Andy »

Wizard pisze:Moze ktos wie jak to jest z tym transferem...
Według mnie już nieaktualny temat - Moratti jak powiedział nie będzie się starał o tego piłkarza :!: Jak już wspomniałeś u nas są napisane dwa newsy jeden jest na tak a drugi na nie, ale trzeba zauwarzyć i dodać, że jeden to źródło TRIBALFOOTBALL :lol: więc wszystko jasne :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Mercato

Post autor: Wizard »

No nie dla mnie wszystko jasne, ale rozumiem,ze TRIALFOOTBALL to cos takiego jak Fakt ?:D:D
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

Cassano im w glowie....niech kupia Maxwella na lewa strone bo Favalli to porazka....i wiekowo i umiejetnosciowo :[
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

Citka pisze:Favalli to porazka....i wiekowo i umiejetnosciowo :[
Choć ostatnio się stara i wychodzi mu to nawet nieźle, widać, że mu zależy aby zostać, a może teraz tak tylko gra? Żeby go nie sprzedali? Wątpię, ale nie wykluczone.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Favalli caly czas ma noz na gardle,bo nie cichna spektakulacje na temat nowego zawodnika na lewa obrone.Tyle ze chlopak dopiero niedawno sie kapnal ze sam gra na tej pozycji ;P etc. nawet jesli bedzie gral najlepiej jak potrafi i tak zapewne jest to jego ostatni zeson w pierwszy skladzie.

Maxwell zapraszamy!!
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

EL_CHINO pisze:
Citka pisze:Favalli to porazka....i wiekowo i umiejetnosciowo :[
Choć ostatnio się stara i wychodzi mu to nawet nieźle, widać, że mu zależy aby zostać, a może teraz tak tylko gra? Żeby go nie sprzedali? Wątpię, ale nie wykluczone.
Stara? a widzaiels ta sytuacje w meczu z milanem ? pilka leci mu prosto na glowe a on w nia nie trafia....pilka wpada pod nogi gili ten ogrywa jak dzieci kolejnych 2 oborncow podaje do shevy a ten w ostatniej chwili zablokowany przez J.Zenettiego... wiec jemu nie mozna tak naprawde ufac...bo nie wiadomo co zrobi...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Hahaha no już nie wiń za tą sytuacje Favialliego. Takie piły to normalnie Marco zgarnia, a to że Gila pojechał Cordoba i Samuela to już inna bajka...( Samuel się poślizgnął chyba :P )...
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

Ale pilka ktora leci PROSTO na glowe Favalliego powinan byc wybita... a on jej sie jakby przestraszyl... :lol: :lol:
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Mercato

Post autor: Anton »

Lewa obrona powinna być dla nas priorytetem. Sam wybrał bym kogoś z trójki: Maxwell, Evra, Grosso 8) Szkoda tylko, że Pierr "Łom" Wome dostawał w tej rundzie tak mało szans do gry, może by coś z niego wyszło i teraz nie potrzebowalibyśmy lewego obrońcy :roll: Co do reszty składu nie zmieniałbym już niczego :wink:
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

Wome jest 100 razy lepszy od Favalliego ale wiadomo dlaczego Wloch gra...wkoncu przyjaciele dawni z Lazio...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Citka weź sobie obejrzyj kilka meczów z tego sezonu w wykonaniu Faviallego, a nie pieprzysz głupoty o nim. On ma przynajmniej respekt w swoim kraju nie tak jak Wome :lol: Z tego co wiem Favialli zbliża się do 400 meczów w Serie A , a więc Wome może mu czyścić buty. Pepe to obecnie nasz najlepszy lewy obrońca i tyle 8)
ODPOWIEDZ