Dejan Stankovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Seba »

Najlepiej dla zespolu byloby gdyby Stankovic odszedł. Czemu ? Ponieważ nawet jesli bedzie gral tragicznie, to i tak bedzie wychodzil w pierwszym skladzie blokując miejsce lepszym. Doskonaly tego przyklad mamy w tym sezonie. Mancini jednak nie pozwoli na sprzedaż pupilka :P No chyba ze Roberto odejdzie, to wtedy i Deki pobiegnie za swoim panem  ;-)
Obrazek
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Jeremy »

A Deki przecież w poprzednim sezonie grał bardzo dobrze - asystował,strzelał i prezentował sie bardzo dobrze w ofensywie i w defensywie. Mysle ze powinien jeszcze dostac szanse w nastepnym sezonie a jesli zawiedzie to pomyslimy co dalej
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Seba »

Zgadza sie w poprzednim sezonie grał bardzo dobrze. Jednak obecnie gra tragicznie. W tej sytuacji chyba bardziej nagana należy sie trenerowi. Każdy piłkarz ma prawo mieć spadek formy, tym bardziej gdy jest trapiony kontuzjami. Mancini widząc, ze Serb jest kompletnie bez formy powinien sadzac go na ławce. Jednak on na siłe wpycha go do składu. Sam Deki doskonale wie, ze gra slabo, bo w meczu z Fiorentiną zagrał przyzwoicie i nie ukrywal swej radosci po opuszczeniu boiska. Co ma zrobic piłkarz w takiej sytuacji ? Trener go wystawia więc gra. Bardziej trzeba winic Manciniego aniżeli Stankovica.
Obrazek
IbrahimovicInter
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2008, 17:12

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: IbrahimovicInter »

Moim zdaniem Stankovic powinien zostać!!!
Jest to bardzo wartościowy piłkarz.
Każdy zawodnik może mieć mały kryzy.
Jednak gdy Stankovic wróci do formy na pewno bedzie z niego wielki pożytek.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Woo-cash »

Tak jak większość z Was napisała Dejan ma słabszy sezon od poprzedniego. W zeszłym sezonie przyzwyczaił nas do bardzo dobrej gry a teraz niestety jest cieniem zawodnika z ubiegłego sezonu. Mimo wszystko bym go jeszcze nie skreślał ani też nie wystawiał go na siłę w pierwszym składzie jak to lubi robić Manicni. No cóż pożyjemy zobaczymy co dalej będzie ze Stankoviciem.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
KamilZ
Posty: 51
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:59

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: KamilZ »

Ja również uważam, że powinien zostać, bo w końcu to nie byle jaki piłkarz. Teraz ma słabszy okres, ale już nie raz pokazał na co go stać. Wszystko się mu wybaczy jak strzeli zwycięską bramkę z Milanem ;).
;]
RADOSLAW771
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2008, 18:38
Lokalizacja: Polska

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: RADOSLAW771 »

Ja uwazam ze Stankovic powinien zostac w Interze ale powinien byc tylko zmiennikiem. Bo narazie w  wysokiej formie  jest Cambiasso, Jimenez i Vieira a na srodek pomocy mozna takze zaliczyc Zanettiego ktory zawsze gra swietnie.
:szal:
IlCapitano

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: IlCapitano »

Nie rozumiem tych, co chcą odejścia Serba. Wiadomo, że tym sezonie gra tragicznie, ale przecież nie będzie tak grał już zawsze! Od nowego sezonu może być nawet jednym z najlepszych, bo Serbia nie weszła do Euro i Deki będzie miał wolne wakacje, więc może ''naładować baterie''. Zapomnieliście już jak grał rok temu? Odejść to powinni Dacourt, Solari, Cesar i Adriano.
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: szuli »

http://sport.onet.pl/0,1264200,1772304,wiadomosc.html
Obrazek

wypowiedź Dejana o Polsce na euro 08
Obrazek

Obrazek
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Jeremy »

Według Corriere Dello Sport Juventus Turyn osiągnął porozumienie z Dejanem Stankoviciem.

Pomocnik stał się celem 'Starej Damy' jeszcze gdy grał w Lazio lecz nie była w stanie przebić oferty Interu. Stankovic był ulubieńcem Roberto Manciniego lecz po jego zwolnieniu może nie znaleźć miejsca w podstawowym składzie po przybyciu Jose Mourinho na San Siro. Według włoskiej prasy Juventus dogadał się z 'Dekim' i ma zarabiać 3,5 mln € za sezon plus premie. Stankovic prawdopodobnie będzie partnerem Xabiego Alonso. Jak widać Juve nadal wzmacnia się w świetle ich gry w Champions League w następnym sezonie.
Źródło: goal.com


Jesli to prawda to nie bede specjalnie zalowal ani przesadnie sie cieszyl z jego odejscia. A to ze przechodzi akurat do Juve troche mnie wkurza bo nie raz podkreslal jak jest zwiazany z Interem i jak nienawidzi Juventusu. Myslalem ze odejdzie do Anglii - no ale moze to tylko wymysl prasy.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
IlCapitano

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: IlCapitano »

Nie wierzę w odejście Dekiego. I to gdzie? Do Juve? Bez przesady Panowie... nie dość, że wiele razy podkreślał miłość do Interu to jeszcze delikatnie mówiąc nie przepada za Juve. Osobiście jestem za pozostaniem Serba w drużynie, a jeśli miałby odejść to nie do klubu z Włoch. Do odstrzału są Maniche, Solari, Dacourt i Cesar a nie Stankovic.
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Wasiel InterFC »

J.Zanetti1973 pisze: Nie wierzę w odejście Dekiego. I to gdzie? Do Juve? Bez przesady Panowie... nie dość, że wiele razy podkreślał miłość do Interu to jeszcze delikatnie mówiąc nie przepada za Juve. Osobiście jestem za pozostaniem Serba w drużynie, a jeśli miałby odejść to nie do klubu z Włoch. Do odstrzału są Maniche, Solari, Dacourt i Cesar a nie Stankovic.
Kolega madrze prawi, jednak pilkarze juz nie raz pokazywali jak kochają swoje kluby. Takie bardziej spektakularne transfery: Luis Figo do Realu, Ibra do Interu, Ronaldo do Realu. Wszyscy oni "kochają swoje kluby" co nie pzreszkadza im zmieniac je gdy ktos zaplaci im wiecej.
Mam nadzieje, ze Deki zostanie, jezeli jednak odejdzie to tylko nie do Juve, Milanu czy Romy!!!
Inter per sempre. Inter eterno amore.
KamilZ
Posty: 51
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:59

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: KamilZ »

Ibrahimovic z tego co wiem to w młodości był kibicem Interu ;). No chyba, że to też ściema :P.

Poza tym wciąż liczę, że Stankovic wróci do wysokiej formy, bo jakoś nie wyobrażam sobie, żeby mógł zagrać przeciwko Interowi w innym klubie, no chyba że w swoim wcześniejszym Lazio czy Crvenie :P.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2008, 12:58 przez KamilZ, łącznie zmieniany 1 raz.
;]
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Ulis »

Ehh obiektywnie pisząc, wydaje mi się że jest duża szansa na to że Deki nas opuści, niestety.. Ja bym dał mu jeszcze szanse, bo ma jednak potencjał i ambicje i wierze w to, że odzyskał by forme. Jednak czy w głowie i wizji Jose jest miejsce dla Dejana ? Wydaje mi się, że jednak nie. Zresztą musimy jeszcze troche poczekać.. Mam nadzieje, że Stanko zostanie z nami jeszcze, ale szczerze wydaje mi się że prawdopodobny jest transfer do Juve, albo gdzieś do Premiership, niestety.. ;/
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
krzysztof
Posty: 110
Rejestracja: 8 wrz 2006, 19:16

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: krzysztof »

KamilZ pisze: Ibrahimovic z tego co wiem to w młodości był kibicem Interu ;). No chyba, że to też ściema :P.
No może i był, ale pewnie przypomniał sobie to wtedy, gdy zaczął grac w Interze.;d
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

krzysztof pisze:
KamilZ pisze: Ibrahimovic z tego co wiem to w młodości był kibicem Interu ;). No chyba, że to też ściema :P.
No może i był, ale pewnie przypomniał sobie to wtedy, gdy zaczął grac w Interze.;d
nie, mówil tak gdy był a Aajaxie
Obrazek
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: szuli »

coś wierzyć mi się nie chce że pójdzie do jufe
Obrazek

Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Nen »

Jeżeli miałby wnosic do ich gry tyle co do naszej w ostatnim sezonie to za 14 mln ( bo tyle MM żada ) niech tam idzie.
God protect me
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: YoozeQ »

Jak sie okazuje problemem moga nie byc pieniadze a kibice juve, bo podobno nie chca go w klubie i juz teraz zapowiadaja ze bedzie wygwizdywany przy kazdym kontakcie z pilka.
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Dominik »

Ja jestem za tym żeby odszedł ostatni sezon miał nieudany no i przecież tak straci miejsce w pierszej jedenstce jak przyjdzie Mancini
FORZA INTER!!!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Jeremy »

To ze odejdzie jest pewne. Ale do Juve - cos mi sie nie chce wierzyc po tym jak pomysle co sadzą o nim kibice Jude
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Ulis »

kurde wszedłem w newsa o Dekim, i przeczytałem komentarz do newsa m.in. Zlatana8 i tak sobie pomyślałem że napisze na forum :P
A niech idzie i oslabia naszego rywala

A tak powaznie to jakby mial tam przejsc to cieszylbym sie z jednego powodu. Chcialbym widziec jego beznadziejną gre w ich barwach. Wtedy bylbym usatysfakcjonowany
Szkoda, że niektórzy 'uwielbiają' piłkarzy którzy są tylko w wyśmienitej formie.. Jeśli piłkarz ma zniżke formy to wówczas texty: 'A niech idzie i oslabia naszego rywala'

Dejan zapewne odejdzie, ale sporo zrobił dla nas i nie wiem jak reszta z Was, ale Ja mu za zarąbiście jestem wdzięczny za gre w Interze bo sporo do niej wniósł i dziękuje mu i życze jak najlepiej. Swoją drogą nie wiem czy nie powinien Jose może jednak dać mu szansy..
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Omen »

Ja bym się Stanko w ogóle nie pozbywał...
:szal:
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Jeremy »

Ulis pisze: kurde wszedłem w newsa o Dekim, i przeczytałem komentarz do newsa m.in. Zlatana8 i tak sobie pomyślałem że napisze na forum :P
A niech idzie i oslabia naszego rywala

A tak powaznie to jakby mial tam przejsc to cieszylbym sie z jednego powodu. Chcialbym widziec jego beznadziejną gre w ich barwach. Wtedy bylbym usatysfakcjonowany
Szkoda, że niektórzy 'uwielbiają' piłkarzy którzy są tylko w wyśmienitej formie.. Jeśli piłkarz ma zniżke formy to wówczas texty: 'A niech idzie i oslabia naszego rywala'

Dejan zapewne odejdzie, ale sporo zrobił dla nas i nie wiem jak reszta z Was, ale Ja mu za zarąbiście jestem wdzięczny za gre w Interze bo sporo do niej wniósł i dziękuje mu i życze jak najlepiej. Swoją drogą nie wiem czy nie powinien Jose może jednak dać mu szansy..
Ja jestem mu wdzieczny ale przeciez to bylaby spora zdrada gdyby odszedl do Juve. Przeciez chodzi o to ze chce przejsc do Turynu a nie ze jest w slabej formie. Po prostu uwazam ze gdyby Deki po tym jak podkreslal wiele razy ze nie lubi Juve,podkreslal swoja niechec do Juve przeniosl sie do Anglii to wszystko byloby ok. A on juz podobno porozumial sie z Juve i mimo tej calej krytyki chce tam grac. Mnie to po prostu totalnie wkurza i tyle. A poza tym na razie szanuje Stankovica ale nie mów mi ze mam szanowac go dalej jesli przeszedlby do Juve po tym wszystkim.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Ulis »

Zlatan8 pisze:
A poza tym na razie szanuje Stankovica
Stary jeśli kierowałbym się Twoim tokiem myślenia, to w takim razie R. Baggio, Meazza i inni piłkarze Interu, którzy kiedyś reprezentowali, bądź reprezentują naszych rywali zza miedzy nic by nie znaczyli, a chyba mają niewyobrażalny szacunek każdego kibica piłkarskiego.
Stary albo się szanuje piłkarza, albo nie i tyle. Nie ma tak, że 'jak on przejdzie do Juve to go nie lubie' - to jak dla mnie troche takie chorągievvkowe. No ale mniejsza o to. Napewno nie nazwe Dejana legendą Interu, ale naprawde jedyne o co moge pochwalić Manciniego to o sprowadzenie Dekiego, bo pomimo fatalnego sezonu, pamiętam jego wcześniejsze mecze i wysiłek w meczach dla Interu.
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Jeremy »

Ulis pisze:
Zlatan8 pisze:
A poza tym na razie szanuje Stankovica
Stary jeśli kierowałbym się Twoim tokiem myślenia, to w takim razie R. Baggio, Meazza i inni piłkarze Interu, którzy kiedyś reprezentowali, bądź reprezentują naszych rywali zza miedzy nic by nie znaczyli, a chyba mają niewyobrażalny szacunek każdego kibica piłkarskiego.
Baggio przybyl do naszego klubu juz po przygodzie z Juve a nie tak jak w przypadku Dekiego ktory ma tam odejsc prosto z Interu. Natomiast Baggio nie odszedl z Interu do Jude tylko do Bresci.
Sytuacja Baggio i Meazzy jest duzo inna niz Dekiego. No ale coz ty inaczej sadzisz i tyle. W kazdym razie na razie Dejan jest naszym graczem i tyle.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Jaszczu91 »

Jeszcze rok temu nie wyobrażałem sobie Interu bez Dejana a teraz... ach szkoda słów. Mam nadzieje ze jednak wybierze zagraniczną ligę
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: kcpwwa »

Ja, podobnie jak Ulis bardzo cenie tego pilkarza. Ilosc i piekno bramek i asyst jakie ma na swoim koncie,zdrowie poswiecone dla Interu zostana w mojej pamieci na bardzo dlugo. Ewentualne przejscie Dekiego do Juve spowoduje,ze bedzie mi go szkoda. napewno bedzie mu tam niewyobrazalnie ciezko, przy zalozeniu,ze kibice naprawde zgotuja pieklo.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Dzonyy »

Jeśli odejdzie to mam nadzieje że nie do Juve.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: miniu86 »

Czarne chmury na Dejanem, mimo iż miał fatalny sezon szanuje go bardzo za serce do gry w każdym meczu. O ile się potwierdzą plotki że Mou go nie chce to Deki odejdzie. Tylko  na wszystkie świętości, nie do Juve!!! Są rzeczy których po prostu się nie robi.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
ODPOWIEDZ