nasz skarbiec-dziura bez dna??

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
wicio

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: wicio »

mam takie pytanie bo szczerze nie wiem,a mozna by o tym podyskutowac chwilke,jak to jest w naszym klubie z kasa??bo patrzac teraz na lazio,a wczensije fiorentine to az wlos sie jerzy..,.myslicie ze nas tez kiedys czeka taki los??mamy jakies dlugi czy wszystrko jakos pokrywa Moratti i Pirelli i reszta??bo na razie sobie tak kupujemy sprzedajemy,pilkarze maja duze zarobki...a nic nie wygrywami,a skad maja byc pieniadze jak wlasnie nie ze zwyciwestw...
Milosz_FCI

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Milosz_FCI »

we Wloszech dobrze oplacane sa prawa telewizyjne a INTER jako czolowy klub zarabia na tym krocie...
NO i sponsorzy
Pirelli itp ogromne pienidze inwestuja , a sa jeszcze siana za bilety itp

nam bankructwo nie grozi !!!
17_7

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: 17_7 »

dokladnie, duzo zarabiamy na prawach do transmisowania meczow. duzo pieniedzy mamy tez z sezonyowych biletow i biletow na mecze. Moratti rowiniez doklada pieniadze, wiec nam raczej bankructwo nie grozi przynajmniej na jeszcze gdzies 20 lat :wink:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: mati »

na dzien dzisiejszy to nikt inny tylko właśnie Inter jest najbardziej zadłużonym klubem we Włoszech... oczywiście dzięki, temu, że nie zdobywamy niczego Chujuve mieli ostatnimi czasy mistrzostwa Merdy LM i Scudetto tak więc zadłużenie się pogłębia... pozatym bylić musimy np. za Ronniego, Vieriego, czy Adriano (w ostatnim przypadku sie opłaca a w przedostatnim się OPŁACAŁO)

W tej chwili mam przed sobą numer Piłki Nożnej PLUS z grudnia 2003 roku, w artykule 'Juve na plusie' znajduje się bardzo ciekawa tabelka.
Według tej tabelki 'Serie A na debecie' Inter jest najbardziej zadłużony a oto cała tabelka:


Inter Mediolan - 319
AC Milan - 242
AS Roma - 234
Lazio Rzym - 213
AC Parma - 180

O ile wiadomo skąd wzięło się zadłużenie takich klubów jak Inter, Lazio czy Parma zastanawia mnie kwota Parmy, AC Milan (lata 90 to same sukcesy!) i AS Romy... hmmm..... świat jest dziwny :]

W każdym razie Serie A przez długie lata nie będzie płynna finansowo, za wzór powinna służyć angielska Premiership, gdzie conajmniej kilka klubów wykazuje co sezon zyski (np. mój Arsenalik 56 mln Euro) i są nawet gotowe podjąć trud budowy nowego stadionu... inna sprawa, że w Anglii jeżeli chodzi o sponsorów sprawa jest wyrównana... nie ma marketingowo 4 super zespołów a reszta to nic... tam jest tak pod względem sportowym, w Italii jest tak także jeżeli chodzi o pieniadze...
Dexster

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Dexster »

Czy grźi nam bankructwo myśle że nie to jakaś pomyłka.Patrzę na tą tambele i widze same błęy As Roma jest najbardzie zadłużonym klubem a nie Inter,co za cwel to wogóle napisał hmm...coś mu sie chyba pomieszało.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Kujon »

chłopie wierz piłce nożnej to w zime bez butów będziesz chodził !! pierdoły piszą, zarówno w gazecie jak i na stronie internetowej. Pozatym przypomnę wam ostatnie mercato letnie - kupywaliśmy piłkarzy tanio i dużo, sprzedaliśmy tylko Crespo i byliśmy na plusiena koniec :D co prawda w zime to się troche zmieniło, ale co tam :D o finanse to ja się nie martwię...skład nam się niezły szykuje, trener zajebisty więc musimy coś osiągnąć
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: MiRas. »

Tronchetti i Moratti łożą w Inter ile się da, obaj to genialni ekonomiści, na pewno jedni z najlepszych w Europie, którzy więdzą co to pieniaz i wiedzą jak smaukje, wiedzą także co z nimi robić. Prawa telewizyjne to także sporo hajsu. To co pisze Piłka Nożna to bzdety, taka jest moja opinia, ozywiście dług Interu na pewno istnieje, ale bez przesady, nie jest największy we Włoszech... Moratti w życiu nie dopusciłby do tego, aby Inter był bankrutem, Moratti za dobrze się na tym zna. Prawda jest taka, że expert piłkarski z niego kiepski, za to ekonomista jak już wcześniej napisałem - genialny. Nie mamy toku myślenia jak Perez, Cragnotti (który doprowadził Lazio do stanu, w jakim teraz jest), czy Laporta, aby kupować najwięszych i mieć długi.

I czy Inter jest workiem bez dna? Nie powiedziałbym tak, może był, ale to się zmieniło od kiedy prezesem jest Facchetti, a moratti 3ma tylko hajs. Takie transfery jakie dokonał Inter dotychczas to mistrzostwo świata. Gracze marketingowi, praktycznie za free. Więc jak widać Inter już nie laduje mnóstwo pieniędzy w zawodników, woli sobie "poszporować" trochę.

Pensje zawodników.. tutaj est pewien problem, bo według mnie Vieri i Recoba zarabiają nieco za dużo, ale cóż tutaj główną rolę odgrywają agenci piłakrzy, którzy z wyróżnieniem skończyli swoje wyższe uniwerki i wiedzą jak wynegocjować, aby zawodnik wyciagnął od klubu dużo pieniędzy.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Milosz_FCI

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Milosz_FCI »

Mati jestes smieszny , radze na przyszlosc nie kupuj ,,Bravosport'' to jest obok ,,megasport'' totalnie zalosna pisanka.....
wiec sie nie sugeroj....a te bzdety typu bryloczeg Beckhama to jest haczyk na naiwna mlodziez
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Szycha »

Sianko mamy, kibiców mamy, karnety sprzedane w liczbie chyba jakis 23.000 tys, gdzie tu bankructwo :?: :!: :shock:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: mati »

Milosz_FCI pisze:Mati jestes smieszny , radze na przyszlosc nie kupuj ,,Bravosport'' to jest obok ,,megasport'' totalnie zalosna pisanka.....
wiec sie nie sugeroj....a te bzdety typu bryloczeg Beckhama to jest haczyk na naiwna mlodziez
To ty jesteś smieszny :D nie umiesz dokładnie czytac postów ... nie przeczytałeś dokłądnie ani mojego postu, ani postów innych w których kilka krotnie padało źródło jakim jest 'Piłka Nożna PLUS' ...

Wracając do sprawy... oczywiście uważam, że Inter nie podąży w ślady Lazio czy Violi, ale lepiej dmuchać na zimne i nie szastać na lewo i prawo... co do tych treści cytowanych przezemnie, nie są zapewne prawdziwe, ale nie są też wyssane z palca... musimy sobie uświadomić, że mimo gigantycznych obrotów, jak narazie Interek zysków nie wykazuje... może jak coś wymgarmy to się zmieni...
Krzysiek

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Krzysiek »

ten artykul to napisal Tomasz Lipinski, wiec wcale nie byle kto.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Bart »

W to, że mamy długi nie wątpię. Ale jesteśmy naprawdę wielkim klubem, z milionami kibiców na świecie, tradycją i poważnymi ludźmi za sterami. Zagłada nam nie grozi, ale sytuacja mogłaby być lepsza. W tym sezonie musi być wreszcie jakiś większy sukces, ale nawet jeśli nie, to straty finansowe nie będą kolosalne, popatrzmy chociażby na tegoroczną politykę transferową.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: mati »

Bart pisze:W to, że mamy długi nie wątpię. Ale jesteśmy naprawdę wielkim klubem, z milionami kibiców na świecie, tradycją i poważnymi ludźmi za sterami. Zagłada nam nie grozi, ale sytuacja mogłaby być lepsza. W tym sezonie musi być wreszcie jakiś większy sukces, ale nawet jeśli nie, to straty finansowe nie będą kolosalne, popatrzmy chociażby na tegoroczną politykę transferową.
O to mi biegało :lol: :D zgadzam się w 100%
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Ljarro »

Krzysiek pisze:ten artykul to napisal Tomasz Lipinski, wiec wcale nie byle kto.
A Lipinski jest kibicem...Jude, a Jude nie ma w tym zestawieniu, przynajmniej w pierwsze piątce. To daje do myslenia
Krzysiek

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Krzysiek »

Ljarro pisze:
Krzysiek pisze:ten artykul to napisal Tomasz Lipinski, wiec wcale nie byle kto.
A Lipinski jest kibicem...Jude, a Jude nie ma w tym zestawieniu, przynajmniej w pierwsze piątce. To daje do myslenia


i co takiego zatem wymysliles?? ze co ?? Klamie w tym artykule??? przypominam Ci ze dla Lipinskiego serie a jest pasja , watpliwe jest by opieral sie na niewarygodnych zrodlach. w tym artykule Lipinski zaznaczyl ze jako jedyny klub w serie a juventus wyszedl na plus 2 miliony euro. Wiec jakim cudem mielby sie znalesc na liscie klubow z dlugami??
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Ljarro »

Najpierw powinienes rozroznic co to jest dług, a co to jest strata czy zysk
juventus wyszedl na plus 2 miliony euro
No i co z tego wynika ?? A skąd wiadomo ze nie ma 500 milionów długów.
17_7

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: 17_7 »

to co pisze pilkanozna to najzwyczajne BUJDY !! mati nie oszukujmy sie, skad taki Lipinski moze wiedziec ile mamy kasy w klubie i ile dlugow. wie to kilka osob miedzy innymi Moratti i on nie dopuscil by do tego, abysmy mieli najwiecej dlugow w calej SerieA. ostatnio nie bylo duzo sukcesow(wcale :P) i kupowalismy duzo pilkarzy i wydawalismy duzo pieniedzy na gaze dla zawodnikow, ale my mamy Morattiego ktory kocha Inter i na pewno nie zadluzy(ł) naszego klubu.

No i co Parma ma o wiele mniej dlugow i wyprzedaje caly zespol :?: :!:
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Kujon »

mati_fci pisze:
Inter Mediolan - 319
AC Milan - 242
AS Roma - 234
Lazio Rzym - 213
AC Parma - 180
Milan my tyle długów ?? niby z czego ?? kupują 2-3 piłkary na sezon, wygrywają Scudetto czy LM i mają takieee długi :?: :] LOL

Lazio i Parma mają mniej długów od nas i wyprzedają piłkarzy żeby jakoś istnieć...to też bez sensu...

Juve jako jedyne na plusie, ciekawe z czego... :] (ze sprzedarzy koszulek sędziowskich :D )
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: MiRas. »

Ciekawe czemu dwa mediolańskie kluby są na czele? I to ciekawe czemu te klub, które tworzą największe zagrożenie Juventusowi w walce o tytuł i ciekawe czemu te kluby je tworzą skoro mają takie długi... paranoja...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Krzysiek

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Krzysiek »

Ljarro pisze:Najpierw powinienes rozroznic co to jest dług, a co to jest strata czy zysk
juventus wyszedl na plus 2 miliony euro
No i co z tego wynika ?? A skąd wiadomo ze nie ma 500 milionów długów.

okej powiedzmy ze sie zagalopowalem, byc moze Lipinski faworyzuje juventus byc moze specjalnie nie umiescil tego klubu w tej tabelce, ten artykul faktycznie ma nazwe "juve na plusie" i jest tam takie zdanie "Juve to wzorowo zarzadzane i przynoszace zyski przedsiebiorstwo" zatem zgodze sie ze mogl Juventus w tym artykule wychwalac na wszytskie strony , nie obchodzi mnie to, ja niestety uwazam T. Lipinskiego za najbardziej kompetentnego czlowieka od oceniania serie a i watpie by wypisywal bzdury w tym artykule. Trzymamy sie tylko dlatego ze w interze jest Moratti , milan sie trzyma bo ma berlusconiego i dlatego mozemy sobie pozwolic na taki "maly" debet. za reszta druzyn z tej tabeli nie stoi nikt kto by sypal kasa na lewo i prawo a co za tym idzie ciut mniejsze dlugi sprawiaja iz te kluby finansowo odpadaja.


Pozdrawiam.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: PioFCI »

Inter nigdy nie zbankrutuje :lol: Chlopie juz mamy sprzedane 24 tys. karnetow, a jestem pewien, ze w tym sezonie ludzie wykupia ich ze 65 tysiakow 8) ...Nastepnie co sezon dostaje kilkadziesiat milionow za prawa za transmisje... :wink: Pozatym, Pirelli ma tyle kasy, ze zawsze nas wspiera kilkunastoma milionami...dodaj jeszcze do tego zasoby samego prezesa,miasto Mediolan itd. itd. :lol: :lol: :lol:
PS: W dodatku jeszcze dochodzi kasa za transfer Brecheta :lol: :twisted: :twisted:
Inter na zawsze !!!
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: mati »

Krzysiek pisze:
Ljarro pisze:
Krzysiek pisze:ten artykul to napisal Tomasz Lipinski, wiec wcale nie byle kto.
A Lipinski jest kibicem...Jude, a Jude nie ma w tym zestawieniu, przynajmniej w pierwsze piątce. To daje do myslenia


i co takiego zatem wymysliles?? ze co ?? Klamie w tym artykule??? przypominam Ci ze dla Lipinskiego serie a jest pasja , watpliwe jest by opieral sie na niewarygodnych zrodlach. w tym artykule Lipinski zaznaczyl ze jako jedyny klub w serie a juventus wyszedl na plus 2 miliony euro. Wiec jakim cudem mielby sie znalesc na liscie klubow z dlugami??
właśnie.. w artykule zaznaczone jest dokładnie to iż jude jako jedyne wypracowało jakże wielkie zysk 2 mln Euro..
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Bart »

Pio_FCI pisze: Chlopie juz mamy sprzedane 24 tys. karnetow,
A Milan już sprzedał 39 tys. To mnie martwi. Kibice zaczynają się niecierpliwić, bo nawet najbardziej wytrwalszym to grozi. Dlatego ten sezon powinien yć przełomowy. Już same transfery mówią wiele.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: mati »

a kiedy było tak, że nadchodzący sezon nie miał być przełomowy :lol: przed każdym sezonem tak się mówi :wink:

wracając do sprawy, nie miejcie do mnie pretensji o ten artykuł... nie napisałem go ja nie jestem jego współautorem... poprostu zacytowałem... i tyle... akurat przypomiał mi się i wpisałem co tam pisze... Jude pozatym zawsze miało powiązania z Fiatem i ma wysoki kontrakt z Nike... my mamy powiązania w Pirelli i Morattiego ... wychodzimy więc mniejwięcej na równo :wink: tak jak wcześniej powiedziałem... w tym atrykule jest troche prawdy... ale TROCHE :D
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Bart »

mati_fci pisze:a kiedy było tak, że nadchodzący sezon nie miał być przełomowy :lol: przed każdym sezonem tak się mówi :wink:
Przed sezonem 2000/2001 wcale się tak nie mówiło.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Ljarro »

A wlasnie Juve=Fiat, a wiadomo jak Fiat stoi ostatnimi czasy, dlatego nie wiem jak temu Lipinskiemu wyszly takie dziwne liczby, ale coz czego sie nie robi dla ukochanego klubu, zwlaszcza gdy mozna to opublikowac :P
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Nester »

Pio_FCI pisze:Chlopie juz mamy sprzedane 24 tys. karnetow,
Na dzien wczorajszy sprzedanych bylo dokladnie 26.791 tys. karnetow.
Krzysiek

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Krzysiek »

Ljarro pisze:A wlasnie Juve=Fiat, a wiadomo jak Fiat stoi ostatnimi czasy, dlatego nie wiem jak temu Lipinskiemu wyszly takie dziwne liczby, ale coz czego sie nie robi dla ukochanego klubu, zwlaszcza gdy mozna to opublikowac :P

no to kolejny cytat z tego artykulu. " Najpotezniejszym dobroczynca Juve jest nike za 12-nastoletni kontrakt klub z turynu otrzyma 157 mln euro(...) Jednoczesnie Juve praktycznie uniezaleznil sie finasowo od Fiata (...) "


hmmm nadal uwazam ze Lipinski dysponuje szersza wiedza na ten temat niz Ty Ljarro :)


Pozdrowka
17_7

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: 17_7 »

Krzysiek pisze:
Ljarro pisze:A wlasnie Juve=Fiat, a wiadomo jak Fiat stoi ostatnimi czasy, dlatego nie wiem jak temu Lipinskiemu wyszly takie dziwne liczby, ale coz czego sie nie robi dla ukochanego klubu, zwlaszcza gdy mozna to opublikowac :P

no to kolejny cytat z tego artykulu. " Najpotezniejszym dobroczynca Juve jest nike za 12-nastoletni kontrakt klub z turynu otrzyma 157 mln euro(...) Jednoczesnie Juve praktycznie uniezaleznil sie finasowo od Fiata (...) "


hmmm nadal uwazam ze Lipinski dysponuje szersza wiedza na ten temat niz Ty Ljarro :)


Pozdrowka
a co nas NIKE nie sponsoruje ?? tez nosimy ich znaczek na koszulkach i nike jest rowniez naszym sponsorem :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

nasz skarbiec-dziura bez dna??

Post autor: Ljarro »

Krzysiek pisze:
Ljarro pisze:A wlasnie Juve=Fiat, a wiadomo jak Fiat stoi ostatnimi czasy, dlatego nie wiem jak temu Lipinskiemu wyszly takie dziwne liczby, ale coz czego sie nie robi dla ukochanego klubu, zwlaszcza gdy mozna to opublikowac :P

no to kolejny cytat z tego artykulu. " Najpotezniejszym dobroczynca Juve jest nike za 12-nastoletni kontrakt klub z turynu otrzyma 157 mln euro(...) Jednoczesnie Juve praktycznie uniezaleznil sie finasowo od Fiata (...) "


hmmm nadal uwazam ze Lipinski dysponuje szersza wiedza na ten temat niz Ty Ljarro :)


Pozdrowka
Moze i ma informacje dotyczace tego, kto ile kasy wykłada, ale na finansach to sie nie zna. Nie wiem jakie porownanie chcial uzyskac mowiac ze Juve jest 2 miliony na plusie, a inne kluby mają zadluzenie?? A Juve to nie ma zadluzenia ?? Ehh nie bede Ci tlumaczyl bo za duzo bym musiał napisac :P
ODPOWIEDZ