Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: MiRas. »

dla mnie vieri i zanetti to najlepsi gracze w historii interu
po czym:
dla mnie chamscy pilkarze to:
vieri- inter i milan
Może się zdecyduj, czy Vieri jest najlepszy w historii Interu czy też może chamski, bo jedno wyklucza drugie.

P.S. Inter zasługuje na wyraźny szacunek i pisanie go z małej litery na tym forum jest dość chamską sprawą, skoro już poruszamy chamstwo.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2008, 16:55 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Woo-cash »

Krwawy_eM. pisze:
dla mnie vieri i zanetti to najlepsi gracze w historii interu
po czym:
dla mnie chamscy pilkarze to:
vieri- inter i milan
Może się zdecyduj, czy Vieri jest najlepszy w historii Interu czy też może chamski, bo jedno wyklucza drugie.

P.S. Inter zasługuje na wyraźny szacunek i pisanie go z małej litery na tym forum jest dość chamską sprawą, skoro już poruszamy chamstwo.
Aj rzuca się w oczy a ja wyłuskałem takie coś:
13adi13 pisze: chamscy pilkarze to:
canavaro- gral w interze i juve
vieri- inter i milan
emerson- roma, juve i milan
wiecej jest takich pilkarzy ale nie chce mi sie ich pisac
Trzeba było w ogóle nie zaczynać :-D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Bodzek »

Joaquin17 R9 pisze: Ronaldo i Taribo West :yes2: no i moze Sebastian Frey szkoda ze wtedy sie go pozbylismy (miał 18 lat jak bronił w Interze)
Ale co z nimi? Jakiś komentarz?

Co do tematu to przypomniałem sobie o Laurent Blanc'u, który grał u nas w latach 1999 - 2001. To był naprawdę solidny obrońca, mogę go porównać z Samuelem, w formie obaj nie do przejścia. Co ciekawe jest teraz trenerem w Bordeaux:]
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: ardiano88 »

Trenerem z dość dużymi sukcesami jak na nowicjusza.

A Joaquin może lubi Taribo Westa ze względu na jego fryzury :-D
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
Ryszard
Posty: 17
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:15

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ryszard »

Ja do dziś żałuję,że Inter pozbył się Obafemiego Martinsa.
Drzewo91
Posty: 159
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:15

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Drzewo91 »

Ale Obafemi siedzialby na lawce i bylby jeszcze wiekszy problem z napastnikami. Fakt ze moglby byc zmiennikiem Adriano czy Ibry.
Drzewo91
Posty: 159
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:15

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Drzewo91 »

Krawy, najlepszy pilkarz nie musi byc sympatyczny. Moze grac jak nawiedzony strzelajac 50 bramek w ciagu sezonu a miec odbychajacy i chamski charakter
Strażnik obcasów
Posty: 45
Rejestracja: 3 cze 2006, 20:45
Lokalizacja: Tarnów

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Strażnik obcasów »

Drzewo91 pisze: Ale Obafemi siedzialby na lawce i bylby jeszcze wiekszy problem z napastnikami. Fakt ze moglby byc zmiennikiem Adriano czy Ibry.
Lepszy Martins niz Crespo, Obinna czy leniwy Balotelli
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Mora »

Krwawy_eM. pisze:
dla mnie vieri i zanetti to najlepsi gracze w historii interu
po czym:
dla mnie chamscy pilkarze to:
vieri- inter i milan
Może się zdecyduj, czy Vieri jest najlepszy w historii Interu czy też może chamski, bo jedno wyklucza drugie.
Hmm jeżeli "chamstwo" oznacza w tym przypadku zdradę tzn. przejście z Interu do Milanu,to jedno drugiego nie wyklucza.Dla mnie Vieri to zdrajca ,typowy piłkarski materialista-dorobkiewicz, który zgarnął wielomilionowe odszkodowanie od Morattiego i zarabiał szmal w Milanie.Nie zmienia to jednak faktu ,że napastnikiem był zabójczo skutecznym,strzelił dla Interu mnóstwo bramek i spokojnie można zaliczyć go do legend Interu.Zreztą jeśli dobrze pamiętam sam Giuseppe Meazza grał u naszych małych sąsiadów zza miedzy...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Globus »

Grał w Interze, Juve i w Milanie :)
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Mora »

...i w Vicenzie ,Atalancie,Atletico,Lazio,Monaco ,teraz w Fiorentinie ,zresztą i tak pewnie coś pominąłem :P.Do gry Vieriego w Juventusie nic nie mam,bo w Interze zaczął grać po przygodzie z Juve.Zdrajcą jest z powodu przejścia do Milanu z Interu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: klusek »

Odnośnie Meazzy i wątku transferu z Interu do Milanu, cytat z wikipedii (niestety, źródła brak):
An injury put him out of action for most of 1938/39, and after having devoted the best part of his career to Inter, Meazza transfered to AC Milan on November 28th 1940. In almost a century of rivalry, Meazza is the only man who has ever come close to bridging the chasm between the two clubs. The next February 9th, before the derby with Inter, Meazza cried in the dressing room, but then he scored the equalizer for Milan in a 2-2 draw.
Podobno przejście do Milanu nazwał najgorszą decyzją w jego życiu.
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Globus »

Mora pisze: ...i w Vicenzie ,Atalancie,Atletico,Lazio,Monaco ,teraz w Fiorentinie ,zresztą i tak pewnie coś pominąłem :P.Do gry Vieriego w Juventusie nic nie mam,bo w Interze zaczął grać po przygodzie z Juve.Zdrajcą jest z powodu przejścia do Milanu z Interu.
Pisałem o Giuseppe Meazza (nie odmieniam bo nie umiem :P )
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Mora »

Heh byłem pewny ,że o Vierim.Na swoje usprawiedliwienie napiszę,że zasypiałem przy kompie z przyczyn alkoholowych :P A tak apropos:
Globus vel Pawlak pisze: Pisałem o Giuseppe Meazza (nie odmieniam bo nie umiem :P )
Pisałem na temat Meazzy - takie oszukiwanie języka,jak ma się wątpliwości.Przydatne zwłaszcza w wypracowaniach :P
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
jose_'6promili'_Alkorator
Posty: 260
Rejestracja: 24 lis 2007, 20:23
Lokalizacja: Mokrelipie (lubelskie)
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: jose_'6promili'_Alkorator »

Youri Djorkaeff (ur. 9 marca 1968 w Lyonie), francuski piłkarz, grający na pozycji ofensywnego pomocnika, wraz z reprezentacją Francji zdobył mistrzostwo świata 1998 oraz mistrzostwo Europy 2000. W Interze grał w latach 1996-1999 Rozegrał 87 meczy w których zdobył 30 bramek.

Oto on:
http://pl.youtube.com/watch?v=7wjhLQjyF ... 16&index=4

Walter Zenga Walter Zenga (ur. 28 kwietnia 1960 w Mediolanie) – były włoski piłkarz grający na pozycji bramkarza, obecnie trener. W Interze występował z przerwami w latach 1977-1978 i pózniej wrócił reprezentując barwy Interu w latach 1982-1994.

Fenomen, a to kompilacja o nim:
http://pl.youtube.com/watch?v=AvZaSqc1u ... 16&index=5

Warto obejrzeć.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 13 sty 2009, 23:06 przez jose_'6promili'_Alkorator, łącznie zmieniany 1 raz.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Mora »

Zengi w Interze nie pamiętam ,aż taki stary nie jestem ,ale Youriego owszem.Świetny zawodnik,miał pomysł na grę.W pamięci zapadł mi jego gol w meczu z Romą zdobyty fantastyczną przewrotką.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Dynia
Posty: 80
Rejestracja: 12 wrz 2006, 18:57
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Dynia »

Nwankwo Kanu - czarna perła z Nigeri, piłkarski mistrz olimpijscki z 1996 roku, przybył do nas z Ajaxu. Długo u nas nie pograł bo miał problemy z sercem. Wtedy z pomocą przyszedł klub i wyłożył środki na ratowanie życia zawodnika. PO przygodzie z Interem na pare lat przeniosł sie do Arsenalu.
jose_'6promili'_Alkorator
Posty: 260
Rejestracja: 24 lis 2007, 20:23
Lokalizacja: Mokrelipie (lubelskie)
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: jose_'6promili'_Alkorator »

Mora pisze: Zengi w Interze nie pamiętam ,aż taki stary nie jestem ,ale Youriego owszem.Świetny zawodnik,miał pomysł na grę.W pamięci zapadł mi jego gol w meczu z Romą zdobyty fantastyczną przewrotką.
Ja też nie pamiętam, ale kibicuje Interowi i interesuje się piłką i co nieco o nim wiem
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Pablusso »

Widze, ze o Yourim sie tu dyskutuje :) to byl gosc. Od niego zaczela sie moja przygoda z Interem. Na szczescie wtedy nie bylo Internetu w kazdym domu, tym bardziej stron tematycznych, i nikt nie mogl mi zarzucic Djorkaeffofilii...;] Oczywiscie jego gol z Roma zapada w pamiec najbardziej chyba ze wszystkich, ale pieknych bramek w jego wykonaniu nie brakowalo. Poruszal sie po boisku z wielka elegancja, mial swietny przeglad pola i ostatnie podanie. Tamte mecze ogladalo sie fantastycznie. W lidze nic nie osiagalismy ale gralismy piekna dla oka pilke. A final pucharu UEFA '98 to byl najpiekniejszy dzien w moim wówczas 11 letnim zyciu :)
Obrazek
sig by Orzeu
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Mora »

Pablusso pisze: Poruszal sie po boisku z wielka elegancja, mial swietny przeglad pola i ostatnie podanie. Tamte mecze ogladalo sie fantastycznie.
...i właśnie takiego zawodnika brakuje w obecnym Interze. Zresztą to piłkarz niedoceniany.Na mudialu we Francji gospodarze zdobyli złoto,ale najwięcej mówiło się o Zidanie i Deschampsie.O Yourim jakby zapomniano,a przecież był ważną częścią tamtej drużyny...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
24 RIVAS
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2009, 12:28
Lokalizacja: Mediolan

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: 24 RIVAS »

11'wszechczasów:Zenga,Zanetti,Burgnich,Bergomi,Facchetti,Oriali,Matthaeus,Suarez,Corso,Mazzola,G.Meazza
ajeszcze przeciez JAIR,G.Baresi,Guarneri,Picchi czy wielu wielu innych :-D to jest KOGO wspominac :hahaha: Forza Inter i wszystko uczciwie nie jak juve(jude)=ladrona :juvelol: czy milan  :milanlol:  :szal:

// Dyszka.

eM.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2009, 16:47 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
filip85
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2008, 23:27

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: filip85 »

Ehh, przeczytałem ten temat od deski do deski i łza się w oku zakręciła. Tylu wybitnych piłkarzy w składzie których potencjału nie umieliśmy wykorzystać. Inter to często drużyna marzeń, niespełnionych marzeń niestety.
Dynia
Posty: 80
Rejestracja: 12 wrz 2006, 18:57
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Dynia »

wczoraj mogliśmy pooglądać troche naszego byłego zawodnika Mariano Gonzaleza. Zaprezentował sie całkiem przyzwoicie a napewno lepiej niż większość czarno-niebieskich z tym samym rywalem. dołączył do nas za free i tak samo chyba oddaliśmy go do Porto. a szkoda...
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: proba1 »

Przyszedl do nas na wypozyczenie skonczyl mu sie kontrakt z Palermo i odszedl do Porto
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: kcpwwa »

A rzeczywiscie moze troche szkoda,bo to zarowno biegacz,jak i technik, moze nie najwyzszej swiatowej klasy,ale w Interze moglby spokojnie byc alternatywa dla Dekiego czy Capitana, kiedy ci maja slabsze dni.
No i ewentualnie mogl pasowac do ulubonego ustawienia naszego obecnego treneiro,czyli 4-3-3.
Pamietam,ze kiedy patrzylem na jego wystepy w czarno-niebieskich barwach to widzialem potencjal,ale jak to juz bylo poruszane, rowniez Mariano Gonzaleza dopadl syndrom "niespelnionych oczekiwan". Mam wrazenie ze wtedy Mancini stawial na oklepane nazwiska,a nie na prawdziwa,uzyteczna zespolowi jakosc.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: MarcoPolo »

Wczoraj podczas oglądania meczu Panatinaikosu z Atletico Madryt mieliśmy przyjemność oglądania Karagounisa w barwach Greków może i nie był najlepszym zawodnikiem za swoich czasów gry w Interze, ale naprawdę zawsze dawał z siebie wszystko i tylko mu dziękować.
Pamiętam jak się cały podniecałem, że to on strzelił bodajże pierwszą bramkę na Euro 2004 przeciwko Portugalii.Wczoraj dobrze rozgrywał i nie popełniał błędów gdyby ekipa z Grecji miała takich 11 Karagounisów walczących do końca i przy tym świetnie rozgrywających to byłbym pewien zwycięstwa, a tak sam Grek nic nie zdziała i tyle
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: gromek »

Luigi Di Biagio tak jak ktoś napisał to był wsapaniły piłkarz który strzelał bardzo dużo bramek. O nim nie można zapomnieć :D. A także Giuseppe Bergomi jest to zawodnik który na dzien dzisiejszy rozegrał najwięcej meczy w koszulce Interu

Nazwę klubu wypadałoby napisać dużą literą, prawda? / rdk.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 18:55 przez RdK., łącznie zmieniany 1 raz.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Jedrula »

Olivier Dacourt w wieku 35 lat postanowił zakończyć piłkarską karierę. Doświadczony pomocnik w ubiegłym miesiącu rozwiązał kontrakt  ze Standardem Liege i od tej chwili pozostawał bez zatrudnienia.

Dacourt przygodę z futbolem zaczynał w Racingu Strasbourg. Później grał kolejno w Evertonie, RC Lens, Leeds United, AS Roma, Interze Mediolan, Fulham Londyn i ostatnio właśnie w Standardzie.

21-krotny reprezentant Francji ma na koncie dwa mistrzostwa Włoch i Superpuchar Włoch (wszystko z Interem) oraz Puchar Ligi Francuskiej zdobyty ze Strasbourgiem. Z drużyną narodową wygrywał Puchar Konfederacji w latach 2001 i 2003.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Chuchu »

Czy ktoś ma może jakieś pojęcie jak sobie radzi "Nowy Nesta nr 255214" czyli Marco Andreolli? Kiedyś nasza wielka nadzieja, w tym roku kończy już 26 lat a dalej nic o nim nie słychać.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: pewny »

Chuchu pisze: Czy ktoś ma może jakieś pojęcie jak sobie radzi "Nowy Nesta nr 255214" czyli Marco Andreolli? Kiedyś nasza wielka nadzieja, w tym roku kończy już 26 lat a dalej nic o nim nie słychać.
no właśnie nic a nic o nim nie słychać...
gdzieś się błąkał po wypożyczeniach, a teraz chyba gra w Chievo...

mnie najbardziej utkwiło to że był związany z wymiana na linii Inter-Roma i w grę wtedy podajże wchodził do transakcji Chivu...
ale to już dawno było więc można się mylić ;)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ