Owen w Realu

Stare tematy, rozmowy nie na temat.
Zablokowany
MiRas.
Kontakt:

Owen w Realu

Post autor: MiRas. » 14 sie 2004, 17:26

Ciekawe co sądzicie o tym transferze? według mnie to kolejne durne posunięcie Pereza. Kupuje Anglików, którzy w ogóle się nie sprawdzają. McManaman, Beckham i teraz Owen, który według mnie będzie grzał ławe, wobec formy Morientesa, sławy Ronaldo i na dodatek kapitana Raula... Chyba, ze będą grali taktyką - 2-4-4 :D

Swoją drogą kiedy panowie Perezowie oddadzą nam zaległości za Ronaldo :)
Obrazek

Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.

Awatar użytkownika
Andy
Kontakt:

Owen w Realu

Post autor: Andy » 14 sie 2004, 18:05

Jak zawsze jest to tradycją :kupują same gwiazdy ( czyt.nazwiska :D ) , mi się osobiście ten transfer nie podoba , co teraz Camacho zrobi z Morientesem :?: :?: Znowu go wypożyczy :? Przez takich ludzi wszystko zaczyna być wkurzające , ciekawe kiedy oddadzą nam reszte kasy za Ronaldo . A ciekawi mnie jeszcze jedno : czy zapłacili całą sume za Owena czy tylko nam takie świństwo odwalili :/ .
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)

1111111

Awatar użytkownika
Winiar

Owen w Realu

Post autor: Winiar » 14 sie 2004, 18:10

trener Benitez powiedział, że Owen odchodzi bo kończy mu się kontrakt po tym sezonie. Wynika z tego, że albo chciał za dużo, albo nie chciał przedłużyć umowy. Więc Real chyba nie zapłaci za niego astronomicznej kwoty. Ale ten transfer jest bzdurą, bo Real ma już Ronaldo,Morientesa i Raula. Znając życie to pewnie pozbedą sie Morientesa, ale to byłby wielki błąd. Chyba, że raul będzie częściej grał w pomocy. Ale to chyba mało prawdopodobne, bo w walce z Zidane'm raczej nie ma szans.

Kily

Owen w Realu

Post autor: Kily » 14 sie 2004, 18:46

Kolejny idiotyczny transfer Pereza. On nie ma co z kasą robić, czy jak? I kiedy oddadzą kasę nam za Ronaldo i innym klubom za... inne gwiazdy? Jak ja nie znosze Pereza. :twisted:

Awatar użytkownika
Karol1908

Owen w Realu

Post autor: Karol1908 » 14 sie 2004, 19:00

A tak wogóle to zagrał on mecz w eliminacjach LM? Bo jeśli tak to sobie nie pogra z europejskimi klubami :D

17_7

Owen w Realu

Post autor: 17_7 » 14 sie 2004, 19:29

normalnie ten Perez jest niepowazny. jeszcze bardziej od tego "Ruska" - Abarmovicia :roll:
ciekawe, czy Camacho chcial tego transferu, bo jak nie to moze jeszcze jakis konflikt powstac.

ojj..jak ja bym sie cieszyl jak by nie zakwalifikowali sie nawet do ligi mistrzow w nastepnym sezonie :polewa: :twisted:

mam dosyc Realu i Chelsea

INTER FOREVER !!!!

Przemek

Owen w Realu

Post autor: Przemek » 14 sie 2004, 21:40

Prerez bierze udział w wyscigu z morattim na najgłupszego prezesa w historii piłki nożnej :D .Co za dekiel,ale w sumie mógłby przejsc do na za te marne 12 mln :wink: .Panie Perez oddaj pan 10 mln!

Awatar użytkownika
Karol1908

Owen w Realu

Post autor: Karol1908 » 14 sie 2004, 22:05

Co ty Maczo walisz :) Ja tam dziękuję Morattiemu że prowadzi Inter doskonale pod względem finansowym. Może i oszczędza lecz wolę tak niż aby stało się tak jak z wielką Fiorentiną. Jestem spokojny że gdy on jest u nas to nigdy nie będziemy mieli długów, a gdyby chciał to mógłby wyciągnąc kasę i kupić chyba prawie każdego :) on ma takie możliwośći. Możemy być dumni że Inter posiada człowiek który jest od zawsze związany z yum klubem, a nie jakaś firma czy coś takiego. Narzekajcie na niego ja też tak robiłem lecz gdy się zastanowiłem sam sie wstydziłem nawet tych myśli. :cry:

p@tryk

Owen w Realu

Post autor: p@tryk » 15 sie 2004, 09:47

Samuel byl przemyslanym transferem do Realu ( w dodatku Interowi bedzie latwiej w meczu z Roma) ale Owen to zupelne nieporozumienie !!
W zeszlym sezonie stracili Makelele, w tym kolejny defensywny pomocnik Cambiasso. Jakis wlasnie pilkarz na ta pozycje by sie przydal Realowi. Owen ciezko stwierdzic ktorym z kolei bedzie napastnikiem :/ 3-4?? A w skladzie pozostaje jeszcze mlodzian Porillo

Awatar użytkownika
Nester
Kontakt:

Owen w Realu

Post autor: Nester » 15 sie 2004, 11:32

Buhaha to drewno w realu :D Nawet dobrze, teraz w realu beda fochy strzelali:ronaldo, morientes bo ktos z nich nie bedzie gral.Ale te real jest smieszny.Zamiast kupic obronce to nie wola jakiegos drewnianego anglika ktory skonczy marnie jak McManaman i wroci za pare lat do Anglii tylko wtedy bedzie gral w Wolverhampton :grin:

Przemek

Owen w Realu

Post autor: Przemek » 15 sie 2004, 12:19

A ja się nie wstydze moich myśli :D .Może nie chodzi o ostatni rok tylko poprzednie.Cały świat pompy łapał jak on wydawał 100mln kupował 20 zawodników bo dobrze zagrał kilka meczy,ech tamte czasy :grin: .Jak coś Inter wygra to wtedy pogadamy ;)

Awatar użytkownika
Szycha

Owen w Realu

Post autor: Szycha » 15 sie 2004, 12:19

Nie tylko nie on :!: :!: :!: Owen nie jest drewnem to czyste piłkarskie złoto ;) Ale przejeść do Realu za takie śmieszne pięniądze FUCK :| :/
Do wczoraj go lubiłem :evil:

17_7

Owen w Realu

Post autor: 17_7 » 15 sie 2004, 13:38

p@tryk pisze:A w skladzie pozostaje jeszcze mlodzian Porillo
Portillo jest juz do Fiorentiny wypozyczony
Maczo pisze:Prerez bierze udział w wyscigu z morattim na najgłupszego prezesa w historii piłki nożnej
Karol dobrze gada !! Moratti jest 100x lepszym prezesem od Pereza i b. dobrze zarzadza Interem

Dexster

Owen w Realu

Post autor: Dexster » 15 sie 2004, 21:06

Maczo pisze:Prerez bierze udział w wyscigu z morattim na najgłupszego prezesa w historii piłki nożnej :D .Co za dekiel,ale w sumie mógłby przejsc do na za te marne 12 mln :wink: .Panie Perez oddaj pan 10 mln!
Co masz do Morattiego to spoko gośc ciesz sie że wykłada na Inter kase mimo tak małych sukcesów jakich odnośliśmy przez te lata ,inny to już by sie rozstał z naszym Interem i nawet 1 zł nie dał.
Co do Owena to debilne posunięcie jak niewiem co oni z Moro zrobią sprzedadzą .jeśli tak to popełni najwekszy błąd jaki można popełnić :twisted:

Awatar użytkownika
Skepta
Kontakt:

Re: Owen w Realu

Post autor: Skepta » 19 cze 2017, 16:20

Michael Owen skonczył sie na Liverpoolu to pewne, ale props za zlota pilke. Kiedys jeszcze ten plebiscyt sie liczyl, a teraz tylko 2 osoby zdobywaja :)

Awatar użytkownika
maverik

Post autor: maverik » 19 cze 2017, 16:26

Nie wiem na co on liczył niestety :/ wiedział, że nie ma szans z Raulem i Ronaldo, a do tego Morientes :/ słaba decyzja, w sumie w Realu się skończył, ale za karierę w Liverpoolu propsy.

Awatar użytkownika
Alfa

Post autor: Alfa » 19 cze 2017, 16:42

mavernik po wojaku, to pewne

Zablokowany