Typy bukmacherskie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Typy bukmacherskie

Post autor: Andy »

Pomyślałem że taki temacik powinien się znaleść na każdej dobrej stronce piłkarskiej :D .

Chciałem aby każdy z Was podawał tutaj swoje typy jakie będzie obstawiał w (Sts-ie czy Profku  ;) , ale chodzi mi o pewne typy żeby każdy mógł zarobić jakąś kase :!: :!: :grin: ) .Ja także jak będe chodził to napisze tu swoje typy :) i mam nadziej , że każdy coś tutaj naskrobie i pomoże uzbierać troche szmalu :>

Wszystkim życze wysokich wygranych :wink:
Ostatnio zmieniony 7 lut 2009, 19:02 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Milosz_FCI

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Milosz_FCI »

:) dobry pomysl
ja mysle ze wejdzie taki oto kuponik
- Chievo - INTER 2 - 1.95
- Cagliari - Bologna 2 - 2.90
- Palermo - Siena - 1 - 1.95

obstawic go za 5 zl :P i w kieszeni bodajrze 50 zl :P pozdrawiam

FORZA INTER !
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: MiRas. »

Miłosz, nawet więcej bo ookoło 55 zł. :D
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Nester »

Milosz_FCI pisze: - Chievo - INTER 2 - 1.95
- Cagliari - Bologna 2 - 2.90
- Palermo - Siena - 1 - 1.95
Pierwsza zasada typera mówi żeby myśleć o najbliższych meczach a nie wybiegać w przyszłosć :D Sądze że Inter i Palermo wejdą ale czas na analize tych meczy przyjdzie w Piątek.

Ja gram nalogowo od pół roku w Expekt :P Swój kapitał początkowy pomnożylem x5.Zdarzają się lepsze momenty i takie o których trzeba jak najszybciej zapomnieć (Rangers-Cska :twisted: ).Tak więc będe starał zarzuczać wam pewne typy ;)

:arrow: Poland - England 2=>1.80 :arrow: Anglia bedzie chciała odbic sobie niepowodzenie jakim byl remis z Austria 2:2. Polska mimo zwyciestwa nad ogrkami jakimi bez watpienia jest Irlandia Polnocna niczym nie zachwycila.W miejsce Wlodarczyka nasz trejner wystawi postrach bramkarzy Rasiaka :D Dla mnie pewna 2.Dla odwaznych polecam postawic iz Rasiak zaliczy hattricka. Na to jest cos kolo 70zl.

:arrow: Holland - Czech Rep. 1=>1.90 :arrow: Czechy zagraja bez swoich njalepszych zawodnikow:Pavla Nedveda, Tomasa Galaska, Karela Poborskiego i Vladimira Smicera.Jak widac to praktycznie cala pomoc naszych poludniowych sasiadow.Zostal tylko Tomas Rosicky. W druzynie Holandi zabraknie tylko Raizigera. Holendrzy beda chcieli rozpoczac dobrze kwalifikacje na wlasnym terenie i zrewanzowac sie za porazke z Euro 2:3. Dla mnie 1.

:arrow: Wales - N.Ireland 1=>1.40 :arrow: Walia bije na glowe Irlandie.Jak Polska pokonala ich na wyjezdzie to Walia tym bardziej musi wygrac u siebie :D Poza tym w Walii gra kilku bardzo dobrych pilkarz z Giggsem i Bellamy na czele. Dla mnie 1

:arrow: Israel - Cyprus 1=>1.35 :arrow: Izrael zremisowal z Francja na wyjezdzie 0:0 wiec spokojnie powinien dac rade kelnerom z Cypru.

:arrow: Hungary - Iceland 1=>1.75 :arrow: Zwyciestwo Islandii z Wlochami to byl wypadek przy pracy.Islandia przegrala u siebie z Bulgaria 1:3 wiec dobrze jej to nie wrozy przed meczem z Wegrami.Dla mnie 1.
Bossiu
Posty: 42
Rejestracja: 11 sie 2004, 22:56

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Bossiu »

Hungary - Iceland 1=>1.75 Zwyciestwo Islandii z Wlochami to byl wypadek przy pracy.Islandia przegrala u siebie z Bulgaria 1:3 wiec dobrze jej to nie wrozy przed meczem z Wegrami.Dla mnie 1.
hm.... co do powyzszych typow to jestem w stanie sie zgodzic :) jednak Wegrzy nie wygraja u siebie z Islandia ;) Przegrana z Bulgaria i to w takim wymiarze to dla mnie wypadek przy pracy :) Islandia nie moze pozwolic sobie na kolejne stracone 3 punkty dlatego lepiej obstawic
x2 --> kurs 1,9 w expekcie :)

pozdrawiam i z przyjemnoscia czekam na dalsze opinie :)
It is not for us to forecast the future but to shape it !
Milosz_FCI

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Milosz_FCI »

ok wiec zaciagne sie waszej porady - co sadzicie o meczu Eliminacji MS
Grecja - Turcja

kurs 3.45 na Turków kusi . a Grecja ostatnio doluje bo jak inaczej nazwac porazke z Albania .. a Turcja to przeciez 3 druzyna Swiata majac aiwlkie indywidualnosci w skladzie ... :roll: co sadzicie jak typujecie
Marek

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Marek »

Jeżeli chodzi o środowe mecze eliminacyjne to właściwie NESTER wszystko powiedział.Można ewentualnie dołożyć mecz Armenia-Finlandia 2 (2.00),Szwecja-Chorwacja 1 (1.85).Co do meczu Węgry-Islandia to nie tylko Islandia musi ten mecz wygrać ale przede wszystkim Węgrzy którzy w pierwszym meczu nie zdobyli punktu i w tym meczu muszą uzyskać komplet punktów.Dla mnie pewna jedynka.Swoją drogą bardzo ciekawy kurs na Azerów którzy pokazali z Walią że w piłke to Oni potrafią grać ale to typ dla ryzykantów ,kurs 7.50.Ja mam takie pytanie do Was czy wolicie obstawiać pierwsze ligi czy też ligi niższe z poszczególnych krajów?
Polecam 5 lige angielską (Conference),3 i 4 szkocką oraz 2 szwajcarską.
Bossiu
Posty: 42
Rejestracja: 11 sie 2004, 22:56

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Bossiu »

hehe widze ze nie przypadly Wam do gustu moje wypowiedzi na temat meczu Wegry-Islandia. Tak wiec trzeba poczekac do srody to sie przekonamy... ja stawiam na x2 ;)

PS: do Marka :) nie obstawiam nizej niz pierwsza liga..... dlaczego ?? bo nie lubie bazowac tylko i wylacznie na statystykach ;-p lub sugerowac sie niskimi przelicznikami !! :)
It is not for us to forecast the future but to shape it !
Bielik

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Bielik »

Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Andy »

:oops: chyba się troche zagapiłem :D i nie zauważyłem ;) , mam nadzieje że mi wybaczycie moje gapiostwo :/ , a co do tematu mógłby zostać :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Boro_FCI

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Boro_FCI »

nie wiem jak obstawie.
jutro po szkółce wejde do sts i napisze pozniej co zem wlozyl na kupon ;)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Andy »

Ja prawdopodobnie obstawie takie mecze :

:arrow: Słowacja - Liechtenstein 1 stawka 1.03
:arrow: Portugalia - Estonia 1 stawka 1.13
:arrow: Andora - Rumunia 2 stawka 1.06
:arrow: Szwecja - Chorwacja 1 stawka 1.77
:arrow: Holandia - Czechy 1 stawka 1.80
:arrow: Armenia - Finlandia 2 stawka 2.05
:D ;) - mam nadzieje że coś wygram :!: :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Nester »

Andy pisze:Ja prawdopodobnie obstawie takie mecze :

:arrow: Słowacja - Liechtenstein 1 stawka 1.03
:arrow: Portugalia - Estonia 1 stawka 1.13
:arrow: Andora - Rumunia 2 stawka 1.06
:arrow: Szwecja - Chorwacja 1 stawka 1.77
:arrow: Holandia - Czechy 1 stawka 1.80
:arrow: Armenia - Finlandia 2 stawka 2.05
:D ;) - mam nadzieje że coś wygram :!: :!:
Pierwsze 3 mecze co napiasles to bym je wyrzucil.Kurs na nie jest smieszny a jeden meczyk Ci z nich nie wejdzie i po kuponie.Pewnie jeszcze bedziesz to puszczal u buka naziemnego wiec odlicz sobie 10% poidatku powiedzmy od spotkania Słowacja - Liechtenstein i zobacz jaka wyjdzie stawka :wink: . Takich meczow poprostu sie nie stawia. Zrobisz jak zechcesz.
wicio

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: wicio »

tak patrze na te wszystkie cyfwerki i nic nie rozumiem...wstyd sie przyznac,ale nigdy nie gralem w takie cos...jakby komus sie chcialo wyjasnic mi o co tu chodzi...pozdro
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Winiar »

wicio pisze:tak patrze na te wszystkie cyfwerki i nic nie rozumiem...wstyd sie przyznac,ale nigdy nie gralem w takie cos...jakby komus sie chcialo wyjasnic mi o co tu chodzi...pozdro
masz napisany meczy i piszesz krto Twym zdanie wygra(1-druzyna, ktora jest podana pierwsza, 2-druga, 0-remis) potem masz stawki (czyli ile wygrasz za kazda postawiona zlotowke w danym meczu) potem mnozysz wszystkie stawki przez siebie i przez kwote ktora postawiles, odejmujesz podatek 8) i wygrywasz :D:D

Co do typów, ja jakoś nie mam po drodze zadnego punktu i dawno nie grałem. Ale jak zacznie sie Serie A to chyba wznowie próby :D(czyli jush niedługo :D)
Boro_FCI

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Boro_FCI »

mój kuponik wyglada tak

Mołdawia - Włochy 2
Szwecja - Chorwacja 1
Niemcy - Brazylia 2
Kazachstan - Ukraina 2
Wyspy Owcze - Francja 2
Armenia - Finlandia 2
Walia - Irlandia Pln 1

za 3 zł i 56 zł ;)
wicio

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: wicio »

dzieki Winiar chyba zaczynam czaic:)pozdro
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Szycha »

Winiar pisze:
wicio pisze:tak patrze na te wszystkie cyfwerki i nic nie rozumiem...wstyd sie przyznac,ale nigdy nie gralem w takie cos...jakby komus sie chcialo wyjasnic mi o co tu chodzi...pozdro
masz napisany meczy i piszesz krto Twym zdanie wygra(1-druzyna, ktora jest podana pierwsza, 2-druga, 0-remis) potem masz stawki (czyli ile wygrasz za kazda postawiona zlotowke w danym meczu) potem mnozysz wszystkie stawki przez siebie i przez kwote ktora postawiles, odejmujesz podatek 8) i wygrywasz :D:D

Co do typów, ja jakoś nie mam po drodze zadnego punktu i dawno nie grałem. Ale jak zacznie sie Serie A to chyba wznowie próby :D(czyli jush niedługo :D)
Ja też sie szykuje na seria A. Na reprezantacje nie chce po tym co zrobili : Rosjanie, Anglicy, Francuzi i ... Grecy :x A w serie 1 kolejka same pewniaki i siiiiii sianko leci hehehhee ;)
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Kujon »

NESTER pisze: Wales - N.Ireland 1=>1.40 Walia bije na glowe Irlandie.Jak Polska pokonala ich na wyjezdzie to Walia tym bardziej musi wygrac u siebie Poza tym w Walii gra kilku bardzo dobrych pilkarz z Giggsem i Bellamy na czele. Dla mnie 1
z twoich typów nie siadł jeden :P

Walia - Irlandia Płn 2-2 było :D

Andy pisze:Ja prawdopodobnie obstawie takie mecze :

:arrow: Słowacja - Liechtenstein 1 stawka 1.03
:arrow: Portugalia - Estonia 1 stawka 1.13
:arrow: Andora - Rumunia 2 stawka 1.06
:arrow: Szwecja - Chorwacja 1 stawka 1.77
:arrow: Holandia - Czechy 1 stawka 1.80
:arrow: Armenia - Finlandia 2 stawka 2.05

:D ;) - mam nadzieje że coś wygram :!: :!:
też jeden meczyk nie siadł...Szwecja-Chorwacja :D
Boro_FCI pisze:mój kuponik wyglada tak

Mołdawia - Włochy 2
Szwecja - Chorwacja 1
Niemcy - Brazylia 2
Kazachstan - Ukraina 2
Wyspy Owcze - Francja 2
Armenia - Finlandia 2
Walia - Irlandia Pln 1

za 3 zł i 56 zł
3 meczyki (Szwecja, Brazylia, Walia) w plecy :D

Mi osobiście na moim kuponie nie siadł jeden mecz...Hiszpania, a byłoby 7 pak :( łeeeee
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Nester »

Kujon pisze:
NESTER pisze: Wales - N.Ireland 1=>1.40 Walia bije na glowe Irlandie.Jak Polska pokonala ich na wyjezdzie to Walia tym bardziej musi wygrac u siebie Poza tym w Walii gra kilku bardzo dobrych pilkarz z Giggsem i Bellamy na czele. Dla mnie 1
z twoich typów nie siadł jeden :P
No jak nie jak tak:Anglia, Izrael, Wegry i Holandia wlazly.Skutecznos 4z5.Szkoda ze kupon nie wlazl :twisted: Sam wczoraj umoczylem troche kasy na tym biznesie ale zycie toczy sie dalej :grin: Na weken mam juz pare niezlych meczy do gry ale zrobie wnikliwsza analize i jutro zarzucze pare spotkan :D
jaco

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: jaco »

ja gram od dawien dawna i napisze wam tylko tyle inter wygrywa 1.95 no i juve tez 1.95 te 2 mecze za 100 i macie 350. jest to pewniak 100% ja postawilem za 200 8) ;)
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: PioFCI »

Andy brawo za pomysl... :twisted: Trzeba wreszcie wspolnymi silami wygrac gruba kase w profku....coraz bardziej wychodze z zalozenia, ze bez kapitalu wygrac za wiele nie mozna...zawsze jak bedziesz gral standardzik za 2 zl to jeden pewny mecz Ci nie siadze i po kuponie...od roku co tydzien gram system "4" za 4 zl...zawsze siada mi tylko jedna grupa a jak wygram te 2 grupy to zgarniam mala kase do 15 zl...Kurde, w tym tygodniu juz nie ma bata, zebym nie zgarnal jakiej nawet malej many... :roll: Moje mecze na weekend...z tych meczy utworze 3 grupy...

:arrow: Chievo - Inter 2 1,80
:arrow: Pogon - Wisla 2 1,50
:arrow: Real-Numancia 1 1,22
:arrow: Barcelona - Sevilla 1 1,45
:arrow: Feynoord - Twente 1 1,30
:arrow: Celtic - FC Dundee 1 1,15
:arrow: Liverpool - WBA 1 1,40
:arrow: Sparta - C.Budej. 1 1,25
:arrow: Banik - Blsany 1 1,40
:arrow: Fulham - Arsenal 2 1,55
Inter na zawsze !!!
Boro_FCI

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Boro_FCI »

Mnie dzisiaj troszke poniosła fantazja i mam 11 meczy za 3 zł i do wygrania 227.70

Barcelona - Sevilla 1
Mainz - Leverkusen 2
Chievo - INTER 2
Depor - Osasuna 1
Real - Numancia 1
Sebatspor - Fenerbahce 2
Fulham - Arsenal 2
Pogon - Wisla K. 2
Milan - Livorno
Brescia - Juventus 1
Celtic - Dundee 1
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: PioFCI »

Boro stawiasz na Brescie?? :twisted: Co do reszty Twoich meczy to postawilbym tak jak Ty wszystko, tylko zastanawialbym sie nad Deportivo, bo Osasunka Pampelunka lubi sobie wygrywac z najlepszymi...pozatym nie lubie stawiac ligi tureckiej wiec z Fenerbache bym zrezygnowal...a tak to OK...ja jeszcze nie wiem ile bede mial do wygrania...sie zobaczy jak mi juz wydrukuja :twisted:
Inter na zawsze !!!
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Andy »

No faktycznie jak pech to pech :/ ( jak nie Francja to Szwecja:( , ale teraz mam pytanie żeby ktoś mi wytłumaczył dokładnie na czym polega gra systemem ;) - licze na waszą pomoc ) , a dzisiaj poszedł standardowy kuponik :

Mainz - Leverkusen 2
M'gladbach - Brema 2
Chievo - Inter 2
Milan - Livorno 1
Szczecin - Kraków 2

Kuponik za 2 zeta , do wygrania 27.95 :D , nie ma bata żeby mi nie weszły te mecze :!: :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Marek

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Marek »

U`Siebenbruun-Kapfenberg 2 (1,73) wynik 1:3
Levante-Santander 1 (2,15)
Striling A.- Morton 1 (2,25)
Utrecht-Nijmegen 1 (1,85)
Palermo-Siena 1 (1,85)
Peterhead-Gretna 1 (2,30)

Stawka:10 zł do wygrania 599,80 zł :)

Polecam również mecze Halifax- Forest Green 1 (1,50)
Toulouse-Ajaccio 1 (1,75)
Baulmes-Vaduz 2 (1,75)
Zaryzykować można na Fiorentine z Romą stawka ok 5,00
Powodzenia
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: PioFCI »

Andy kuponik calkiem dobry...moze jedynie Werder miec problemy, ale powinien wygrac...Wytlumacze Ci moj system "4"...
Robie sobie trzy grupy: A, B, C :D w kazdej z nich stawiam sobie po ile meczy chce...i tak np. w grupie A mam 5 meczow i daje mi to kurs w gr. A np. 4,50 :roll: w grupie B mam kurs 6,50 a w grupie C 3,60 :twisted: i teraz Andy posluchaj ;) Mozna wygrac az na 4 sposoby :idea: :wink: wystarczy, ze wygrasz 2 z 3 grup i zgarniasz kase...tak np. siada Ci cala grupa A i B , w grupie C nie siada Ci jeden mecz i cala grupe C w leb strzelil ;) zgarniasz wiec taka wygrana za grupy A i B(4,50 * 6,50) 29,25...
jesli siada Ci grupa np. A i C to zgarniasz 4,50 * 3,60 :twisted: podobnie w BC....ale najwieksza kase zgarniasz jesli siada Ci wszystkie 3 grupy, czyli A , B i C :wink: wtedy masz wygrana 4,50 * 6,50 * 3,60 co daje 105 zl :D ...mam nadzieje, ze zrozumiesz...teraz takie podsumowanie male, zeby bylo jasniej
mozesz wygrac w takie oto sposoby:
jesli siadna Ci grupy:
:arrow: A B
:arrow: A C
:arrow: B C
:arrow: A B C

PS: Andy ma pytanie off topic :grin: Ty wysylasz kuponiki w profesjonalu w Mysłowicach obok ulicy z tunelem, prowadzacym do mnie , do Jaworzna?? ;) :D :idea:
Inter na zawsze !!!
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Andy »

To znaczy tam nie ma żadnego tunelu ( przynajmniej mi się tak wydaje ) , wytłumacze Ci to tak jeżeli orientujesz się w Mysłowicach ;) - Profesjonal znajduje się można powiedzieć samym centrum , idziesz za kościół Mariacki :grin:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Boro_FCI

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Boro_FCI »

PIO sorka , kurde pomyliło mi sie ;)
nie no na juve mam az takim nie jestem szaleńcem hee
p.s
WoW to mój setny post.hee
pozdro
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Typy bukmacherskie by Andy

Post autor: Kujon »

Istres-PSG 2
Chievo-Inter 2
Braga-FC Porto 2
Bilbao-Valencia 2
Mainz-Leverkusen 2

za 2 zł 51.90 :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
ODPOWIEDZ