Zlatan Ibrahimovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Minister »

Bo wcześniej myślałem że w sumie lepiej będzie jeśli Zlatan odejdzie a w jego miejsce przyjdzie np Eto i Drogba ale teraz sobie myślę że to bez sensu żeby sprzedawać obecnie najlepszego napastnika świata.

Ps.Omen fajny awatar;)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Omen »

No co trąbki są w modzie ostatnio więc ja też staram się iść za tym nowym trendem:xD
:szal:
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Adriano_forever »

Co tu dużo mówić jak Zlatan odejdzie to bedzie tragedia dla zespołu tak samo jak bedzie tragedią oglądanie meczów Interu bo widowisko wtedy bedzie o wiele słabsze
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: adriano:) »

Odkąd Zlatan przyszedł do naszego klubu, prezentuje dobrą i co najważniejsze równą formę. Ostatni sezon był po prostu wyśmienity w wykonaniu Szweda. Strzelał bardzo ważne bramki, dużo także asystował. Wiele osób uważało, że Ibrahimović nie potrafi regularnie strzelać bramki, grać z dobrymi drużynami i nie umie się odnaleźć w trudnych meczach. Jak widać mylili się, bo Ibra w trudnych meczach grał dobrze, no i został królem strzelców Serie A. Miał bardzo duży wkład w zdobycie Scudetto przez Inter. Pokazał, że jest wart tego astronomicznego kontraktu. Dobrze, że Zlatan zostaje z nami na nowy sezon.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Raffal »

Adriano_forever pisze: Co tu dużo mówić jak Zlatan odejdzie to bedzie tragedia dla zespołu tak samo jak bedzie tragedią oglądanie meczów Interu bo widowisko wtedy bedzie o wiele słabsze
Odchodził Zamorano, Odchodził Ronaldo czy Vieri , staczał sie Adriano i nigdy nie zostawalismy bez napasstnika ktory decydował o sile zespolu ... na odejsciu Zlatana zarobimy okolo 100mlnE wiec tragedii nie bedzie...
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Raffal pisze:... na odejsciu Zlatana zarobimy okolo 100mlnE wiec tragedii nie bedzie...
chyba w pakiecie z Maiconem. Do Zlatana mam duży sentyment, ale jeśli nie przełamie się w fazie pucharowej LM to nikt tak dużych pieniędzy na niego nie wyłoży (chyba że szejki z Man City). Nie żebym chciał jego odejścia i już liczył co można za niego kupić.
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: adriano:) »

Ricardo Quaresma77 pisze:
Raffal pisze:... na odejsciu Zlatana zarobimy okolo 100mlnE wiec tragedii nie bedzie...
chyba w pakiecie z Maiconem. Do Zlatana mam duży sentyment, ale jeśli nie przełamie się w fazie pucharowej LM to nikt tak dużych pieniędzy na niego nie wyłoży (chyba że szejki z Man City). Nie żebym chciał jego odejścia i już liczył co można za niego kupić.
Przełamać to się musi cały Inter, bo co jak co ale to właśnie Szwed był najjaśniejszą postacią w naszym klubie podczas meczu z ManU.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Raffal »

Ricardo Quaresma77 pisze:
chyba w pakiecie z Maiconem. Do Zlatana mam duży sentyment, ale jeśli nie przełamie się w fazie pucharowej LM to nikt tak dużych pieniędzy na niego nie wyłoży (chyba że szejki z Man City). Nie żebym chciał jego odejścia i już liczył co można za niego kupić.
to sobie dolicz astronomiczny kontrakt ktory pobiera Zlatan to Ci wyjdzie okolo 100mln
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Grajas »

adriano:) pisze:
Ricardo Quaresma77 pisze:
Raffal pisze:... na odejsciu Zlatana zarobimy okolo 100mlnE wiec tragedii nie bedzie...
chyba w pakiecie z Maiconem. Do Zlatana mam duży sentyment, ale jeśli nie przełamie się w fazie pucharowej LM to nikt tak dużych pieniędzy na niego nie wyłoży (chyba że szejki z Man City). Nie żebym chciał jego odejścia i już liczył co można za niego kupić.
Przełamać to się musi cały Inter, bo co jak co ale to właśnie Szwed był najjaśniejszą postacią w naszym klubie podczas meczu z ManU.
A ja myślałem że Cesar.
Co do pensji to do końca kontraktu wypłacimy Szwedowi ok.132 mln euro + premie czyli razem z transferem wyszłoby dobre 200 mln euro.
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Pazzesco »

Jeśli Zlatan miałby strzelać do końca kontraktu w każdym sezonie po 25 bramek w Serie A + Kilka w LM to niemam nic przeciwko.....no i te wszystkie asysty... To nie moja kasa, więc mnie to nieobchodzi ile Ibra zarabia. Ważne, żeby strzelał i pomagał Interowi w sukcesach.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2009, 17:30 przez Pazzesco, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Grajas »

Pazzesco pisze: Jeśli Zlatan miałby strzelać do końca kontraktu w każdym sezonie po 25 bramek w Serie A + Kilka w LM to niemam nic przeciwko.....no i te wszystkie asysty... To nie moja kasa, więc mnie to nieobchodzi ile Ibra zarabia. Ważne, żeby strzelał i pomagał Interowi w sukcesach.
Szanse na to są praktycznie zerowe ,tym bardziej że Szwed nie rozegrał jeszcze takiego sezonu a najmłodszy nie jest.W tym co prawda jakoś udało mu się strzelić 25 bramek w lidze ale z tymi kilkoma w LM było gorzej.I tym bardziej dlatego że to dopiero pierwszy tak dobry sezon Zlatana i wątpię że za rok go powtórzy.I weź pod uwagę to że za 3 lata zostaniemy z takim samym starym dziadem jak Drogba(jak go niektórzy ładnie nazywają) któremu będziemy płacić 30mln za sezon.
Poza tym jestem ciekaw ile według Ciebie powinnien zarabiać Messi czy Iniesta skoro Zlatan zasługuje na swoją pensje.
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Pazzesco »

Ja niemówie, że Ibra zasługuje na taką kase. Ja stwierdziłem tylko, że mnie to nie interesuje bo to nie moja kasa, tylko pana Morattiego. Co będzie za kilka lat zobaczymy...narazie żyję teraźniejszością.
Obrazek
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: adriano:) »

Widzę, że Grajas znów narzeka. Gdyby Inter posiadał w pomocy lepszych graczy ofensywnych, to Szwed nie skończyłby z 25 bramkami na koncie. Zlatan większość goli zdobył po indywidualnych akcjach, a nie po świetnych podaniach kolegów. Dla mnie Ibra jest wart tego kontraktu, który zarabia, bo co jak co jest to nasz najlepszy gracz i chyba każdy się zemną zgodzi w tej kwestii. Moratti jest prezesem, który wydaje duże pieniądze na kontrakty, więc nie ma się co dziwić, że Zlatan tyle zarabia. Jeśli Vieira inkasuje 5.8 mln rocznie to chyba wszystko jasne. Oczywiście nie popieram tego typu działania, bo powinny być jakieś granice.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Mało kto stzrela w Serie A 25 bramek więc ciężko wymagać od Ibry, aby powtórzył ten wyczyn. Jednak ma sporo asyst i udziałów w bramkach ale fakt, powinien trochę postrzelać w LM. Okazje do tego miał.
God protect me
Dodo
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2007, 11:00

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Dodo »

adriano:) pisze: Pokazał, że jest wart tego astronomicznego kontraktu.
Z perspektywy Ibrahimovicia nie jest wcale tak astronomiczny bo przez 48% podatek we Włoszech bierze na rękę ok 6,5 mln, przy prawie 10 mln Cristiano Ronaldo. Największe gwiazdy w Anglii i Hiszpanii zarabiają więcej od Szweda, a ten włoski podatek ma spory wpływ na osłabienie tutejszej ligi, bo czołowi gracze wiedzą, że zarobią więcej w innych krajach.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: forzaragazzi »

48% podatek  :roll: Zabrać bogatym dać biednym. Jak Janosik. To jest zwykła kradzież pod protektoratem państwa. Nie dziwię się że liga włoska jest w kryzysie.

Tak obserwując sytuacje Ibry to coraz bardziej mi się ten zawodnik podoba. Taki Kaka - bożyszcz kibiców, "przyszły kapitan", rossonerich na całe życie, piękne słowa itd. a tu pyk - przeprowadzka do Madrytu.  :-D A Ibra? Ibra nigdy nie mówił że zostanie do końca kariery w Interze. Wręcz temu zaprzeczył ale na razie to on pozostał we Włoszech i myśle że to głownie właśnie z powodu kibicówz którymi związał się jakąś więzią emocjonalną. Bo większe pieniądze mogłby właśnie zarobić choćby w Realu. Liga Mistrzów? Jak sam Ibra trafnie zauważył - nie może ona stać się obsesją. Jeżeli nawet odejdzie teraz do innego klubu - nie bede miał wiekszego zalu do niego.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Minister »

Ja też jakoś nie miałbym za złe Zlatanowi.Nigdy nie deklarował nam nic nadzyczajnego więc nikt nie może mieć pretensji.Ja się nie orientuję ale może ktoś z Nas wie czy są jeszcze jakieś kraje Europejskie o tak wysokich podatkach?

PS.W Polsce niedawno pojawiły się pogłoski o podobnych podatkach w przypadku bogatych mieszkańców:D
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: adriano:) »

W Włoszech podatek od najbogatszych ludzi wynosi 43%, a nie 48%. Podobnym krajem jest Hiszpania, gdzie także największy podatek wynosi 43%.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Minister »

Mi taki podatek się podoba bo czemu nie?Moj pogląd wiąże się moze z tym,że jestem słabo poinformowany/wykształcony jeśli tak  można to nazwać w tej dziedzinie.

Ale trochę zaczął się rozmywać temat o Zlatanie:P
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

adriano:) pisze: W Włoszech podatek od najbogatszych ludzi wynosi 43%, a nie 48%. Podobnym krajem jest Hiszpania, gdzie także największy podatek wynosi 43%.
W Hiszpanii jest znacznie niższy podatek, nie pamiętam dokładnie ile (30%-35%) ale było podawane odnośnie zarobków C.Ronaldo.
God protect me
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: kcpwwa »

w kazdym razie te progi podatkowe na biednych nie trafiaja,jak sie rocznie zarabia 5mln i wiecej na reke,po odliczeniu to chyba sie plakac i martwic nie mozna. Zlatan zreszta nie wyglada na materialiste, do Eto'o sie nie umywa.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

kcp_wwa pisze: Zlatan zreszta nie wyglada na materialiste, do Eto'o sie nie umywa.
Tego Eto'o który odrzucił bajeczną ofertę od Man City bo czeka na ofertę z United??
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Raffal »

kcp :) uwierz ze ich tak samo trafiaja jak innych ludzi , poprostu inne standardy życia.
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: kcpwwa »

Ricardo Quaresma77 pisze:
kcp_wwa pisze: Zlatan zreszta nie wyglada na materialiste, do Eto'o sie nie umywa.
Tego Eto'o który odrzucił bajeczną ofertę od Man City bo czeka na ofertę z United??
nie,tego, ktory od paru lat kloci sie z klubem,obraza sie na niego,bo nie chca mu dawac gigantycznych podwyzek, tego Eto'o ktory wszystkim wszem i wobec oglaszal,ze chce odejsc,bo sie czuje niedoceniany..
a oferta z United to chyba spadnie mu predzej z nieba, niz ktos z biura MUFC wysle ja do Katalonii. ja w te sciemy nie wierze. jak sie przetransferuje do United,to uderze sie w piers i powiem,ze bylem w bledzie.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

W sporządzonym przez Hiszpańskich dziennikarzy rankingu Eto'o zdecydowanie wygrał w kategorii "Najbardziej rozrzutny piłkarz w Hiszpanii", podobno co miesiąc kupuje sobie nowy wózek.
God protect me
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Shady »

Nen pisze: W sporządzonym przez Hiszpańskich dziennikarzy rankingu Eto'o zdecydowanie wygrał w kategorii "Najbardziej rozrzutny piłkarz w Hiszpanii", podobno co miesiąc kupuje sobie nowy wózek.
Jak to czarny, gdy się dorobi :P
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Minister »

Shady uważaj bo niedawno ktoś za podobny tekst kogoś tam chciał zbanować.Tzn.doprowadzić do bana;P.A czy ktoś uważa,że E2 nie ma prawa ubiegać się o podwyżki?!Gościu jest od wielu lat najskuteczniejszym napastnikiem więc ma prawo walczyć o swoje.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Shady »

Forza_Michal pisze: Shady uważaj bo niedawno ktoś za podobny tekst kogoś tam chciał zbanować.Tzn.doprowadzić do bana;P
Ale co ja złego napisałem? Nie od dziś wiadomo, że jak czarny dojdzie do hajsu to potem znaczną część wydaje na różne duperele. Zobacz różnych raperów jak są poobwieszani "błyskotkami" lub jakimi furami dla lansu się wożą. Z piłkarzami jest podobnie, choć rzecz jasna nie ze wszystkimi.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Minister »

Ale ja nie napisałem też,że cośźle ująłeś bo uważam tak samo,tyle tylko,że nie wszystkim się taki tekst podoba i zaraz twierdzą,że to rasizm:D.

Niestety ale biali tez sobie nie szczędzą jak dojdą do kasy.I niestety jest pełno takich wynalazków naśladujących właśnie osoby czarnoskóre(czyt.Raperów)!!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
ODPOWIEDZ