Thumbnail

Za nami wszystkie mecze naszych wypożyczonych zawodników oraz tych będących współwłasnością a zatem pora na podsumowanie ich występów.

Serie A

Francesco Bardi - przez całe spotkanie bronił bramki Livorno, które mierzyło się u siebie z Sampdorią. Livorno przegrało ten mecz 1:2. Ocena whoscored: 5.59.

Marco Benassi - zagrał do 64. minuty. Jego Livorno przegrało u siebie z Sampdorią 1:2. Ocena whoscored: 6.11.

Ibrahima Mbaye - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Livorno przegrało u siebie z Sampdorią 1:2.

Alfred Duncan - zagrał całe spotkanie. Jego Livorno przegrało u siebie z Sampdorią 1:2. Ocena whoscored: 6.45.

Matteo Bianchetti - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Hellas wygrał u siebie z Parmą 3:2.

Samuele Longo - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Hellas wygrał u siebie z Parmą 3:2.

Francis Boateng - nie otrzymał powołania do składu meczowego. Jego Hellas wygrał u siebie z Parmą 3:2.

Matias Silvestre - zagrał całe spotkanie. Jego Milan wygrał u siebie z Udinese 1:0. Ocena whoscored: 6.96.

Marco Livaja - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Atalanta wygrała u siebie z Lazio 2:1.

Rene Krhin - zagrał całe spotkanie. Jego Bologna przegrała u na wyjeździe z Sassuolo 1:2. Ocena whoscored: 7.11.

Denis Alibec - nie otrzymał powołania do składu meczowego. Jego Bologna przegrała u na wyjeździe z Sassuolo 1:2.

Diego Laxalt - zagrał do 66. minuty. Jego Bologna przegrała u na wyjeździe z Sassuolo 1:2.

Ezequiel Schelotto - zagrał całe spotkanie. Jego Sassuolo wygrało u siebie z Bologną 2:1. Ocena whoscored: 7.06.

Serie B

Simone Pecorini - zagrał całe spotkanie. Jego Citadella przegrała na wyjeździe z Bresicą 4:1.

Raffaele Di Gennaro - przez całe spotkanie bronił bramki Cittadelli, która mierzyła się na wyjeździe z Bresicą. Citadella przegrała ten mecz 4:1.

Rodrigo Alborno - zagrał całe spotkanie. Jego Citadella przegrała na wyjeździe z Bresicą 4:1.

Simone Benedetti - zagrał całe spotanie. Jego Padova wygrała u siebie z Juve Stabia 2:1

Lorenzo Crisetig - zagrał całe spotkanie. Jego Crotone przegrało u siebie z Lanciano 1:2.

Niccolò Belloni - wszedł w 74. minucie. Jego Modena wygrała u siebie z Regginą 3:0.

Luca Tremolada - wszedł w 67. minucie. Jego Varese przegrało na wyjeździe z Empoli 2:0.

Simone Pasa - nie otrzymał powołania do składu meczowego. Jego Varese przegrało na wyjeździe z Empoli 2:0.

Lukas Spendlhofer - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Varese przegrało na wyjeździe z Empoli 2:0.

Luca Garritano - zagrał do 68. minuty. Jego Cesena wygrała u siebie z Bari 2:1.

Thomas Pedrabissi - nie otrzymał powołania do składu meczowego. Jego Cesena wygrała u siebie z Bari 2:1.