Thumbnail

Za nami wszystkie mecze naszych wypożyczonych zawodników oraz tych będących współwłasnością a zatem pora na podsumowanie ich występów.

Serie A

Francesco Bardi - przez całe spotkanie bronił bramki Livorno, które mierzyło się na wyjeździe z Bologną. Livorno przegrało ten mecz 0:1.

Marco Benassi - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Livrono przegrało na wyjeździe z Bologną 0:1.

Ibrahima Mbaye - zagrał do 82. minuty. Jego Livrono przegrało na wyjeździe z Bologną 0:1.

Alfred Duncan - zagrał do 53. minuty. Jego Livrono przegrało na wyjeździe z Bologną 0:1.

Matteo Bianchetti - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Hellas przegrał na wyjeździe z Interem 2:4.

Samuele Longo - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Hellas przegrał na wyjeździe z Interem 2:4.

Francis Boateng - nie otrzymał powołania do składu meczowego. Jego Hellas przegrał na wyjeździe z Interem 2:4.

Matias Silvestre - zagrał całe spotkanie i strzelił gola. Jego Milan przegrał na wyjeździe z Parmą 3:2.

Marco Livaja - wszedł na boisko w 58. minucie. Jego Atalanta przegrała na wyjeździe z Sampdorią 0:1

Rene Krhin - zagrał całe spotkanie. Jego Bologna wygrała u siebie z Livorno 1:0.

Denis Alibec - nie otrzymał powołania do składu meczowego. Jego Bologna wygrała u siebie z Livorno 1:0.

Diego Laxalt - zagrał do 79. minuty. Jego Bologna wygrała u siebie z Livorno 1:0.

Ezequiel Schelotto - zagrał całe spotkanie. Jego Sassuolo zremisowało na wyjeździe z Catanią 0:0.

Serie B

Simone Pecorini - zagrał całe spotkanie. Jego Citadella przegrała u siebie z Avellino 1:2.

Raffaele Di Gennaro - przez całe spotkanie bronił bramki Citadelli, która mierzyła się u siebie z Avellino. Citadella przegrała ten mecz 1:2.

Rodrigo Alborno - zagrał całe spotkanie. Jego Citadella przegrała u siebie z Avellino 1:2.

Simone Benedetti - zagrał całe spotanie. Jego Padova przegrała na wyjeździe z Lanciano 0:1.

Lorenzo Crisetig - zagrał całe spotkanie. Jego Crotone wygrało na wyjeździe z Ternana 2:3.

Niccolò Belloni - nie otrzymał powołania do składu meczowego. Jego Modena przegrała na wyjeździe z Spezią 2:1.

Luca Tremolada -cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Varese zremisowało na wyjeździe z Palermo 0:0.

Simone Pasa - nie otrzymał powołania do składu meczowego. Jego Varese zremisowało na wyjeździe z Palermo 0:0.

Lukas Spendlhofer - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Varese zremisowało na wyjeździe z Palermo 0:0.

Luca Garritano - cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Jego Cesena zremisowała na wyjeździe z Novarą 1:1.

Thomas Pedrabissi - nie otrzymał powołania do składu meczowego. Jego Cesena zremisowała na wyjeździe z Novarą 1:1.