202 dd370a75a2b9414f7f11d2c9e991a4501a5b1390

W ostatnią niedzielę października o godzinie 20:45 dojdzie do starcia Sampdorii Genua z Interem Mediolan. Wyjazdowy mecz będzie miał dla Nerazzurrich ogromne znaczenie.

Wyjazd do Genui będzie dla De Boer'a i jego podopiecznych dużym testem. Z jednej strony, posada szkoleniowca, mimo zwycięstwa z Torino, dalej jest zagrożona. Z drugiej, zespół musi udowodnić kibicom, że 3 punkty w środę nie były dziełem przypadku i Nerazzurrich stać na powrót do wygrywania.

Na temat sytuacji Holendra można byłoby pisać dziesiątki akapitów, jednak na końcu liczą się fakty, a nie domysły dziennikarzy. Na chwilę obecną jego pozycja jest dość bezpieczna, a publicznie wsparli go Piero Ausilio i Javier Zanetti. Szkoda jednak, że nastąpiło to dopiero po wygranej z Torino, a nie kilka dni wcześniej, kiedy De Boer znalazł się pod ostrzałem mediów a klub w żaden sposób nie okazał mu wsparcia. Wersja przyjęta obecnie przez włoskich dziennikarzy to taka, że zmiana na stanowisku trenera może nastąpić najwcześniej podczas przerwy na reprezentacje, co oznaczałoby że nowy trener debiutowałby w Derbach Mediolanu - czyli tak samo, jak Roberto Mancini przed dwoma laty.

Najważniejsza informacja ostatniej kolejki dla kibiców Interu to bez dwóch zdań przełamanie strzeleckiej niemocy przez kapitana zespołu, a także świeżo upieczonego ojca, Mauro Icardiego. Argentyńczyk nie miał łatwo w ostatnich tygodniach, więc 2 bramki zdobyte na San Siro zdecydowanie podbudują jego psychikę i wierzymy, że będą stanowić początek pięknej, strzeleckiej serii. W kwestii składu, duży znak zapytania stawiamy przy Marcelo Brozoviciu. Chorwat zaczął grać po dłuższej przerwie, lecz jego występ przeciw ekipie z Turynu był rozczarowujący, dlatego mógłby w niedzielę zasiąść na ławce, gdyby nie fakt, iż na 3 kolejki został zawieszony Medel. 

W obozie rywala optymizmu raczej brak. 16. lokata w lidze i porażka w ostatniej kolejce z Juventusem 1:4 sprawiają, że gospodarz niedzielnego meczu nie będzie podchodził do niego jako faworyt. Na plus jednak należy oddać Sampdorii fakt, że zwyciężyła w niedawnych derbach miasta 2:1. Kogo piłkarze Interu powinni się bać? Bardzo dobre recenzje zbiera nasz rodak, Karol Linetty, choć przeciwko Juventusowi nie wyszedł w pierwszej jedenastce. Groźny jak zawsze będzie Luis Muriel a na wznoszącej znajdują się także Lucas Torreira i Edgar Barreto. Niedzielny mecz to także okazja dla Ricardo Alvareza, by zmierzyć się z byłym klubem.

Przewidywane jedenastki:

Sampdoria (4-3-1-2): Puggioni; Sala, Silvestre,Skriniar, Regini; Barreto, Torreira, Praet; Alvarez; Muriel, Quagliarella.

Niedostępni: Viviano, Carbonero, Pavlovic

Inter (4-3-3): Handanovic; Ansaldi, Miranda, Murillo, Nagatomo; Brozovic, Joao Mario, Banega; Candreva, Icardi, Eder.

Niedostępni: Medel

Transmisja TV:

Mecz będzie transmitowany w telewizji Eleven

 

 

G2g 336 2
dodał: zahor, źródło: inf. własna, data: 28.10.2016, 22:57
Komentarze (13)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 30.10.2016, 17:53
Taki mecz to spotkanie o wszystko, uciekają nam inni, za chwile będą uciekać nam puchary, sorry jak mamy się meczyć i zajać 6 miejsce, dla nas to wstyd!
488 5a7d3ec5b8b73c0db97a9a0f69e136ed7d16fb4f
Tifosinho 30.10.2016, 08:42
Szczególnie dziwi fakt, że trzyma Go na ławce, a teraz nawet i poza nią, były trener Ajaxu Amsterdam, w którym stawiał cały czas na młodych a tutaj lepsze notowania ma u Franka... Palacio
478 c10f9afde8a6d23601ad57a9eb27c8b1eb17552c
xvierny 30.10.2016, 07:11
Przecież Barbosa ma kontuzje !! ! Ma nadciągnięcie mięśni pośladkowych- na ostatnim meczu się nabawił kontuzji !! Tak siedział na ławie że aż naciągnął sobie dupe !! !! Qwa myślałem że de Boer to będzie trener który da coś temu klubowi..... szkoda pisać
Avatar
Fanatyk33 29.10.2016, 22:34
Po przeczytaniu listy powołanych na jutrzejszy mecz, zmieniam zdanie. No chyba ze jakiś uraz Gabiego.
Avatar
Fanatyk33 29.10.2016, 21:16
Chyba to jest tylko moja opinia, ale myślę że FdB stara się uchronić Gabiego przed pismakami. Nie daje mu grać (wg mnie słusznie) bo zespół jest pod ostrzałem mediów. Być może czeka i cicho liczy że zarówno wyniki jak i gra zespołu ulegnie poprawie. Możliwe jednak że się tylko pocieszam i prawda jest zupełnie inna. Napewno doświadczenie w pracy z młodzieżą ma większe niż Mancini, Mazzari, czy Benitez. Oby Gabi nie podzielił losu Coutinho czy Kovacicia i nie spalił się psychicznie. Dzisiaj oglądałem mecz Realu i wg mnie Kovacic zaczyna dojrzewać piłkarsko. Co prawda nieśmiało ale systematycznie. I w jego przypadku Zidan długo trzymał go poza murawa, dał mu czas bo Mateo brakuje psychiki niestety, póki co.
Avatar
Dejwid 29.10.2016, 19:53
Gabrys RIP
805 11a66515ce7e5e9e06bc9d927971319f1ee59c2b
Gajdzik 29.10.2016, 17:57
Icardi robi swoje, ale może wypadałoby zmienić taktykę skoro ta nie przynosi efektów, w jakimś wywiadzie Frank mówił, że musi eksperymentować w meczach o stawkę, bo nie miał czasu na przygotowania, a ja widzę prawie cały czas ten sam schemat, nie wiem dlaczego nie spróbujemy zagrać dwoma napastnikami...
Avatar
cuba 29.10.2016, 13:33
teraz Icardi coś tam strzelił i wielki piłkarz :D :D fajnie byłoby wyjść bez Icardiego w pierwszej 11 ,jestem pewny że Gabi by go przyćmił i może w końcu zauważono by że Icardi to średniak,na takim poziomie słabym jakim gramy trudno by nie mógł się czymś tam czasem wyróżnić ,mam nadzieję że zobaczę Gabiego na boisku ,no i póki co żaden remis jak tylko zwycięstwo,zbyt dużo już tej huśtawki nastrojów
199 65e09e49f3548a2c58c70508e90e74be6f86ffee
SOLO_INTER 29.10.2016, 12:45
I znowu bez Gabiego. Qrwa przecież w czwartek mecz z Southampton. Niech zagra wkoncu a Antek niech odpocznie
529 0e5cb81b0de37b252c9aa92bdc387f36008c7e3c
kibol123 29.10.2016, 10:14
Nie no dla mnie to parodia czekajmy może Mauro znowu odpali i wygra nam mecz... Styl z Torino nie gwarantuje nam nic przed tym meczem więc nwm po co trzymać takiego trenera.
705 0725c0760718b4cb8ff2268f8002ee2505a4d438
piotrekninter 29.10.2016, 09:55
zobaczymy, oby tylko nie stracili głupiej bramki, bo w tym jestesmy mocni
Avatar
Mateusz17 29.10.2016, 01:58
Mam nadzieje ze nie Alvarez ktory nadal nie wie co to prawa noga.
Avatar
Indonazionale shanghai 29.10.2016, 00:07
Świeży Quag i Muriel będę osmieszac Murillo i spółkę
Mecze Interu
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
-:-
017 9e55566d91762881c72de9a6e754b4800f0c2fc4
Inter - Roma