632 e28b125affdbf5c3fb3d3d3ef466bf0e6c1f90b1

Inter Mediolan wygrał spotkanie wyjazdowe z Udinese 2:1. Obie bramki dla Nerazzurrich strzelił Perisić natomiast dla Udinese gola strzelił Jankto.

Już w drugiej minucie spotkania błąd, który popełnił bramkarz Interu mógł sprawić, że Udinese otworzyłoby wynik spotkania. Całe szczęście dla Nerazurrich Janko strzałem z dystansu nie trafił w światło bramki. W 6. minucie swojego szczęścia strzałem sprzed pola karnego spróbował Fofana, w tej sytuacji świetną interwencją popisał się bramkarz gości. Można śmiało powiedzieć, że gdyby nie Handanović to byłoby już 1:0 dla gospodarzy. Mijają minuty a piłkarze w dalszym ciągu są stroną przeważającą. W 17. minucie świetną indywidualną akcją popisał się Samir, który wyłożył piłkę do Jankto a ten bez problemu pokonał Handanovicia i mieliśmy już 1:0. Cztery minuty później De Paul był bliski podwyższenia wyniku jednak pika po jego próbie odbiła się od słupka bramki Interu i wróciła na plac gry. Piłkarze Interu wyraźnie sobie nie radzili. W 23. minucie świetnie sprawujący się dzisiaj Jankto ponownie popisał się rajdem lewą stroną boiska, ale piłka po jego strzale minęła lewy słupek bramki gości. Gra z czasem starała się coraz bardziej wyrównana jednak gracze Interu w dalszym ciągu nie potrafili znaleźć sposobu na zagrożenie bramki Udinese. W 37. Minucie Candreva chciał przelobować Karnezisa strzałem z linii pola karnego, jednak bramkarz gospodarzy zdołał w ostatniej chwili sparować piłkę do boku. W 44. minucie gdyby nie ponowna świetna interwencja Słoweńskiego bramkarza klubu z Mediolanu to Zapata zaliczyłby trafienie tak zwanym "centrostrzałem". Gdy piłkarze zaczynali być powoli myślami w szatni to w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry Icardi podał w pole karne do niekrytego Perisicia i Chorwat zamienił to podanie na bramkę. Chwilę po wyrównującej bramce sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Od początku drugiej połowy do ataku ruszyli goście. W 49. Minucie do dośrodkowania wzdłuż pola karnego dopadł Banega i spróbował swojego szczęścia strzałem z pierwszej piłki. Jednak Argentyńczyk nie trafił w światło bramki i chyba sam nie mógł w to uwierzyć, że nie zamienił tego podania na bramkę. W 51. minucie strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał Zapata, całe szczęście dla Interu próba ta była niecelna i grę wznowił bramkarz. W 55. Minucie ponownie Zapata mógł zmienić wynik spotkania, jednak jego strzał lewą nogą był niecelny i na tablicy wyników widniało w dalszym ciągu 1:1. W 71. Minucie rzut wolny tuż sprzed pola karnego Udinese wykonał Perisic, niestety strzał w kierunku dalszego słupka nie leciał nawet w światło bramki i grę wznowił bramkarz gospodarzy. W 83. minucie do piłki w polu karnym dopadł Mario, jednak strzał w ostatniej chwili zablokował jeden z zawodników Udinese i wynik spotkania nadal pozostawał bez zmian. W 87. Minucie do rzutu wolnego podszedł Mario, który dośrodkował w pole karne Udinese, tam do piłki dopadł Perisić, który precyzyjnym strzałem głową pokonał Karnezisa. Było 2:1 dla Interu. W końcówce spotkania piłkarze Udinese domagali się rzutu karnego jednak oficjalnie mecz zakończył się wynikiem Udinese 1:2 Inter.

Udinese 1:2 Inter

Bramki: 17' Jankto ; 45+2' i 87' Perisić

Żółte kartki: Thereau, Jankto, Fofana ; Kondogbia, Brozović

Udinese: 1 Karnezis; 27 Widmer, 5 Danilo, 30 Felipe, 3 Samir; 6 Fofana, 26 Kums (62' Hallfredsson), 14 Jankto; 10 De Paul (72' Perica) , 9 Zapata, 77 Thereau (79' Matos).

Trener: Luigi Delneri

Inter: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 24 Murillo, 15 Ansaldi; 77 Brozovic, 7 Kondogbia (83' Eder) ; 87 Candreva, 19 Banega (56' Mario), 44 Perisic (90' Andreolli) ; 9 Icardi.

Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 2 Andreolli, 6 Joao Mario, 8 Palacio, 11 Biabiany, 13 Ranocchia, 21 Santon, 23 Eder, 27 Gnoukouri, 55 Nagatomo, 96 Barbosa.

Trener: Stefano Pioli

G2g 336
dodał: Adriano_forever, źródło: inter-news.it, data: 08.01.2017, 11:56
Komentarze (43)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 09.01.2017, 13:14
Candreva przyda się jak usiądzie na ławce z Chievo, za dużo gra, pomimo przerwy świątecznej wyszedł jak na kacu, fakt, że dwa razy wrzucał spoko, mogło coś paść, jeśli dla tej 1-2 akcji ma grać to spoko oby z tego bramka była. Joao Mario spoko, powinien grac więcej, on potrafi dużo, ale ta liga jest jeszcze dla niego zbyt ciężka, w przyszłym roku będzie filarem pomocy.
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 09.01.2017, 13:11
No comments tak naprawdę. Dwie akcje, dwie bramki i 3 pkt. Czekam na kolejne spotkanie - z gry był to mecz fatalny, ale wygraliśmy. To był weekend bramek w ostatniej fazie meczu, szkoda, że inni nie stracili albo dostali prezenty... jak Lazio, albo Napoli... odrobilibyśmy a to jest potrzebne, niestety teraz sam wygrane mecze nie wystarczą jak inni się nie będą potykać to pozamiatane a odrobienie strat jest z tym związane.
705 0725c0760718b4cb8ff2268f8002ee2505a4d438
piotrekninter 09.01.2017, 09:27
ja to inaczej widzę, Brozo odkąd gra w pierwszym zanotował najsłabszy występ,. Kondo mega odbiory i straty, baenga w defensywie jest cienki,ale w 1 połowie miał ze 3 dobre podania do skrzydeł,przyspieszył,rozrzucił,niestety konczylo się albo stratą Ivana albo Antka ( fatalne dośrodkowania,wszystkie pojedynki 1-1 przegrywali)
mimo to zmiana na plus, bo Mario jest lepszy w defensywie i umie przyspieszyc gre, czasami ma fajne rajdy 30,40 m z piłka ( z Lazio Sassuolo zwłaszcza), gdyby zamiast Brozo był np na boisku Medel,wtedy to raczej bym zostawił Banege na boisku :P
skuteczność :p chociaż raz po naszej stronie, bo z gry 4-2 dla Udine
teraz spiąć się na następne mecze,można sporo dorobić, łatwy terminarz, rywale pewnie w meczach między sobą potracą punkty :P
Avatar
cuba 08.01.2017, 19:22
Jednego czego nie rozumiem to przecież wygraliśmy,zdobyliśmy 3pkt w Udine gdzie każdemu gra sie trudno,zagraliśmy delikatnie mówiąc słabo no ale wygrać w Udine i to grając tak słabo,szczególnie w pierwszej połowie to nie wypada się nie cieszyć i przestać psioczyć,Udine mogło to wygrać ale nie wykorzystało 1 połowy gdzie właśnie graliśmy jak dzieci we mgle więc z mojej strony mogę być tylko zadowolony,czy należało się nam zwycięstwo to pewnie najsprawiedliwiej byłoby remis ale na szczęście "szczęście sprzyja lepszym " :) dopisało szczęście itd ale suma sumarum mamy 3 pkt i kolejne 3pkt z Chievo,Udine to już historia,dawać Chievo i kasujmy kolejne 3pkt :)
978 20269e871d649ac2f8cf03ae7eb6aaef7a43160f
Claudio 08.01.2017, 19:17
W przerwie meczu pisałem na sb, że licze na zmiane Banega = JM i się doczekałem. Brawa dla Pioliego. Banega większość akcji spowalnia i strasznie irytuje, mało i nieskutecznie walczy o piłkę. Coś nie potrafi się odnaleźć w SerieA. Antek chyba najsłabszy, ale może za tydzień sobie odbije. Kondogbia z całej pomocy mi się najbardziej podobał. Czepianie się tego piłkarza jest żałosne po każdym meczu nawet jak gra dobrze. Jak ktoś jest uprzedzony do danego zawodnika to niech lepiej o nim wogole nie pisze.
Ważne 3 pkt. Teraz u siebie Chievo które zawsze nam stwarza spore problemy, ale wygrana to mus.
969 4aa5e36263307d63de080157927c80429570c3c4
Jovetić10 08.01.2017, 18:50
stosz w Miami siedzisz, że tak ci mózg przegrzało?
Avatar
stosz 08.01.2017, 18:11
Polecam , AFTER PAYMENY

ODPOWIEDZI TYLKO EMAIL !!

Interesujesz Się Bukmacherką ?

Zapraszam do Galerii Archiwum Ostatnich Typów !

Wszelkie Odpowiedzi Tylko na EMAIL ! Konkretne Osoby !

DANE EMAIL PODANE POD KAŻDYM SCREENEM DODANYM PRZEZ MOJĄ OSOBĘ !


http://www.fotosik.pl/u/andrzejnowacki

Dane kontaktowe : andrzej.nowacki.bets@gmail.com
Avatar
grzybek010 08.01.2017, 16:28
Candreva grał gówno, to fakt, ale po dwóch jego beznadziejnych dośrodkowaniach i tak mogły paść bramki (banega i Mario). Nie zasłużyliśmy na więcej niż jeden punkt, więc trzeba się cieszyć z tego co mamy. Swoją drogą widać, że jeżeli skrzydłami nie idzie, to w ogóle nie idzie, w takich meczach Icardi musi głebiej cofać się po piłkę, bo co by nie mówić, chwała mu za asystyę, ale poza tamtą akcją w ogóle nie brał udziału w grze.
Avatar
Speaker 08.01.2017, 15:45
A to ja wyróżnię Samira i Jankto - pasowałoby się wokól nich zakręcić, jak najszybciej! Gra byla statyczna, ale wygrali! Wygrali i jest dobrze na inaugurację roku :)
568 5c3542e3ba114f8c35310d218f7bffb17d8ceb36
Nerazzurri 86 08.01.2017, 15:44
Trzy punkty wazne. Teraz trzeba wejsc na odpowiedni tor
103 a98ed048564f6de7beddac284cdc423510147abf
Kebo 08.01.2017, 15:06
Dawno nie widziałem gorszego meczu, nie ma kogo wyróżnić oprócz Perisika za dwie bramki i ładną asystę Mario. Jednak liczą się trzy punkty, trzeba zapomnieć i już myśleć o kolejnym meczu bo w styczniu trzeba gonić czołówkę.
557 b88ab42d34c0e2d6720e6a2ec3b17432bb132008
Rebelde 08.01.2017, 15:00
Mecz bardzo słaby w naszym wykonaniu, zwłaszcza pierwsza połowa tragiczna. Jedynymi plusami tego meczu są zdobyte 3pkt i pokazanie Piolemu jak słabe są boki obrony. Ten mecz pokazał także ile drużynie daje J.Mario i dlaczego on gra częściej a Banega grzeje ławę. Dziwię się że trener trzymał cały mecz Candreve na boisku, bo ten dzisiaj był wyjątkowo beznadziejny.
100 0a62754dfbecc9b962ba7b9123ace1c8066c4dee
dariusz-hadziewicz 08.01.2017, 14:58
"Mijają minuty a piłkarze w dalszym ciągu są stroną przeważającą." - a kto miał być stroną przeważającą, kibice? a może trenerzy?
Avatar
lena182 08.01.2017, 14:56
wybór Candrevy na zdjęcie do tego posta trafiony... najsłabszy na boisku. chyba bez dobrego dośrodkowania i bez udanego dryblingu. z jednym wymuszonym faulem. może się czepiam ale od niego oczekuje się więcej. Banega którego niektórzy krytykują jak dla mnie zagrał lepiej od brozovicia choć nie jest to powód do dumy :)

cieszą trzy punktu. następne mecze muszą być wygrane wszystkie. mamy prawo mieć problemy jedynie z Chievo ale do meczu z juve jest jeszcze 9 ptk do zdobycia i trzeba je zdobyć obowiązkowo, a do tego pogonić bolognę w PW.
906 cc006c6129abb8d717d9ab843500dfd042144fce
mikus8k1 08.01.2017, 14:55
Twardy Ja nie twierdzę że Kondogbia był najsłabszy. Powiedziałem tylko, że nie mogę już na niego patrzeć. Czlapanie na boisku, kompletne niewykorzystywanie swojego wzrostu przy walce o górne piłki (krok w stronę przeciwnika żeby wywrzeć na nim jakiś pressing to może robić Medel ze swoim 1,60, który notabene i tak częściej wyskakuje do piłki niż Kondogbia), no i ta celność podań... niby fajnie, że próbuje trudniejszych rozwiązań ale nie wychodzi mu to w większości przypadków. Byłem za tym żeby dać mu czas, ale chyba 1,5 roku wystarczy.
415 80bbb5dc4103fc9de973715e0f1a6e72a09f7bdb
Ramos 08.01.2017, 14:52
Candreva dzisiaj beznadziejnie. Ciągle się trzymał skrzydeł pomimo tego, że ciągle był tam blokowany...
063 86bc7ff11041697d39634bd5ed16ab04286321f5
erebos 08.01.2017, 14:50
Dobra, napiszę tylko tyle, że to był najlepszy mecz Interu w tym roku :P
969 4aa5e36263307d63de080157927c80429570c3c4
Jovetić10 08.01.2017, 14:48
Przecież Mario dał świetną zmianę, co wy chcecie od niego? Banega za to grał taką padakę, że szkoda to nawet komentować.
Avatar
Twardy 08.01.2017, 14:45
Naprawdę ktokolwiek uważa, ze dziś Kondogbia był najsłabszy na boisku? :O Oprócz jednej straty. Przecież na Dambrosio, Candrevę, Brozo i Banegę nie dało się patrzeć.
Avatar
interista28 08.01.2017, 14:42
Inter znowu slabo gral ale wygral.No coz jak dla mnie mga tak grac byle wygrywali.Natomiast tez nie rozumiem Pioliego czemu np w 7-75 minucie nie wszedl Barbosa za Candreve ?. Jak on ma udowodnic swoja wartosc jak nie gra ?.
Mecze Interu
087 8e10af84f4b0751db3ea7391832b4c7c7b7adb85
-:-
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
Bayern Monachium - Inter
27.07.2017, godz. 17:00
Sparingi przedsezonowe

Ostatnio na forum
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • IlCapitano 24.07.2017, 16:49

    a kim jest Kessie aby go wyjaśniać ależ beka

  • Alfa 24.07.2017, 16:49

    nowy zanetti to pewne

  • Lopez87 24.07.2017, 16:47

    rozwala mnie to jak oni mówią :D

  • zemaria 24.07.2017, 16:47

    a co myślicie o tym młodziku na prawej obronie, zaimponował mi

  • miniu86 24.07.2017, 16:47

    Vorja Balero wyjaśni Kessiego

  • Lopez87 24.07.2017, 16:47

    https://www.youtube.com/watch?v=oAQvUb7RLFE

  • Randama 24.07.2017, 16:47

    Po tym golu to Jovetic 20 mln kosztuje

  • miniu86 24.07.2017, 16:46

    niestety

  • miniu86 24.07.2017, 16:46

    Roma spuchnie to pewne

  • miniu86 24.07.2017, 16:45

    Scudetti zero tituli dla nas!

  • Tabela ligowa
  • Tabela strzelców
Miejsce Drużyna Mecze Punkty
1 Juventus 38 91
2 Roma 38 87
3 Napoli 38 86
4 Atalanta 38 72
5 Lazio 38 70
6 Milan 38 63
7 Inter 38 62
8 Fiorentina 38 60
9 Torino 38 53
10 Sampdoria 38 48
11 Cagliari 38 47
12 Sassuolo 38 46
13 Udinese 38 45
14 Chievo 38 43
15 Bologna 38 41
16 Genoa 38 38
17 Crotone 38 34
18 Empoli 38 32
19 Palermo 38 26
20 Pescara 38 18
Zawodnik Miejsce Bramki
1 Edin Dzeko 29
2 Dries Mertens 28
3 Andrea Belotti 26
4 Gonzalo Higuain 24
5 Mauro Icardi 24
6 Ciro Immobile 23
7 Lorenzo Insigne 18
8 Marco Borriello 16
Bohater tygodnia
128 79d0ba7659db974f3693abe5164b8d8043d94bcd

Ever Banega

Kalendarz wydarzeń

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 16589

Liczba newsów: 29495