782 1af5664d93cef41fdfe34b6c0205773ef8c3216e

Wygrana Napoli. Zawodnicy Maurizio Sarriego przyjechali do Mediolanu jak po swoje i przeważając przez całe spotkanie pewnie pokonali fatalnie dysponowanych zawodników Interu.

Od początku spotkania inicjatywę przejęła drużyna z Neapolu. Pierwszą groźną okazję na bramkę starał się zamienić Marek Hamsik, ale jego strzał przemknął obok słupka. Nerazzurri ustawieni głęboko na swojej połowie swoich okazji szukali nastawiając się na szybkie kontry. W 12. minucie blisko 25 gola w sezonie był Mauro Icardi, ale piłka po strzale głową otarła się tylko o boczną siatkę. Następnie kilka kolejnych okazji stworzyli sobie podopieczni trenera Sarriego. Tercet Callejon-Mertens-Insigne bez problemu przedostawał się w pole karne gospodarzy. Dwukrotnie znakomitą szansę na otworzenie wyniku miał Dries Mertens, ale albo zabrakło mu dołożenia nogi, albo genialnie zatrzymywał go Samir Handanovic. W 34. minucie świetnym podaniem popisał się Piotr Zieliński, ale kolejny raz słoweński goalkeeper Interu skutecznie powstrzymał rywala. Kilka minut przed przerwą padła pierwsza bramka w spotkaniu, a zdobyli ją zawodnicy Napoli. Katastrofalny błąd przy próbie wybicia piłki popełnił Yuto Nagatomo, z prezentu skorzystał Jose Callejon i tym razem Handanovic skapitulował.  

W drugiej połowie w dalszym ciągu oglądaliśmy panujące na boisku wzdłuż i wszerz Napoli oraz grający żenująco Inter. Strzałów z dystansu próbowali Eder oraz D'Ambrosio, ale piłka za każdym razem lądowała na trybunach. Grę próbował ożywić Ivan Perisic, który zmienił na placu gry Joao Mario. W 62. minucie Napoli mogło prowadzić z przewagą dwóch bramek, ale Mertens nie sięgnął zagranej na 5. metr piłki. Dwie minuty później z dystansu huknął Insigne, jednakże czujny w bramce Handanovic sparował piłkę na rzut rożny. W 66. minucie zobaczyliśmy jedną z niewielu składnych akcji gospodarzy w tym meczu. Mauro Icardi podał piłkę nad obrońcami do Candrevy, a ten z pierwszej piłki oddał mocny strzał obok bramki strzeżonej dzisiejszego wieczoru przez Pepe Reinę. Kilka chwil później kolejny kardynalny błąd popełnił Nagatomo. Japończyk fatalnie zachował się walcząc o piłkę przy linii końcowej, dzięki czemu bardzo groźny strzał oddał Marko Rog. Ale i tym razem bezbłędnie spisał się Handanovic. W 70. minucie ładnym podaniem popisał się Antonio Candreva, który dośrodkował prosto na nogę Ivana Perisicia. Nabiegający na piłkę Chorwat oddał jednak strzał tylko w środek bramki. Do końca spotkania Neapolitańczycy spokojnie kontrolowali przebieg meczu, a opadający z sił i gubiący się przy prostych zagraniach zawodnicy Interu nie byli w stanie zagrozić podopiecznym trenera Sarriego. 

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D'Ambrosio, Medel, Murillo, Nagatomo; Gagliardini, Brozovic; Candreva, Joao Mario, Eder; Icardi

Ławka rezerwowych: Carrizo, Andreolli, Kondogbia, Palacio, Biabiany, Banega, Sainsbury, Perisic, Yao, Barbosa

Trener: Stefano Pioli

NAPOLI (4-3-3): Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Zielinski, Diawara, Hamsik; Callejon, Mertens, Insigne

Ławka rezerwowych: Rafael, Sepe, Strinic, Giaccherini, Allan, Maggio, Jorginho, Maksimovic, Chiriches, Rog, Pavoletti, Milik

Trener: Sarri

G2g 336 2
dodał: domin98, źródło: inf. własna, data: 30.04.2017, 19:58
Komentarze (47)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
pitsu54 03.05.2017, 03:07
https://toni808typy.blogspot.com/ Kupon na dzis z kursem 80 dostepny ! Trafia kupony non stop i udowadnia to skanami ze swojej historii gry! autentyczne, polecam bo sam gram jego kupony!
680 e50963ed8263c0be3a2bb8eaca1f6bb40685f28c
szmalo 02.05.2017, 10:33
ilu jeszcze trenerów musi zmienić Inter żeby ktoś się wkońcu poznał na tej japońskiej łamadze i wyp.. go z tego klubu ?? ? meczu nie oglądałem ale w 5 min skrócie nie było żadnej(!) groźnej akcji Interu, nie jest dobrze :/ zastanawiające jest to co dzieje się z tym klubem i jakie są tego przyczyny...
Avatar
pitsu54 02.05.2017, 04:09
https://toni808typy.blogspot.com/ Kupon na dzis z kursem 100 dostepny ! Trafia kupony non stop i udowadnia to skanami ze swojej historii gry! autentyczne, polecam bo sam gralem ostani jego kupon !
Avatar
Piotrekfci 01.05.2017, 22:22
Intensywnie trenowali ale picie wódki na czas. To wszystko należy rozdpic i zbudować od podstaw. Ile to lat jeszcze będziemy słyszeć ze to początek czegoś nowego jak większość w klubie to te same mordy od lat które jak dla mnie mają więcej do powiedzenia przy ustalaniu składu niż ten cały pioli. No chyba ze faktycznie to on jest tak jeb drewnem ze ślepo ufa brozkowi ederowi choć ci go stałe zawodzą. Każdy kurw@ inny klub juz dawno próbowałby jakiś zmian czy to taktyki czy osobowych a ten chj tempo jedzie po bandzie zmieniając kondo za Brożka i perka za edera. Granice głupoty zostały przekroczone !!
805 11a66515ce7e5e9e06bc9d927971319f1ee59c2b
Gajdzik 01.05.2017, 18:46
Do kumulacji nędzy i rozpaczy brakowało tylko wypuszczenia Palacio, który prawdopodobnie by wszedł gdyby nie zmiana Murillo - Andreolli, bo bardzo intensywnie się rozgrzewał, a no obozie "karnym" to oni chyba w makao grali, bo na żywo ich gra przypominała co najwyżej 3 polską ligę...
Avatar
Piotrekfci 01.05.2017, 10:49
150 baniek ?? Chyba tylko na samą obronę. Handa, dambrosio, murillo, kondo, gagliardini, Perisic, Icardi, Barbosa, Pinamonti , mario i banega. Tylko ich bym zostawił. Reszta WYPAD !! !
Avatar
Piotrekfci 01.05.2017, 10:43
Idziemy na rekord ...
568 5024ad470beea18f337f235d465187bdbf85e1da
Jacenty 01.05.2017, 00:01
Po prostu Inter to za wysokie progi dla Pioliego. Zwycięstwa odnieśliśmy jedynie z zespołami przeciętnymi. Wydaje mi się, że to kwestia mentalności Pioliego, który nastawia swoje zespoły taktycznie w ten sposób, aby reagowały na to co co robi rywal, a nie prowadziły grę. Niestety zarówno Roma jak i Napoli, nie wspominając o Juventusie, przejmują grę od początku i narzucają rywalowi swój styl, podczas gdy my takiego stylu nie mamy i za każdym razem staramy się go dostosować do rywala. Prowadzenie gry próbował wprowadzić De Boer, ale on forsował skrajnie ofensywne warianty, które nie miały szans zadziałać w lidze włoskiej. Dopóki nie trafi do nas trener, który będzie potrafił odcisnąć swoje piętno na piłkarzach, dopóty nic z tego nie będzie. Mamy mentalność średniaków i do meczów z czołówką podchodzimy z mentalnością "fajnie by było wygrać, ale jak przegramy, to trudno, to w końcu Juventus/Roma/Napoli". O klasie piłkarzy takich jak Eder, Nagatomo czy Brozovic nie wspomnę.
Avatar
micom 30.04.2017, 23:11
Trenowali tydzień w zamknięciu, a efekty jakie... :)
Jakby tvn zrobił kolejnego Agenta w ekipie Interu, to poza Handą wszyscy podejrzani w :cenzor: :)
969 a5a19edd23d4ad9ebd14beb16a7cb153caa977ad
Jovetić10 30.04.2017, 23:03
Ausilio: Pioli ha tutto per restare all'Inter...
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 30.04.2017, 23:02
Muszę przyznać, że podsumowanie w Eleven było zajebis te... "kibice Interu są doświadczeni i nikt nie chciałby być na ich miejscu" brawo i wstyd dla nas wielki, Europa się śmieje
Avatar
Rafał 1976 30.04.2017, 23:00
Jak się zatrudnia taka miernote jakim jest Pioli to niema czego oczekiwać.Jak pisałem że jak Pioli zostanie naszym trenerem to będzie katastrofa to wysmiewaliscie mnie i cały czas chwaliliscie tego osła to teraz widzicie sami
402 a8a1613501e3f4e5ac830432e65d7cb7520580fe
doug 30.04.2017, 22:56
Przykre to wszystko :(
Avatar
interista28 30.04.2017, 22:49
Napoli pokazalo jak sie gra w pilke.Inter powraca do gry za De Boera i Manciniego.Rewolucja nieunikniona.
Avatar
iluminati 30.04.2017, 22:48
niech już oni nie wychodzą na boisko do końca sezonu...dawać conte, i ze 250 baniek (może troche zbije się oddaniem szrotu) i od nowa...
Avatar
grzybek010 30.04.2017, 22:47
Chyba nie ma co komentować, wszyscy widzieli jak żałosnym zespołem dzisiaj byliśmy. Wstyd. Szkoda mi tylko, że Icardi i Handa pewnie odejda po sezonie, bo kopać się po czole z tymi amatorami bez ambicji chyba nie ma sensu.
Avatar
oster 30.04.2017, 22:46
Jedynie Handa będzie mógł dzisiaj zasnąć z czystym sumieniem bo dzisiaj najlepszy w drużynie albo i nawet na boisku, reszta DRAMAT
498 89548410a022db1ad8f674f33c26d9bf321f6be5
TomHardy 30.04.2017, 22:44
Zhang widzial ze ten amartor na ławce nic nie potrafi, oby go wyjebal po tym meczu
557 b88ab42d34c0e2d6720e6a2ec3b17432bb132008
Rebelde 30.04.2017, 22:41
To był jeden z najgorszych meczy Interu w ostatnich latach. Nie chce mi się komentować, bo wszyscy wiedzieli, jakimi zerami są obecni zawodnicy Interu, Sprzedać wszystkich W-S-Z-Y-S-T-K-I-C-H, bo oni już dawno załapali dna przegrańców/frajerów/zer nic nie wartych i to trzeba wyplewić do samej ziemi.
969 a5a19edd23d4ad9ebd14beb16a7cb153caa977ad
Jovetić10 30.04.2017, 22:41
ANIOL jesteś upośledzony, że nie dostrzegasz ironii?
Mecze Interu
115 14b77c74330cf69f6a0c087425a4ea9a8bfbd6d2
-:-
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
SPAL - Inter
28.01.2018, godz. 12:30
Serie A 2017/2018 XXII kolejka

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Klinsi64 22.01.2018, 00:44

    kogo my bysmy musieli na te skrzydła kupić i za co?

  • Klinsi64 22.01.2018, 00:43

    brak ławki dało sie odczuć w meczu z Fiorą na środku obrony

  • vth 22.01.2018, 00:39

    ok trzymajcie się i do następnego!

  • Van Dall 22.01.2018, 00:39

    raz dobre 15 minut, raz 45 i tak się kulali pół roku

  • Van Dall 22.01.2018, 00:39

    w sumie może by się 5 dobrych meczu uzbierało

  • FReeFonix 22.01.2018, 00:38

    a nie teraz sobie siedza w wiezieniu

  • FReeFonix 22.01.2018, 00:38

    http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22919138,zabili-bo-studniowka-jest-przeciez-raz-w-zyciu.html jak dla mnie to kara smieci na takie ku rwy

  • vth 22.01.2018, 00:38

    może przeciętnie ale to jest teraz czas aby to przepchać i tyle

  • maverik 22.01.2018, 00:38

    we wszystkich meczach wygladala przecietnie?

  • vth 22.01.2018, 00:38

    zobaczymy teraz jak będzie w najbliżych meczach. Czas jest aby nałapać unktów i się odbudować + może ktoś do nas przyjdzie

  • Tabela ligowa
  • Tabela strzelców
Miejsce Drużyna Mecze Punkty
1 Napoli 20 51
2 Juventus 20 50
3 Inter 20 42
4 Lazio 19 40
5 Roma 19 39
6 Sampdoria 19 30
7 Atalanta 20 30
8 Fiorentina 20 28
9 Udinese 19 28
10 Torino 20 28
11 Milan 20 28
12 Bologna 20 24
13 Chievo 20 22
14 Genoa 20 21
15 Sassuolo 20 21
16 Cagliari 20 20
17 SPAL 20 15
18 Crotone 20 15
19 Hellas 20 13
20 Benevento 20 7
Zawodnik Miejsce Bramki
1 Ciro Immobile 20
2 Mauro Icardi 18
3 Paulo Dybala 14
4 Fabio Quagliarella 12
5 Dries Mertens 10
6 Gonzalo Higuain 9
7 Edin Dzeko 9
8 Iago Falque 8
Bohater tygodnia
134 467bf4f19979e4ad5e7c549669001c36405a6484

Joao Cancelo

Kalendarz wydarzeń

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 16974

Liczba newsów: 30152