778 112a470e55f15c4936510fed115fbb2c12ffb3a4

Inter Mediolan przegrał spotkanie z Sassuolo 1:2. Bramkę dla gospodarzy strzelił Eder natomiast dla przyjezdnych dwukrotnie zapunktował Iemmello.

W pierwszych minutach spotkania bliski szczęścia był Perisić, jednak jego strzał był niecelny i grę wznowił bramkarz. W 6. Minucie ponownie Perisić w polu karnym zdecydował się na strzał z powietrza, tym razem piłka wylądowała w bocznej siatce bramki Sassuolo. Zauważalna była przewaga Interu przez pierwszy kwadrans. Jednak w dalszym ciągu brakowało celnych strzałów. W 20. Minucie gdyby nie świetna interwencja bramkarza gości to Icardi technicznym strzałem otworzyłby wynik spotkania. W 29. Minucie po ciekawym rozegraniu piłki z rzutu rożnego Icardi strzałem głową trafił w lewy słupek bramki Sassuolo niemalże z najbliższej odległości. 36. Minuta, strata piłki na środku boiska przez Murillo, szybki kontratak i Iemmello bez problemu technicznym strzałem pokonał bezradnego Handanovicia. Do końca pierwszej połowy nie było jakiś zmasowanych akcji na bramkę rywala i sędzia zakończył pierwszą odsłonę gry przy stanie 1:0 dla Sassuolo.

W drugiej połowie do ataku ruszył Inter. Już minutę po rozpoczęciu gry Eder był bliski szczęścia jednak Consigli ponownie bardzo dobrze interweniował. W 50. Minucie defensywa Interu ponownie została obnażona, po czym gola z najbliższej odległości ponownie strzelił Iemmello a asystą popisał się Lirola. Inter chciał szybko odpowiedzieć jednak bramkarz Sassuolo był dzisiaj w wyśmienitej formie i żaden strzał nie sprawiał mu trudności. W grze gospodarzy widoczny był brak pomysłu na wyprowadzanie akcji. Rozegranie na skrzydło i wrzutka w pole karne, tak wyglądała większość zagrać ofensywnych w wykonaniu Interu. W 70. Minucie Eder oddał strzał ze skraju pola karnego gości, bramkarz Sassuolo był zasłonięty i nie widział piłki a ta powoli wtoczyła się do jego bramki. Było 1:2 dla przyjezdnych. W 78. Minucie sprzed pola karnego ponownie uderzał Eder, tym razem niecelnie. W 81. Minucie strzał głową oddał Perisić, jednak piłka przeleciała tuż nad poprzeczką. Momentami dawało się odnieść, że Inter przeważał, jednak przez odkrywanie się gospodarze narażali się na groźne kontrataki Sassuolo. Niestety do końca spotkania wynik się nie zmienił. Inter 1:2 Sassuolo.

Inter 1:2 Sassuolo

Bramki: 70' Eder ; 36' i 50' Iemmello

Żółte kartki: Ansaldi, Eder, Barbosa ; Peluso

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 24 Murillo, 2 Andreolli, 55 Nagatomo; 77 Brozovic, 5 Gagliardini, 6 Joao Mario; 87 Candreva, 9 Icardi, 44 Perisic.
Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 97 Radu, 8 Palacio, 11 Biabiany, 15 Ansaldi, 19 Banega, 20 Sainsbury, 21 Santon, 23 Eder, 40 Vanheusden, 41 Gravillon, 96 Barbosa.
Trener: Stefano Vecchi

SASSUOLO: 47 Consigli; 20 Lirola, 55 Letschert, 15 Acerbi, 13 Peluso; 12 Sensi, 7 Missiroli, 8 Biondini; 25 Berardi, 9 Iemmello, 16 Politano.
Ławka rezerwowych: 1 Pomini, 30 Costa, 4 Magnanelli, 5 Antei, 10 Matri, 11 Defrel, 21 Aquilani, 23 Gazzola, 28 Cannavaro, 39 Dell'Orco, 98 Adjapong.
Trener: Eusebio Di Francesco.

Sędzia główny: Massa.

G2g 336 2
dodał: Adriano_forever, źródło: inter.it, data: 14.05.2017, 12:10
Komentarze (35)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
oztips 19.05.2017, 12:26
https://showbet24.blogspot.com/ Wczoraj super trafili kurs 143 i dali zdjecie kuponu z monitora na strone! Juz maja kolejny kupon z wielkim kursem ! polecam ich!,bo sam gralem ostatni kupon !
480 15739a56c3cd24f72dcbb5988d74d3631d2010dd
vader89 16.05.2017, 08:09
Jak widzę brozovica to szlag mnie trafia.
498 ab2d585731d7e59f0531692f3fbbb8ac37a918f6
majonez87 15.05.2017, 19:41
Byle nie candreva
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 15.05.2017, 10:19
Handa - RR, Manolas, De Vrij, Darmian - Krycha, Naiggolan, JM - Perisic, Candreva - Icardi jak dla mnie fajnie wygląda i jest jeszcze ławka Pepe, Murillo, Kondo, Gaglia, Banega czy Berardi z Barbosą :D
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 15.05.2017, 10:09
Oj tam oj tam wyszło jak zwykle nie ma już co płakać bo nic to nie da tylko trzeba działać ! Dawać Spallettiego, zrobić mu skład Handa, Padelli, Berni - Andreolli, Pepe, Murillo, De Vrij, Manolas - RR, Ansaldi, Darmian, DD - Kondo, Krycha, Nainggolan, Gaglia, JM, Banega - Perisic, Barbosa, Eder, Berardi, Candreva, Icardi, Caprari i ogień w przyszły sezon !! ! :D :D
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 15.05.2017, 09:01
Jak można było zniszczyć tak podle ten klub... 2010 rok pokazał gdzie jest miejsce Interu, a rok później jak można było zacząć doprowadzać nas do takiej ruiny... nie rozumiem jednego, skład wyglada sporo lepiej - dlaczego to nie działa?

Czystki totalne, do tego Sabatini, Oriali i CONTE - pomimo, że to mission impossible to wierzę, że jest cień szansy
Avatar
Piotrekfci 15.05.2017, 08:57
Zastanawia mnie co Zanetti i spółka mówią im po każdym przegranym spotkaniu ostatnimi czasy w tym ich centrum treningowym. Jak dla mnie to wszystko jest ukartowane. Myślę że w NORMALNYM klubie gdzie każdy wie co ma robic a nie tak jak u nas każdy by tylko rządził to z tym składem spokojnie mógłby bić się o pierwszą 3. U nas jest rozpierd., misz masz I każdy sobie. Jednym słowem burdel na kółkach. Juz nawet Bergomi zauważył to o czym zawsze mówię. Ten klub zawsze musi mieć trenera z jajami. Takiego który walnie w stół i to on będzie decydował o wszystkim a nie jeb gwiazdki czy ktoś z zarządu. Mourinho lub Simeone. Innym nie znam z taką charyzma i posluchem u zawodników
Avatar
rezun 15.05.2017, 00:11
Imo do zostawienia po seoznie sa Icardi, Handanovic, Gagliardini, J. Mario, Andreolii (zelazny rezerwowy ktory nigdy nie narzeka, wychowanek)reszta to kwesti ado uzgodnienia
767 f56255df713a322122aaf73b5c64619fad86bfde
Snake86 14.05.2017, 23:55
Nagatomo w 1... Barbosa nawet w tym momencie, jak już jest "po sezonie" nie może zagrać całego meczu. Sainsbury i Biabiany podają bidony, po co on ściagają gości, którzy nawet minuty nie grają? Te nasze 'gwiazdy' obojętnie jakby nie grały to i tak nie czują konkurencji na plecach, nawet w meczu z 13tym Sassuolo nie gra nikt z ławki oprócz Nagatomo! BTW Candreva to od początku wg mnie to była słaba opcja. I mogli zostawić Piolego do końca sezonu, tak dla zasady bo teraz to już cyrk na kółkach będzie. Zawodnicy bez motywacji, trenerzy bez jaj, zarząd bez koncepcji. Porażka w klubie trwa kolejny rok.
Avatar
SejusFCI 14.05.2017, 21:57
To jest dramat :cenzor: ..
Avatar
lord-gs 14.05.2017, 21:43
W relacji należałoby wspomnieć, że jeszcze przed 20 minutą kibice z Curva Nord w ramach protestu opuścili trybunę i stadion...
Avatar
rezun 14.05.2017, 21:37
I pomyslec jakby tu ktos kiedys powiedzial ze Zidane mialbyzostac trenerem Interu wszyscy by sie smiali...a tu prosze gosc znikad ogarnal Real i zrobil z nich maszyne...na Inter za słaby,
575 051632adbd81adb7f0dc3a9159b464973efb38d5
Cienty 14.05.2017, 21:03
Nie no :cenzor: ja :cenzor: oczy mnie bolą nie mogę patrzeć na te wyniki ide spać w :cenzor: dobranoc pozdrawiam pa...
Avatar
inter_21 14.05.2017, 19:14
Kolejny odpuszczany mecz z premedytacją w celu uniknięcia gry w LE - milan zremisował więc nie mogli sobie pozwolić na zwycięstwo, nie sadziłem że dozyje takich czasów, a tym ścierwom to na reke jest bo nie trzeba się przemęczać
805 9f23edec26a66ce43e374d994746ff8dca14e730
Gajdzik 14.05.2017, 19:10
8 meczy 2 pkt. idziemy na rekord...
Nie ma drugiej drużyny na świecie, która w jedynym sezonie prezentowała tak różny poziom!
Avatar
Rafał 1976 14.05.2017, 19:05
To jest cyrk na kółkach. Trzeba zrobić porządek od samej góry do samego dołu bo jak tak dalej będzie to będziemy bronić się przed spadkiem w przyszłym sezonie
Avatar
Milann 14.05.2017, 18:21
Kuzyni jak to? Taki skład, takie możliwości i co? Mam nadzieję że Conte albo Simeone do was przyjdzie. Ktoś musi ten burdel ogarnąć. Czekam na finał LM 2021 Milan -Inter. I to max ten termin. Pozdrawiam .
Avatar
Bartek-32 14.05.2017, 16:45
Teraz czekamy na ogłoszenie nowego trenera do polowy sierpnia
543 38ab9b0eced5eca7e3fd93a4b49f8829bf887102
Nerazzurri 1908 14.05.2017, 16:28
Co sezon mówie sobie ze bedzie lepiej, bo w kącu musi byc, a tu znowu to samo. Brak słów na to co te nasze piłkarzyki odpierdalają, licze na wielkie zmiany bo muszą byc i nie chodzi tu tylko o trenera bo on i tak bedzie nowy.
Avatar
Postronnykibic 14.05.2017, 16:24
Ale karma.
Życzyć innym klubom jak najgorzej, samemu grac kupe.
Nie wiem jaki jest sredni wiek wiek uzytkownikow tego forum ale moglibyscie soba cos reprezentowac.
Moze w przyszlym sezonie Inter sie odbuduje, dla dobra wloskiej pilki.
Mecze Interu
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
-:-
110 cd8de41964542fe0520b522e43fd17c4e07cf6f4
Inter - Schalke 04
21.07.2017, godz. 17:00
Sparingi przedsezonowe

Czat kibiców